X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3640 7529

    Wysłany: 23 sierpnia, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi110818 wrote:
    Zulu to chyba jednak zrezygnujemy z zoo, ja to marzę o śnie tylko, a to co opisałaś to horror dla mnie w tym momencie 🙈
    Hehehe, też się zmęczyłam jak to przeczytałam 😂

    Dziewczyny, dzieci rosną, na szczęście my wciąż piękne i młode 🤪

    Ladyo, ale jestem z Ciebie dumna! 🥹 Gratuluję awansu, na pewno ogarniecie opiekę nad dziewczynami.

    Ladyo, Zulugula, Nowastaraczka lubią tę wiadomość

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9094 15242

    Wysłany: 23 sierpnia, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września, 10:23

    Iryska lubi tę wiadomość

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14117 20585

    Wysłany: 24 sierpnia, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, po ok 1,5 roku (a może i dłużej) skończyliśmy przeprowadzkę teściowej,oproznilismy mieszkanie i piwnicę (zegarki pokazywał nam codzień przy tym oproznianiu 2000 spalonych kcal, sumaryczny dzienny wydatek energetyczny wychodził 3-4 tus kcal. Mamy kupca, gotowkowego więc zostaje podpisać akt i zamawiać rzeczy do domu. Właśnie wracamy z Rzeszowa wioząc w bagazniku oprócz walizek barek i 3 krzesła projektu Rajmunda Hałasa 😂

    W poniedziałki teściowa miała przyjechać na tydzień zająć soe dziećmi i dziś powiedziała że nie przyjedzie więc jesteśmy w pupie totalnej. Mamy 1 dzień żeby coś wymyślić.

    age.png

    age.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3640 7529

    Wysłany: 24 sierpnia, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, brak słów do tej Twojej teściowej 🤐

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14117 20585

    Wysłany: 24 sierpnia, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria wrote:
    Ounai, brak słów do tej Twojej teściowej 🤐
    Powiem Ci, że mój mąż to wyszedł z siebie. Chyba z dziesiątki razy pytaliśmy i zarzekała się że ona pół wakacji z dziećmi będzie. Jak wzięła pod opiekę siostrę to nadal mówiła "nic się nie martwcie, ja przyjadę". A dzisiaj mówi "Co mam powiedzieć, sytuacja się zmieniła". Ja jestem tak wściekła, bo to nie chodzi o to że nie może. Ja to rozumiem. Tylko ja mam do niej żal o to, że ona żyję z dnia na dzień w ogóle nie myśląc o konsekwencjach. U niej zawsze, ale to zawsze jest "jakoś to będzie". Tylko, że tym razem konsekwencje bardzo mocno odbijają się na nas. Ja już dzisiaj jej nawet powiedziałam, że jeśli nie zacznie planować to żeby się nie zdziwiła jak w maju okaże się, że nie może przyjechać na I Komunie Tymka. A gwoździem do trumny mojego dobrego nastroju było to mieszkanie w którym zrobiliśmy jej remont. Wszędzie bałagan, łazienka brudna, kuchnia brudna, kartony nie rozpakowane- tak jak przywieźli smyczy tak stoją. Tak, że ja się cieszę, że już nie będzie myśląc musieli tam jeździć co 2 tygodnie i w koncu mogę zająć się planowaniem naszego domu.

    age.png

    age.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3640 7529

    Wysłany: 25 sierpnia, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w ogóle to 100 lat dla Marty! 🥳

    Ounai lubi tę wiadomość

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3778 4457

    Wysłany: 26 sierpnia, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, wszystkie najlepszego dla Marty! Dużo zdrowia!❤️

    Ounai lubi tę wiadomość

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14117 20585

    Wysłany: 26 sierpnia, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny w imieniu mojej 4-latki 😁

    Btw, teściowa przyjechała na 2 dni, jesteśmy uratowani!!!

    KarolinaMaria lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3640 7529

    Wysłany: 31 sierpnia, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puk puk!

    Szybka aktualizacja co u nas. Matylda zakończyła wczoraj żłobek 🥹 i od poniedziałku idzie do przedszkola. W czwartek miałam zebranie w pkolu, trochę uspokoiłam swoje obawy, ale mimo to nadal nie jestem na 100% pewna, że to był dobry wybór. Zobaczymy jak będzie. Póki co przeżywam pożegnanie ze żłobkiem 🥹 ale na swoje usprawiedliwienie napiszę, że nie byłam jedyną mamą, która uroniła łzę 🤭 już tak mam, że przeżywam zmiany. Takie pomieszane uczucie smutku z powodu tego, że Mati już taka duża, z ekscytacją, że idzie nowe.

    Powodzenia dla Waszych dzieciaków w nowym roku szkolnym. Odzywajcie się czasem. Wiem, że każda ma mnóstwo spraw na głowie, ale miło poczytać co u Was.

    veritaa, Nowastaraczka, Clover, Zulugula lubią tę wiadomość

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14117 20585

    Wysłany: 1 września, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria, Matylda świetnie sobie poradzi! Też mi smutno było jak Marta kończyła żłobek. Chyba nie dlatego że miałam jakieś obawy tylko to był taki znak, że moje maleństwo już kończy pewien etap.

    U nas Marta skakała z radości jak się dowiedziała że pojutrze wraca do przedszkola. Mój mąż wczoraj podpisał akt notarialny- sprzedał mieszkanie. Ja utknęłam z homestylerze na najgorszym dla mnie pomieszczeniu- salon z kuchnią. Przerobiłam już 7 połączen kolorystycznych i nadal czuję, że to nie to, że brakuje mi tam czegoś. Moj organizm po tym jak poczułam ulgę, że po 1,5 roku skończyliśmy remont i przeprowadzkę teściowej tak odpuścił, że się pochorowałam. Mam paskudny katar, ból mięśni i stawów, osłabienie takie że mogłabym cały dzień spać. Katar spływa mi po gardle tak mocno że rano wymiotuję. Dziś wydałam majątek w aptece i mam nadzieję że do wylotu w czwartek stanę na nogi.

    W pracy okazuje się, że obniżenie etatu nie pomogło i będą zwolnienia. Mam nadzieję, że w związku z tym że u nas 1 osoba z 4 odeszła dadzą nam spokój i będą zwalniać z innych zespołów.

    Przy okazji mam pytanie, czy któraś z Was wykupowala może obligacje skarbowe indeksowane inflacją, 12 letnie dla beneficjentow 800+? Jak tak to odezwiecie się na priv?

    age.png

    age.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2145 1841

    Wysłany: 1 września, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia jutro dla wszystkich dzielnych przedszkolaków :)

    Mi szkoda że te wakacje tak szybko minęły, ale były wspaniałe. Dużo skorzystaliśmy jako rodzina, dzieciaki były trochę u babć, u kuzynek, na agroturystyce . Udało nam się też być w górach i zdobyliśmy we 4 pierwszy szczyt w naszym życiu rodzinnie 🥳🥳 wspaniały czas . Z ostatniej podróży przywiozłam covid i przez tydzień byłam nie do życia. Dodam że dzieciakom i mężowi nie było nic a ja miałam wszystkie możliwe objawy a na koniec dostałam zapalenia ucha… więc siedziałam ponad tydzień w domu.

    Od jutra dostajemy obuchem w twarz bo zaczynają się zajęcia dodatkowe 🤣 więc więcej zapierniczania niż przez ostatnie dwa miesiące. Ale coz. Zapisaliśmy też dzieci na basen, broniłam się przed tym bo to kolejny obowiązek ale już Ania tak bardzo chciała chodzić że ciężko było uniknąć.
    A Bartek był ostatnio w przedszkolu na zajęciach kulinarnych na których piekli gofry i bardzo mu się podobało więc też chce chodzić na takie zajęcia 🙈

    Oprócz tego leci ten czas za szybko, staram się chłonąć każdy dzień , cieszyć się każdym promykiem słońca .

    Wszystkiego dobrego dziewczyny !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września, 13:46

    Iryska, KarolinaMaria, Ounai, Clover lubią tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Clover Autorytet
    Postów: 2015 2927

    Wysłany: 2 września, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂 Dawno nie zaglądałam bo czasu ciągle brak, ale muszę się postarać i odezwać się częściej, bo brakuje mi Was 🙂

    U nas dzisiaj też pierwszy dzień w przedszkolu. Ja niestety jestem trochę podłamana i nie wiem, jak to będzie, bo organizacja w tej placówce, a raczej jej totalny brak mnie przeraża...

    W środę mieliśmy spotkanie adaptacyjne. Ogólnie było to pierwsze jakiekolwiek spotkanie, wcześniej żadnych informacji ani nic. Dostaliśmy listę rzeczy wyprawkowych - to, o czym wiedziałam to kupiłam już wcześniej, ale niektóre rzeczy mnie jednak zaskoczyły i uważam, że to trochę za późno dawać znać o wyprawce, kiedy do rozpoczęcia pozostaje 5 dni, z czego dwa to weekend. No, ale jakoś udało się kupić wszystko. Na tym spotkaniu w środę poruszyłam kwestię alergii Olka, bo mimo że jest już dużo lepiej, to jednak alergia pokarmowa dalej jest, chociaż już w mniejszym stopniu. Pani w sekretariacie patrzyła na mnie tak, jakby Olek był pierwszym w jej karierze dzieckiem, które cierpi na jakąś alergię pokarmową 🤡 Myślałam że nie będzie z tym problemu, bo posiłki przygotowuje ta sama kuchnia co w żłobku. Panie z kuchni miały się ze mną kontaktować w sprawie diety Olka, do tej pory cisza. Dzisiaj jak go zostawiałam w grupie to przypomniałam wychowawczyni o tym, że on nie może jeść nabiału, a ona do mnie, że nikt jej nie przekazał. Na szczęście Olek jest już na tyle mądry, że wie, że nie może jeść jogurtu czy pić mleka, a dania gdzie nabiał jest przetworzony raczej go już nie uczulają, no ale ja mam niesmak mimo wszystko, że sprawa została olana. Nie wypełnialiśmy też jeszcze w ogóle żadnych deklaracji, więc nie wiem co by było, gdyby Olka chciał dzisiaj odebrać tato. Chciałam podejść dzisiaj po deklaracje, to dostałam informację, że nie są jeszcze przygotowane 🤡 Ja serio nie wiem, czy ta placówka nie wiedziała, że we wrześniu przychodzą dzieci i trzeba się na to odpowiednio przygotować? W żłobku wszystko musieliśmy wypełnić przed pierwszym dniem, żeby panie mogły się zapoznać. Tutaj przychodzą dzieci i nic nie jest wypełnione. Pani wychowawczyni przyznała dzisiaj, że sekretariat nie przygotował nawet jeszcze dla niej listy numerów telefonów rodziców. Brak mi słów na to, szczerze to w ogóle zaczęłam się wtedy zastanawiać, czy jednak nie zabrać Olka do domu... Cieszę się, że Olek jest na tyle samodzielnym dzieckiem, że większość rzeczy potrafi już zrobić sam i powie wszystko, co potrzeba (a nawet zazwyczaj więcej niż potrzeba 😜) bo inaczej nie wiem, jak by to było. No i poszedł chętnie, on jest bardzo śmiały i jest też dużo dzieci z jego grupy w żłobku, więc nie martwię się jakoś za bardzo o to, jak sobie poradzi.

    I jeszcze jedna rzecz. W zeszłym tygodniu na spotkaniu była poruszona kwestia, do której należy przyprowadzić dzieci. I było powiedziane, że do 8.15, bo o 8.30 mają śniadanie. Dziś byliśmy na 8.05, bo o 8.15 miało być zebranie ogólne dla rodziców dzieci w przedszkolu. Została mi i innym rodzicom zwrócona uwaga, że dzieci przeprowadzamy do 8.00 🤡


    Nie wiem, może niepotrzebnie się nastawiłam negatywnie, ale po prostu czuję, że wszystkie sprawy zostały tutaj olane. Ja wiem że to już nie żłobek, że jest mniej wychowawców niż w żłobku więc i organizacja będzie inna. Rozumiem, że te pierwsze dni mogą być ciężkie i że ja mam jedno dziecko i tylko na nim się skupiam, a pani ma ich w grupie 25. Ale uważam też, że jeśli oddaję komuś swoje dziecko pod opiekę (a nie np. paczkę na magazyn do przechowania), to mam prawo wymagać, żeby było odpowiednio zaopiekowane. A tu na razie totalnie tego nie czuję... Nie jestem zresztą odosobniona w tym, bo odczucia innych rodziców były podobne a z tego "zebrania ogólnego" to dużo rodziców po prostu wyszło w trakcie, bo pani dyrektor głównie skupiła się na tym, żeby nas straszyć opieką społeczną, a jak ktoś zadawał jakieś pytania, to odpowiedzi były dość opryskliwe. Na razie damy sobie trochę czasu, ale jeśli tak ma to wyglądać, to będziemy szukali innej placówki. Nie uważam, żebym tworzyła problemy na siłę, bo alergia pokarmowa dziecka to nie jest problem rzędu "proszę wymienić mojemu dziecku naklejkę w szatni, bo ma ze ślimakiem, a on nie lubi ślimaków", a trochę tak zostałam potraktowana.

    (Nie cytujcie proszę, później usunę)

    06.02.2021 👶💙

    age.png
  • Clover Autorytet
    Postów: 2015 2927

    Wysłany: 2 września, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim maluszkom i starszakom, które zaczynają lub kontynuują swoją przygodę ze żłobkiem, przedszkolem czy szkołą - powodzenia!!! 🍀❤️

    (A dla nas mam, smacznej kawusi i spokoju przede wszystkim, bo tylko on może nas uratować 😅🤡)

    KarolinaMaria, Nowastaraczka, Ulaa lubią tę wiadomość

    06.02.2021 👶💙

    age.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3640 7529

    Wysłany: 2 września, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clover, absolutnie rozumiem Twoje odczucia. U nas może aż tak hardcorowo nie jest, ale też o wszystkim dowiedziałam się dopiero w czwartek. Szczęście jest takie, że panie biorą wyprawkę 'na siebie', płaci się składkę i one kupują wszystkie materiały, żeby dzieci miały te same rzeczy. Niemniej w sobotę biegałam po markecie za malutką podusią 😂
    Zobaczycie jak będzie, dobrze, że Olek jest ogarnięty. Dla mnie to jest duży przeskok, w żłobku jednak najważniejsza była ankieta o dziecku, tutaj też nikt nie pytał o alergie, zwyczaje itd., dla pań najważniejsze było, żeby uprzedzić, jeśli dziecko lubi uciekać na spacerze 🙄

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2145 1841

    Wysłany: 2 września, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clover masz absolutnie uzasadnione obawy i na pewno nie przesadzasz.
    Mam nadzieję że się trochę w przedszkolu „ ogarną „ bo z tego co piszesz mają tam niezły bajzel. Na długo dzisiaj poszedł Olek ? Zawsze można się przenieść chociaż wiem że to nie zawsze takie proste. Ale warto szukać fajnego przedszkola bo takie też są.

    U nas w ubiegłym roku też spotkanie z rodzicami było jakoś na koniec ale wyprawkę dostawaliśmy dużo wcześniej chyba pod koniec czerwca , wypełnialiśmy też ankietę o dziecku, ogólnie jakie jest nasze dziecko, co lubi jeść a czego nie lubi, co lubi robić w wolnym czasie, jak my je odbieramy i na co powinni zwrócić uwagę. Było nawet pytanie Kiedy ma urodziny i czy lubi je świętować.

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Clover Autorytet
    Postów: 2015 2927

    Wysłany: 2 września, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaa, będzie dziś do 15, bo zależy mi, żeby się przyzwyczajał do drzemki już w przedszkolu. Ja dziś i jutro mam wolne, ale w środę idziemy już oboje z mężem na dniówkę i wiem, że gdybym dziś i jutro odebrała Olka przed drzemką, to pojutrze on by już nie chciał spać w przedszkolu. Mam numer do wychowawczyni, więc z racji że ona nie ma jeszcze numerów rodziców, to w razie czego napisałam jej sms, że jeśli cokolwiek by się działo z Olkiem, to proszę o kontakt na ten numer. Nie chciałam go dzisiaj zostawiać na tyle godzin, ale jeśli bym go odebrała przed drzemką, to później byłby problem, żeby go przekonać do drzemki w przedszkolu. Tym, jak on się zaadaptuje w grupie martwię się akurat najmniej, nawet wychowawczyni na spotkaniu adaptacyjnym zauważyła, że on w sali od razu czuł się jak u siebie, pocieszał niepewne dzieci, zagadywał każdego. Więc pocieszam się myślą, że na pewno nie jest tam nieszczęśliwy, już on kilku dni ciągle wypytywał, kiedy do przedszkola, mówił, że on już chce tam iść bo do żłobka chodzą maluszki 🤣

    U nas zmiana placówki na pewno byłaby możliwa, tylko totalnie by nam to rozsypało organizację, bo to jedyne przedszkole które mamy po drodze do pracy tak naprawdę. Inne miejsca wiążą się ze sporym nadrabianiem drogi, ale oczywiście jeśli będziemy zmuszeni, to i tak zrobimy. Ot, uroki życia na wsi - wszędzie daleko 😅 Na razie jednak dajemy przedszkolu czas, bo te pierwsze dni dla każdego są na pewno trudne, wiadomo. Może akurat to tylko taka przejściowa sytuacja i będzie dobrze. Ogólnie to są też jakieś jaśniejsze strony, chociażby wychowawczyni Olka, która na spotkaniu zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie - od razu zapamiętała imiona wszystkich dzieci, każdego starała się zagadać i poznać, zorganizowała ciekawe zabawy. Są też o niej dobre opinie od rodziców dzieci ze starszych roczników.

    Czas pokaże jak będzie, dla mnie po prostu ta sytuacja jest sporym szokiem w porównaniu do tego co było w żłobku, tam organizacja była super, wszystkie ciocie wspaniałe i bardzo pomocne tak jak i pani dyrektor, nigdy nie było żadnych problemów żeby coś załatwić, o coś zapytać itp. Ja to w piątek się popłakałam trochę jak Olka ostatni raz zawiozłam, aż mnie tato innego chłopca pocieszał, że będzie dobrze 🤣 Ciocie też wzruszone, a przecież wiem, że z Olkiem nie zawsze było łatwo, bo znam swoje dziecko i wiem, jak potrafi dać popalić. Strasznie mi szkoda, że już nie będziemy chodzić do żłobka, no ale wiadomo, kolejny etap przed nami i tyle, nie ma co tego roztrząsać 😅


    Fajnie dziewczyny, że mnie rozumiecie, bo już zaczęłam myśleć, że to ze mną jest coś nie tak 🤷🏻‍♀️

    06.02.2021 👶💙

    age.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3640 7529

    Wysłany: 2 września, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clover, ja też jestem w żałobie po żłobku 🤪 aż mi w piątek mąż kupił kwiaty na pocieszenie. jeszcze dziś powymieniałam trochę wiadomości i ciociami ❤️ nie da się nie porównywać placówek, bo o ile wiadomo, że pkole to level wyżej i będzie inaczej, to jednak organizacja powinna być wszędzie na wysokim poziomie. Wierzę, że będzie dobrze. Tak jak już nieraz tutaj pisałam, rekrutacja do przedszkola wiele mnie kosztowała, przybyło trochę siwych włosów i wiem, że dziś podeszłabym do niej inaczej, ale czasu nie cofnę, nie ma co się odwracać za siebie. Matylda poszła dziś chętnie, zobaczymy jak jej tam będzie. Jak będzie średnio, spróbujemy coś zmienić w trakcie roku, albo za rok. Ale dziś podchodzę do tego już trochę spokojniej niż 2 tygodnie temu. Każda placówka ma swoje plusy i minusy. Ja miałam sporo pozytywnych opinii o naszym pkolu, ale potem powychodziło trochę kwiatków. Przede wszystkim organizacyjnych. Jednej osobie może to przeszkadzać, innej niekoniecznie 🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września, 12:15

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14117 20585

    Wysłany: 2 września, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clover ja Cię rozumiem. U nas też niesmak. Marta nie chciała iść do starszej grupy bo nie chciała zmieniać sali. Rozmawiałyśmy 2 tygodnie i przełamała się. Wczoraj spakowała plecak, przygotowała prezent dla wychowawcy, odprowadzam ją a tu po 2 tygodniach tłumaczeniami ze będzie w Pszczolkach dowiadujemy się w szatni, że Martusia idzie do grupy 5-ciolatkow- Tygryskow. I bedzie mieć zmienioną nauczycielkę. I powiem Wam, ze nie wiem co ja mam zrobić. Przenieść ja ledwo po rozpoczeciu roku? W dodatku do tych dzieci które zostały w starej grupie dołączono maluszki. Jestem tak wkurzona ze szkoda słów ale mój mąż nie chce zmieniać przedszkola i jestesmy w kropce teraz.

    age.png

    age.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3640 7529

    Wysłany: 2 września, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, powiem Ci tylko tyle, że w publicznych pkolach też robią takie miksy, dla mnie to jest totalnie nierozumiałe... a macie jakieś inne przedszkole na oku? Czy na razie nic nie szukałaś?

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3778 4457

    Wysłany: 2 września, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai ale czemu Marta do 5 Latków idzie? To tak można mieszać roczniki ze sobą?? Współczuję nerwów 😕
    Powinni was chociaż uprzedzić wcześniej...
    Wiem jakie to wkurzające bo na początku sierpnia grupa Michałka stała się z dnia na dzień grupą średniaków, zmienili im sale, szafki w szatni nie mówiąc rodzicom nic wcześniej..

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
‹‹ 5827 5828 5829 5830 5831 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ