Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2021, 12:06

    Lalia, Nowastaraczka, kic83, Clover, Inaa89, Ladyo lubią tę wiadomość

    💙
    💗
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2806 3559

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze się za szybko poddaje. Sama na siebie jestem za to zla 😪

    Z kim nie gadam to odpieluchowanie im łatwo poszło. Martwi mnie to ze ona nie powie mama siku tylko po prostu robi i po fakcie powie "nie udało sie". Wczoraj cały dzień jej przypominalam. Dzisiaj postanowiłam zaufać i co jakiś czas mowilam ze nie ma pampersa ze musi pamiętać ze jak siu siu to ma mówić. Ogolnie to wstała w złym humorze o 5. I już spać nie poszla.. w tej chwili jest już bardzo marudna i spać nie chce iść a mi już glowa pęka.

    Jakiś zły dzień chyba wszyscy mamy. Pogoda się popsuła i nic tylko siedzieć i jęczeć jak Ala 🥴

    30♀️ PCOS, IO
    35♂️
    Czas zostać mamą po raz trzeci- 29.08 SĄ! ⏸️🥹

    A👧 10.11.2018
    J👧🏼 29.04.2021

    preg.png
  • Nowastaraczka Autorytet
    Postów: 1418 2264

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Dwie dolne dwójeczki, jedna już się przebiła
    IMG-20210816-220835.jpg
    A czemu pytasz?
    Bo Leos idzie z Maksiem leb w łeb , tez najpierw mial dolne jedynki potem gorne dwojki, gorne jedynki i teraz cos znowu go meczy i nie wiedzialam juz gdzie szukac winowajcow😃

    kic83 lubi tę wiadomość

    4 cs cb
    5cs 🍀

    Beta 09.03 1067
    11.03 2392.21

    25.03 jest ❤

    7.11.2020 🥳🤱
    💚💚💚💚💚💚💚💚

    55c3208ed6.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23894

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martt95 wrote:
    Wiem ze się za szybko poddaje. Sama na siebie jestem za to zla 😪

    Z kim nie gadam to odpieluchowanie im łatwo poszło. Martwi mnie to ze ona nie powie mama siku tylko po prostu robi i po fakcie powie "nie udało sie". Wczoraj cały dzień jej przypominalam. Dzisiaj postanowiłam zaufać i co jakiś czas mowilam ze nie ma pampersa ze musi pamiętać ze jak siu siu to ma mówić. Ogolnie to wstała w złym humorze o 5. I już spać nie poszla.. w tej chwili jest już bardzo marudna i spać nie chce iść a mi już glowa pęka.

    Jakiś zły dzień chyba wszyscy mamy. Pogoda się popsuła i nic tylko siedzieć i jęczeć jak Ala 🥴
    Tak akurat trafiłaś. Albo po prostu znajomi koloryzują. Musisz jej dać czas. Kiedy zaczęłyście odpieluchowywanie? Ja na samym początku w ogóle nie ubierałam majtek tylko latał na golasa, żeby tyle nie prac. Teraz sąsiadka odpieluchowuje syna i też widzę, że już ponad 2 tygodnie mały biega w ogródku bez majtek. Czasem też dzieci siku załapią a na kupę potrzebują więcej czasu. Ja bym nie odpuszczała, bo teraz jest ciepło, a w zimie bieganie w zasikanych majtkach już nie jest takie fajne. Teraz też możesz ja puścić bez majtek do ogródka a w zimie na spacer ubierzesz pieluchę i cała nauka idzie w las.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martt95 wrote:
    Wiem ze się za szybko poddaje. Sama na siebie jestem za to zla 😪

    Z kim nie gadam to odpieluchowanie im łatwo poszło. Martwi mnie to ze ona nie powie mama siku tylko po prostu robi i po fakcie powie "nie udało sie". Wczoraj cały dzień jej przypominalam. Dzisiaj postanowiłam zaufać i co jakiś czas mowilam ze nie ma pampersa ze musi pamiętać ze jak siu siu to ma mówić. Ogolnie to wstała w złym humorze o 5. I już spać nie poszla.. w tej chwili jest już bardzo marudna i spać nie chce iść a mi już glowa pęka.

    Jakiś zły dzień chyba wszyscy mamy. Pogoda się popsuła i nic tylko siedzieć i jęczeć jak Ala 🥴
    U nas około 2 tygodnie trwało, zanim zakumala że musi wołać siku lub iść na nocnik. Nauczyła się moim zdaniem dopiero tak poważnie od grudnia. Czyli miała 2 lata i 8 mcy. Chodziła spać w pampersie. Kupa w pampersa. Od około 2 mcy śpi bez pampersa (ale czasem zdarzy jej się na sikac w nocy na łóżko-sporadycznie), więc miała 3 lata i 2 mce a dopiero wczoraj się przemogla z kupa na nocnik. A moja Kornela jest duża także spokojnie, daj sobie i jej czas :)

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowastaraczka wrote:
    Bo Leos idzie z Maksiem leb w łeb , tez najpierw mial dolne jedynki potem gorne dwojki, gorne jedynki i teraz cos znowu go meczy i nie wiedzialam juz gdzie szukac winowajcow😃

    Haha, skoro lubi Maksa "naśladować" to możliwe, że to wina zębów 😂
    W tym tempie to ja już czekam na trójki 😂

    Nowastaraczka lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, kupiłaś tego mopa parowego transa? Sprawdza się?

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko. Bo zastanawiam się nad zamówieniem 🙈
    Jak rozmiarka w C&a? Jak jakoś tych ubrań?

    O ❤️
    Z ❤️
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23894

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajka wrote:
    Ounai, kupiłaś tego mopa parowego transa? Sprawdza się?
    Kupiłam i sprawdza się :) podłogi są naprawdę czyste po nim. Nawet jak myłam na kolanach to takie nie były. Ale ponieważ niszczy podobno panele to staram się nie używać go codziennie. Raczej tak 1-2 razy w tygodniu max.

    Ja tak spędzam wolne chwile 😂

    Właśnie powoli kończymy z Tymkiem srgregacje i będziemy odbudowywać zestawy. A to tylko z jednej serii klocki a gdzie tam reszta.

    20210817-112219.jpg

    Zulugula, Inaa89, Ladyo lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi110818 wrote:
    Mam pytanko. Bo zastanawiam się nad zamówieniem 🙈
    Jak rozmiarka w C&a? Jak jakoś tych ubrań?
    Jakość jak dla mnie bardzo dobra. Wypadają tak standardowo moim zdaniem

    Meggi110818 lubi tę wiadomość

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martt mój brat odpieluchowal córkę dwa miesiące przed drugimi urodzinami.
    Po prostu średnio raz na godzinę ( wydaje mi sie, że nawet dużo czesciej- z tego co pamietwm)mówili, że jak chce siku, to ma wołać.
    Wiadomo wszystko z różnym skutkiem, zajęło im to dwa tygodnie. Później przez jakiś czas zdarzały się jeszcze wpadki, szczególnie jak była pochłonięta zabawa i zapomniała.
    Jeszcze czytali jej jakąś bajkę, chyba kicia kocia.
    No i nocnik sama sobie wybrała i "kupiła" i cały czas stał na widoku ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2021, 12:28

    Ounai, Lalia, Inaa89 lubią tę wiadomość

    klz9df9hix7ly771.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi110818 wrote:
    Mam pytanko. Bo zastanawiam się nad zamówieniem 🙈
    Jak rozmiarka w C&a? Jak jakoś tych ubrań?
    Ja ostatnio kupiłam tam pierwszy raz. Na próbę wzięłam takie body na ramkach. Rozmiar wydaje mi się standardowy. Chociaż wzięłam 2xbody 62 i jedne 68 Ale jak je porownałam i przyłożyłam do siebie, to są rozmiarowo identyczne 😁
    Jakość jak za ta cenę wydaje się ok. Ale póki co pralam tylko dwa razy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2021, 12:25

    Meggi110818 lubi tę wiadomość

    klz9df9hix7ly771.png
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4488 9446

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dziś super dzień. Przyjechała teściowa z kuzynką męża, bawią mi Igę, a ja nadrobiłam wszystkie domowe obowiązki. Aktualnie są jeszcze na spacerze a ja sobie siedzę bo już nie mam co robić 😂 tak trzeba żyć!

    ZielonaHerbata, emdar, KarolinaMaria, Nowastaraczka, Zulugula, Ounai, Clover, Annia, Lalia, Ewa88 , kic83, Inaa89, Ladyo lubią tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam znowu przełożyli ( w sumie sama przełożyłam) 3 dawkę 5w1. Za tydzień mamy zabieg wędzidełka w sedacji i pediatra nie miała przeciwskazania do szczepienia, że to marta szczepionka itp, ale klinika ma zasadę ze min 2 tyg odstępu od szczepienia. Więc wybrałam zabieg, bo kolejny termin za ponad miesiąc.

    O ❤️
    Z ❤️
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2021, 12:06

    Clover, Annia, Suszarka, Lalia, Maminka89, Inaa89, kic83, Ladyo lubią tę wiadomość

    💙
    💗
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17172 23894

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Wczoraj Tomsona znalazlam w zmywarce na drzwiach a dziś w pralce, tylko dupa mu wystawala i nogi 😂🙈
    Jak moja Marta, identyko! Ostatnio obróciłam się na sekundę a ona już na 2 stopień pomocnika kuchennego mi wchodzi.

    Clover, Zulugula, Inaa89 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Wczoraj Tomsona znalazlam w zmywarce na drzwiach a dziś w pralce, tylko dupa mu wystawala i nogi 😂🙈
    Mikołaj pod nasza kobtrola wchodzi sam na 1 piętro schodami. 🤭

    Clover, Zulugula, Lalia, Inaa89, kic83 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Annia
    niestety nie widziałam foty Twojej, może jeszcze raz byś wrzuciła? :)
    Powodzenia z oglądaniem mieszkania, trzymam kciuki!
    Dodaj mnie do przyjaciółek to wyślę Ci link na pewno! :)

    kic83 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Clover Autorytet
    Postów: 2035 2951

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj nienajlepszy dzień. Od rana mam straszną migrenę i niestety zwróciłam śniadanie... Dobrze, że mój mąż jest jeszcze na urlopie i zajmuje się dziś Olkiem, bo ja jestem nie do życia 😔

    Moja szwagierka na dniach ma termin porodu (23.08) i zastanawiam się, co kupić dla Malutkiej. Szwagierka mówi, że praktycznie nie mają body z krótkim rękawem i pomyślałam, że może im kupię, ale zastanawiam się, czy będą im one w ogóle potrzebne, skoro już niedługo jesień. Nie wiadomo też, kiedy szwagierka urodzi, bo pierwsze dziecko urodziła równo w 42 tc. No i oczywiście nie wiadomo, jaka będzie pogoda. Ounai, Annia, pamiętacie może czy ubierałyście na początku swoje dzieci w body z krótkim rękawem? :)

    06.02.2021 👶💙

    age.png
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 2 dni przyjezdza teściowa I odstawiamy kp. Serio, nie wiem czy dożyjemy do tego czwartku. Spaliśmy może z 4 godziny od 21 do 7. Mikołaj nie umie zasnąć. Chcę spać a nie umie. Wozimy go wózkiem i ledwo wózek się zatrzyma to się budzi... Przy piersi też nie zawsze zasypia. Mówię Wam DRAMAT.

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
‹‹ 3985 3986 3987 3988 3989 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ