Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17159 23887

    Wysłany: 1 maja 2021, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku, zgadzam się z Ladyo, jesteście identyczne

    nick nieaktualny, Lalia, dmg111 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2021, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Motylku, zgadzam się z Ladyo, jesteście identyczne
    Chociaż jedno dziecko będzie podobne do mnie 😂

    Filip w sumie jak byk malutki to też był do mnie podobny... A teraz tak się wymieszał.
    Kornelia od początku poszła w rodzinę męża... I tak na razie zostało. Ich uroda, ich rysy twarzy.
    A Matylda jak się urodziła to była cały mąż jak dla mnie, a teraz taka jak ja się zrobiła :) pulpet mój mały 😍

    Lalia lubi tę wiadomość

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17159 23887

    Wysłany: 1 maja 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musiałam wszystkie tejpy ściągnąć, chyba jakiś inny klej który mnie uczula, bo tak swędziało że nie mogłam wytrzymać

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • kar_oliv Autorytet
    Postów: 1640 3105

    Wysłany: 1 maja 2021, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku Matyldzia jest śliczna, jestem w szoku ze to juz pół roku!!! Bardzo podobna do Ciebie 😍

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    atdcgu1rjappkskg.png
  • Maniaaa. Autorytet
    Postów: 1118 3552

    Wysłany: 2 maja 2021, 02:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku Ty i Matyldzia jesteście jak kopiuj wklej ❤️ dziewczyny 3 noce z rzędu mała daje nam nieźle popalić. Zęby dają się w znaki 🙈

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    A🩷 27.11.2020
    M🩵02.07.2025
  • Maniaaa. Autorytet
    Postów: 1118 3552

    Wysłany: 2 maja 2021, 02:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2021, 09:17

    kar_oliv, Martt95, Ladyo, emdar, Fragaria, kiniusia270, Annia, Suszarka, Lalia, Nowastaraczka, Clover, nick nieaktualny, Ounai lubią tę wiadomość

    A🩷 27.11.2020
    M🩵02.07.2025
  • kar_oliv Autorytet
    Postów: 1640 3105

    Wysłany: 2 maja 2021, 02:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania, piękne porównanie 😊 Ale te dzieciaczki się zmieniają 😍 Ślicznotka Alicja❤

    Maniaaa. lubi tę wiadomość

    atdcgu1rjappkskg.png
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2806 3559

    Wysłany: 2 maja 2021, 03:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja o dziwo przyjęła dobrze sioste. Na wejściu nie mogla za siebie jak mnie zobaczyła. Wytulilam ją a później wszedł maz z Asia. Była w szoku ze jest poza brzuszkiem. Jeszcze zachowuje dystans. Ale jak słyszy ze placze to mi mowi "mama sybko Asia place". No i jak położyłam mała do kokona to przyniosła mi swoje zabawki dla niej, wszystko by jej dawała 🙉❤

    Na krok nie odchodzi, jest przy zmianie pieluszek, karmieniu, kąpieli. Zobaczymy jak długo. Staram się brać ja i tulić jak najwięcej by nie czuła odrzucenia.

    Teraz mamy 2 karmienie. Wypiła do połowy jedna pierś, odbiła pięknie i patrze ja dobudzic by wypiła trochę z drugiej bo mi pęknie 🙉

    Przy pierwszym karmienia popiła obie ale teraz widzę że słabo chętna 🤭

    kar_oliv, Ladyo, emdar, Fragaria, Lalia, Nowastaraczka, Clover, nick nieaktualny, Ounai, Wik89, Inaa89, nick nieaktualny, Zulugula, Enigvaa, dmg111, Ewa88 lubią tę wiadomość

    30♀️ PCOS, IO
    35♂️
    Czas zostać mamą po raz trzeci- 29.08 SĄ! ⏸️🥹

    A👧 10.11.2018
    J👧🏼 29.04.2021

    preg.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3426 6208

    Wysłany: 2 maja 2021, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry majówkowo-deszczowo:) My nadrabiamy przyjacielskie wizyty,więc majówka dość intensywna. Ale jestem z siebie naprawdę dumna, wczoraj była i pizza, i inne przysmaki,a ja dzielnie wytrzymałam i jadłam swoje przyniesione sobie jedzenie 💪👏. Dziś waga : 73,03 kg (w 9 dni mniej jakieś 0,7 kg). Cisnę dalej.

    Mart, Angie, fajnie ze juz w domu jesteście😊😘 Tajka, Wy za "moment" wyjdziecie, zobaczysz ✊.
    Angie, poród ekstra szybki; ale u wieloródek to podobno nie takie rzadkie. Osobiście znam dziewczynę, która drugie dziecko urodziła...w samochodzie łapiąc je między nogami bo mąż nawet nie zdążył się zatrzymać😱😱😱.

    Ula, Julek cudowny ❤❤❤ (jak każdy Julek 😍).

    Motyl, Najlepszego dla Matyldzi na pół roczku🥳! Faktycznie, jesteście identyczne!

    Maniaaa, Alusia sama slodycz 😘

    Lalia, Ulaa, nick nieaktualny, Ounai, Wik89, Inaa89, kic83, Ewa88 lubią tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • emdar Autorytet
    Postów: 3426 6208

    Wysłany: 2 maja 2021, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clover, witaj wśród mamusiek!!! Rozgość się na dobre🤩

    Ounai, Motyl, Lalia, gratuluje efektów odchudzania👏👏👏 Idziemy jak burza dziewczyny 🌩⚡🙂

    Lalia, Clover, nick nieaktualny, Ounai, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Fragaria Autorytet
    Postów: 857 1626

    Wysłany: 2 maja 2021, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obudził mnie sen o tym że popsuł mi się samochód 🤦‍♀️ chyba to znak że serio muszę mu zrobić jakiś przegląd. Stwierdziłam że wykorzystam wolny czas, nastawiłam pranie i zaczęłam Was nadrabiac bo nie było mnie wczoraj.

    Wow , Ounai, Laila, SzalonaOna gratuluję efektów odchudzania! Te zdjęcia porównawcze naprawdę mają mega moc motywacji :-)

    Matylda ma już pół roku ❤️

    Mart, Angie super ze jesteście już w domku :-)
    Tajka, trzymam kciuki żeby wyniki się poprawily i żebyście też mogly już iść do domku dzisiaj ✊ odnośnie karmienia popieram to co wyżej dziewczyny pisały, mm też jest ok, a podanie jednej czy dwóch butelek nie wyklucza kp.

    Clover, witaj 👋 fajny ten Twój Aleksander 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2021, 07:48

    Lalia, Clover, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Ona i On 36lat
    +
    02.2016 Syn ❤️
    12.2019 Aniołek (12 tc)
    11.2020 Synek 💙
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 2 maja 2021, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaa, prześliczną masz córcie 😍😍😍

    Martt, dr Aliss nie zawodzi🤩❤️

    Maniaaa. lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2021, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaa - Alunia cudna ❤️ a dopiero się urodziła...

    Martt - Aluś przywyknie i z pewnością będzie Ci dużo pomagać! Jak moja Kornela, czysta miłość ❤️

    Maniaaa. lubi tę wiadomość

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17159 23887

    Wysłany: 2 maja 2021, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania, ale śliczna💗 i jak się zmieniła!

    Mart, to słodkie jakieś dzieci tak pomagają przy rodzeństwie

    Emdar, gratulacje! Piękna waga! Szłyśmy równo a teraz już mnie przegoniłas, pięknie!!!

    Ja wczoraj nie mogłam się najeść, ciągle coś w siebie wrzucałam. Będę musiała nadrobić w kolejnych dniach bo przegielam z kaloriami ;)

    Maniaaa., emdar lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Clover Autorytet
    Postów: 2035 2951

    Wysłany: 2 maja 2021, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku, Matylda jest śliczną dziewczynką! 😍 Rzeczywiście jest podobna do Ciebie 🙂


    Maniaaa, piękna córeczka! 😍 Fajne porównanie, niesamowite jak szybko rosną i się zmieniają takie maluszki 😊


    Lalia, to u nas jest podobnie, dół z reguły jest rozmiar mniejszy niż góra 🤭 Mój Olek też ma szerokie ramiona i brzuszek. Do tego spora głowa, niektóre body musiałam odłożyć tylko dlatego, że ciężko było je przecisnąć przez głowę i był straszny krzyk, więc stwierdziłam, że po co męczyć dziecko. Z kolei pupę ma dość wąską w porównaniu do reszty ciała 😁

    nick nieaktualny, Maniaaa., Lalia lubią tę wiadomość

    06.02.2021 👶💙

    age.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3426 6208

    Wysłany: 2 maja 2021, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, u mnie ewidentnie działa bieganie. Jem sporo mniej,ale w moim wieku (matko jak to brzmi 🤦‍♀️) juz samą dietą nie chudnie się tak szybko jak w wieku np.25 czy nawet 30 lat. A wczoraj był chyba Dzień Głodomora, nikt z kim się wczoraj widzieliśmy nie mógł się wczoraj najeść; obstawiam pogodę, wilgoć i zimno często tak działają.

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Clover Autorytet
    Postów: 2035 2951

    Wysłany: 2 maja 2021, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olek obudził się dziś o 3.00 i po karmieniu stwierdził, że spania już nie będzie. Wczoraj w nocy było podobnie, tylko że wstał jakoś przed 4.00 i do rana już nie udało mi się go już położyć, dzisiaj wreszcie jakoś zasnął, ale dopiero przed 6.00. Mam nadzieję, że to chwilowe, bo zazwyczaj spał jeszcze do tej 6-7 po karmieniu. Wczoraj w południe był już tak zmęczony, że zasnął sam w kołysce, co nigdy mu się nie zdarza i spał prawie 2h. Wcześniej bezskutecznie próbowałam go ululać, dlatego byłam bardzo zdziwiona, że sam zasnął. Może stwierdził, że matka nie będzie mu układać życia 🤣 Dziś już może będzie lepiej bo teraz ma jeszcze drzemkę, ale nie wiem, czemu tak wstaje w środku nocy. Do tej pory nocki mieliśmy super.

    06.02.2021 👶💙

    age.png
  • Clover Autorytet
    Postów: 2035 2951

    Wysłany: 2 maja 2021, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, super, że się tak nawzajem motywujecie do pracy nad swoją sylwetką 🙂 Ja potrzebuję solidnego kopa, w ciąży przytyłam aż 23 kg mimo tego, że odmawiałam sobie wielu zachcianek, strach pomyśleć, co jeśli bym sobie nie odmawiała. Do wagi sprzed ciąży zostało mi 10 kg, a do wagi, z którą czułam się dobrze jakieś 14-15... 😥 Z obwodów coś tam schodzi, ale waga niemal stoi w miejscu a nawet wzrosła, bo był już moment, że do wagi sprzed ciąży zostało mi około 8 kg. Muszę się koniecznie wziąć za siebie, bo nie mogę już na siebie patrzeć 😑

    06.02.2021 👶💙

    age.png
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 2 maja 2021, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clover, moj syn dzisiaj zrobil sobie przerwe od 3 do 4.30 mniej wiecej 🤦‍♀️
    Tez mam nadzieje, ze to nie bedzie standard, choc on ogolnie nie spi dobrze (ma wiele pobudek na karmienie), wiec nie zdziwie sie, jak jeszcze przerwy na aktywnosc dojda 😭

    Dzien dobry w Dniu Flagi 😀

    Motylku, uwielbiam jak wrzucasz zdjecia Matyldy, jest słodziutka

    Tajka. Kciuki za szybki wypis, w domu bedzie Wam lepiej pod wieloma wzgledami. Wiadomo, ze szpital w dobie covid to nic przyjemnego :( Trzymaj sie!

    Angie, Martt, fajnie, ze Wy juz w domu:) slodkie Wasze maluszki



    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 2 maja 2021, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj bylam 2 h na rowerze po pagórkach i lasach i dzis czuje mega zakwasy w nogach, ale ciesze sie, ze w koncu sie ruszylam 😀

    emdar, Lalia, Clover, kic83 lubią tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
‹‹ 3514 3515 3516 3517 3518 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ