X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9009 15176

    Wysłany: 24 lipca 2021, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2021, 11:59

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • kar_oliv Autorytet
    Postów: 1640 3105

    Wysłany: 24 lipca 2021, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulu bardzo Ci współczuję przeżyć, to musi rozdzierać serce na kawałki gdy widzi się jak maluch cierpi. Trzymam kciuki za poprawę a Tobie życzę bardzo dużo siły, postaraj się tak nie stresować, Twoje zdrowie też jest ważne.

    atdcgu1rjappkskg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2021, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryska wrote:
    Robisz w domku chrzciny? Ja Ci nie doradzę bo ze mnie taka kucharka, że ho-ho. Dużo osób będzie? Podziwiam Cię, że chce Ci się w domu przygotowywać wszystko 🙂
    Robię. W restauracjach takie ceny mi krzyknęli, że 3x bym robiła w domku imprezę :/ nie lubię gotować, no ale jeszcze śmigamy w sierpniu na wakacje, więc muszę przycisnąć pasa...

    Będzie 16 dorosłych i 10 dzieci plus 2 maluszków (Matylda i 3 mc chłopiec)...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2021, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fragaria wrote:
    Motylku, podziwiam że organizujecie chrzciny w domu i to dla tyłu osób 😉 jesteś bardzo zorganizowana więc na pewno dasz radę. Ja też polecam pieczone mięso, prawie robi się samo :-) do tego zrobiłabym tradycyjnie rosół.
    My zarezerwowaliśmy obiad w restauracji, wycenili nam 100 zł od osoby. Ale za to teściowie i siostra męża ze swoim mężem przyjeda do nas z samego rana, a chrzciny dopiero 15:30, więc chyba coś upiekę, może zrobię też jakąś salatke 🤔

    Irysko, wiem co czujesz 🙈 my niby mieszkamy ale ciągle coś jest do urządzenia i też już mam dość tej wykończeniówki. Masakra. Mieliśmy dziś spotkanie z fachowcem od kostki, planujemy taras, opaskę, wejście do domu. Poza tym chcieliśmy dobudować garaż i też teraz wychodza nam problemy. Chciałabym w tym roku wyrównać teren i posadzić jakieś pierwsze rośliny, bo mamy klepowisko-chwastowisko.

    Adasiowi na gorączkę dałam Pedicetamol, przeszlo i na razie nie wraca 👍
    U mnie ceny 140-180 zł za osobę 🤦‍♀️

    Chcialam rosół ale mają być takie upały, że mi skwaśnieje. Więc odpada :(

  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 24 lipca 2021, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulu, trzymaj sie dzielnie! Domyslam sie tylko, jakie to ciezkie. Powiem Ci, ze nie mam oczywiscie takich szpitalnych doswiadczen jak Ty czy dziewczyny, ale jak wczoraj Gucio byl juz drugi dzien z rzedu taki strasznie osowialy, ciagle spal albo marudzil, to mialam takie same mysli - czy wroci moj dawny rozesmiany, energiczny chlopczyk?
    No i minela goraczka i zle samopoczucie i wszystko jest po staremu. Jestem pewna, ze i Tomcio wroci do formy szybciej niz myslisz! A wszystko co robisz, robisz dla jego dobra, wiec nie miej zadnych wyrzutow

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2165 6043

    Wysłany: 24 lipca 2021, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My robimy chrzciny na początku września. Ma być 24 osoby. Ja chciałam w domu, mój M. był są restauracja. Poszliśmy z ciekawości do restauracji która lubimy po ofertę: 110 zł za obiad, deser, zimna płytę i ciepłe danie. Myślałam ze to wychodzi o wiele drożej. Tak wiec zdecydowaliśmy się na restauracje, jak sobie pomyślałam ze będę biegać, gotować, podgrzewać, odgrzewać itp to pierwszy raz decyduje się na restauracje, na próbę, będę mieć spokój. Tort zamówiłam, sukienkę dla siebie już mam, tylko jeszcze muszę do niej schudnąć z 5 kg 😂 reszta planowania przed nami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2021, 21:48

    Lalia, Suszarka lubią tę wiadomość

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9009 15176

    Wysłany: 24 lipca 2021, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2021, 11:59

    Wik89, SzalonaOna, emdar, Clover lubią tę wiadomość

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Ounai Autorytet
    Postów: 13996 20524

    Wysłany: 24 lipca 2021, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryska wrote:
    To wykańczanie domu mnie wykończy. Od dwóch tygodni poszukuje drzwi wewnętrznych. Okazało się że mamy za wysokie otwory drzwiowe i trzeba albo je zmniejszyć albo szukać drzwi które mogą być wyższe. Drzwi mi się śnią już po nocach. Chyba zostanę ekspertem w temacie drzwi😣
    A nie da się wypełnić pianką montażową?

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2021, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże, to ja swoje przyjęcie po ślubie zrobiłam w domu za 500 zł niecałe i to dla ponad 30 osób 😂

    Mówię, ogólnie bym wolała w restauracji, ale przez ten wyjazd szkoda mi tyle kasy wydać na obiad 2 daniowy.

  • Iryska Autorytet
    Postów: 3710 4398

    Wysłany: 24 lipca 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    A nie da się wypełnić pianką montażową?
    Da się, można też dać płyty gk, tylko że my już mamy wszystko zrobione; malowanie, płytki w łazience, i trzeba by doklejać płytki nad to . Trochę zabawy by z tym było, już nam się nie chce szczerze mówiąc. Znalazłam drzwi które mają wersję wyższa, chyba je weźmiemy 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2021, 21:47

    Lalia, dmg111 lubią tę wiadomość

    12.02.2020 ⏸️
    12.10.2020 ❤️

    preg.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 24 lipca 2021, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeszcze nawet nie myślimy o chrzcinach 🙉 jeszcze do tego nie dorosłam 😁😁chcoiaz wolałabym zrobić jak będzie jeszcze w miarę ciepło.
    Ale na pewno będziemy robić w restauracji. Chcilabym przy okazji fajnie spedzić ten dzień, bez stania w garach.

    Zresztą nie mamy aż tak dużego mieszkania aby wszytskich usadzić, tak aby było w miarę komfortowo i żeby nikt nie siedział sobie na kolanach a zapewne będzie około 20-22 osób jak wstępnie liczyłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2021, 22:01

    klz9df9hix7ly771.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3418 6196

    Wysłany: 24 lipca 2021, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to my mamy trochę roboty z chrztem,bo zdecydowaliśmy się na opcję: wynajem przestrzeni + catering. Dlatego taka opcja, bo przestrzeń jaką wynajęliśmy jest 50 metrów od Kościoła z mega super ekstra ogrodem i placem zabaw. Kościół jest na Starówce w Wawie, więc ceny knajp w okolicy totalnie odpalone. Poza tym ja nie lubię imprez typowo w knajpach gdzie nie ma przestrzeni do luźnego pogadania,a na Starówce na bank w ludzkiej cenie bym takiej nie znalazła. Coś za coś; fajne miejsce, blisko Kościoła, ale trochę załatwiania jest. Mamy mieć łącznie 20 osób. Dodatkowo był lekki stres czy ten nasz przyjaciel ksiądz (Brat w zasadzie,bo to Dominikanin) będzie mógł uczestniczyć w Mszy,by to on mógł udzielić Julkowi chrztu, ale się udało 👍👍👍. Bardzo się cieszę, bo bardzo nam na tym zależało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2021, 22:35

    Lalia, kic83, KarolinaMaria, Ounai, Clover, Nowastaraczka, Suszarka lubią tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 24 lipca 2021, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo zdrowia dla Gucia, Tomcia i Adasia, trzymajcie się dziewczyny, dużo sił i cierpliwości 😚

    Wik89, Zulugula, Fragaria lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 24 lipca 2021, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dziś spalam do...12:00!
    O 7 mąż przejął dwójkę dzieci.
    Budzę się, chciałam napisać rano, ale to przecież było już południe, a tam SMS od męża:
    "Śpiąca królewna proszona jest o wstanie, za 15 minut łóżko zamieni się w dynię" 😂

    Ounai, Lalia, Nikaa92, emdar, dmg111, Wik89, asias86, Zulugula, Fragaria, Ladyo, Annia, SzalonaOna, Clover, Nowastaraczka, Suszarka lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Ounai Autorytet
    Postów: 13996 20524

    Wysłany: 24 lipca 2021, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    O to my mamy trochę roboty z chrztem,bo zdecydowaliśmy się na opcję: wynajem przestrzeni + catering. Dlatego taka opcja, bo przestrzeń jaką wynajęliśmy jest 50 metrów od Kościoła z mega super ekstra ogrodem i placem zabaw. Kościół jest na Starówce w Wawie, więc ceny knajp w okolicy totalnie odpalone. Poza tym ja nie lubię imprez typowo w knajpach gdzie nie ma przestrzeni do luźnego pogadania,a na Starówce na bank w ludzkiej cenie bym takiej nie znalazła. Coś za coś; fajne miejsce, blisko Kościoła, ale trochę załatwiania jest. Mamy mieć łącznie 20 osób. Dodatkowo był lekki stres czy ten nasz przyjaciel ksiądz (Brat w zasadzie,bo to Dominikanin) będzie mógł uczestniczyć w Mszy,by to on mógł udzielić Julkowi chrztu, ale się udało 👍👍👍. Bardzo się cieszę, bo bardzo nam na tym zależało.
    Super, my mamy przyjaciela Saletyna, ale wyjechał jako misjonarz do Szwajcarii i nie mógł przylecieć ochrzcić Marty bo musiałby odbyć kwarantannę.

    Iryska, rozumiem Cie doskonale. My nadal nie mamy drzwi w sypialni bo mamy właśnie taki problematyczny otwór drzwiowy. A jak się wprowadziliśmy do mieszkania, to w toalecie i łazience mieliśmy zasłony prysznicowe.

    age.png

    age.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8436 18539

    Wysłany: 24 lipca 2021, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mamusie 😘

    Nadrobiłam Was pobieżnie i przepraszam, ale nie odniosę się do każdej z Was osobno 😔

    Widziałam że wiele z nas miało ciężką noc, trzymam kciuki żeby dzisiaj było lepiej ✊

    Ogrom zdrówka dla naszych małych pacjentów 🙏

    Zulu, dla Ciebie dużo siły, bo szpital to chyba najgorszy koszmar każdego rodzica, ale jestem pewna że mimo wszystkich czynności medycznych, Tomuś wie że przy nim jesteś i to wszystko dla jego dobra 💙

    Motylku, ja nie wiem jakim cudem zrobiłaś przyjęcie za 500 zł dla 30 osób, bo to wychodzi 16 zł na osobę 😳 nawet jeśli się zrobi zwykłe kotlety z ziemniakami i surówką i dwa ciasta i jakieś owoce to przecież to nie wystarczy. Nie mówiąc już o ziemnych napojach, torcie czy zimnej płycie 😳 chyba że miałaś na myśli 1500 zł to jestem w stanie w to uwierzyć 😁

    My mieliśmy chrzciny w restauracji, tak naprawdę to obiad z deserem. Był rosół, cztery rodzaje mięsa na półmiskach, ziemniaki, trzy surówki, trzy rodzaje ciasta, owoce, ciepłe i zimne napoje i płaciliśmy za to 80 zł od osoby plus 200 zł za tort, więc impreza dla 14 osób wyniosła nas ok. 1400 zł. I mi się wydaje że naprawdę super cena to była 👌

    U nas dzisiaj dzień pełen wrażeń 🥴 mąż zaczął 3 tygodniowy urlop ❤️ pojechaliśmy do moich rodziców na obiad, a później mieliśmy odwiedzić dziadków, bo babcia robiła imieniny. No i w połowie drogi musieliśmy zawrócić bo coś się stało z kołem 😵 i było mi mega przykro bo wiem że mama przygotowała dużo rzeczy na obiad, dziadkowie na imieniny, kupiłam babci piękny bukiet, a najgorsze że za tydzień jedziemy nad morze i czeka nas 8h jazdy i usterki w samochodzie to ostatnia rzecz której nam trzeba.. doszliśmy do wniosku że wszystko prowadzi do tego że chyba w przyszłym roku będziemy musieli kupić nowy samochód więc inne nasze zaplanowane wydatki trzeba będzie odłożyć 😒

    Ale żeby nie było tak smętnie, to pisałam Wam że tydzień temu, dokładnie na 7 miesięcy, Olek pierwszy raz sam usiadł z podporem 💙 cały tydzień ćwiczył 💪 a dzisiaj zaczął się puszczać i próbować siedzieć samodzielnie bez podporu! 🤩 szło mu raz lepiej raz gorzej, wyglądało raz śmiesznie raz przerażająco, ale jestem z niego dumna 🙂 jak tak dalej pójdzie, to może jest szansa że podczas urlopu będzie oglądał świat ze spacerówki na siedząco 😁

    dmg111, Wik89, Zulugula, Nowastaraczka, Suszarka lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 24 lipca 2021, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2021, 05:54

    Iryska lubi tę wiadomość

  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 24 lipca 2021, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2021, 05:55

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 24 lipca 2021, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    O to my mamy trochę roboty z chrztem,bo zdecydowaliśmy się na opcję: wynajem przestrzeni + catering. Dlatego taka opcja, bo przestrzeń jaką wynajęliśmy jest 50 metrów od Kościoła z mega super ekstra ogrodem i placem zabaw. Kościół jest na Starówce w Wawie, więc ceny knajp w okolicy totalnie odpalone. Poza tym ja nie lubię imprez typowo w knajpach gdzie nie ma przestrzeni do luźnego pogadania,a na Starówce na bank w ludzkiej cenie bym takiej nie znalazła. Coś za coś; fajne miejsce, blisko Kościoła, ale trochę załatwiania jest. Mamy mieć łącznie 20 osób. Dodatkowo był lekki stres czy ten nasz przyjaciel ksiądz (Brat w zasadzie,bo to Dominikanin) będzie mógł uczestniczyć w Mszy,by to on mógł udzielić Julkowi chrztu, ale się udało 👍👍👍. Bardzo się cieszę, bo bardzo nam na tym zależało.

    Emdar
    zdradź mi co to za przestrzeń za kościołem?? :)

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 24 lipca 2021, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2021, 05:55

‹‹ 3901 3902 3903 3904 3905 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ