X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4482 9435

    Wysłany: 22 sierpnia, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku ale Marta wyrosła! Niesamowite 😱

    Karo, u mnie w pracy sinusoida, jest czasem bardzo dobrze, a czasem słabo, natomiast zmiany nie planuję, bo plusów jest znacznie więcej niż minusów. Po roku w placówkach wiem że nie dałabym rady pracować codziennie z biura, praca zdalna to moje błogosławieństwo. Zwłaszcza że mój mąż zmienił pracę praktycznie równocześnie ze mną i on akurat 100% z biura, plus wieczne problemu z urlopami itd. Myślę jedynie nad przeniesieniem się do innego zespołu, chciałabym docelowo pracować przy business tax, i wiem że w końcu tak będzie :)

    Moja Jagoda Idzie teraz do starszakow, prawdopodobnie tylko na miesiąc i pójdzie z Igą do przedszkola. Cieszę się, mam nadzieję że przy siostrze Iga się trochę otworzy. Pamiętam swój strach sprzed roku, łzy, i wiem że było to niepotrzebne, żłobek i przedszkole bardzo rozwinęły dziewczynki, a z chorowaniem nie było aż tak tragicznie :)
    Kolejkowo wczoraj znalazłam i chyba pójdziemy ♥️

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14117 20585

    Wysłany: 22 sierpnia, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarko, ja tp się zastanawiam czy są jakieś zawody gdzie jest 100% super. Naprawdę, mam wrażenie że media zalewają nas hasłami w stylu "rób to co kochasz a nie przepracujesz ani jednego dnia" ale nigdy nie będzie tak, że wszystko będzie super. Zawsze jest coś, co sprawia że są minusy. Ja lubię obecną pracę ale jestem przeladowana obowiązkami. Szef też korporacyjnie nie ogarnia ale w zamian jest bardzo empatyczny i wspiera mnie merytorycznie.

    Masz jakieś zdjęcia domu? Pochwal się!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia, 09:21

    age.png

    age.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3640 7529

    Wysłany: 22 sierpnia, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ouanai, a planujecie jakieś urodziny Marty?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia, 11:26

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9094 15242

    Wysłany: 22 sierpnia, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia, 21:07

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9094 15242

    Wysłany: 22 sierpnia, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia, 21:07

    KarolinaMaria, Ladyo lubią tę wiadomość

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14117 20585

    Wysłany: 22 sierpnia, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria wrote:
    Ouanai, a planujecie jakieś urodziny Marty?
    Już miała, nie chciała robić dla babć i cioć, miała w sali zabaw dla koleżanek i kolegów. To były drugie takie urodziny w grupie, mamy mi mówiły, że dzieci przez kilka dni przeżywały.

    Nam sie Marta prawie nauczyła pływać. Daliśmy jej na spróbowanie ubrać maskę do snurkowania i jak ma ubraną to normalnie pływa, więc w tym tempie mam wrażenie że za rok będzie śmigać. Ona to prawdziwe tornado jest.

    age.png

    age.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9094 15242

    Wysłany: 22 sierpnia, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia, 21:07

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14117 20585

    Wysłany: 22 sierpnia, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulu, ja pytam dzieci gdzie chcą i tam robimy.

    Marta w ogóle się nie boi wody. Ona jak poczuła że koze głowę zanurzyć i nic jej nie naleci do oczu i moze oddychać to wyrywala nam sie z rąk. Po 10 min była w stanie przepłynąć 3m i utrzymywać się na wodzie. Niestety my teraz musimy mieć oczy wokół głowy cały czas.

    Iryska lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2195 6088

    Wysłany: 22 sierpnia, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki 🥰 miło Was znów czytać! U nas jakoś to życie się kręci, jest fajnie. Zosia ma za tydzień pół roku (serioooo???), Amelka idzie do nowej grupy, u nich jest tak że ciocie są przypisane do etapu, więc te co miała i pokochała zostają w maluchach, a 3latki mają swoje nowe ciocie. Na szczęście przez wakacje robili im taką adaptację z nowymi i starymi ciociami, trochę mieszali żeby się dzieci oswoiły. Jagoda już idzie do 3 klasy liceum, to już poważna dziewczyna. Ostatnio się mnie zapytała czy na 18 zamierzam jej oddać swoje auto 🤦‍♀️😂😂😂. To dzisiejsze pokolenie mnie zaskakuje 😂 ale jest kochana, fajnie się opiekuje dziewczynami, można z nią mądrze porozmawiać. My żyjemy pełnią życia w naszym domu, razem z M. zamieniliśmy się w ogrodników, sadzimy kwiaty, drzewa, M. się wyspecjalizował w nawożeniu trawy 😂 mamy super sąsiadów, jak M. idzie na cały dzień do pracy to przynoszą mi obiad i jeszcze pilnują dzieci żebym w spokoju zjadła! A z najważniejszych zmian- ja od września wracam do pracy 🤦‍♀️ została mi przedstawiona oferta nie do odrzucenia, można powiedzieć że to taki awans, ale warunkiem było abym już wróciła. Zosią idzie do niani, tej która opiekowała się Mela i Jagoda. Będzie ciekawie…

    Zulugula, KarolinaMaria lubią tę wiadomość

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2195 6088

    Wysłany: 22 sierpnia, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak czytam o Jagódce, Idze, Mati, Tomku, Tymku czy Marcie to mam takie- „coooo? Przeciw to takie maluchy”. A to już duże dzieci, ze swoimi kolegami, hobby. No szok jak ten czas leci!!!

    KarolinaMaria, Ounai lubią tę wiadomość

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9094 15242

    Wysłany: 22 sierpnia, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia, 21:07

    Iryska, Ladyo, KarolinaMaria lubią tę wiadomość

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3778 4457

    Wysłany: 22 sierpnia, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula, mój noworodek ma już 3 miesiące 😛

    KarolinaMaria, Zulugula lubią tę wiadomość

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2195 6088

    Wysłany: 22 sierpnia, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dwa noworodzie 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia, 15:57

    KarolinaMaria, Ounai, Zulugula lubią tę wiadomość

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14117 20585

    Wysłany: 22 sierpnia, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladyo wrote:
    Jak czytam o Jagódce, Idze, Mati, Tomku, Tymku czy Marcie to mam takie- „coooo? Przeciw to takie maluchy”. A to już duże dzieci, ze swoimi kolegami, hobby. No szok jak ten czas leci!!!
    Ty tak masz, a ja tak czytam i myślę, ale jak to Jagoda do 3 klasy LO? Przecież miała ledwo 13 lat 😱

    age.png

    age.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4433 3568

    Wysłany: 23 sierpnia, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    IIIIILLLLLLEEEE???!!! 🙉🙉 ociepierony faktycznie długo tu się nie udzielalysmy😃
    Ladyo mialam pytać jak u Ciebie życie z noworodkiem 🤣🤣🤣🤣🙈
    Zosia przebiła Jagode i Kacperka, którzy dla mnie zawsze mają ze 3msc 🤣

    Irysko Meggi jeszcze Wy powiedzcie że Wasze maluchy to już nie noworodki😃

    Meggi byliscie juz u tego slynnego osteo w krk?

    Zuuulu ale masz pamięć 😉
    Właśnie jesteśmy w trasie do Krakowa, dzisiaj mamy o 12 wizyte. Zosia ma to co Oliwka, tą samą blokadę, więc trzeba było. Jeśli Zosia pozwoli to dzisiaj idziemy zobaczyć Smoka na Wawel a jutro zoo, bo Oliwka bardzo chve. Ale nie wiem czy się uda, bo Zosia to Zosia, ciągle wrzeszczy, śpi na rękach tylko, a broń Cię odłóż ja do łóżeczka, a wózek to zło🙈
    Mąż ostanio powiedział, że jakby Oliwka była taka jak Zosia to by Zosi nie było xD

    Zosia już jest niemowlakiem 😁 już nie wygląda jak ziemniaczek 😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia, 08:14

    Zulugula lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9094 15242

    Wysłany: 23 sierpnia, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia, 21:07

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9094 15242

    Wysłany: 23 sierpnia, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladyo,masz super gang dziewczyn🤟

    Ladyo lubi tę wiadomość

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3778 4457

    Wysłany: 23 sierpnia, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli Zosia i Kaja to takie hnb chyba? Mój Adaś to póki co spokojne dziecko, zagłuszone przez starszego brata😃😃

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9094 15242

    Wysłany: 23 sierpnia, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września, 10:23

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4433 3568

    Wysłany: 23 sierpnia, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulu to chyba jednak zrezygnujemy z zoo, ja to marzę o śnie tylko, a to co opisałaś to horror dla mnie w tym momencie 🙈

    preg.png
‹‹ 5826 5827 5828 5829 5830 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ