X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • emdar Autorytet
    Postów: 3422 6201

    Wysłany: 25 lipca 2021, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia wrote:
    Emdar, czyli będziecie mieć chrzest w tym kościele na Starówce co jest kolo Pałacu Królewskiego?
    Nie, nie, u Dominikanów na ul.Freta. Ten o którym mówisz to Św. Anny jest.
    Współczuję nocki kochana, tyle dobrego że nie byłaś sama😘
    Ej no najważniejsze że waga do dołu 👍👏👏! My w zeszłym roku mieliśmy taki urlop z Julkiem...🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Wróciliśmy bardziej zmęczeni, niż wypoczęci. Życzę Ci aby Wam się udało lepiej trafić w nastrój małego ✊🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2021, 10:05

    Annia lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9025 15185

    Wysłany: 25 lipca 2021, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2021, 11:59

    Wik89 lubi tę wiadomość

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 25 lipca 2021, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o prezenty na roczek, czy inne okazje, to ja zawsze pytam co trzeba kupić,nigdy nie kupuje w ciemno. Wydaje mi się,że tak najlepiej :P chcoiaz zauważyłam,że coraz częściej rodzice sami mówią,że nie mają pomysłu bo już wszytsko mają 😁

    klz9df9hix7ly771.png
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 25 lipca 2021, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulu, trzymam kciuki za szybkie wyjście ze szpitala. A wyniki badań już poznałaś? Jakieś wnioski mają lekarze?

    Dzięki, Gustaw od wczoraj już niby zdrowy, ale dzisiejsza noc była okropna, budził się co chwilę z rykiem, ewidentnie coś mu dolegało.. No ale gorączki nie miał, więc nie podawałam leków (moze dlatego gorzej spal, bo przez te dwie noce, które gorączkował, w sumie ładnie sypiał :P). Robi nadal częstsze kupy, więc postaram się mu podawać bardziej lekkostrawne rzeczy do jedzenia dziś

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • asias86 Autorytet
    Postów: 652 1030

    Wysłany: 25 lipca 2021, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladyo wrote:
    Chinkali 😍😍😍 przygotuj jeden talerz więcej, zaraz będę!
    Spoko mamy z 70 sztuk

    Ladyo lubi tę wiadomość

    Kuba 26.07.2020

    Bartek 27.10.2022
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14021 20541

    Wysłany: 25 lipca 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia, gratulacje dla Olka! Zdolny chłopak!!!

    Annia dla Ciebie też. I nie marudź tutaj, bo - 0,7kg to dobry wynik!

    Moja mała córeczka kończy dziś 11 miesięcy. Rok temu prałam, prasowałam i kończyłam wyprawkę a teraz mam już obydwa moje szkraby przy sobie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2021, 11:18

    Wik89, emdar, Nikaa92, kar_oliv, SzalonaOna, KarolinaMaria, asias86, Annia, Zulugula, calanthe, Ladyo, Maminka89, Lalia, Clover, Nowastaraczka, Fragaria, Suszarka, Ewa88 lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 25 lipca 2021, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serce mi pęka. Dzisiaj to już w ogóle prawie nic nie zjadała 😓😓każde jedzenie ,to mega płacz a dziś to już są takie krzykopiski ☹️

    klz9df9hix7ly771.png
  • kar_oliv Autorytet
    Postów: 1640 3105

    Wysłany: 25 lipca 2021, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiamy 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2021, 21:47

    SzalonaOna, KarolinaMaria, asias86, Zulugula, Annia, calanthe, Ladyo, Maminka89, Wik89, kic83, Nikaa92, emdar, Lalia, Clover, Nowastaraczka, Fragaria, Suszarka, kiniusia270, Ewa88 lubią tę wiadomość

    atdcgu1rjappkskg.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3590 7491

    Wysłany: 25 lipca 2021, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, najlepszego dla Martusi!

    Kar, dla Mai tez! Dziewczyny, jeśli Maja ma już 7 miesięcy, to oznacza, że do świąt zostało tylko 5 😂

    SzalonaOna, kar_oliv, Wik89, emdar, Lalia, Clover, Nowastaraczka, Suszarka, Fragaria, Ounai, dmg111 lubią tę wiadomość

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2021, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ☕ witam się jeszcze z łóżka, Matylda poszła właśnie na drzemkę... :)

    Ounai - jejku za miesiąc roczek, a pamiętam jakby wczoraj Ci wywoływali porod... ❤️

    Majunia śliczna - kiedy te nasze aniołki tak rosną, szok!

    Annia - spadek bardzo ładny w tydzień. Mi moja dietetyk mówi, że spadek ok. 0,5kg na tydzień jest idealny :) także głowa do góry! Zobacz na mnie - waga stoi, a ja mam wyrąbane, kiedyś się ruszy :)

    Miałam iść dziś biegać, ale już nie zdążę, bo zaraz mąż wychodzi do pracy. Brzuszki na dziś zrobione z rana.

    Na jutro mam troszkę planów.. Muszę zaprowadzić Kornele do żłobka, pracuje... Mam też telewizyte z endo. A po pracy skoczę na zakupy i lecę zamówić tort na Chrzciny.

    Miłej niedzieli ☀️

    Annia, kar_oliv, Wik89, Ounai lubią tę wiadomość

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 25 lipca 2021, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2021, 14:02

    SzalonaOna, kar_oliv, Ounai lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9025 15185

    Wysłany: 25 lipca 2021, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2021, 11:59

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2021, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Poza niskim żelazem to badania ok, na rtg wyszły lekkie zmiany w płucach ale juz osluchowo dobrze . I tyle w sumie. Kaszel może utrzymywać się jeszcze nawet 2tyg po infekcji.
    A mówili Wam coś na temat tej wagi? 🤔

  • Clover Autorytet
    Postów: 2007 2916

    Wysłany: 25 lipca 2021, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dopiero Was nadrobiłam bo wczoraj nie miałam kiedy zajrzeć 😁 Mój raport z wczoraj:
    17.07 - 81,55 kg
    24.07 - 80,95 kg (-0,6 kg)
    Zaczynam jakby od nowa, bo w związku z tym, że tak jak Wam pisałam moja stara waga zaniżała wyniki, to uznałam je za niemiarodajne i nie będę ich uwzględniać ;)

    Ogólnie moje myślenie się mocno zmieniło. Już się nie spinam że muszę szybko schudnąć; robię tyle, co w mojej mocy - liczę kcal i ćwiczę teraz już codziennie, ale też pozwalam sobie na różne rzeczy, np. na chrzcinach Olka jadłam wszystko (w rozsądnych ilościach, a nie żeby się najeść "pod korek"), ale za to kiedy inni pili sok czy pepsi, ja wybrałam wodę. Wczoraj mieliśmy grilla i zjadłam kiełbasę i kaszankę, do tego sporo sałatki greckiej i popiłam wodą, chociaż wszyscy proponowali piwo bezalkoholowe. Za lody też podziękowałam. Staram się rezygnować z rzeczy których bez żalu sobie odmawiam na rzecz takich, które chętnie zjem. Kiedyś bym zjadła wszystko bez zastanowienia 😂

    Ounai, mój mąż też zaczął brać metforminę, ma przepisane Gluckophage Xr 500mg. Lekarka mu potwierdziła to, co kiedyś mi pisałaś, że podwyższone próby wątrobowe są powiązane z IO. Jutro idzie na badania okresowe z pracy w związku ze zmianą stanowiska, wziął zaświadczenie od endo-diabeto że jest pod jej opieką, bo na poprzednich badaniach z powodu tych podwyższonych wyników lekarka medycyny pracy potraktowała go jak śmiecia i żula. Ta lekarka pewnie nawet nie ma pojęcia czym jest IO, bo ma już chyba z 70 lat i jest po prostu starą zrzędliwą babą, no ale jednak to ona decyduje czy go dopuści do pracy, czy nie. Mąż się już stresuje, ale myślę, że skoro ma to zaświadczenie to powinno być dobrze.

    Lalia, SzalonaOna, Suszarka lubią tę wiadomość

    06.02.2021 👶💙

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2021, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja dietetyk zawsze powtarza, że mogę zjeść Wszystko byle z umiarem :)

    I ja się tego trzymam.

    Tylko cały czas mam problem z wypróżnianiem... 💩
    Macie jakiś specyfik do polecenia? Bo naturalne rzeczy na mnie nie działają... 🤔

  • Annia Autorytet
    Postów: 5983 9642

    Wysłany: 25 lipca 2021, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeśli Wasze dziecko wygrzebie z szafki nocnej wibrator (czysty oczywiście!), to nie zabierajcie mu. Daje wiele cennych kawominut taka zabawka. 🐵

    Fragaria, SzalonaOna, Suszarka, Clover, Ladyo, kic83, Iryska, calanthe, Nikaa92, Lalia, Nowastaraczka, Pcosik_2, Maminka89, KarolinaMaria, kar_oliv, emdar, Zulugula, Anet.kaa, Martt95, Ounai, dmg111 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Fragaria Autorytet
    Postów: 857 1626

    Wysłany: 25 lipca 2021, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Cos poza gorączka dolega Adasiowi? Jak wysoka jest temp?

    Nic, tylko gorączka. Waha się tak 38,5-39st.

    Emdar, dziękuję że pytasz. Z alergią jest ok 😁 pilnuje diety, rozszerzamy stopniowo i robimy tak że najpierw ja próbuje nowego składnika, jak nie ma reakcji to próbuje też Adaś. Obiady jak gotuję to dla siebie i Adama to samo, tylko on ma bardziej rozdrobnione. Przy okazji mogę Wam polecić kaszki nominal - ja kupuje te bezglutenowe i zarówno mi jak i Adamowi smakują :-)
    Nie chwaliłam się Wam, ale mieliśmy w ubiegłym tygodniu kontrolę u alergologa. Pani doktor była w szoku ☺️ powiedziała że w całym swoim zawodowym życiu widziała tylko 5 dzieci z tak silnym azs jak Adam, a Adam jest pierwszy któremu tak ładnie wszystko zeszło po odstawieniu alergenow. Fakt że mamy trochę ograniczen, droga była dluga ale teraz ma naprawdę ladna skórę i w wynikach krwi też parametry normalne (wcześniej miał wysoka eozynofile).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2021, 15:43

    Suszarka, Wik89, Clover, Ladyo, Nikaa92, Lalia, KarolinaMaria, emdar, Zulugula, Ounai lubią tę wiadomość

    Ona i On 36lat
    +
    02.2016 Syn ❤️
    12.2019 Aniołek (12 tc)
    11.2020 Synek 💙
  • Fragaria Autorytet
    Postów: 857 1626

    Wysłany: 25 lipca 2021, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla Martusi i Mai 🤩

    kar_oliv, Ounai lubią tę wiadomość

    Ona i On 36lat
    +
    02.2016 Syn ❤️
    12.2019 Aniołek (12 tc)
    11.2020 Synek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2021, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fra - czyli można powiedzieć że to koniec męki Adasia :) teraz ostrożnie z dieta i wszystko będzie dobrze 💙

    Annia - uśmiałam się 😂😂😂

    Annia lubi tę wiadomość

  • Annia Autorytet
    Postów: 5983 9642

    Wysłany: 25 lipca 2021, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego dla Martusi i Mai! Jak ten czas zasuwa, jeszcze niedawno wydaje mi się, że Ounai relacjonowała nam swój pobyt na porodówce, a tu za miesiąc będzie roczek!

    Dużo zdrówka dla naszych małych bakcyli Tomusia, Adasia i Gucia.

    Fra, super , że udało się opanować AZS Adama. Największą w tym twoja zasługa i na pewno katorżniczej diety, której przestrzegasz. Jesteś wielka. :)

    Motylku a słoiczki Suszona Śliwka? Nie dałoby efektu?

    Wik89, Fragaria, kar_oliv, Zulugula lubią tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
‹‹ 3903 3904 3905 3906 3907 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ