Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 28 maja 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzalonaOna wrote:
    Haha miałam to samo z imieniem dla chłopca :)

    Piekny ludzik ❤️

    Kiedy kolejna wizyta?

    Kolejna wizyta 23 czerwca 😍 w dzień Taty ☺️
    I to już będzie pierwsze prenatalne.
    Może uchwycimy płeć jak się uda ☺️

    kic83, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Ounai, dmg111, Lalia, Natisz, Koteczka82, patrycja92 lubią tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 28 maja 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Babo Ty idź na psychoterapię jeśli z takim ciałem się nie czujesz sexy!!!!

    Zawsze miałam problem z samoakceptacją...

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 28 maja 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o0lola0o wrote:
    Kochane moje... Ja od wczoraj urlopuję w 3miescie... kocham Gdańsk 🥰🥰

    Która mi polecała bar przystań w Sopocie? 😁
    6b1df17220f8.jpg

    Ja, ja, ja!
    Wpadaj, zapraszamy serdecznie 😍😍😍

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 28 maja 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola i koniecznie napisz jak smakowało 😍
    Mogę Ci polecić słynną już Zupę Rybaka i halibuta pieczonego - moje ulubione 😍

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmg111 wrote:
    Ja mam 4, nude, cappuccino, czarna i bordowa i je kocham ❤️
    Po paru krokach się luzują ❤️
    Ja się w nich czuję taka seksi 🔥 Paraduje z brzuszkiem dumna jak paw🤰🏻
    I też jest taka ciut za kolano? Jak mówisz, że da się w nich chodzić, to może też mi podejmą. 😉

    dmg111 lubi tę wiadomość

  • kar_oliv Autorytet
    Postów: 1640 3105

    Wysłany: 28 maja 2020, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzalonaOna wrote:
    Kar_oliv - kciuki za jutrzejsza wizytę ❤️

    Boję się bo nadal detektorem nic nie słychać, wchodzę o 10:00.

    atdcgu1rjappkskg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulaa wrote:
    A miałam, miałam ☺️
    Wszystko w porządeczku 🥰
    Małe rośnie jak na drożdżach, serce jak dzwon 166 uderzeń na minutę, pływak mały ❤️

    Wydaje mi się, że chłop będzie 😄
    Nie wiem, ale mam jakieś takie wrażenie 😂
    Tylko jest problem, nie podoba mi się żadne imię męskie na tyle, aby dać je swojemu dziecku. Te które mi się podobały już zużyłam 😭
    Myślisz, że ta poza zdradza płeć?? 😉 Mój Wczoraj identycznie wyglądał, też ledwie się mieści w tym jajku i tak "na pajaca" ręce i nogi w bok. 😄

    Anet.kaa, Ulaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2020, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fragaria wrote:
    A ja zajadam się arbuzem i ogórkami 😄
    Fuuu 😂😂

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 28 maja 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula
    a jakie chłopcy Twoi mają imiona?

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 28 maja 2020, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzalonaOna wrote:
    W zachodniopomorskie? O, fajnie! To u mnie 😍
    Taaak, mieliśmy jechać w Bieszczady lub na Mazury ze znajomymi, ale nie chcemy komuś zrobić ewentualnie problemów jakby coś z moim zdrowiem było nie tak, poza tym to kawał drogi, więc będziemy szukać czegoś bliżej. Zachodniopomorskie ma tyle pięknych, jeszcze malo komercyjnych jezior że aż szkoda tam nie jechać ❤❤❤

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • o0lola0o Autorytet
    Postów: 1044 1433

    Wysłany: 28 maja 2020, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś na dorszyku - złoto nad zlotami!
    Co prawda buractwo niektórych klientów mnie załamało w walce o stolik :D pracownicy powinni mieć medal za cierpliwość!

    Wszystkim polecam bar przystań 🥰🥰🥰 mniam

    Ulaa, nick nieaktualny, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    Ona 👰🏼
    pełen pakiet - PCOS, hashi, niedoczynność, insulinooporność
    AMH, TSH - w normie
    generalnie zlecone badania - w normie
    Clostilbegyt, Euthyrox 75, Glukophage 1500, Ovarin 💊

    On 🤵🏽
    1% pierwszej klasy , 9% drugiej klasy, 24% trzeciej klasy
    78% wiązanie
    Selen i cynk 💊

    start starań 01.2019
    pierwsze badania 06.2019
    klinika 01.2020

    18.03 - pierwszy 💉 ovitrelle
    01.04 - beta ❌

    23.04 - drugi 💉 ovitrelle
    06.05 - beta 8.88
    08.05 - beta 47.77
    12.08 - beta 197

    15.05 - pęcherzyk 4mm 🥰🤰🏼

    mum of 🐈 and hope 🤰🏼 soon

    w57vgov3m3ytb2i2.png
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 28 maja 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Myślisz, że ta poza zdradza płeć?? 😉 Mój Wczoraj identycznie wyglądał, też ledwie się mieści w tym jajku i tak "na pajaca" ręce i nogi w bok. 😄

    Nie mam pojęcia Edytka, ale mówię Ci, czuję chłopaka w kościach hahha 😂
    Co więcej, mam podobne zdjęcie mojego młodszego syna z tego samego okresu ciąży 😉

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 28 maja 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Ula
    a jakie chłopcy Twoi mają imiona?

    Aleksander i Feliks

    kic83, kar_oliv, dmg111, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 28 maja 2020, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola ogromnie się cieszę, że Ci smakowało 😍

    To prawda, niektórzy klienci są okropni, nie tylko jeśli chodzi o walkę o stolik, a nawet o noszenie maseczki przy składaniu zamówienia 😔
    To smutne, ale cóż.. Pracownicy radzą sobie jak mogą i naprawdę mają niełatwe zadanie

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • o0lola0o Autorytet
    Postów: 1044 1433

    Wysłany: 28 maja 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulaa wrote:
    Lola ogromnie się cieszę, że Ci smakowało 😍

    To prawda, niektórzy klienci są okropni, nie tylko jeśli chodzi o walkę o stolik, a nawet o noszenie maseczki przy składaniu zamówienia 😔
    To smutne, ale cóż.. Pracownicy radzą sobie jak mogą i naprawdę mają niełatwe zadanie

    Dzisiaj facet mnie opieprzyl ze patrzyłam za wolnym stolikiem, ponoć on „trzymał komuś miejsce” na polu w namiocie. Wzruszyłam ramionami i poszłam, skąd mogłam wiedziec? Zaraz sie zwolniło miejsce w środku.
    PrYszedl zamówić i obrażony mowi do mnie: Aha czyli ma pani lepsze miejsce?

    Zdębiałam 😂😂 a te grzanki czosnkowe..: mmmm

    Ulaa lubi tę wiadomość

    Ona 👰🏼
    pełen pakiet - PCOS, hashi, niedoczynność, insulinooporność
    AMH, TSH - w normie
    generalnie zlecone badania - w normie
    Clostilbegyt, Euthyrox 75, Glukophage 1500, Ovarin 💊

    On 🤵🏽
    1% pierwszej klasy , 9% drugiej klasy, 24% trzeciej klasy
    78% wiązanie
    Selen i cynk 💊

    start starań 01.2019
    pierwsze badania 06.2019
    klinika 01.2020

    18.03 - pierwszy 💉 ovitrelle
    01.04 - beta ❌

    23.04 - drugi 💉 ovitrelle
    06.05 - beta 8.88
    08.05 - beta 47.77
    12.08 - beta 197

    15.05 - pęcherzyk 4mm 🥰🤰🏼

    mum of 🐈 and hope 🤰🏼 soon

    w57vgov3m3ytb2i2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kar_oliv wrote:
    Boję się bo nadal detektorem nic nie słychać, wchodzę o 10:00.
    Spokojnie, wszystko jest w porządku :* obserwuj gdzie gin przykłada głowice :)

    kar_oliv lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Taaak, mieliśmy jechać w Bieszczady lub na Mazury ze znajomymi, ale nie chcemy komuś zrobić ewentualnie problemów jakby coś z moim zdrowiem było nie tak, poza tym to kawał drogi, więc będziemy szukać czegoś bliżej. Zachodniopomorskie ma tyle pięknych, jeszcze malo komercyjnych jezior że aż szkoda tam nie jechać ❤❤❤
    Ja niezmiennie uwielbiam Ińsko i jezioro Woświn ❤️ tam mi się oświadczył P zresztą. Na rowerkach wodnych! Ale to były emocje 😍

    Sami szukamy gdzieś tu w pobliżu fajnej miejscówki. Nad morze pojedziemy sobie na 1 dzien, w końcu mam tylko 100 km. A nad jeziorko z dziećmi najlepiej 💪

  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 28 maja 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o0lola0o wrote:
    Dzisiaj facet mnie opieprzyl ze patrzyłam za wolnym stolikiem, ponoć on „trzymał komuś miejsce” na polu w namiocie. Wzruszyłam ramionami i poszłam, skąd mogłam wiedziec? Zaraz sie zwolniło miejsce w środku.
    PrYszedl zamówić i obrażony mowi do mnie: Aha czyli ma pani lepsze miejsce?

    Zdębiałam 😂😂 a te grzanki czosnkowe..: mmmm

    Przykro mi, że musiałaś czegoś takiego doświadczyć 😔
    Już tyle widziałam i słyszałam.. I kurde nadal ludzie mnie zadziwiają 🙈

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 28 maja 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzalonaOna wrote:
    Ja niezmiennie uwielbiam Ińsko i jezioro Woświn ❤️ tam mi się oświadczył P zresztą. Na rowerkach wodnych! Ale to były emocje 😍

    Sami szukamy gdzieś tu w pobliżu fajnej miejscówki. Nad morze pojedziemy sobie na 1 dzien, w końcu mam tylko 100 km. A nad jeziorko z dziećmi najlepiej 💪
    Ooo o dobrze wiedzieć o tych jeziorach, poszukam tam coś :)
    Ale z Twojego P. romantyk, super są takie sytuacje :)

    nick nieaktualny, Ounai lubią tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2020, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Ooo o dobrze wiedzieć o tych jeziorach, poszukam tam coś :)
    Ale z Twojego P. romantyk, super są takie sytuacje :)
    Ta, romantyk to był, rok temu 😂

    Mam wrażenie, że facet jak już babę zdobedzie, zamieszka z nią itd to odpuszcza kompletnie romantyzm. Serio.

    Teraz np jesteśmy na małej stopie wojennej. I biorę go na przetrzymanie. Czekam aż wykrzesi z siebie to co kiedyś. Romantyczna kolacja we dwoje, kwiaty. To naprawdę tak dużo? Ja wiem ze epidemia nie sprzyja randkowaniu. Ale zawsze korzystaliśmy z chwil tylko we dwoje...

‹‹ 426 427 428 429 430 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ