Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3868 4504

    Wysłany: 16 maja 2024, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adaś dziękuję za komplementy.
    Muszę przyznać , że Michałek nie był takim słodkim i uroczym noworodkiem 😃

    Lalia, Annia lubią tę wiadomość

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2024, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem tu nowa i potrzebuję pomocy.
    14 kwietnia zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie.
    15kwietnia zrobiłam betę HCG wyszła 2 mIU/mL
    13 maja miałam strasznie mdłości , nie mogłam nawet patrzeć na jedzenie.
    14 maja z porannego moczu zrobiłam test wyszedł pozytywny.
    15 maja zrobiłam jeszcze trzy inne testy i też pozytywne . Tego samego dnia poszłam jeszcze na betę HCG i wyniki 26365 mIU/mL
    Wizytę u ginekologa mam 22 maja.

    Dziewczyny powiedzcie czy taka beta jest okej?
    Dodam że ostaną miesiączkę miałam 29 lutego
    Cykle mam nie regularnie ,mam pcos i wysoką tarczycę.

  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 16 maja 2024, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Irysko, patrzę na Adasia i coraz bardziej mi się chce kolejnego takiego noworodka 🤩

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • kiniusia270 Autorytet
    Postów: 508 2024

    Wysłany: 16 maja 2024, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia R najlpiej po tygodniu jeszcze raz zbadać betę w laboratorium i sprawdzić przyrost w kalkulatorze ;) Życzę by wszystko było w porządku i spokojnej ciąży ;))

    ’94
    17.10.2020 Staś ♥️
    godz. 3:55, waga 4050g, długość 56cm
    17.11.2023 Basia ♥️
    godz. 16:39, waga 3860 g długość 55 cm
  • kiniusia270 Autorytet
    Postów: 508 2024

    Wysłany: 16 maja 2024, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak widzę noworodki też mam ochotę na 3 ale przypominam sobie początki z B i jednak wysiadam z tego pociągu 😂🙈

    Dzięki za rady z karmieniem, dzisiaj mąż próbował i był jeden wielki ryk… za to nieźle idzie jej siorbanie z kubeczka od butelki Lovi a bboxa raz na jakiś czas pociągnie i wszystko wypluwa 🫣 chyba postawimy na kubeczek i codziennie będziemy ćwiczyć z wodą i mlekiem

    ’94
    17.10.2020 Staś ♥️
    godz. 3:55, waga 4050g, długość 56cm
    17.11.2023 Basia ♥️
    godz. 16:39, waga 3860 g długość 55 cm
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 16 maja 2024, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irysko i jak tam? Kiedy do domku? Adaś to cycoholik?

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17155 23885

    Wysłany: 16 maja 2024, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie zdążyłam na zdjęcie Adasia :(

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3868 4504

    Wysłany: 17 maja 2024, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już od wczoraj po południu w domku. Michałek bardzo się ucieszył na widok braciszka, nie mógł się doczekać aż przyjedziemy 😃 Ale ogólnie jest trochę przestraszony i narazie trzyma się na dystans od niego. pewnie musi się oswoić. Annia, Adaś lubi pierś, mam nadzieję że nie zostanie cycoholikiem jak Twój Mikołaj😬 No i ma wszystko przestawione, nie spał w nocy a teraz od rana śpi już 2.5h twardym snem

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2222 6124

    Wysłany: 18 maja 2024, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irysko to chyba całkiem szybko Was wypuścili :) cieszę się że Michaś tak czekał na Adasia ❤️ u nas na początku też wszystko było poprzestawiane, ale z każdym dniem było coraz łatwiej. Dziś już mamy swoją jako taką rutynę i jakoś ciągniemy ten wózek :)

    Iryska lubi tę wiadomość

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 18 maja 2024, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2024, 11:57

    💙
    💗
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 18 maja 2024, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2024, 11:57

    Iryska, Ladyo, KarolinaMaria, kiniusia270, Lalia, Nowastaraczka, Annia, Inga28, Ewa88 lubią tę wiadomość

    💙
    💗
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3868 4504

    Wysłany: 18 maja 2024, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Irysko jak tam sobotunia?😃
    Dziś całkiem ok, mały spal cały dzień. Wiec z niecierpliwością czekam na noc 😁😁
    Mam nawał pokarmu i piersi mi zaraz eksplodują. Mogę odciągać trochę czy lepiej nie? Bo mały aż tyle nie zjada😐

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2024, 20:50

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 18 maja 2024, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2024, 11:57

    💙
    💗
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2222 6124

    Wysłany: 19 maja 2024, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2024, 18:27

    kiniusia270, Lalia, Iryska, KarolinaMaria, Zulugula lubią tę wiadomość

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 20 maja 2024, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irysko i jak się czujesz? Jak się odnajdujesz w roli podwójnej mamy? Michałek nie jest zazdrosny?

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3868 4504

    Wysłany: 21 maja 2024, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia, Michałek trochę jest zazdrosny ale nie jest źle. Najgorzej reaguje jak widzi że karmię małego, wtedy zaczyna szaleć i próbuje zwrócić na siebie uwagę. Póki co jest mąż w domu więc jakoś ogarniamy.
    Mąż od piątku z gorączką i bólem gardła a dzisiaj Michałek rano wstał chory😕😕

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2337 4518

    Wysłany: 22 maja 2024, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irysko gratulacje! ❤️❤️❤️

    age.png

    age.png
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2337 4518

    Wysłany: 22 maja 2024, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Chwalipost💩
    20min i T jeździ na rowerze z pedałami 😃 nawet kija nie chciał 🙈

    Brawo!! 👏🏽 jaki rower kupiliście? My się zdecydowaliśmy na woom ale Gustaw pedałuje tylko to tyłu 😅

    age.png

    age.png
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2337 4518

    Wysłany: 22 maja 2024, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w weekend wróciliśmy z wakacji, było super! Oba loty bardzo spokojne, Gai już nic nie dolegało na wakacjach więc bez stresu 😊 Dzięki dziadkom każdy chociaż trochę odpoczął 😅 Jedyny minus, że to początek sezonu więc woda w basenach zimna, ale Gustawowi to i tak nie przeszkadzało bo całe dnie przesiadywał w basenie i ciężko go było z niego wyciągnąć, wakacje z 3,5 latkiem to już dla mnie serio luksus!


    0fffb4c4a2e6f.jpg

    Annia, Iryska, Nowastaraczka, Zulugula lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 22 maja 2024, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irysko u nas było podobnie, że Miki najbardziej cudował i był zazdrosny przy kp Adasia. Jak Wasz Adaś, mam nadzieje, że nie zlapał infekcji?

    Inga, w jakim hotelu byliście? Zadowoleni jesteście? Były jakieś zjeżdżalnie itp? Jakiego Wooma kupiliście? 2 czy 3? Ja chcę kupić Mikołajowi składkowego Wooma na urodziny właśnie.

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
‹‹ 5807 5808 5809 5810 5811 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ