Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 26 września 2021, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2021, 14:07

    Ladyo, KarolinaMaria lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17155 23884

    Wysłany: 26 września 2021, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta dzielnie walczy

    received-597056741316863.jpg

    Ladyo, Lalia, calanthe, Nowastaraczka lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 26 września 2021, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    Meggi, Wera miała teraz tak samo, gęsty katar. Też inhalujemy i mamy robione krople do nosa. Gile schodzą takie, że nie mam pojęcia gdzie jej się to mieści.
    Co do wizyt u lekarza, my byliśmy Werą dwa dni z rzędu. W końcu oni po to są by pomóc i jeśli domowe sposoby nie pomagają, to dać coś lepszego na receptę bądź coś czego nie znamy. Lepiej w tą stronę niż miałoby się to gorzej skończyć. I gdybym miała iść kolejny raz, to bym poszła.

    Ladyo, ależ Wy jesteście piękne! 🤩

    Ounai, to Martusię wzięło. Niech szybko przechodzi, zdrówka!

    A często inhalujecie? Przez jaki czas?
    Moja panna nie daje mi nałożyć maseczki i muszę taką końcówką pod nos jej pokładać. Bajki, telefony nic nie dają, jak widzi maseczkę to wyrywa albo chce ją zjeść.
    Edit. Udało się, kilka minut z maseczka, musiałam dać jej smycz psa.
    Po jakim czasie po inhalacji ściągacie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2021, 16:32

    O ❤️
    Z ❤️
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 26 września 2021, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2021, 14:07

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 26 września 2021, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    U nas jest dwa do trzech razy dziennie. Albo zwykłą solą, albo hipertoniczną (ta jest u takich dzieci max do 17:00, bo pobudza odruch kaszlu). Czekamy tak z 10min czasem dłużej i dopiero odciagamy.
    Inhalacja Wery wygląda różnie, raz da sobie zrobić bez problemu innym razem się wyrywa. Najlepiej działa smok edzio, wtedy siedzi jak zahipnotyzowana 🙂

    Kurde odczekaliśmy 20 minut i nic się nie odciągnęło, a słychać katar jak chrumka. Jutro wyślę męża bo co innego do pediatry

    O ❤️
    Z ❤️
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 26 września 2021, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2021, 14:07

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 26 września 2021, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy przed wyborem spacerówki. Jakie macie i jakie możecie polecić?
    Ja skłaniam się do Valco Snap 4 Sport. Jednak mąż chce przeanalizować inne jeszcze. Jutro się wybieramy do sklepu i chce mieć też inne typy.
    Koniecznie chcemy pompowane koła i żeby pozycja dziecka była ok. Obecnie w xlanderze zjezdza nam córka w dół i muszę ją co chwilę poprawić w górę.

    O ❤️
    Z ❤️
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17155 23884

    Wysłany: 26 września 2021, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi110818 wrote:
    Jesteśmy przed wyborem spacerówki. Jakie macie i jakie możecie polecić?
    Ja skłaniam się do Valco Snap 4 Sport. Jednak mąż chce przeanalizować inne jeszcze. Jutro się wybieramy do sklepu i chce mieć też inne typy.
    Koniecznie chcemy pompowane koła i żeby pozycja dziecka była ok. Obecnie w xlanderze zjezdza nam córka w dół i muszę ją co chwilę poprawić w górę.
    Jak chcesz pompowane to zobacz joie litetrax air jeszcze.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 26 września 2021, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Jak chcesz pompowane to zobacz joie litetrax air jeszcze.

    Patrzę na niego właśnie, trochę ciężki poand 10kg. Snap trochę poand 7 waży. Ale zobaczę jak na żywo odczuwa się to wagę

    O ❤️
    Z ❤️
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 26 września 2021, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi110818 wrote:
    Jesteśmy przed wyborem spacerówki. Jakie macie i jakie możecie polecić?
    Ja skłaniam się do Valco Snap 4 Sport. Jednak mąż chce przeanalizować inne jeszcze. Jutro się wybieramy do sklepu i chce mieć też inne typy.
    Koniecznie chcemy pompowane koła i żeby pozycja dziecka była ok. Obecnie w xlanderze zjezdza nam córka w dół i muszę ją co chwilę poprawić w górę.

    Ja mam petite&mars street +. Ogolnie wydaje mi sie ze jest spoko, ale musielismy wrocic do tej od 2w1. Dlugo w niej nie jezdzila, bo od razu marudzila. :)

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 26 września 2021, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi110818 wrote:
    Kurde odczekaliśmy 20 minut i nic się nie odciągnęło, a słychać katar jak chrumka. Jutro wyślę męża bo co innego do pediatry

    U nas poszlo dopiero po 3 dniu inhalacji 3x dziennie. :)

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 26 września 2021, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Ja mam petite&mars street +. Ogolnie wydaje mi sie ze jest spoko, ale musielismy wrocic do tej od 2w1. Dlugo w niej nie jezdzila, bo od razu marudzila. :)

    A dlaczego musieliście wrócić?

    O ❤️
    Z ❤️
  • Enigvaa Autorytet
    Postów: 4067 5463

    Wysłany: 26 września 2021, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi, w spacerowce jezdzila max.20min ale to tylko przy ruchliwej ulicy. A w tej 2w1 moge ja miec przodem i jezdzi normalnie. W koncu mozemy isc na spacer normalnej dlugosci, a nie z dusza na ramieniu czy wroci normalnie czy musze brac nosidlo, a potem bol kregoslupa 😅

    🔸28 lat
    _______________
    14.01.2021 Malwinka ❤️
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 26 września 2021, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enigvaa wrote:
    Meggi, w spacerowce jezdzila max.20min ale to tylko przy ruchliwej ulicy. A w tej 2w1 moge ja miec przodem i jezdzi normalnie. W koncu mozemy isc na spacer normalnej dlugosci, a nie z dusza na ramieniu czy wroci normalnie czy musze brac nosidlo, a potem bol kregoslupa 😅

    Mojej właśnie bez różnicy jak jeździ, ja wolę też mieć ja przodem, bo ona na spacerach często chrupki albo skórki z chleba je. I miałam docelowo w tej 2w1 jeszcze długo ją jeździć, ale nie mogę znieść jak ona się zsuwa z tego siedzicka

    O ❤️
    Z ❤️
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4488 9446

    Wysłany: 26 września 2021, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi110818 wrote:
    Jesteśmy przed wyborem spacerówki. Jakie macie i jakie możecie polecić?
    Ja skłaniam się do Valco Snap 4 Sport. Jednak mąż chce przeanalizować inne jeszcze. Jutro się wybieramy do sklepu i chce mieć też inne typy.
    Koniecznie chcemy pompowane koła i żeby pozycja dziecka była ok. Obecnie w xlanderze zjezdza nam córka w dół i muszę ją co chwilę poprawić w górę.
    Ja mam Easy Go Optimo na kołach pompowanych, ale on waży z siedziskiem spacerowym ponad 11kg, więc jeśli Wam zależy na czymś lekkim to nie ten kierunek. Na nasze potrzeby się sprawdza super.

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Nowastaraczka Autorytet
    Postów: 1418 2264

    Wysłany: 26 września 2021, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuski, babcia chyba przekarmiła mi Leo i ma biedak zaparcie, juz 4dzien bez 💩😑, normalnie zazwyczaj bez paniki czekam ale dzis biedny widzialam ze cisnal bez skutku i caly dzień niespokojny. Probowalam dac jogurt, trovhe jabluszka tartego i odrobone zjadl musu gruszka sliwka ale bez efektu. Cos jeszcze moze pomoc czy udac sie jutro juz do apteki po jakiś syrop, bo czopkow wolalabym uniknac 😔

    4 cs cb
    5cs 🍀

    Beta 09.03 1067
    11.03 2392.21

    25.03 jest ❤

    7.11.2020 🥳🤱
    💚💚💚💚💚💚💚💚

    55c3208ed6.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 26 września 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowastaraczka a może wlewka miodowa?
    U nas po tym zawsze była ekspresowa kupa a swojego czasu uzywalisny dość często.

    Suszarka lubi tę wiadomość

    klz9df9hix7ly771.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 26 września 2021, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2021, 15:26

    💙
    💗
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4488 9446

    Wysłany: 26 września 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Nowastaraczka a może wlewka miodowa?
    U nas po tym zawsze była ekspresowa kupa a swojego czasu uzywalisny dość często.
    Również polecam te wlewki, to jest złoto normalnie. Efekt natychmiastowy 🥳

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Nowastaraczka Autorytet
    Postów: 1418 2264

    Wysłany: 26 września 2021, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm nie wiem czy dam rade z wlewka bo teraz pampers zalozyc to niezla gimnastyka, mały leży sekundę a potem hops do ucieczki

    4 cs cb
    5cs 🍀

    Beta 09.03 1067
    11.03 2392.21

    25.03 jest ❤

    7.11.2020 🥳🤱
    💚💚💚💚💚💚💚💚

    55c3208ed6.png
‹‹ 4188 4189 4190 4191 4192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ