X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Clover Autorytet
    Postów: 2015 2927

    Wysłany: 29 maja, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, postanowiłam wpaść znienacka 😁

    Ladyo, wszystkiego najlepszego dla Melci! 🎉 Dużo zdrówka, radości i wspaniałych przygód ☺️

    Irysko, gratulacje z okazji narodzin synka! 💙 Dużo zdrówka dla Was, dla Michałka również, oby było już OK.

    Moje dziecko też siedzi długo w żłobku, zazwyczaj rano jest pierwszy a odbierany jako jeden z ostatnich 🙈 Mąż pracuje niby od 7 do 15.30 (niby, bo tak naprawdę to czasem różnie to wychodzi) a ja czterobrygadówka, więc jeśli jestem rano w domu, to wiozę go na 9.00, bo wtedy mają śniadanie. Ale kiedy mam dniówkę lub jestem po nocce, to wtedy jest w żłobku już od 6.30 i takich sytuacji jest jednak najwięcej. Ale on na szczęście uwielbia być w żłobku i świetnie się tam czuje, więc absolutnie nie mam wyrzutów. Czasem robię mu wolne kiedy wypada mi wolne w tygodniu 🙂 Uważam, że i tak radzimy sobie świetnie ze spinaniem tego wszystkiego logistycznie, z mężem jeździmy do pracy w zupełnie dwóch różnych kierunkach, każde z nas ma około 25 km dojazdu, a żłobek jest czynny tylko do 16 i czasem ciężko zdążyć, ale zawsze się udaje 😅 Prawda jest taka, że zazwyczaj nasze dzieci lepiej sobie radzą, niż nam się wydaje. Byłam pełna obaw kiedy wracałam do pracy, niektórzy mi to odradzali, a tu nagle okazuje się, że pracuję już ponad rok i jakoś wszyscy żyją 🤣 Czasem jest ciężko, ale i tak jestem zadowolona z obecnego stanu rzeczy i teraz już nie wyobrażam sobie rezygnacji z pracy :)

    veritaa, Ladyo, KarolinaMaria, Zulugula lubią tę wiadomość

    06.02.2021 👶💙

    age.png
  • Clover Autorytet
    Postów: 2015 2927

    Wysłany: 29 maja, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że tematy wakacyjne na fali 😎 My w tym roku wybieramy się na początku lipca do Pobierowa z naszymi przyjaciółmi, mają córeczkę rok starszą od Olusia. Postanowiliśmy, że nie będziemy już jeździć z moimi rodzicami, dwa razy zdecydowaliśmy się jechać z nimi i to było o dwa razy za dużo. Liczyliśmy na trochę pomocy przy Olusiu a wyszło na to, że musieliśmy się jeszcze nimi opiekować. No i dodatkowo moja mama przeginała, jej ulubionym zajęciem na wakacjach było odgadywanie mnie i nabijanie się ze mnie do mojego męża... Chyba myślała, że będzie jej wtórował 🙄

    Chcielibyśmy się wybrać na jakieś zagraniczne wakacje, ale o tym pomyślimy może w przyszłym roku, bo na dzień dzisiejszy Olek jest zbyt rozbrykany i się boimy wybrać gdzieś dalej. Ja się bardzo boję latać i ciężko mi ogarnąć siebie, a co dopiero jeszcze jego na dodatek. Może za rok już będzie trochę lepiej, zobaczymy.

    06.02.2021 👶💙

    age.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2145 1841

    Wysłany: 29 maja, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina wiesz ja jestem typowo anty fb, instagram, tik tock czy te inne portale. Nie upubliczniam zdjęć w internecie. Zrobię wyjątek na chwilę dosłownie :)

    Suszarko super , nie miej z tego powodu wyrzutow. Moi siedzą od 8.30 do 15.30-16 ale
    Tylko dlatego że pracujemy na zakładkę. Inaczej by siedzieli od 6.45. Gratulacje w związku z umową :)

    Clover fajnie że się odezwałaś. Wszystkiego
    Dobrego dla Was ❤️

    My jesteśmy teraz nad morzem ale muszę przyznać że jest to w całości finansowany wyjazd przez moich rodziców. Po sytuacji z autem , kupnem nowego byliśmy totalnie spłukani. Cóż nie wstydzę się tego chociaż wiem że może to być różnie odebrane .
    Jest super pogoda słonecznie, do południa siedzimy na plaży do oporu, później po południu chodzimy na basen,wieczorem są fajne animacje dla dzieci i nam dzień mija.

    Chcemy jeszcze polecieć w tym roku do Turcji szukać czegoś w październiku za maks 9 tys. W ubiegłym roku polecieliśmy za niecałe 6500 zł i było bosko więc jestem pełna nadzieji że w tych 9 tys znajdziemy fajne wakacje.
    Ja mam warunek w sumie tylko taki żeby lot był z Wrocławia, plaża przy hotelu , i stosunkowo blisko z lotniska do hotelu. Do maks 2 h jazdy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 11:18

    KarolinaMaria lubi tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2145 1841

    Wysłany: 29 maja, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 12:08

    KarolinaMaria, Iryska lubią tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3641 7529

    Wysłany: 29 maja, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita, miałam na myśli widoczki, ale dzięki wielkie 😍 macie super pogodę, jakie spokojne morze...

    veritaa lubi tę wiadomość

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2145 1841

    Wysłany: 29 maja, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest naprawdę przyjemnie, dzisiaj trochę chłodniej ale cały czas to idealna pogoda na plażowanie.

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 29 maja, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita, a macie paszporty?

    Clover, miło Cię widzieć i słyszeć że fajnie się Wam układa

    age.png

    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 29 maja, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Uff u nas to tylko akumulator skończył żywotność, udalo się szybko kupic i wymienić takze juz w trasie

    Ounai daj znać jaki kierunek wybraliscie. Ja celuję w Grecję albo Chorwację ale będę patrzeć na ceny, bo 4osoby to już "fajny" wydatek 😃 fajnie byłoby w 10k się zmieścić.
    My mieliśmy w sierpniu leciec z dziadkami 🤭 ale pchać się z dziecmi w sezonie w największy upał to juz wolę leciec we wrześniu i bez dziadkow, jakos przeżyjemy 😬😅 a dziadki w szkolnictwie pracują więc nie mogą:( a drudzy nie chcą na taki zagraniczny wywczas, więc może nad morze z nami z kolei pojadą
    Lecimy do Egiptu, prawdopodobnie do Titanic albo któryś Jaz. Może dzisiaj zarezerwujemy to dam Ci znać. Za 7 dni zmieścisz się spokojnie w 10 za mega wypasiony hotel gdybyście soe zdecydowali na Egipt. Ogólnie mam wrażenie że Egipt troche potaniał w tym roku. Rok temu płaciliśmy za 8 dni tyle samo co teraz za 11.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 13:05

    age.png

    age.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2145 1841

    Wysłany: 29 maja, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai mamy paszporty ale Egipt u nas odpada. W ogóle nie kręci mnie ten kraj🙈 poza tym wnuczka naszych znajomych przywiózła zapalenie opon mózgowo- rdzeniowych z Egiptu. Było to 4 lata temu ale jak to usłyszałam to mnie to zniechęciło do tego kraju wtedy już tak na 100 %

    Ogólnie wolę zachód Europy, ale powiedzmy że ta Turcja jeszcze jest akceptowana :)

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 29 maja, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Ounai mamy paszporty ale Egipt u nas odpada. W ogóle nie kręci mnie ten kraj🙈 poza tym wnuczka naszych znajomych przywiózła zapalenie opon mózgowo- rdzeniowych z Egiptu. Było to 4 lata temu ale jak to usłyszałam to mnie to zniechęciło do tego kraju wtedy już tak na 100 %

    Ogólnie wolę zachód Europy, ale powiedzmy że ta Turcja jeszcze jest akceptowana :)
    Ale wiesz, że takie choroby można z każdego kraju przywieźć i to był raczej przypadek? Ja też byłam rok temu bardzo sceptycznie nastawiona i bardzo zmieniłam zdanie po powrocie. Natomiast nie namawiam jeśli nie chcecie tam lecieć 😀 teraz wolę Egipt od Turcji. Mam wrażenie że w Egipcie jest jakby czyściej niż w Turcji, chodź ogólnie te kraje są bardzo podobno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 13:34

    age.png

    age.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2145 1841

    Wysłany: 29 maja, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że był to przypadek zdaje sobie z tego sprawę ale no mam taką wewnętrzna blokadę 🙈

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9094 15242

    Wysłany: 1 czerwca, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca, 11:58

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3641 7529

    Wysłany: 1 czerwca, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulu, my jeździmy do Karwi, ale to już godzina drogi do Trójmiasta, więc trochę daleko dla Was.

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2145 1841

    Wysłany: 2 czerwca, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak jesteśmy w temacie polecanych miejscówek to ja z kolei szukam czegoś ( może być nad morzem lub w górach ) z wyżywieniem ( chociaż śniadanie i obiadokolacja ) i animacjami dla dzieci.
    Po tym wyjeździe widzę że Ania potrzebuje właśnie tych animacji, nawiązywania relacji z innymi dziećmi. Przez ten tydzień cały czas bawiła się z dziiecmi, nie ma żadnych barier w nawiązywaniu kontaktów. Podobało jej się bardziej niż w Turcji ze względu na brak bariery językowej. Płakała jak wyjeżdżaliśmy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 17:10

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9094 15242

    Wysłany: 2 czerwca, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca, 11:58

    veritaa, Annia lubią tę wiadomość

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2145 1841

    Wysłany: 2 czerwca, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Zulu słyszałam jeszcze o miejscu Tylickie Wzgórza. Tylko że w wakacje przyjmują tylko na turnusy tygodniowe i w sumie za 7 dni mi napisali 8,5 tys zł 🙈🙈 ale oglądałam zdjęcia, czytałam opinie na fb i mega pozytywne.
    Może za rok się wybierzemy …

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Annia Autorytet
    Postów: 6012 9652

    Wysłany: 3 czerwca, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaa ja polecam Blue Mountain i Platinum Mountain w Szklarskiej Porębie.
    Koleżanki polecają jeszcze Cukrownię Żnin i Hotel Primavera w Jastrzębiej Górze.

    Zulu, a ty byłaś w Bacówce Radawa? Ja parę razy na nich patrzyłam, ale ceny mają dość zaporowe...

    KarolinaMaria, veritaa lubią tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3641 7529

    Wysłany: 3 czerwca, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita, zerknij na La Siestę w Jastrzębiej Górze. Latem i w ferie zimowe mają animacje. Kameralny hotel z małym basenem, jazzuzi, sauną, bardzo dobre jedzenie, super bawialnia wewnątrz. My byliśmy tam już 2 razy zimą i na pewno wrócimy. Nie ma może aż tylu bajerów, jak w niedalekiej Primaverze, ale na pewno jest integracja między dziećmi i jest taniej. W Primaverze byłam tylko na basenie jako klient z zewnątrz i przerażała mnie ilość ludzi tam. Straszny moloch. Dzieciaki na pewno byłyby zadowolone, ale ja bym zwariowała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca, 18:49

    Annia lubi tę wiadomość

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2145 1841

    Wysłany: 3 czerwca, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za polecenia :) zapisałam sobie.

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Annia Autorytet
    Postów: 6012 9652

    Wysłany: 3 czerwca, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria wrote:
    Verita, zerknij na La Siestę w Jastrzębiej Górze. Latem i w ferie zimowe mają animacje. Kameralny hotel z małym basenem, jazzuzi, sauną, bardzo dobre jedzenie, super bawialnia wewnątrz. My byliśmy tam już 2 razy zimą i na pewno wrócimy. Nie ma może aż tylu bajerów, jak w niedalekiej Primaverze, ale na pewno jest integracja między dziećmi i jest taniej. W Primaverze byłam tylko na basenie jako klient z zewnątrz i przerażała mnie ilość ludzi tam. Straszny moloch. Dzieciaki na pewno byłyby zadowolone, ale ja bym zwariowała.
    Dobrze, że piszesz bo ja aż takiego tłumu nie lubię (w tych Mountain ich nie odczuwałam), a poważnie rozważaliśmy tą Primaverę w tym roku. :)

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
‹‹ 5811 5812 5813 5814 5815 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ