Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Julik Autorytet
    Postów: 1980 2206

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Julik, ależ Ty masz piękną pupę! 🤭😍😍😍 Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać 🤭

    A brzusio masz już śliczny 🤩
    Brak piersi nadrabiam pupą 🤦‍♀️Na razie największa 😛 piersi zaczyna być widać, w końcu 🤦‍♀️ brzuch już znajomi zaczynają zauważać 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2020, 14:31

    Lalia, dmg111 lubią tę wiadomość

    30.03.2020 ⏸ 3+3
    24.04.2020 7+0 💓1.06cm
    Wizyty:
    23.05.2020 11+1 5.08cm
    1.06.2020 12+3 USG I trymestr 6cm
    1.07.2020 16+5
    30.07 2020 20+6
    5.08.2020 21+5 USG II trymestr- Synek 💙 535g
    11.09.2020 27+0 💙1249g
    21.10.2020 32+5
    4.11.2020 34+5 USG 💙 2800
    25.11.2020 37+5
    Synek urodził się:
    22.12.2020 41+4 3850g, 56 cm
    atdcjw4zlv6fg5d4.png
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, u Was też taki upał? 😓
    Ja dziś byłam na zakupach, a teraz leeeeeże pod wiatą i doglądam jak K. kosi 🤣😎
    Buuuuzi 😘😘😘
    515d500443be.jpg

    Zulugula, Lalia, Annia, Iryska, kar_oliv, dmg111, Evelle28, kic83, nick nieaktualny, doomi03, nick nieaktualny, kłot, Inaa89, Ewe lubią tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Julik Autorytet
    Postów: 1980 2206

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha wrote:
    Dziewczynki, u Was też taki upał? 😓
    Ja dziś byłam na zakupach, a teraz leeeeeże pod wiatą i doglądam jak K. kosi 🤣😎
    Buuuuzi 😘😘😘
    515d500443be.jpg
    Promieniejesz🤩 u nas dziś chłodek, upał był wczoraj 😉

    Sylwucha lubi tę wiadomość

    30.03.2020 ⏸ 3+3
    24.04.2020 7+0 💓1.06cm
    Wizyty:
    23.05.2020 11+1 5.08cm
    1.06.2020 12+3 USG I trymestr 6cm
    1.07.2020 16+5
    30.07 2020 20+6
    5.08.2020 21+5 USG II trymestr- Synek 💙 535g
    11.09.2020 27+0 💙1249g
    21.10.2020 32+5
    4.11.2020 34+5 USG 💙 2800
    25.11.2020 37+5
    Synek urodził się:
    22.12.2020 41+4 3850g, 56 cm
    atdcjw4zlv6fg5d4.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, pięknie wyglądasz, cudna sukienka 😍

    My za chwilę jedziemy do moich rodziców na wieś i mam zamiar leżeć na kocu na trawce w cieniu 🤣🤣🤣

    Zmiksowałam sobie mrożone jagody leśne z jogurtem naturalnym i wyszło mi coś pomiędzy sorbetem a gęstym, lodowatym smoothie i przepadłam 🤩🤩🤩

    Sylwucha lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Julik Autorytet
    Postów: 1980 2206

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Kupiłam jeszcze takie rzeczy, bluzeczka myślę że się przyda na większy brzuszek. Spodnie mają z tyłu gumkę więc jeszcze na jakiś czas powinny być dobre, i spódnica jak podciągnę nad brzuch troszkę jeszcze z tyłu odstaje, ale jak brzuch będzie wiekszy na pewno będzie lepiej. Teraz mogę ją jeszcze nosić niżej i też jest ok. Mam jeszcze inne takie spódnice dłuższe dopasowane że spokojnie mogę podciągnąć nad brzuch. Bluzek luźnych też sporo więc myślę że nie będę miała problemu jeszcze przez jakiś czas z ubraniem. 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2020, 16:48

    Sylwucha, Lalia lubią tę wiadomość

    30.03.2020 ⏸ 3+3
    24.04.2020 7+0 💓1.06cm
    Wizyty:
    23.05.2020 11+1 5.08cm
    1.06.2020 12+3 USG I trymestr 6cm
    1.07.2020 16+5
    30.07 2020 20+6
    5.08.2020 21+5 USG II trymestr- Synek 💙 535g
    11.09.2020 27+0 💙1249g
    21.10.2020 32+5
    4.11.2020 34+5 USG 💙 2800
    25.11.2020 37+5
    Synek urodził się:
    22.12.2020 41+4 3850g, 56 cm
    atdcjw4zlv6fg5d4.png
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Sylwia, pięknie wyglądasz, cudna sukienka 😍

    My za chwilę jedziemy do moich rodziców na wieś i mam zamiar leżeć na kocu na trawce w cieniu 🤣🤣🤣

    Zmiksowałam sobie mrożone jagody leśne z jogurtem naturalnym i wyszło mi coś pomiędzy sorbetem a gęstym, lodowatym smoothie i przepadłam 🤩🤩🤩
    Uwielbiam takie mixy 😉
    Odpoczywajcie 😊

    Lalia lubi tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kar_oliv wrote:
    Właśnie czytałam, że im dzidziuś większy to ten NT też jest inny, zapytałam bo mam 1 mm a babka powiedziała, że jest podwyższony ale prawidłowy dlatego nie wiedziałam o co chodzi :D Dzięki :)

    Kupiłam sobie w końcu legginsy z Lidla bo już nie mam w czym chodzić :D
    Przy NT 1,0 mm nie ma opcji żeby to była podwyższona wartość, niezależnie od CRL.

    Sylwia ale pięknie wyglądasz. ❤️

    Sylwucha, kar_oliv lubią tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Julik Autorytet
    Postów: 1980 2206

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Sylwia, pięknie wyglądasz, cudna sukienka 😍

    My za chwilę jedziemy do moich rodziców na wieś i mam zamiar leżeć na kocu na trawce w cieniu 🤣🤣🤣

    Zmiksowałam sobie mrożone jagody leśne z jogurtem naturalnym i wyszło mi coś pomiędzy sorbetem a gęstym, lodowatym smoothie i przepadłam 🤩🤩🤩
    Mi bardzo taki mix pomagał na mdłości tylko ja akurat robiłam z truskawkami lub malinami, plus mrozony banan.

    Lalia lubi tę wiadomość

    30.03.2020 ⏸ 3+3
    24.04.2020 7+0 💓1.06cm
    Wizyty:
    23.05.2020 11+1 5.08cm
    1.06.2020 12+3 USG I trymestr 6cm
    1.07.2020 16+5
    30.07 2020 20+6
    5.08.2020 21+5 USG II trymestr- Synek 💙 535g
    11.09.2020 27+0 💙1249g
    21.10.2020 32+5
    4.11.2020 34+5 USG 💙 2800
    25.11.2020 37+5
    Synek urodził się:
    22.12.2020 41+4 3850g, 56 cm
    atdcjw4zlv6fg5d4.png
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia wrote:
    Przy NT 1,0 mm nie ma opcji żeby to była podwyższona wartość, niezależnie od CRL.

    Sylwia ale pięknie wyglądasz. ❤️
    Dzięki Kotek 😘
    Kochana jesteś 😘

    Annia lubi tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17201 23921

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dojechaliśmy na ślub i wyciekł nam cały płyn chłodniczy. Młodzi przenieśli życzenia na salę więc złożyliśmy życzenia, dostaliśmy ciasto i albo mój brat nam pomoże albo będziemy wracać 100km lawetą.

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Ounai ale przygody... :( To przez ten upał?

    Właśnie 2 razy Junior kopnął mnie w szyjkę macicy, okropne uczucie. 😑 Teraz leżę i mam nadzieję, że jakoś zmieni pozycję i zacznie kopać w jakiekolwiek inne miejsce. :/

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia wrote:
    Ojej Ounai ale przygody... :( To przez ten upał?

    Właśnie 2 razy Junior kopnął mnie w szyjkę macicy, okropne uczucie. 😑 Teraz leżę i mam nadzieję, że jakoś zmieni pozycję i zacznie kopać w jakiekolwiek inne miejsce. :/
    Mnie ciągle kopią w żebra albo jakoś nad pępkiem. Agentki dwie 😉😉

    dmg111, Lalia lubią tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    A my dojechaliśmy na ślub i wyciekł nam cały płyn chłodniczy. Młodzi przenieśli życzenia na salę więc złożyliśmy życzenia, dostaliśmy ciasto i albo mój brat nam pomoże albo będziemy wracać 100km lawetą.
    Albo dolewajcie płynu na trasie. Trzymam kciuki 😘

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha wrote:
    Mnie ciągle kopią w żebra albo jakoś nad pępkiem. Agentki dwie 😉😉
    Ja myślałam, że pęcherz moczowy jest najgorszy. Ale ta szyjka, OMG, to naprawdę zabolało i było SERIO nieprzyjemne.
    Mój koło żeber jeszcze niezbyt szaleje, ale u Ciebie dwie dziewczyny to pewnie im ciaśniej i są 'wyżej'.
    A ile ważą już?

    Ounai a jak dałaś radę na mszy?

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia wrote:
    Ja myślałam, że pęcherz moczowy jest najgorszy. Ale ta szyjka, OMG, to naprawdę zabolało i było SERIO nieprzyjemne.
    Mój koło żeber jeszcze niezbyt szaleje, ale u Ciebie dwie dziewczyny to pewnie im ciaśniej i są 'wyżej'.
    A ile ważą już?

    Ounai a jak dałaś radę na mszy?
    One są ułożone główkowo, no i nóżki mają pod mimo żebrami 😉 W poniedziałek ważyły każda po prawie 500 g 😎

    Annia, Iryska, dmg111, Lalia, Stokrotka027 lubią tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17201 23921

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzucę Wam dosłownie na chwilkę, bo nie chcę, żeby moja twarz krążyła. Nie cytujcie zdjęcia.

    [zdjęcie]

    Dojechaliśmy do mamy, niestety istnieje podejrzenie, że to uszczelka pod głowicą. Czekamy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2020, 22:48

    Nikaa92, KarolinaMaria, Sylwucha, Annia, Julik, kar_oliv, _lucky_, dmg111, Evelle28, Zulugula, Lalia, kic83, Stokrotka027, Fragaria, nick nieaktualny, doomi03, nick nieaktualny, Ewe lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, wyglądasz jak dziewczyneczka 😍 Pięknie ❤

    Ounai, dmg111 lubią tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia, a Twój bąbelek ile już waży?

    Ounai, Annia lubią tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qunai piękna jesteś! Cudnie wyglądasz w tej sukience !

    Julik pięknie już widać brzuszek!

    Sylwia, również ślicznie wyglądasz!!! Wszystkie jesteście piękne!

    My dziś poleżeliśmy na plaży, mąż mnie tak wkurza że miałam ochotę wrzucić go do tego zimnego morza.
    Jesteśmy tu ze znajomymi, i jest jeden taki boss grupy za którym chłopaki latają jak psy z cieczką, mając w dupie swoje żony, czy żony z dziećmi. Masakra. Pierwszy i ostatni raz zdecydowałam się jechać tam.gdzie jest ten kolega z żoną, inne koleżanki mówią to samo, wszystkie nas na maxa wkurza swoim sposobem bycia i jak faceci sie trzesą aż zeby leciec z nim na piwko.

    Ounai, Sylwucha, dmg111 lubią tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Powiem Wam, że ją lecę na masę:D talii już powoli brak, tyłek i.nogi coraz większe:D coś czuje, że będzie kolorowo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2020, 23:09

    Annia, kar_oliv, dmg111, Evelle28, Zulugula, Lalia, kic83, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
‹‹ 574 575 576 577 578 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ