Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • emdar Autorytet
    Postów: 3426 6208

    Wysłany: 22 listopada 2021, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulu, Najlepszego dla Tomka od e-ciotki i Julka 🥳🎂! Spóźnione ale bardzo szczere ❤

    Domi, Sto Lat dla Kacpra 🥳🎂!

    Motylku, piękne zdjęcia:)

    Ounai, kciuki za dom ✊ Jeśli się zdecydujecie to żeby szybko Wam poszło z formalnościami itd...W ogóle zapomniałam ostatnio odpisać Ci( przepraszam!)pytałaś jak Julek żłobkowicz. No więc podobnie jak Twoja Marta, jak już chodzi ( chociaż u nas nadal trwa czas budowania odporności) to mu się podoba, ale niestety na wejściu nadal płacze 🥺. Tylko chwilę, bo szybko się uspokaja, ale widzę że rozstanie to dla niego trudny temat. Tak widać będzie miał i już. Chociaż dziś podobno ( mąż był sam) było bardzo spoko.

    Suszarko, piękny brzuszek:)Wszystkie dziewczyny starające się o kolejnego bobasa ✊✊✊❤

    Jednorożec, ja krwawiłam 5-6 dni,ale ja nie miałam łyżeczkowania. Ale może Cię po prostu porządnie oczyścili? Sama nie wiem....A masz się zgłosić na jakąś kontrolę?

    Inaa89, gratuluję nowej pracy i fajnie ze Tymek tak się zaadaptował szybko w żłobku:)

    A ja słuchajcie, mam zapalenie płuc 😏Złapałam w zeszłym tygodniu od Julka chyba jakiegoś wirusa, on już dawno zdrowy,a mnie tak Siekło że masakra. Leżę, śpię i na nic nie mam siły totalnie:( Choroby żłobkowe to zło w czystej postaci....😖

    Suszarka, Zulugula, MoTyLeK🦋, doomi03 lubią tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4488 9446

    Wysłany: 22 listopada 2021, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga, jakbym wyglądała jak Wy to bym kupiła wszystkie ujęcia na 100% 😅 a tak serio, to wyglądacie bosko, zdjęcie Gucia z misiem skradło moje serce 💓

    Ja czekam na obrobione i coś na pewno Wam pokażę, wybrałam 7 chociaż łatwo nie było 😂

    Zulugula, Inga28, MoTyLeK🦋, KarolinaMaria, Ladyo, Clover, dmg111, Nowastaraczka lubią tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 22 listopada 2021, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga, przepięknie zdjęcia 😍 cudna z Was rodzina 😍

    Inga28 lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4488 9446

    Wysłany: 22 listopada 2021, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany, emdar. Dużo zdrowia. Coś Cię ostatnio te choroby nie oszczędzają :(

    emdar lubi tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 22 listopada 2021, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2021, 20:29

    emdar lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2337 4518

    Wysłany: 22 listopada 2021, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edmar zdrówka! Oby jak najszybciej Ci przeszło 🥺

    emdar lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3426 6208

    Wysłany: 22 listopada 2021, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarka wrote:
    Rany, emdar. Dużo zdrowia. Coś Cię ostatnio te choroby nie oszczędzają :(
    Dzięki 😚.To ewidentnie Julka żłobek:( Nasza pediatra mówi że bardzo często początki żłobka dziecka to seria chorób u rodziców ( podobno te dziecięce wirusy mogą tak działać na dorosłych). W dodatku skrajne niewyspanie robi swoje. Noce u nas ostatnio są DRAMATYCZNE 😒☹. A jak Ty się w ogóle czujesz?

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • MoTyLeK🦋 Autorytet
    Postów: 1310 1232

    Wysłany: 22 listopada 2021, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emdar - wspolczuje! Sama niedawno to przechodziłam i będę się chyba modlić, zeby od poniedziałku nic nie lapalo moich maluchów 🤦‍♀️

    emdar lubi tę wiadomość

    202010315365.png
    201804054565.png
    201603125262.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3426 6208

    Wysłany: 22 listopada 2021, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga, ale cudnie wyglądacie ❤!

    Inga28 lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • emdar Autorytet
    Postów: 3426 6208

    Wysłany: 22 listopada 2021, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoTyLeK🦋 wrote:
    Emdar - wspolczuje! Sama niedawno to przechodziłam i będę się chyba modlić, zeby od poniedziałku nic nie lapalo moich maluchów 🤦‍♀️
    Trzymam kciuki za Was ✊

    MoTyLeK🦋 lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1735 999

    Wysłany: 22 listopada 2021, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga cudna rodzina :) naprawdę wszyscy jak zawodowi modele :)

    Zulu jaką wzięłaś grubość i rozmiar śpiworka?

    12.2020 dziewczynka ❤️ po 6cs
    11.2024 staramy się o rodzeństwo
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 22 listopada 2021, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi wszystkiego najwspanialszego dla Kacperka i dla ciebie. Dużo zdrowia i śmiechu.

    Jednorożec ja też po łyżeczkowaniu nie krwawiłam. Dobrze cię wyczyścili. Tylko uważaj na siebie, nie dźwigaj i nie przemęczaj.

    doomi03 lubi tę wiadomość

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 22 listopada 2021, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2021, 20:29

    Ewa88 lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2021, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulu dzukuje ze pytasz.
    Leki zrobily co trzeba, i w srode wychodzimy.
    Haris ma dosc tego miejsca, nie chce jesc tylko mleko (najlepiej cycki 24h).ale bedzie dobrze, jak wrócimy do domku.
    Dzis mielismy kontrole fizjoterapeuty, byla zadowolona z rozwoj Hariska. Jutro jeszcze logopeda do nas przyjdzie.
    Nikt nie wiem jak cala ta choroba, respirator, leki wplyna I czy Wplyna na jego rozwoj. Ja jestem dobrej mysli, bedzie dobrze

    MoTyLeK🦋, Lalia, Zulugula, nick nieaktualny, Clover, Inaa89, Suszarka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2021, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emdar zdrowka zycze, wyzdrowiej jak najszybciej.

    Motylku piekna z was rodzinka, super zdjecia😍😍

    Inga sliczne zdjecia, piekna z was rodzinka😍😍

    Ounai powodzenia z domem.

    Inaa gratulacje nowej pracy, gratulacje dla Tymka zlobkowicza 😍😍😍

    Suszareczko pieknie wygladasz z brzuszkiem 😍😍😍

    MoTyLeK🦋, Inaa89, Ounai, Suszarka lubią tę wiadomość

  • MoTyLeK🦋 Autorytet
    Postów: 1310 1232

    Wysłany: 22 listopada 2021, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81 wrote:
    Zulu dzukuje ze pytasz.
    Leki zrobily co trzeba, i w srode wychodzimy.
    Haris ma dosc tego miejsca, nie chce jesc tylko mleko (najlepiej cycki 24h).ale bedzie dobrze, jak wrócimy do domku.
    Dzis mielismy kontrole fizjoterapeuty, byla zadowolona z rozwoj Hariska. Jutro jeszcze logopeda do nas przyjdzie.
    Nikt nie wiem jak cala ta choroba, respirator, leki wplyna I czy Wplyna na jego rozwoj. Ja jestem dobrej mysli, bedzie dobrze
    Na pewno będzie dobrze. No i cieszę się, ze wreszcie pójdziecie do domku ❤️

    202010315365.png
    201804054565.png
    201603125262.png
  • Maminka89 Autorytet
    Postów: 303 435

    Wysłany: 22 listopada 2021, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku, Inga śliczne zdjęcia.🤩

    Inna gratuluję nowej pracy i szybkiej adaptacji Tymka😁.

    MoTyLeK🦋, Inaa89 lubią tę wiadomość

    mhsv2n0agptpbs6g.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 22 listopada 2021, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga piękne zdjęcia!

    klz9df9hix7ly771.png
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2222 6124

    Wysłany: 22 listopada 2021, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga jesteście przepiękna rodzina 😍😍😍

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2222 6124

    Wysłany: 22 listopada 2021, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emdar, widzę ze jesteśmy zsynchronizowane i chorujemy w tym samym czasie 😂 co prawda ja, odpukać, nie tak poważnie jak Ty! Dużo, dużo, dużo zdrowia dla Ciebie! Miałam kiedyś zapalenie płuc i wiem co to znaczy ;(

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
‹‹ 4443 4444 4445 4446 4447 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ