X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3641 7529

    Wysłany: 3 czerwca, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia, dla mnie oferta Primavery jest ciekawa, ale grubym nieporozumieniem jest wpuszczanie na basen klientów z zewnątrz. Byliśmy tam 2 lata z rzędu podczas pobytu w Karwi, mnóstwo ludzi w strefie basenowej i w szatniach (a jesteśmy zawsze w czerwcu, więc przed sezonem). Powiem Ci, że jakbym zapłaciła za pobyt tam, to byłabym wkurzona, że muszę dzielić jazzuzi z kimś spoza hotelu. Ta strefa basenowa też pozostawia wiele do życzenia. Zimna woda w głównym basenie, w brodziku ciepła, ale dwie marne, małe zjeżdżalnie, wyprofilowane tak, że boisz się, że maluch uderzy głową w kant. Szafki w szatni poniszczone... no szału nie ma. Może o innej porze roku jest kameralniej. W tym roku już tam nie idziemy, podjedziemy do aquaparku w Redzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca, 20:21

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Annia Autorytet
    Postów: 6012 9652

    Wysłany: 3 czerwca, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria dziękuję, że piszesz. Ja właśnie unikam miejsc gdzie np na baseny wpuszczani są goście niehotelowi, z tego powodu co właśnie opisałaś. Nie wiedziałam, że tam tak jest - skreślam w tym układzie z mojej listy. ;)

    Veritaa fajna infrastruktura wakacyjna jest jeszcze w Lemon Resort w Gródku nad Dunajcem. Nie wiem jak z animacjami bo Mikołaj miał niecały roczek jak byliśmy ze znajomymi, ale jest basen wewnętrzny, zewnętrzny, plaża z jeziorem, wodny plac zabaw (taki splash park), zwykły duży plac zabaw, sauny dla dorosłych.

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9094 15242

    Wysłany: 4 czerwca, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca, 11:59

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Ewa88 Autorytet
    Postów: 1708 988

    Wysłany: 5 czerwca, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny oglądam tą Bacówke i tam cena za 3 noclegi z wyżywieniem HB wyskoczyło 6 tys 🫣 dodam że dla 2+1...masakra

    Nad morzem polecam Linea Mare w Pobierowie, w zeszłym roku były promki bo było otwarcie, nie wiem jak w tym roku cenowo.

    6cs
    11.04 II kreski ❤️
    14.07 będzie dziewczynka ❤️
    08.12 3685g i 56cm szczęścia ❤️
  • Annia Autorytet
    Postów: 6012 9652

    Wysłany: 5 czerwca, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa ja już słyszałam głosy, że Bacówka zrobiła się nieopłacalna cenowo. Dla porównania za 3 noce w Blue Mountain płaciliśmy 2.8tys za 2+2.

    Dziewczyny, doradźcie. Odpieluchowujemy Mikołaja w nocy. Na razie co druga noc wpadka jeśli często go nie wybudzamy (tj. ok 3 razy...). Kontynuować? Sam się obudzi siku nad ranem, ale ten pierwszy głęboki sen jak się go nie obudzi to się obsikuje...

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3778 4457

    Wysłany: 5 czerwca, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia, wy chyba sporo jeździcie, masz może jakis fajny hotel do polecenia w Ustroniu albo Wiśle, tak żeby Michałek się nie nudził?
    Co do Primavery w jastrzębiej górze to znajoma jeździ tam co roku w ramach wczasów odchudzających, więc bez dzieci ale mówiła że hotel jest super ale zejście na plażę jest po stromych schodach więc z wózkiem i
    z dziećmi może być ciężko spacerować na plażę .

    Ja bym jeszcze zostawiła Mikołajowi tą pieluchę na noc i spróbowała za jakiś czas🙂

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2519 3164

    Wysłany: 5 czerwca, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Widzę że wątek nadal żyje. Ja nawet nie pamiętam kiedy tu ostatnio zaglądałam 🙉

    Co u was słychać? W sumie to nie wiem czy mnie tutaj pamiętacie 😅
    Asia w kwietniu skończyła 3 latka. Alicja 5 i pół. Od września zaczynamy zerówkę. A w mojej głowie nasuwa się jedno pytanie. Kiedy to zleciało? Kiedy moja pięciolatka stała się taka hmmm "samodzielna", przez to ze coraz mniej nas potrzbuje to z jednej strony mnie to cieszy a z drugiej przeraża. Za szybko te dzieci dorastają 🙉

    Iryska lubi tę wiadomość

    Alicja 10.10.2018
    Joanna 29.04.2021
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2145 1841

    Wysłany: 5 czerwca, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia wrote:
    Ewa ja już słyszałam głosy, że Bacówka zrobiła się nieopłacalna cenowo. Dla porównania za 3 noce w Blue Mountain płaciliśmy 2.8tys za 2+2.

    Dziewczyny, doradźcie. Odpieluchowujemy Mikołaja w nocy. Na razie co druga noc wpadka jeśli często go nie wybudzamy (tj. ok 3 razy...). Kontynuować? Sam się obudzi siku nad ranem, ale ten pierwszy głęboki sen jak się go nie obudzi to się obsikuje...

    Ja bym odpuściła. Widocznie nie jest gotowy. Przyjdzie na to czas że i na noc nie będzie potrzebował pieluchy :)

    edka85 lubi tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 6 czerwca, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko ceny kosmos! Właśnie dlatego jeździmy za granicę. Jak szukaliśmy wakacji to w Egipcie w hotelu 5* (takie 4* wg europejskich standardów), all inclusive, z przelotem i transferem, z aquaparkiem za 7 nocy wychodziło od 8 tyś. Bez aquaparku na spokojnie mozna hy za te 6tys znaleźć

    age.png

    age.png
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3778 4457

    Wysłany: 6 czerwca, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Matko ceny kosmos! Właśnie dlatego jeździmy za granicę. Jak szukaliśmy wakacji to w Egipcie w hotelu 5* (takie 4* wg europejskich standardów), all inclusive, z przelotem i transferem, z aquaparkiem za 7 nocy wychodziło od 8 tyś. Bez aquaparku na spokojnie mozna hy za te 6tys znaleźć
    Te ceny w Polsce to przesada. Nad Bałtykiem też jak się chce fajny hotel to ceny są wyższe niż za all inclusive za granicą. I jeszcze pogoda niepewna. Dlatego rozważamy czy nie lecieć we wrześniu na Kretę. Tzn mąż mnie namawia ale ja się boje z Adasiem😁

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 6 czerwca, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia, ja też bym poczekała. To nie o to chodzi żeby go budzić. Jak będzie gotowy to wytrzyma w nocy bez sikania

    age.png

    age.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5661 6604

    Wysłany: 6 czerwca, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Ja bym odpuściła. Widocznie nie jest gotowy. Przyjdzie na to czas że i na noc nie będzie potrzebował pieluchy :)
    Dokładnie. Dojrzeje do tego, żeby sam powiedzieć, że już nie potrzebuje pieluchy. Tak było z moim starszakiem. Zakładałam mu sukcesywnie pantsa na noc, bo wciąż się bałam wpadek, aż pewnego wieczoru mi powiedział "nie zakładaj i nie bój się, nie zsikam się".

    Ania, ale czy ja dobrze zrozumiałam? Wy go budzicie specjalnie w nocy po to, by uniknąć zasikania? No nie, dajcie mu spać. Reszta przyjdzie sama z czasem.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2145 1841

    Wysłany: 6 czerwca, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Matko ceny kosmos! Właśnie dlatego jeździmy za granicę. Jak szukaliśmy wakacji to w Egipcie w hotelu 5* (takie 4* wg europejskich standardów), all inclusive, z przelotem i transferem, z aquaparkiem za 7 nocy wychodziło od 8 tyś. Bez aquaparku na spokojnie mozna hy za te 6tys znaleźć

    Tak ceny są kosmiczne ale przyznam że dla dzieci jest po prostu fajniej , przede wszystkim przez brak bariery językowej. A animacje polskie hotele mają świetne.
    My się chyba zdecydujemy na Turcję ponownie ale w tym roku ze znajomymi z 3 dzieci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca, 10:20

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5661 6604

    Wysłany: 6 czerwca, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa88 wrote:
    Dziewczyny oglądam tą Bacówke i tam cena za 3 noclegi z wyżywieniem HB wyskoczyło 6 tys 🫣 dodam że dla 2+1...masakra
    Ja z ciekawości zobaczyłam, ile by moją rodzinę koształ tygodniowy wyjazd - 16 tys 😁

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 6 czerwca, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Tak ceny są kosmiczne ale przyznam że dla dzieci jest po prostu fajniej , przede wszystkim przez brak bariery językowej. A animacje polskie hotele mają świetne.
    My się chyba zdecydujemy na Turcję ponownie ale w tym roku ze znajomymi z 3 dzieci.
    Moi akurat się cieszą że mogą mówić coś po angielsku. Ale moi są w miarę komunikatywni. Może nie mówią płynnie ale potrafią podstawowe zwroty. Do Marty można mówić po angielsku i prawie wszystko rozumie, odpowiada prostymi zdaniami, a Tymek uczy się i już coraz więcej potrafi powiedzieć. Animacje nam nie są potrzebne bo my wolimy siedzieć w wodzie i moje dzieci nie korzystają z tych animacji. Więc chyba zależy od rodziny.


    Edka, to cena z pełnym wyżywieniem?

    veritaa lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Annia Autorytet
    Postów: 6012 9652

    Wysłany: 6 czerwca, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie spróbowaliśmy bo wydawało nam się, że on sika bo wie, że ma pampersa. Mój mąż chodzi późno spać i wtedy go budzi na siku, nad ranem Mikołaj sam się budzi wysikać. I już sama nie wiem. Z kolei czytałam, że takie budzenie na siku też nie jest dobre, bo pęcherz ma nauczyć się rozciągać itp.

    Irysko w Wiśle byłam tylko w Ariesie, tam jest sala zabaw, małpi gaj i jakiś brodzik, ale byłam tam z koleżankami, dla dzieci wydaje mi się średnie. Pod dzieci jest Crystal Mountain podobno z wielką salą zabaw, dużą strefą basenową dla dzieci, ale niestety jest to moloch...

    Co do cen nad Bałtykiem, nas nie było stać na hotel i wybraliśmy apartamenty. Hotele z basenem w budynku były naprawdę w absurdalnych cenach.

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9094 15242

    Wysłany: 6 czerwca, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca, 11:59

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5661 6604

    Wysłany: 6 czerwca, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qunai, tak-to cena z wyżywieniem.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3641 7529

    Wysłany: 6 czerwca, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zgadzam się, że ceny w kilkugwiazdowych hotelach w PL to przegięcie, pensjonaty w stylu slow life też się cenią, ale z drugiej strony nie widzę siebie moczącej się w hotelu w Egipcie przez tydzień. Co kto lubi. Nie da się porównać cen 1:1, bo każdy woli co innego. My czwarty raz jedziemy do tego samego pensjonatu nad polskie morze. Jest tam malutka sala zabaw i mały plac zabaw, oczywiście bez basenów i innych bajerów. Mamy HB (naprawdę pyszne domowe jedzenie), czysty pokój, czyste otoczenie, blisko do plaży. Nic nam więcej nie potrzeba. W razie niepogody pojedziemy znów na Hel lub do Trójmiasta. Płacimy ok. 3,6 tys. za 11 nocy. Także da się pojechać w rozsądnych pieniądzach gdzieś w Polskę. Ja jestem takim typem, że jak mam wszystko na miejscu, to nie chce mi się ruszać nigdzie dalej. A wybierając nocleg bez bajerów mamy motywację, żeby iść na spacer, przejechać się na fajny plac zabaw itd.

    Suszarka, veritaa lubią tę wiadomość

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Annia Autorytet
    Postów: 6012 9652

    Wysłany: 6 czerwca, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina ja ze względu na ceny w Polsce dojrzewam do wakacji za granicą. Tylko, że lot z dziećmi, transfer itp wydaje mi się męką... Ale widzę, że Mikołaj dorósł już do infrastruktury hotelowej i daje mu to wiele radości te wszystkie baseny, sale zabaw itp. Myślę o Cyprze na początku października, ewentualnie Turcja. Do Egiptu podobnie jak Veritaa boję się jechać, mimo, że wiele moich znajomych jeździ z dziećmi i są bardzo zadowoleni (tak jak Ounai). Ja byłam raz jak miałam 15 lat z rodzicami w Egipcie i mam mieszane uczucia - baza hotelowa jest super, ale totalnie dla nas obca kultura. Może teraz jest inaczej...

    KarolinaMaria lubi tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
‹‹ 5812 5813 5814 5815 5816 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ