X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Annia Autorytet
    Postów: 6012 9652

    Wysłany: 18 czerwca, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak coś to Woom3 dla takiego niespełna 4latka co jest wysoki: idealny.

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 19 czerwca, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis rano dzwoni telefon, odbieram a tu kierownik budowy. Mówi że zaczynają murować i mamy ostatnią szansę na naniesienie zmian 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca, 00:19

    Iryska lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3778 4457

    Wysłany: 19 czerwca, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia wrote:
    Jak coś to Woom3 dla takiego niespełna 4latka co jest wysoki: idealny.
    A jak idzie Mikołajowi nauka? Załapał?

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Annia Autorytet
    Postów: 6012 9652

    Wysłany: 20 czerwca, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryska wrote:
    A jak idzie Mikołajowi nauka? Załapał?
    Na razie byliśmy tylko raz próbować i to króciutko - kręcił pedałami do tyłu. 🤣

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4433 3568

    Wysłany: 21 czerwca, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam ☺️

    Zulu dzięki, że pytasz. Ogólnie za 3 tyg jakoś będę miała cc. Termin na 22.07 mam, ale cc wcześniej, jakoś w ostatnim tygodniu. Ogólnie fizycznie już mi ciężko, jeszcze przeprowadzki nie ogarnęłam, bo za co się biorę, jedno pudło i już zadyszka. Psychicznie średnio, ciągle mi się płakać chve, dość mam wszystkiego, tęsknię za starym mieszkaniem i otoczeniem. Remont w trakcie, sami robimy ile możemy, po ceny są wysokie. Więc ten chaos jeszcze mnie irytuje barfziej.

    Oliwka jak to Oliwka, musi być z centrum uwagi, baterie nigdy jej się nie wyczerpują. Straszne awantury teraz nam robi, o to że słońca rano nie ma, albo bluza jest za różowa, a tak na prawdę to ona od dzisiaj już nie lubi różowego itp.... Wrzask i suchy płacz wszedł na ostro🙈
    Zaczęła też chodzić na wspinaczkę, jest w najmłodszej sekcji, zachwycona jest. W ogóle ona nie ma wstydu, odtworzyłam drzwi i wparowała sama, nawet butów nie zdążyłam jej zmienić. Tak samo z nową logo. Pociesza mnie to, bo od sierpnia zmienia przedszkole i liczę że wejdzie bez adaptacji "jak do siebie".

    Ounai gratulacje pierwszych postawionych pustaków, teraz szybko budują domy. Chwila moment i będzie gotowy bliźniak stał. Właśnie bliźniak, czy dom, bo już nie pamiętam?

    W ogóle 36tc a ja nic nie mam gotowego, torba nie spakowana, nic nie naszykowane 🙈

    Malwinka już duża dziewczyna i super robi postępy❤️. Nie dziwię się, że chce Wam się do Polski i odnaleźć się nie możecie, ja zmieniłam osiedle i mi ciężko z tym.

    Co do Woom Oliwka chyba ma 2, chyba bo nawet nie pamiętam. Ale ona na razie na biegówce lata, jest z tych mniejszych dzieci i wydaje mi się ze ten rower co ma woom za duży jest. Zresztą jej jak coś nie wychodzi to jest obraza...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca, 16:22

    Ounai, KarolinaMaria lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 3047 3979

    Wysłany: 21 czerwca, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam , nie wiem czy mnie któraś jeszcze pamięta z tego wątku , ale wpadłam się pochwalić ze po długich oczekiwaniach na 2 kreski i szczęśliwa ciąże , wlasnie w takiej jestem ♥️ moj suwaczek każdego dnia przynosi mi dumę 😍 ciąże znoszę średnio , 1 trymestr dał mi sie we znaki , ale od dwóch dni była lepiej . Brzusio rośnie a moje szczęście wraz z nim . Jesteśmy po nifty i po prenatalnych na te moment wszystko wyglada idealnie .
    Co zadziałało ? 🙈 zmiana partnera- a tak śmiechem żartem to miało napewno jakiś wpływ bo aktualnie jestem pod półtora roku w szczęśliwym związku , w kkorym czuje sie bezpiecznie , czuje sie zaopiekowana i doceniona. Zaczęłam tez psychoterapię :)
    Pozdrawiam Was wszystkie ♥️
    I przepraszam ze tak z doskoku 🙈

    KarolinaMaria, Iryska, Annia lubią tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 2,9 cm dzidziusia , 164/min ♥️
    29.05-4,2 cm dzidziusia , 176/min ♥️
    03.06-NIFTY - NISKIE RYZYKA
    12.06-PRENATALNE-6,5 cm zdrowego dzidziusia ♥️
    20.06- 91 g szczęścia pod sercem ♥️
    14.07- GENDER REAVEL PARTY 🩷🩵🎉
    18.07 - VII USG ⏳
    06.08 - POŁÓWKOWE

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 21 czerwca, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi, my kupiliśmy wolnostojacy. Wzięłam się w końcu za projekty. Na razie skończyłam tylko łazienkę na dole. Wyszło coś takiego

    Copy-of-Copy-of-KATA-1-Parter-and-kitchen-2-Unnamed-Space-11.jpg

    Copy-of-Copy-of-KATA-1-Parter-and-kitchen-2-Unnamed-Space-4.jpg

    Wizualizacja nie jest dopracowana, bo sama robiłam ale na moje potrzeby wystarczy. Mąż zaakceptował.


    Evelle, pamiętam Cię. To bardzo miłe słyszeć że poukładało Ci się wszystko. Bądźcie szczęśliwi!

    Evelle28, KarolinaMaria, Annia lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3640 7529

    Wysłany: 24 czerwca, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co tak cicho? Też jestem ciekawa co u dmg, czy już urodziła. My wróciliśmy w czwartek znad morza. Pogoda była w kratkę, ale i tak wypoczęliśmy. W sumie to pierwsze takie fajne wakacje z dzieckiem, gdy czuję, że nawet wypoczęłam 😁 dni upłynęły nam na plażowaniu, spacerach, wycieczkach pociagiem po okolicy (zaliczyliśmy nawet muzeum w Gdyni, wielkie wow ile można zrobić z 3,5latką) i objadaniu się. Dziś miałam jeszcze urlop, żeby odpocząć po wczorajszym koncercie Dawida i jutro do pracy 🙄
    W ogóle zarzekałam się, że jedziemy teraz ostatni raz do Karwi i za rok to już NA PEWNO gdzieś indziej, ale znów się łamię i może jednak pojedziemy tam na parę dni, a jesienią urlop w cieplejszym miejscu. Nie ma co planować w przyszłość. Matylda chodzi ostatni tydzień do żłobka, potem miesiąc przerwy, będziemy ją zawozić codziennie do moich rodziców, a potem jeszcze sierpień w żłobku i od września przedszkole.

    Co u Was? Zulu, byliście w tym Sopocie? Lalia, jak Twoje chłopaki?

    Evelle, pamiętam Cię, gratuluję! ❤️

    Ounai, widzę, że wróciły kolory do łazienek, jeszcze niedawno królowała biel, szarość i drewniane. Udanego projektowania, widzę, że sprawia Ci to przyjemność.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca, 18:51

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 24 czerwca, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria nadal są modne neutralne łazienki, choć bardziej beże niż szarości ale ja właśnie mam szaro drewniane łazienki w obecnym mieszkaniu i już mi się opatrzyły.
    Przyznam szczerze, że tak to projektowanie czuję 50/50. Czasami mi się chce a czasami siadam i robię bo muszę. Teraz robiłam ta łazienkę bo kierownik budowy kazał się szybko decydować co robimy z oknami i musiałam przynajmniej zdecydować jaki układ funkcjonalny chcę. A jak już robiłam układ funkcjonalny to stwierdziłam że pocisnę i dokończę i chociaż 1 pomieszczenie bedzie z głowy. A że mamy do zrobienia 10 pomieszczeń to nie mogę tego odkładać w nieskończoność.

    Też miałam pisać właśnie ze forum chyba umarło.

    Ja teraz tydzień byłam wyjęta z życia. Taki kaszel, ze nie mogłam spać bo jak się kładłam to miałam wrażenie że się uduszę.

    KarolinaMaria lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8461 18563

    Wysłany: 24 czerwca, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, czytam na bieżąco, a jakoś nigdy nie mam czasu napisać 😵‍💫

    Mam do nadrobienia dwa miesiące tego co u nas 🫣

    Po pierwsze, początkiem maja, zaliczyłam swój pierwszy od 4 lat wyjazd bez dzieci (i męża) I spędziłam 3 wspaniałe dni we Wrocławiu w towarzystwie naszej Dooomi (mamy Kacperka) oraz miałam ogromną przyjemność poznać osobiście naszą Anetkę ❤️ Dziewczyny są wspaniałe, niesamowicie ciepłe, empatyczne, wrażliwe, mają super poczucie humoru i tak dobrze nam się rozmawiało, że szok 🥰 mój mąż super dał radę z chłopakami 💪


    W drugiej połowie maja zrobiliśmy chłopcom nieduży remont pokoju, tzn. pozbyliśmy się na dobre łóżeczka
    i komody z przewijakiem , dokupiliśmy dwa kallaxy, zmieniliśmy naklejki na ścianach i myślę, że wyszło naprawdę fajnie. Plan jest taki, żeby w tej wersji pokój został do momentu pójścia Olka do szkoły, czyli kupienie biurka itd.

    W czerwcu w naszym przedszkolu był Dzień Rodziny, czyli Dzień Matki i Ojca. Tak się zryczalam, że tydzień dochodziłam do siebie 🫣 Panie przygotowały meeeega występ, super stroje, piękne dekoracje, każde dziecko 1-2 wierszyki, 2 układy taneczne i chyba z 10 piosenek. My kompletnie nie spodziewaliśmy się, że Olek będzie cokolwiek mówił, bo on jest baaardzo w tyle jeśli chodzi o rówieśników, a tu pod koniec pani go wyczytuje, wychodzi ba środek i mówi "Mamo, Tato, kocham Was " 😭 aż szlochalam tak płakałam 🙈 cudowne uczucie być Rodzicem 😍


    W połowie czerwca byłam na panieńskim, było elegancko i z kulturą, ale wspaniale było spędzić czas w babskim towarzystwie 😊

    Oluś ogólnie robi postępy, mówi baaardzo dużo, ale jakościowo ta mowa jest słaba. Na razie dla nas jest najważniejsze że progres jest ogromny i tego się trzymamy . W wakacje będziemy mieć przerwę od logopedii, ale ponoć taki "urlop " jest wręcz wskazany. Mieliśmy trochę problemów "wychowawczych " bo Olek bił dzieci i w ogóle był jakiś taki na nie, na szczęście już jest lepiej.

    Kacperek się super rozwija, ładnie je, wydaje mi się że bardzo dużo mówi, ale tragicznie śpi 🤣🤣🤣 ogólnie to jest taki słodziak, ale to spanie to dramat 😅

    Jutro postaram się Wam wstawić jakieś zdjęcia 😊😚

    Zulugula, KarolinaMaria, Iryska lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9094 15242

    Wysłany: 25 czerwca, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca, 13:45

    KarolinaMaria, Lalia lubią tę wiadomość

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3640 7529

    Wysłany: 25 czerwca, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulu, znalazłaś coś ze śniadaniami? Jak za rozsądne pieniądze to poleć po powrocie.

    Lalia, aż się wzruszyłam 🥹 Olek jest niesamowity! A znajomości z forum to super sprawa. Ja pod koniec lipca planuję znów kawkować z Emdar.

    Dziewczyny z południa, może uda się nam spotkać w Krk?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca, 12:36

    Lalia lubi tę wiadomość

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8461 18563

    Wysłany: 25 czerwca, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulu, jak piszesz że Kaja pełza, siada i wstaje to mam takie "WYF? 3-miesieczne dziecko?!" 🤣🤣🤣 jakoś do mnie nie dociera że K ma już ponad pół roku 🫣
    Super, że u Tomka tak towarzysko! U nas w tym temacie ciężko, bo nie dość że Olek nie mówi jeszcze na tyle "dużo/jakościowo " żeby się sprawnie komunikować z dziećmi, to jeszcze te jego trudne zachowania ostatnio trochę spowodowały, że stracił na sympatii.. ale w czwartek mamy piknik rodzinny organizowany przez naszą grupę przedszkolną więc mam nadzieję że tam uda nam się trochę odzyskać wpływy 😅

    Zulu, Tomek ma jeszcze wwr? Realizujecie podczas wakacji?

    Zulugula lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4482 9435

    Wysłany: 25 czerwca, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! U nas bostonka po raz trzeci. Na razie zainfekowana jest tylko Iga. Ma zajetą całą jamę ustną, dziąsła, język, policzki, i gardło, nic nie je od niedzieli, a dziś ma problem nawet z piciem. Bardzo się boję. Byłam u lekarza, dostała hascovir, a ja mam na nią opiekę bo ciągle płacze i krzyczy z bólu, nie zostanie z nikim innym, nawet z ulubioną ciocią. Większość dnia leży. Sytuacja jest na tyle poważna że ona nawet nie mówi, a zwykle buzia się jej nie zamyka.

    Ja miałam jutro jechać na zespołową integrację do Poznania, cieszyłam się jak dziecko, ale musiałam zrezygnować. Czy mąż mógłby z nią zostać - pewnie tak, ale dla mnie to żadna atrakcją jechać na drugi koniec Polski i zamartwiać się co w domu. Więc sobie razem siedzimy. Dziwnie mieć wolne we wtorek 🤣

    Od lipca przenoszą nam na miesiąc przedszkole na drugi koniec miasta, na samą myśl o wożeniu jej tak daleko jest mi słabo. Mam potwierdzone na 99% że od października do Igi dołączy Jagoda w przedszkolu 😁 w sierpniu mamy przerwę wakacyjną w przedszkolu, Jagodzia też wtedy nie będzie chodziła do żłobka, wykorzystamy ten czas na odpieluchowanie. Myślę że pójdzie dość gładko, czasem woła sama z siebie że chce siku. Jagodzia cały rok była dzielnym żlobkowiczem a ostatnio przeżywa kryzys, nie chce rano wstawać, nie chce iść do auta, płacze całą drogę do żłobka 🙈

    Na wakacje mieliśmy jechać nad Balaton ale chyba w końcu polecimy na jakieś all inclusive.

    Na budowie mamy wstawione okna, zostało jeszcze tylko jedno przesuwne do wstawienia, czekamy na dostawę. Wczoraj rozplanowaliśmy punkty elektryczne, w sumie to dużo się dzieje 😁 plan na ten rok to jeszcze zasypanie fundamentów i wyrównanie terenu.

    W pracy jak to w pracy, czasem super a czasem nerwowo, trochę się bałam jak zareagują na to że nie jadę na integrację ale na szczęście dostałam 100% zrozumienia i wsparcia.

    Lalia lubi tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3778 4457

    Wysłany: 25 czerwca, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U nas w sumie nic nowego, Adaś rośnie, niedługo ma pierwsze szczepienia. Ma trochę problemy z brzuszkiem, ale mam nadzieję, że za 1-2 miesiące będzie lepiej.
    Michaś chodzi do przedszkola, od września idzie do średniaków, z czego jest bardzo dumny 😄

    Lalia , brawo dla Olka, super że takie macie postępy z mową 😍
    Karolina, ja będę z rodzinką chyba w Krakowie jakoś w lipcu jak coś😄

    Mamuśki dwójki dzieci, jak ogarniacie życie z dwójką? Chodzi mi głównie o usypianie i kąpiel maluchów jak np jesteście same w domu. Mój mąż ma czasem pracę na noc i narazie moja mama mi pomaga w takie dni ale od lipca będę musiała sama . Może macie jakieś rady? Adaś właśnie wieczorami jest najbardziej wymagający i nie wyobrażam sobie jak miałabym jeszcze zająć się Michałkiem 😄

    Lalia lubi tę wiadomość

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9094 15242

    Wysłany: 25 czerwca, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca, 13:45

    Lalia lubi tę wiadomość

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9094 15242

    Wysłany: 25 czerwca, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca, 13:45

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 25 czerwca, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria wrote:
    Zulu, znalazłaś coś ze śniadaniami? Jak za rozsądne pieniądze to poleć po powrocie.

    Lalia, aż się wzruszyłam 🥹 Olek jest niesamowity! A znajomości z forum to super sprawa. Ja pod koniec lipca planuję znów kawkować z Emdar.

    Dziewczyny z południa, może uda się nam spotkać w Krk?
    Ja chętnie jeśli praca pozwoli. Mam 80km woec do zrobienia.

    KarolinaMaria lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3778 4457

    Wysłany: 25 czerwca, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula, u nas jest taki problem ze Michałek nie ogląda bajek więc to odpada 😕
    I on zasypia leżąc przytulony...
    No nic, będę improwizować 😄

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 25 czerwca, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irysko, jak byli mniejsi, tzn Marta jeszcze dzidzi to kąpałam osobno- najpierw Tymek, jak był w piżamie to Marta. Kładłam spać Tymka, Martę miałam na kolanach, siedziałam na piłce i mu czytałam. Jak się darła to dostawała cyca. Jak Tymek już spał to wtedy kładłam spać Martę. Dla mnie grunt to mieć plan i się go trzymać. Wiadomo że on się może posypać ale w miarę wyznaczam sobie ramy czasowe z zapasem i jakoś to idzie. Olewam to czego nie muszę robić, nie dokładam sobie. Dziś mąż zadzwoniłam że jutro prawdopodobnie będzie w delegacji. A jutro mamy spotkanie w ppp. Ja nie mam już urlopu, pojutrze kolejne spotkanie w ppp. Więc już teraz załatwiałam przepustki itd żeby mieć plan awaryjny. Jak mnie to stresuje to mówię sobie "jakbym była samotna matka to miałabym tak na codzień więc to nie jest wyczyn, setki kobiet ogarniają woec czemu nie ja?"

    age.png

    age.png
‹‹ 5815 5816 5817 5818 5819 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ