X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14117 20585

    Wysłany: 2 września, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria wrote:
    Ounai, powiem Ci tylko tyle, że w publicznych pkolach też robią takie miksy, dla mnie to jest totalnie nierozumiałe... a macie jakieś inne przedszkole na oku? Czy na razie nic nie szukałaś?
    Prawdopodobnie tam ja przeniesiemy gdzie chodziła do żłobka, bo bedzie nam najbliżej z nowego domu. Ja nie mam nic przeciwko miksom, ale bez powiadomienia rodzica? Wiesz, ja się dowiedziałam w szatni i to... przypadkiem. Bo zapytałam czy jest dziś zebranie z rodzicami. Inaczej nawet bym nie wiedziała że mi dziecko przenieśli....

    Irysko, bo kolejna nauczycielka odeszła z przedszkola więc nie utworzyli grupy

    age.png

    age.png
  • Annia Autorytet
    Postów: 6012 9652

    Wysłany: 2 września, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie przebije naszego przedszkola. Dzisiaj Mikołaj poszedł a zebranie dla rodziców jest jutro popołudniu. 🤯 A ogólnie to bardzo polecane i pblegane przedszkole, więc też mam spory niesmak.

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Clover Autorytet
    Postów: 2015 2927

    Wysłany: 2 września, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia, u nas zebranie rodziców jest w środę 🤣 W zeszłym tygodniu była godzinka adaptacji dla dzieci, a dziś 15 minut spotkania ogólnego dla wszystkich rodziców, na którym nie dowiedziałam się totalnie nic.

    Update sytuacji jest taki, że rodzice z naszej grupy założyli grupę na msg, żeby był jakikolwiek kontakt...

    Masakra, że u Was też takie cyrki w tych przedszkolach. Każdy by chciał być pewny, że jego dziecko będzie miało odpowiednią opiekę i że będą zachowane jakieś zasady, a tutaj takie kwiatki wychodzą 😔

    06.02.2021 👶💙

    age.png
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2195 6088

    Wysłany: 2 września, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie przedszkolaki! I za nas- mamusie :) pierwsze dni zawsze są ciężkie! Ja dziś pierwszy dzień w pracy 🤦‍♀️ nie mogłam się na niczym skupić bo się stresowałam jak Zosia u niani. Na szczęście tragedii nie było. Chwilkę popłakała ale poza tym podobno dobrze :) Amelka poszła do starszej grupy, ale to jest dziecko które kocha przedszkole całym sercem :) jak ja odbierałam to była przeszczęśliwa, uśmiechnięta i zadowolona.

    veritaa, KarolinaMaria, Zulugula, Clover, Annia lubią tę wiadomość

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14117 20585

    Wysłany: 2 września, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam jeszcze dodatkowo skrócili godziny otwarcia i dyrektorka mi powiedziała, że dzieci reż muszą odpocząć, wiecie z takim jakby wyrzutem "Pani zmusza dziecko żeby tu tyle siedziało". Wkurzyła mnie strasznie bo przyjechałam po Martę a ona z takim przytykiem "No Pani to zawsze jest tak równo 16:30". A ja do niej że tak pracuję, nic nie poradzę. Na co usłyszałam, że rozmawiała z rodzicami i wszyscy się zgodzili odbierać dzieci wcześniej. Więc jej powiedziałam że zgodzili się bo nie mieli wyboru. No i się obraziła. Ja mam już serdecznie dość tej baby. Gdyby nie Koj kaz to szukałabym już nowego przedszkola.

    age.png

    age.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5660 6604

    Wysłany: 2 września, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, tylko mi nie mów, że to prywatne przedszkole 😱 Z tym, że Marta będzie ze starszakami, to akurat dla mnie osobiście nie byłby problem. Wolę, żeby moje dziecko edukowało się ze starszymi kolegami niż na odwrót 😛 No ale granie na emocjach i zmuszanie do wcześniejszego odbierania jest słabe.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14117 20585

    Wysłany: 2 września, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Ounai, tylko mi nie mów, że to prywatne przedszkole 😱 Z tym, że Marta będzie ze starszakami, to akurat dla mnie osobiście nie byłby problem. Wolę, żeby moje dziecko edukowało się ze starszymi kolegami niż na odwrót 😛 No ale granie na emocjach i zmuszanie do wcześniejszego odbierania jest słabe.
    Tak, to prywatne przedszkole. Z tymi starszakami problem jest taki, że ona w najstarszej grupie będzie musiała zostać, bo grupa pójdzie do szkoły a ona nie.

    Mąż był na zebraniu, juz gadka trochę inna była, dyr obiecała że max za miesiąc wydłuży godziny. Cóż... zobaczymy.

    W ogóle dziewczyny masakra u mnie pracy. Jest tak źle na projekcie że program menager wspomniał dziś, że bedzie wnioskował żeby mnie zawrócili z urlopu. Ale obiecałam mu jutro przyjechać na spotkanie z klientem i mam nadzieję że to wystarczy. Mój mąż się ode mnie zaraził, tak ze dzisiaj nic nie zrobił z tego co zrobić miał i o 20:30 jechał dziecku zeszyty kupować. A najlepsze, że jak wrócili to się okazało że jednak mialam skitrane z zeszłego roku 😂

    age.png

    age.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3640 7529

    Wysłany: 3 września, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, ja Ci serio współczuję tych perturbacji związanych z pracą 😑 mam nadzieję, że będzie dobrze. U mnie w pracy też kryzys, zawiesili finansowanie szkoleń, dodatkowych premii, oszczedzamy na wszystkim.

    Ladyo, jesteś bardzo dzielna i Zosia też! Trzymam kciuki za łagodne rozstania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września, 09:08

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9094 15242

    Wysłany: 3 września, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września, 10:23

    Iryska, KarolinaMaria, Clover, Nowastaraczka lubią tę wiadomość

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3640 7529

    Wysłany: 3 września, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulu, tak było, nie zmyślam! Ja już rok temu widziałam, że rozstanie ze żłobkiem będzie trudne. Aż mnie myśl przez chwilę naszła, że szkoda, że nie mam drugiego dziecka, które by tam poszło😂 ale trwała ona max. 0,5 sek 😂
    Brawo dla Tomsona! Musiał dojrzeć do moczenia głowy ;) dzieci nas nieustannie zaskakują.

    Annia, jak Twój Miki? Pewnie wszedł w przedszkole jak dzik w żołędzie.



    Zulugula lubi tę wiadomość

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Annia Autorytet
    Postów: 6012 9652

    Wysłany: 3 września, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria dokładnie. 🤣 Pani się dziwiła, że nie chodził wcześniej (myślała, że jest przeniesiony z prywatnego). Chodzi bardzo chętnie i nawet nie zniechęciło go, że został ugryziony - w grupie niestety jest gryzak. Na razie pomijając to, że zebranie dopiero dzisiaj to jestem zadowolona. Przedszkole jest czynne od 6.30 do 17.00, co może się przydać w sytuacjach kryzysowych, panie są miłe, w grupie jest 23 dzieci i 2 panie (Pani wychowawczyni i Pani do pomocy), jest własna kuchnia i robią fajne jedzenie. Plus w 4latkach nie ma na szczęście leżakowania.
    Ounai dla mnie to niepoważne zamykać przedszkole o 16.00, wiele ludzi pracuje właśnie w godzinach 8.00 do 16.00 to jak mają odebrac dziecko? Magicznie się przenieść jak w Harrym Potterze z miejsca na miejsce? ;)
    Jak reszta dzieciaczków?

    Iryska, KarolinaMaria lubią tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4482 9435

    Wysłany: 3 września, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wczoraj Jagoda poleciała w podskokach, a Iga miała rano lekki kryzys, ale wróciła szczęśliwa ♥️ dziś już poszła bez problemu. Jestem z nich dumna, po 5 tygodniach wakacji poszło jak po maśle. A ja w nocy z niedzieli na poniedziałek nie mogłam spać z nerwów. Mam nadzieję że za miesiąc będą już obie chodzić do przedszkola, żłobek mamy fajny ale budzenie Jagody o 5:50 łamie mi serce.

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3778 4457

    Wysłany: 3 września, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula, gratulacje dla Tomka!
    My w sobotę zaczynamy zajęcia z pływania z Michałkiem.

    U nas też jest ten problem ze jak zostaje sama na noc z dziećmi to Michaś śpi ze mną bo niestety sam nie chce spać. Adaś póki co toleruje łóżeczko więc nie jest źle ale za to Michałek ma bardzo lekki sen, wiec się przebudza jak karmię Adasia..

    Annia , to super że póki co mu się podoba w przedszkolu, i obyło się bez płaczów 🙂

    Zulugula lubi tę wiadomość

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14117 20585

    Wysłany: 3 września, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra dziewczyny. Dziś przekazałam zadania, ustawiłam zwrotkę i mam takie wyrzuty sumienia, że powiedziałam mężowi, że czuję, że po urlopie zobaczę wypowiedzenie. Serio, tak się wali nam w pracy a ja sobie jadę na wakacje. Mój mąż tylko skwitował "Coo? Ciężko się idzie na urlop kiedy wiesz ze wszystko się wali?" (Na jego projekcie jest podobna kiszka), choć u mnie niestety ciut gorzej:/

    age.png

    age.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9094 15242

    Wysłany: 4 września, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września, 10:23

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9094 15242

    Wysłany: 4 września, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września, 10:23

    KarolinaMaria lubi tę wiadomość

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14117 20585

    Wysłany: 4 września, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się właśnie pakujemy. Jak powrzucalismy stroje kąpielowe, płetwy, materace, koła ratunkowe, maski do snurkowania itd to nam wyszło 16kg samego sprzętu do pływania. Dzieci też już mam spakowane, zostajemy my, leki, kosmetyki i elektronika. W tym roku zainwestowaliście w walizki trunki dla dzieci, już dwa wyjazdy z tymi walizkami za nami i mogę Wam je polecić bo są świetne! Spelniaja wymogi bagażu podrecznego, są walizką i jezdzikiem jednocześnie, wytrzymuja do 50kg obciążenia.
    Wylot mamy o 20:00 więc Marta jeszcze idzie do przedszkola a Tymek do szkoły. Mówię Wam, po tym trudnym roku marzę o tych wakacjach jak nigdy wcześniej.

    age.png

    age.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3640 7529

    Wysłany: 4 września, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulu, właśnie dziś Lucek odbierał Mati i pani powiedziała, że ona zachowuje się jakby była w przedszkolu od 3 lat 😂 #niezesrajsie
    To miód na moje uszy, bo jednak żłobek dał niesamowitą podstawę do tej łatwej adaptacji w pkolu. Opowiadała mi dziś ze zdziwieniem, że chłopcy płaczą za mamami. Nawet się dziś bawiła, że pociesza królika, który czeka na mamę 'mama będzie po podwieczorku' 🤪🥹 jestem pewna, że te jej ostatnie afery to jakiś skok/aktualizacja, bo zrobiła się strasznie empatyczna, pyta mnie dlaczego Kłapouchy jest smutny, dlaczego piesek na zdjęciu ma smutne spojrzenie, mówi, że tęskni itd.

    Zulugula, Ounai, Nowastaraczka lubią tę wiadomość

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9094 15242

    Wysłany: 4 września, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września, 10:23

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14117 20585

    Wysłany: 4 września, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Mati czad 😍

    Ounai trunki nie wchodzi pod fotel z tego co pamiętam 🤔 chyba że coś się zmieniło w designie przez 2lata , bo wtedy kupowalam chrześniakowi na roczek. Udanego wypoczynku!
    No to będzie podnóżek 😁 to mi najmniej przeszkadza akurat, jak moje dzieci na niej jeżdżą i w tym czasie się nie kłócą jest dużo więcej warte niż upchniecie walizki pod fotelem 😁 no i my wzięliśmy używki, Marty kosztowała 100zl a Tymka 60zl więc za te pieniądze postanowiłam podarować im trochę radości.

    W ogóle to pakowanie zmęczyło mnie bardziej niż praca zawodowa. Cieszę się strasznie z tego wyjazdu. Ten rok był okropnie ciężki. Najpierw ten mobbing w pracy, depresja, zmiana pracy, 2 remonty mieszkania którymi ja sie zajmowałam, sprzedaż działki, sprzedaż mieszkania, zakup domu, zmiana pracy. Jak teraz o tym myślę to wcale się sobie nie dziwię, że czuję się wyczerpana.

    age.png

    age.png
‹‹ 5828 5829 5830 5831 5832
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ