X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4482 9435

    Wysłany: 6 czerwca, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio z ciekawości patrzyłam na lasty, i znalazlam Egipt z wylotem za dwa dni, hotel ze średnią z kilkuset opinii 9.6/10, 5 gwiazdek, za 2100 😁 jak ktoś nie ma zobowiązań typu dzieci w szkole to super okazja. W zeszłym roku byliśmy nad morzem, mieliśmy wynajete studio (sypialnia, salon z kuchnią i spora łazienka) za bodajże 2000 na tydzień. Kuchnia ekstra wyposażona, wszystko świeżo oddane do użytku, nowocześnie urządzone. Do plaży podjeżdżaliśmy samochodem do sąsiedniej miejscowości, bo najbliższa była akurat taka sobie. Ja np. jestem osobą która jak jedzie nad morze to siedzi na plaży do oporu, albo jeździmy na wycieczkę, więc jakaś wielka infrastruktura hotelowa nie jest mi potrzebna. Pewnie w takim Egipcie byłaby potrzebna, bo tam nie chciałabym wychodzić poza hotel chyba. I w sumie głównie to mnie od Egiptu odstrasza. A z drugiej strony np. 6k w Polszy za cztery noce to dla mnie przegięcie kompletne 😅

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 6 czerwca, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam latać, moje dzieci też. Dla mnie już sama otoczka lotniska, odprawy, lot samolotem to rozrywka 🤭 uwielbiam też aquaparki, zjeżdżalnię, bawię się razem z dziećmi. No i mam okazję uczyć dzieci angielskiego. Dla nas właśnie wyjazd żeby pospacerować i spędzić czas na placu zabaw nie jest formą odpoczynku, nie lubimy tak spędzać wakacji. W tym roku też kupujemy dla wszystkich maski bo spodobało nam się snurkowanie. Zobaczymy czy Marta polubi 😁 Tak więc dokładnie tak jak mówisz Karolina, każdy musi znaleźć coś dla siebie ;)

    Annia, tak jak w Turcji, w Egipcie czuć kulturę muzułmańska. Ja lubię ta kulturę mam dobrego kolegę muzułmanina, ale wiele osób nie potrafi się przekonać. Natomiast ja też mam tak, że jaram się poznawaniem obcych kultur. Wypytuję, czytam, szukam informacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca, 17:43

    age.png

    age.png
  • Annia Autorytet
    Postów: 6012 9652

    Wysłany: 6 czerwca, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, ja pewnie to źle wspominam bo jako 15letnia dziewczyna byłam ciągle nagabywana itp. Pewnie teraz jako matka z dziećmi by aż tak nie było. Ale poza hotel to tam się wyjść nie da za bardzo, w przeciwieństwie do Turcji gdzie w kurortach jest bardzo europejsko. :)

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 6 czerwca, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to prawda, poza hotelem w większości lokalizacji jest tylko pustynia. Takich "starych" bab nie nagabują. A już na pewno nie takie stare i grube jak ja 😂
    Arabowie często zaczepiają europejki bo uważają nas za "wozwolone" kobiety które zgodzą się na seks bez obietnicy małżeństwa. Muzułmanki zgadzają się na seks tylko pod warunkiem przyrzeczenia małżeństwa, tam nikt się nie ożeni z kobietą która była z innym mężczyzną, więc nie ryzykują.
    Jak my byliśmy rok temu to traktowano nas tak samo jak w innych krajach. Ale ten nasz hotel też taki nastawiony na rodziny był. Ale jak byłam w Kenitrze to już wzbudzałam duże zainteresowanie wśród mężczyzn. Co w sumie fajne było bo ostatni raz to się tak mną interesowali 25kg temu 😂

    age.png

    age.png
  • Annia Autorytet
    Postów: 6012 9652

    Wysłany: 6 czerwca, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, oni lubią tam pełne kształty. :) Dla nich jesteś idealna. To w naszych głowach mamy wgrane pokłosie lat 90/00 i ideał figury Kate Moss...

    Irysko, znajomi są właśnie na Krecie z dziećmi, wysyłają zdjęcia (ekstra!), są bardzo zadowoleni z hotelu Arminda&Spa. Jak tam Adaś w ogóle? Jak noce?

    Ounai, Iryska lubią tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3641 7529

    Wysłany: 6 czerwca, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, zgadzam się z Annią co do figury! Jestem pewna, że w Egipcie jesteś boginią!

    Annia, myślę, że Grecja to optymalny kierunek. Pomyślimy za rok poza sezonem. Turcję też dopuszczam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca, 20:28

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2145 1841

    Wysłany: 7 czerwca, 05:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w Turcji czulam się naprawdę bardzo dobrze, mój mąż podobnie a był bardzo sceptycznie nastawiony.
    Byłam 3 razy w Grecji ( Rodos, Korfu i miasto Ateny ) i tylko raz w Turcji i wg mnie o wiele lepiej w Turcji było. Taniej a zarówno hotel , jedzenie, lokalizacja o wiele lepsze.

    My w zasadzie co roku jeździmy nad polskie morze ale w tym roku po raz pierwszy byliśmy w Hotelu. Tak to zawsze wybieraliśmy właśnie apartament albo ze śniadaniem albo nie i obowiązkowo basenem , jakimś fajnym placem zabaw no i poza sezonem ( maj / wrzesień czy też październik ) spokojnie 6 dniowy wyjazd wynosił nas z wszystkim przeliczając do 5 tys zł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca, 06:25

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3778 4457

    Wysłany: 7 czerwca, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia wrote:
    Ounai, oni lubią tam pełne kształty. :) Dla nich jesteś idealna. To w naszych głowach mamy wgrane pokłosie lat 90/00 i ideał figury Kate Moss...

    Irysko, znajomi są właśnie na Krecie z dziećmi, wysyłają zdjęcia (ekstra!), są bardzo zadowoleni z hotelu Arminda&Spa. Jak tam Adaś w ogóle? Jak noce?
    Adaś ok, rośnie jak na drożdżach, waży już prawie 4 kg😄
    W nocy budzi się co 2-3 h ale karmienie i potem znowu usypianie go długo trwa i zanim znowu zaśnie to trwa wszystko nawet 1h. Wiec trochę męczące to. Ma ogólnie duży odruch ssania, dobrze że toleruje smoczka bo inaczej marny byłby mój los 😛

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Annia Autorytet
    Postów: 6012 9652

    Wysłany: 7 czerwca, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniec odpieluchowania. Dzisiaj 2 razy się zsikał. Już po pierwszej wpadce chciałam mu założyć pampersa to Mikołaj nie chciał... Ale dzisiaj już porozmawialiśmy i powiedział, że wieczorem założy na noc.

    Irysko Adaś ma apetyt! :) Jak Michałek, bardzo zazdrosny? Co z tym jego uchem?

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2323 4493

    Wysłany: 7 czerwca, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpowiedzcie co można jeszcze kupić dla dziewczynki na roczek? Goście pytają o prezenty a ja już nie mam pomysłów 😅

    Mamy już wózek, lalkę, drewniany domek, odkurzacz i pościel

    Co się sprawdziło u waszych dzieci? 😍

    age.png

    age.png
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3778 4457

    Wysłany: 7 czerwca, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia wrote:
    Koniec odpieluchowania. Dzisiaj 2 razy się zsikał. Już po pierwszej wpadce chciałam mu założyć pampersa to Mikołaj nie chciał... Ale dzisiaj już porozmawialiśmy i powiedział, że wieczorem założy na noc.

    Irysko Adaś ma apetyt! :) Jak Michałek, bardzo zazdrosny? Co z tym jego uchem?
    Michałek właśnie nie jest za bardzo zazdrosny. Myślałam że będzie gorzej. Wydaje mi się że to dlatego że jednak nie robiliśmy mu przerwy w przedszkolu i ma tą swoją rutynę dnia codziennego. Bardzo pomaga przy Adasiu, jest taki dumny jak może coś przy nim zrobić 😄 ale zrobił się bardziej mamusiowy i nie odstępuje mnie na krok, tak jakby mnie pilnował 😁
    Z uchem narazie ok, wyleczone póki co. Pod koniec czerwca mamy wizytę u laryngologa i będzie mieć fiberoskopię i badanie słuchu.

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 7 czerwca, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wczoraj była po raz pierwszy niania. Córka sąsiadki właśnie zdała maturę i bedxie przychodzicie do nas raz w tygodniu, a my z mężem wracamy do randkowania 😍 Pogadaliśmy z mężem i ustaliliśmy, że już nie chcemy doprowadzić do kolejnych kryzysów w związku i małymi krokami wprowadzamy zasadę 777 (raz na 7 dni randka, wyjazd z noclegiem we 2 raz na 7 tygodni i wakacjach co 7 miesięcy). Na razie ruszamy z randkowaniem, jak nasza niania poczuje się pewniej to dorzucimy wyjazdy 🥰

    Zulugula, Iryska, Annia, Clover, KarolinaMaria, Ulaa lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 7 czerwca, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie cytujcie

    A ja Wam sie pochwalę. Dokładnie 10 lat temu złożyłam najważniejszą przysięgę w moim życiu. Wyszłam za mąż. Nasz związek dużo przeszedł w tym czasie. Dorobiliśmy się 2 dzieci, mieszkania, budowy domu. Aż czasami trudno mi sobie wyobrazić jak dawaliśmy radę ze mną w ciąży mieszkajac w akademiku. Dwukrotnie chcieliśmy się rozwodzić, musieliśmy przejść długą drogę ratowania związku po tym, jak skupiliśmy sie na pracy, domu, dzieciach i zapominając o związku.
    Staliśmy się innymi ludźmi, rozwinęliśmy Nasz związek i pokochaliśmy się na nowo. Mam nadzieję, że dzięki tej pracy czekają na nas kolejne dziesiątki lat razem ❤️


    FB-IMG-1717748206259.jpg

    FB-IMG-1717748318580.jpg

    FB-IMG-1717748229903.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca, 13:32

    Inga28, Annia, Suszarka, Zulugula, Clover, edka85, KarolinaMaria lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2519 3164

    Wysłany: 7 czerwca, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga28 wrote:
    Podpowiedzcie co można jeszcze kupić dla dziewczynki na roczek? Goście pytają o prezenty a ja już nie mam pomysłów 😅

    Mamy już wózek, lalkę, drewniany domek, odkurzacz i pościel

    Co się sprawdziło u waszych dzieci? 😍

    A macie już jakiś zestaw lekarza? Jak macie ogródek to np kuchnie błotna lub jakiś kolorowy fajny basenik

    Alicja 10.10.2018
    Joanna 29.04.2021
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2323 4493

    Wysłany: 7 czerwca, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martt95 wrote:
    A macie już jakiś zestaw lekarza? Jak macie ogródek to np kuchnie błotna lub jakiś kolorowy fajny basenik

    Zestaw lekarza mamy 😊 a mieszkamy w bloku więc niestety odpada ☹️

    Dużo zabawek mamy jeszcze po Gustawie / jezdzik, domek dumel i pełno innych zabawek więc już sama nie wiem co kupić 😅

    age.png

    age.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4433 3568

    Wysłany: 7 czerwca, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga mąż pamiętał tą nazwę farby? 🙏

    preg.png
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2519 3164

    Wysłany: 7 czerwca, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga28 wrote:
    Zestaw lekarza mamy 😊 a mieszkamy w bloku więc niestety odpada ☹️

    Dużo zabawek mamy jeszcze po Gustawie / jezdzik, domek dumel i pełno innych zabawek więc już sama nie wiem co kupić 😅

    No to chyba nie pomogę 😆 Co mi do głowy jeszcze przyszło to kuchnia z lidla ale na to znowu trzeba miec miejsce. Ale w sumie z tej kuchni i kuchni błotnej najwięcej moje dziewczyn korzystają 🙈

    Alicja 10.10.2018
    Joanna 29.04.2021
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4482 9435

    Wysłany: 7 czerwca, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga28 wrote:
    Podpowiedzcie co można jeszcze kupić dla dziewczynki na roczek? Goście pytają o prezenty a ja już nie mam pomysłów 😅

    Mamy już wózek, lalkę, drewniany domek, odkurzacz i pościel

    Co się sprawdziło u waszych dzieci? 😍
    Moja Jagoda dostała na roczek złotą bransoletkę z grawerem, i uważam że to super pamiątka ♥️ Oczywiście że tego nie wykorzysta "od razu", ale wartość sentymentalna ogromna. A tak to około roczku lubiła puzzle dźwiękowe, drewnianą kasę, książeczki z Akademii mądrego dziecka. Teraz faza na akcesoria dla lalki, ma kołyskę, butelki, smoczek, do żłobka codziennie chodzi z lalką i smoczkiem 🙈 wydaje mi się też że np. karnet na salę zabaw to fajny pomysł na prezent, albo na lekcje pływania baby swim :)

    Annia, KarolinaMaria lubią tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4482 9435

    Wysłany: 7 czerwca, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wszystkiego dobrego dla Was 🥰

    Ounai lubi tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Annia Autorytet
    Postów: 6012 9652

    Wysłany: 7 czerwca, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga Adaś dostał voucher na sesję zdjęciową na chrzciny i też myślę, że to super prezent jak dziecko "wszystko" ma. :)

    Ounai, wszystkiego dobrego dla Was z okazji rocznicy! :*

    Suszarko zgadzam się co do biżuterii. Mam takie zawieszki/łańcuszki/pierścionek co dostałam jako dziecko, a teraz są idealne i wzbudzają ogromny sentyment. Świetny prezent dla dziewczynki.

    Ounai, KarolinaMaria lubią tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
‹‹ 5813 5814 5815 5816 5817 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ