X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Ounai Autorytet
    Postów: 13981 20516

    Wysłany: 24 marca, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryska wrote:
    My mamy łóżko 90x200 i myślę że jak ma się spory pokoj to od razu kupić takie niż zmieniać za chwilę na większe. Ale co z tego , jak większość nocy Michałek śpi z nami w sypialni 😁😁 Jak wy to robicie że dzieci śpią same?
    Ja też nie wiem jak to robią bo Marta to taki tulis że nawet jak zaśnie u siebie to w nocy przylezie. A ostatnio to nawet Tymek chce spac z mamusią 😂

    age.png

    age.png
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3706 4397

    Wysłany: 24 marca, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Ja też nie wiem jak to robią bo Marta to taki tulis że nawet jak zaśnie u siebie to w nocy przylezie. A ostatnio to nawet Tymek chce spac z mamusią 😂
    Michałek też tuliś... Nawet próbowałam go lodami przekupić, że jak będzie spal całą noc u siebie to dostanie lody w nagrodę, ale chyba jednak woli spać z nami niż jeść lody 😁😁

    12.02.2020 ⏸️
    12.10.2020 ❤️

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 13981 20516

    Wysłany: 24 marca, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryska wrote:
    Michałek też tuliś... Nawet próbowałam go lodami przekupić, że jak będzie spal całą noc u siebie to dostanie lody w nagrodę, ale chyba jednak woli spać z nami niż jeść lody 😁😁
    Gdyby Marta nie była obiecana Julkowi to pomyślałabym żeby ich z Michałkiem spiknąć 😂

    Iryska lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9000 15166

    Wysłany: 27 marca, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia, 21:28

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3581 7470

    Wysłany: 27 marca, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulu, reklamowałam 3 razy. Raz, że buty barwią stopę, niestety nie uznali, bo w ulotce do butów było napisane, że tak może być i trzeba używać ich preparatu 'stop kolor' czy jakość tak. Drugi raz: po miesiącu zniszczyła się wkładka w tanich sandałach Clara Barson, coś się odklejało, zareklamowałam je dopiero po lecie, bo wada była niewidoczna jak się je miało na stopach 🤪 dostałam zwrot kasy. W następnym roku kupiłam takie same, bo było wygodne i mam je do dziś, widać tamte pierwsze były z jakiejś kiepskiej partii. Trzeci raz: skórzane eleganckie sandały z Lasockiego, na nikim grubym obcasie, bardzo szybko zapadły się wkładki pod piętami. Zaniosłam do reklamacji i pani zaproponowała zwrot kasy lub naprawę, wymiana była niemożliwa, bo już takich nie mieli. Z uwagi na to, że wygodne i dobre do służbowego looku zdecydowałam się na naprawę i też je mam dzisiaj. Ich wygląd z zewnątrz już nie zachwyca, a naprawione wkładki nadal są w świetnym stanie. Ja jestem za tym, żeby próbować. Zawsze reklamuję buble, jak mi się rozciągną jeansy po 2 wyjściach, jak koszula za szybko się wypycha w łokciach. Zawsze powołuje się na to, że towar jest niezgodny z przeznaczeniem. Moim hitem reklamacyjnym jest kanapa z Agaty. Zmechacił się nam materiał dosłownie po 2 miesiącach użytkowania, zgłosiłam, przyjechał pań ogolił mi kanapę golarką do swetrów 🤣 za chwilę znów było to samo, nie uznali mi reklamacji i wysłali specyfikację tego konkretnego obicia, w której było napisane, że ma wysoki stopień mechacenia. Odwołałam się, że w dniu zamówienia nie poinformowali mnie o tym, nie przedstawili tej specyfikacji i, że ja nadal uważam, że to jest wada kanapy, bo kanapa jest od siedzenia, więc powinna mieć wytrzymałe obicie. Nie dyskutowali już i dostałam chyba -15% zwrotu za nią. Warto walczyć 😁

    Wik89, Zulugula lubią tę wiadomość

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Ounai Autorytet
    Postów: 13981 20516

    Wysłany: 27 marca, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy ok 9 tys za robociznę łazienka niecałe 3m2 i 13 tys za robociznę łazienka 7,5 m2 to teraz dużo? Bez materiałów, kafelki i biały montaż

    age.png

    age.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 28 marca, 05:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Dziewczyny, czy ok 9 tys za robociznę łazienka niecałe 3m2 i 13 tys za robociznę łazienka 7,5 m2 to teraz dużo? Bez materiałów, kafelki i biały montaż

    Ja bym powiedziała ze cena ok a nawet dość mało . My rok temu za łazienkę 4,8 m2 płaciliśmy niecale 12 tys. Przeniesienie jednego punktu hydraulicznego , kafelki, biały montaż i montaż grzejnika.
    Cała łazienka z materiałami, wyposażeniem łącznie z meblami tak naprawdę na gotowo wyszla nas 34 tys zł i to był No największy koszt w całym mieszkaniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca, 05:17

    Ounai lubi tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3706 4397

    Wysłany: 28 marca, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Dziewczyny reklamowałyście kiedyś buty w ccc?
    Da się zareklamować czy z problemami? Wiadomo, że zależy jaki problem
    Ja kiedyś reklamowałam sandałki Michalka, bo popękały podeszwy jakoś po miesiącu używania. Widać było że są bardzo zużyte ale bez problemu przyjęli reklamacje i oddali kasę.

    Zulugula, KarolinaMaria lubią tę wiadomość

    12.02.2020 ⏸️
    12.10.2020 ❤️

    preg.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9000 15166

    Wysłany: 28 marca, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia, 21:28

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9000 15166

    Wysłany: 28 marca, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia, 21:28

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3581 7470

    Wysłany: 28 marca, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulu, tak było, nie zmyślam! 🤣 jeszcze żartował, że najlepiej siedzieć na niej nago, taki dowcipny 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca, 08:46

    Ladyo lubi tę wiadomość

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Ounai Autorytet
    Postów: 13981 20516

    Wysłany: 28 marca, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Cooo?? Takie teraz są ceny?😳😳 my w 2017 za całe mieszkanie 56m daliśmy 6tys 😂 trochę apo znajomoscisch, ale nawet oni teraz by wzięli z 30tys więc w sumie jest różnica w cenie
    Niestety 😞 my na wykończeniówkę taką już po całości domu 160m2 zakładamy 250-300 tys 😞 w 2018 za robocizna wykończenia całego mieszkania dałam 20tys (63m2, podlogi, ściany, lazienki, balkon). A teraz tyle to za same łazienki dam o ile będziemy mieć dwie, bo mąż coś marudzi żeby jednak zrobić trzy.

    Verita dzięki za info. To na razie taki mniej więcej orientacyjny koszt, może wyjść więcej. Żeby mieć pełną wycenę muszę mieć projekt a jeszcze nie zaczęłam robić. Ale jak.mowisz że to nie jest wygórowana cena to dzwonię rezerwować termin.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca, 09:04

    age.png

    age.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4400 3540

    Wysłany: 28 marca, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Niestety 😞 my na wykończeniówkę taką już po całości domu 160m2 zakładamy 250-300 tys 😞 w 2018 za robocizna wykończenia całego mieszkania dałam 20tys (63m2, podlogi, ściany, lazienki, balkon). A teraz tyle to za same łazienki dam o ile będziemy mieć dwie, bo mąż coś marudzi żeby jednak zrobić trzy.

    Verita dzięki za info. To na razie taki mniej więcej orientacyjny koszt, może wyjść więcej. Żeby mieć pełną wycenę muszę mieć projekt a jeszcze nie zaczęłam robić. Ale jak.mowisz że to nie jest wygórowana cena to dzwonię rezerwować termin.
    My za samo odświeżenie ścian, bez kosztów kupienia farby (biała farba na białą), 153m ( ale po ścianach oni inaczej wyliczają to), plus położenie tablety na jednej ścianie, dostałam 3 wyceny między 20-30tys.
    Jak oglądaliśmy bliźniaki deweloperke, średnia półka materiałów, dla 160-180m2 wychodziło 400tys i to znakiem zapytania m, więc ceny bardzo w górę przez te 5 lat poszły

    preg.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 28 marca, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My za wykończenie całego mieszkania w stanie deweloperskim 70 metrów bez żadnych udziwnień tylko elektryka, hydraulika, łazienka kompleksowo, gładzie wszędzie i malowanie daliśmy 46 tys zł. Ale mieliśmy sporo dodatkowych punktów elektrycznych do zrobienia.
    Bez podłóg i bez drzwi bo to braliśmy od innej ekipy. …

    Ogólnie jak podliczylam wszystko wszystko to wykończenie mieszkania w ubiegłym roku wyniosło nas 197 tys. Mamy wszystko z wyjatkiem zasłon na razie No i balkon nieruszony.
    I naprawdę żadnych tapet nawet, drewna na podłodze czy cos. Staraliśmy się brać wszędzie średnia Polkę tak w miarę racjonalnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca, 09:38

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2163 6040

    Wysłany: 28 marca, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai myślę że to ceny przeciętne. Nam na wykończenie mieszkania plus zakup pieca poszło około 250 tys. A koszty tak naprawdę się nie skończyły, bo teraz zaczynamy ogarniać ogród i to dosłownie jak rzucanie kasy w błoto 😂 studnia bez dna…

    Ounai lubi tę wiadomość

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
  • Ounai Autorytet
    Postów: 13981 20516

    Wysłany: 28 marca, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladyo wrote:
    Ounai myślę że to ceny przeciętne. Nam na wykończenie mieszkania plus zakup pieca poszło około 250 tys. A koszty tak naprawdę się nie skończyły, bo teraz zaczynamy ogarniać ogród i to dosłownie jak rzucanie kasy w błoto 😂 studnia bez dna…
    O ogrodzie, podjeździe czy ogrodzeniu to nawet nie śmiem marzyć. Te 300 tyś to liczę same wnętrza.

    age.png

    age.png
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2281 4463

    Wysłany: 28 marca, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai my za dwie łazienki za robociznę płaciliśmy 25 tysięcy. Niestety teraz ceny wszystkiego bardzo poszły w górę 😬 nas też wykończenie już wyniosło ponad 300 tys a jeszcze nie wszystko skończone. A w tym całą elektrykę mieliśmy za darmo, malował mąż sam z bratem, tapety kładł mój tata, więc i tak gdzie mogliśmy to robiliśmy sami

    age.png

    age.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3581 7470

    Wysłany: 28 marca, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, aż mnie portfel zabolał 🤯 niewyobrażalne kwoty.

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 29 marca, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja bym chciała Wam życzyć spokojnych, radosnych , pełnych ciepła i miłości Świat Wielkanocnych :)
    Mam nadzieje ze spędzicie je tak jak sobie wymarzyłyście bez spełniania oczekiwań wszystkich dookoła :)
    Cieszcie się małymi radościami , ucałujcie dzisiaj swoje pociechy i partnerów/ mężów bo nawet jeśli nas denerwują to same wiecie jak to jest 😁

    Ja jeszcze dzisiaj w pracy ale od popołudnia zakasam rękawy i będę cos przygotowywać, ale bardzo na luzie. Ogarnę z grubsza i raczej tyle. Przyjeżdżają do mnie rodzice i Tesciowa ale nie mam zamiaru przejmować się nieumytymi oknami czy kupnym ciastem :)

    Miałam ostatnio bardzo ciężki czas , jakieś 3 tyg temu gdy moj mąż jechał z dziecmi do swojej mamy nagle zapalił mu się samochód na autostradzie …. Samochód spłonął doszczętnie, oprócz straty samochodu i materialnych rzeczy w środku , nikomu nic się nie stało. Ale uświadomiłam sobie ze tak naprawdę byłam o krok od straty wszystkiego co mam …. I te nasze dobra, rzeczy materialne to naprawdę nie ma znaczenia. Licza się tak naprawdę tylko ludzie , rodzina.

    Wesołego Alleluja ! 🐇🪺🪺

    Wik89, Ounai lubią tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 29 marca, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, ja już dziś "uciekam". Życzę Wam cudownego czasu wśród najbliższych:) Bez stresu i niepotrzebnych emocji. 🐣🥚

    Ounai lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
‹‹ 5791 5792 5793 5794 5795 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ