X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9091 15240

    Wysłany: 5 września, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai no spoko tylko tak piszę, żeby Wam nie cofnęli tych walizek na lotnisku, w koncu z założenia mają się tam zmieścić 😀 i stewardesy często pilnują żeby podręczne były pod fotelem. Ja z tego względu nie kupowalam Tomkowi ale i tak teraz noszę się z zamiarem ich kupna dzieciom żeby miały też do samochodu, bo w sumie często jeździmy

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14113 20585

    Wysłany: 5 września, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Ounai no spoko tylko tak piszę, żeby Wam nie cofnęli tych walizek na lotnisku, w koncu z założenia mają się tam zmieścić 😀 i stewardesy często pilnują żeby podręczne były pod fotelem. Ja z tego względu nie kupowalam Tomkowi ale i tak teraz noszę się z zamiarem ich kupna dzieciom żeby miały też do samochodu, bo w sumie często jeździmy
    My mamy lot czarterowy więc myślę ze tam więcej przejdzie. Ale nawet w Rayanair na stronie jest informacja, że trunki spełniają wymogi bagażu podręcznego więc nie sądzę żeby robili problemy. My właśnie do samochodu też je zabieramy, dzieci tam pakują swoje zabawki i jest mniej marudzenia bo jak my sie pakujemy albo rozpakowujemy to oni sobie wtedy jeżdżą na tych walizkach.
    A Twojego Chrzesniaka nie wpuścili na poklad z tą walizką?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września, 10:54

    age.png

    age.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9091 15240

    Wysłany: 5 września, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    My mamy lot czarterowy więc myślę ze tam więcej przejdzie. Ale nawet w Rayanair na stronie jest informacja, że trunki spełniają wymogi bagażu podręcznego więc nie sądzę żeby robili problemy. My właśnie do samochodu też je zabieramy, dzieci tam pakują swoje zabawki i jest mniej marudzenia bo jak my sie pakujemy albo rozpakowujemy to oni sobie wtedy jeżdżą na tych walizkach.
    A Twojej siostry nie wpuścili na pomlad z tą walizką?

    O rety faktycznie jest takie info dzięki!! Jak to dobrze czasem się zgadać😃 Jeszcze dzis zamawiam hahaha
    Moja rodzina leciała do Nowego Jorku Lot'em biznesklasą także mogli wnieść nawet wieloryba na pokład jakby chcieli😅

    Ounai lubi tę wiadomość

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14113 20585

    Wysłany: 5 września, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha dobre z tym wielorybem 😁 jakby co to jedyny minus tej walizki jest taki, że taki 4-latek nie ogarnia że kółka sie nie skręcają wirc jak ja ciągnie to ona się przewraca i mi już tak Marta milion razy ciągnęła ta walizkę bo betonie. Więc jeśli boli Cię że ma rysy to bierz używaną, bo ona od razu będzie porysowana jeśli będziecie jej używać też na wyjazdy samochodem a nie tylko na lotnisko.

    age.png

    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14113 20585

    Wysłany: 5 września, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulu, nie bylo absolutnie żadnych problemów z walizkami. I w ogóle mnóstwo dzieci takie ma. Pierwszy raz staliśmy w kolejce bez słuchania marudzenia, że ich bolą nogi. Natomiast o dziwo był problem z wózkiem, bo chcieliśmy od razu nadać na bagaż a nie oddawać na płycie lotniska i okazało się, że musimy go zanieść do okienka nietypowych gabarytów a tam nikogo nie było i nikt nie przychodził jak wciskaliśmy domofon. W końcu musieliśmy wrócić na odprawę bagażową i poprosić żeby tam kogoś przysłali.

    age.png

    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14113 20585

    Wysłany: 8 września, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wlasnie zaliczylysmy wizyte w szpitaluz Marta. Uderzyla w stolik, rozciela skore pod warga, krwi na pol pokoju, jej ubrania cale we krwi, moje. Na szczescie okazalo sie ze to powierzchniowe. Ale strachu mialam duzo, zwlaszcza ze maz zostal z Tymkiem a ja z nia sama jechalam.

    age.png

    age.png
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3778 4457

    Wysłany: 10 września, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai,mam nadzieję że reszta wakacji będzie udana 🙂

    Jak tam nasze przedszkolaki?

    Mój przedszkolak nauczył się jeździć na rowerze,szybko ogarnął 🙂 Już na plac zabaw i do przedszkola jeździ😄❤️

    Zulugula lubi tę wiadomość

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14113 20585

    Wysłany: 12 września, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irysko, na szczescie wszystko dobrze, choc Marta w tych upalach nic jie chce jesc. Wczoraj bylismy pozwiedzac Hurghade i jak dla mnie bez szału. Dpvrze, ze po raz pierwszy w Egipcie bylismy w Marsa Alam, bo Hurghadą jestem tak zawiedziona, ze juz bym tu nie wróciła. Dobrze, ze hotel ok, jedynie poza tym, ze slabo filtruja wode w basenach i na pkwierzchni osadzaja sie olejki do opalania, a te z kolei osadzaja sie na strojach kapielowych i zostawiaja plamy, tak, ze ubieramy tylko te najtansze co mamy bo innych szkoda.

    A my z Marta pozdrawiamy
    Messenger-creation-6-A24-E39-E-4335-436-B-AF50-E007-B26-AF64-C.jpg

    Zulugula, Iryska lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9091 15240

    Wysłany: 12 września, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai o rety ale mieliscie przygodę:/
    Myslalam w ogole, że w Turcji jestescie

    Irysko brawo dla Michałka!

    U nas w przedszkolu nieciekawa sytuacja, zmieniły się ciocie, zwolniono nagle wychowawczynie, jakies mega jaja generalnie na szczęście niezwiazane z dziecmi. Dużo by opisywac. Zobaczymy co dalej będzie, narazie nie ma kandydatów na wychowawce, jest nauczycielka ze starszakow narazie. Kto wie czy nie czeka nas zmiana przedszkola w niedalekiej przyszłości.

    My lecimy do rimini za 2tyg,pewnie podjedziemy tez do san marino.
    Wykupiłam duzy bagaz podręczny, czy ja mogę tam schować hulajnoge? Chyba nie ma przeciwskazan?🤔

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14113 20585

    Wysłany: 12 września, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulu, serio nikomu nie zycze. Latamy juz od 8 lat z dziecmi i nigdy nie korzystalismy, a teraz Marta juz ma to zagojone, ale naprawde jak jej przylozylam taka wielka kulke papieru toaletowego do tej ranki to cala byla zalana krwia. Do tego maz wykrecil na infolinie, oczywoscie w roamingu a tam tralalalala muzyczka gra i "prosze czekac". Potem zapytali czy tp nagla sytuavja i znowu 5 min oczekiwania. W koncu sie udalo, dostalismy zdjecie taksowki ktora miala podjechac pod brame hoyelu bo za brame nikt jej nie wpusci. Od razu 2 facetow podeszlo jeden po drugim i wypytywali czemu jade gdxies bez meza i zaczepiali Marte gdxie jest jej tata, natomiast ja juz po delegacjach do Maroka na szczescie umiem sobie radzic. W koncu podjezdza ta taksowka i tak siedze i sie zastanawiam czy to to auto czy nie, bo kurde rejestracji po arabsku nie odszyfruje. Po 15 min bylismy w klinice i kierowca mowi "to tu". A ja ze strachem w oczach pytam czy pojdzie tam ze mna. Ale okazalo sie ze to taka klinika co praktycznie tylko turystow przyjmuje wiec poszlo gladko, choc szczerze nie wiem jak dogadalby sie ktos kto nie mowi po angielsku. Bo padaly pytania o alergie, o to czy miala zawroty glowy, wymioty itd.

    Tak, ze dziewczyny, jak za granice jezdzicie to mowie Wam, bierzcie ubezpieczenie i miejscie nadzieje ze sie zmarnuje.

    Zulu w zeszlym roku jak bylismy w Egipcie to byly dxueci z Niemiec z hulajnogami wiec mysle ze spokojnie. Prxeciez moglabys ja kupic w prezencie i wiezc. To nie kielbasa czy rosliny :)

    My rozmawialismy z mezem i prawdopodobnie za rok przenosimy Marte tam gdzie chodzila do zlobka, z domu bedziemy miec dosc blisko.

    Btw jak jest u Was? Jak ja szlam do I Komunii to dostawalismy ksiazeczke czy rozaniec w kosciele, a ru dostalismy liste, ze mamy dxieciom kupic we wlasnym zakresie. I to rozaniec i medalik juz na pazdziernik, reszte w lutym 😱

    age.png

    age.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3639 7528

    Wysłany: 12 września, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, ale Marta zrobiła się podobna do Tymka 😀 nie zazdroszczę przygody, ale tak jak napisałaś przezorny zawsze ubezpieczony. Udanej reszty wakacji.

    Jeśli chodzi o nasze przedszkole to miałam już dwie konfro z naszą wychowawczynią, w tym dziś na żywo... Niby pierdoły, nie chce mi się pisać, ale ogólnie mocno razi mnie w tym miejscu to, że panie mają swoje twarde, często bezsensowne zasady i nie ma żadnych odstępstw 🙄 jakbym była zołzą, to kupiłabym tym paniom "Rodzicielstwo bliskości" Agnieszki Stein i podrzuciła z czułym liścikiem 😂 Na szczęście Mati chodzi chętnie, panie ją chwalą, że świetnie sobie radzi (myślę, że miesiąc urodzenia robi swoje, między dziećmi ze stycznia a grudnia jest przepaść). Nie mam za bardzo innej alternatywny i szczerze to nie mam siły szukać teraz innego miejsca i ją przenosić. Szczególnie, że w innym pkolu wcale może nie być lepiej. A może ja przesadzam i wcale nie jest tam tak źle 🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września, 21:17

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14113 20585

    Wysłany: 13 września, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, myslisz ze jest podobna? Mnie oni sie wydaja skrajnie rozni.

    Ja wlasnie czekam na taksowke do lekarza. Od wczoraj wymiotuję i mam biegunke. Wszystko ze mnie wylatuje w odstepach co 5 min. Zemsta Faraona mnie dopadła. Na szczescie tylko mnie.

    age.png

    age.png
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6748 9537

    Wysłany: 14 września, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Zulu, serio nikomu nie zycze. Latamy juz od 8 lat z dziecmi i nigdy nie korzystalismy, a teraz Marta juz ma to zagojone, ale naprawde jak jej przylozylam taka wielka kulke papieru toaletowego do tej ranki to cala byla zalana krwia. Do tego maz wykrecil na infolinie, oczywoscie w roamingu a tam tralalalala muzyczka gra i "prosze czekac". Potem zapytali czy tp nagla sytuavja i znowu 5 min oczekiwania. W koncu sie udalo, dostalismy zdjecie taksowki ktora miala podjechac pod brame hoyelu bo za brame nikt jej nie wpusci. Od razu 2 facetow podeszlo jeden po drugim i wypytywali czemu jade gdxies bez meza i zaczepiali Marte gdxie jest jej tata, natomiast ja juz po delegacjach do Maroka na szczescie umiem sobie radzic. W koncu podjezdza ta taksowka i tak siedze i sie zastanawiam czy to to auto czy nie, bo kurde rejestracji po arabsku nie odszyfruje. Po 15 min bylismy w klinice i kierowca mowi "to tu". A ja ze strachem w oczach pytam czy pojdzie tam ze mna. Ale okazalo sie ze to taka klinika co praktycznie tylko turystow przyjmuje wiec poszlo gladko, choc szczerze nie wiem jak dogadalby sie ktos kto nie mowi po angielsku. Bo padaly pytania o alergie, o to czy miala zawroty glowy, wymioty itd.

    Tak, ze dziewczyny, jak za granice jezdzicie to mowie Wam, bierzcie ubezpieczenie i miejscie nadzieje ze sie zmarnuje.

    Zulu w zeszlym roku jak bylismy w Egipcie to byly dxueci z Niemiec z hulajnogami wiec mysle ze spokojnie. Prxeciez moglabys ja kupic w prezencie i wiezc. To nie kielbasa czy rosliny :)

    My rozmawialismy z mezem i prawdopodobnie za rok przenosimy Marte tam gdzie chodzila do zlobka, z domu bedziemy miec dosc blisko.

    Btw jak jest u Was? Jak ja szlam do I Komunii to dostawalismy ksiazeczke czy rozaniec w kosciele, a ru dostalismy liste, ze mamy dxieciom kupic we wlasnym zakresie. I to rozaniec i medalik juz na pazdziernik, reszte w lutym 😱

    U nas 2 lata temu jak Olek szedł do komunii to książeczkę i różaniec zamawiała siostra dla wszystkich jednakowe (różniły się kolorem dla dziewczyn i dla chłopaków), a w tym roku różaniec mamy kupić sami i też już na październik, łańcuszki z medalikiem też sami, jedynie na książeczki jest składka i siostra zamawia

    A tak w ogóle to już zrobiłam rezerwację restauracji i wpłaciłam zaliczkę 🙈 a komunia 31 maja 2025 dopiero 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września, 13:46

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14113 20585

    Wysłany: 14 września, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bede robic w domu ale bede miec kucharza i kelnerów i zamawiałam termin na 10 maja już w maju. Ja nie mam nic przeciwko kupowaniu samemu ale to takie fajne było jednak jak wszystkie dzieci mialy takie same ksiazeczki i rozance.

    Krzyzyk Tymek dostal na chrzest i chce miec zloty, a taki dostal na chrzest, wiec problem z glowy. Marta dostala medalik wiec jak pojdzie do Komunii to bedziemy musieli dokupic jej lancuszek. Choc mozliwe, ze mam jakis od tesciowej.

    Czyli u Was tez I Komunia w tym roku, to bedziemy mogly sie wymieniac pomyslami 😁

    age.png

    age.png
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6748 9537

    Wysłany: 14 września, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Ja bede robic w domu ale bede miec kucharza i kelnerów i zamawiałam termin na 10 maja już w maju. Ja nie mam nic przeciwko kupowaniu samemu ale to takie fajne było jednak jak wszystkie dzieci mialy takie same ksiazeczki i rozance.

    Krzyzyk Tymek dostal na chrzest i chce miec zloty, a taki dostal na chrzest, wiec problem z glowy. Marta dostala medalik wiec jak pojdzie do Komunii to bedziemy musieli dokupic jej lancuszek. Choc mozliwe, ze mam jakis od tesciowej.

    Czyli u Was tez I Komunia w tym roku, to bedziemy mogly sie wymieniac pomyslami 😁

    Ja póki co mimo dużego mieszkania nie mam miejsca na tyłu gości (zapraszamy 36 osób). Zresztą ten bałagan wszędzie, chaos, to nie na moje nerwy 😄
    2 lata temu jak robiliśmy komunię Olkowi to restauracja super nam się sprawdziła, bardzo blisko kościoła, można iść piechotą, z dużym terenem, bezpiecznym dla dzieci i z pięknymi widokami na hipodrom i konie 😍
    Także idę w to 🤣

    Komunię Julka zrobimy już w nowym domu 💪 w ogrodzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września, 19:56

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • KarolinaMaria Autorytet
    Postów: 3639 7528

    Wysłany: 14 września, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula, my sierpniu spaliśmy w pokojach gościnnych w sopockim Hipodromie i było cudownie. Matylda ciągle pyta, czy jeszcze kiedyś tam pojedziemy. Piękny teren 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września, 21:38

    Ulaa lubi tę wiadomość

    '90

    06.05.2020 r. II 🦄
    13.01.2021 r. godz. 11.00 Matylda 3280 g, 51 cm
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14113 20585

    Wysłany: 14 września, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula, my też robilibyśmy w restauracji gdyby nie nowy dom. Ale moje dzieci są jedynymi dxiećmi w rodzinie i musielibyśmy znaleźć coś z placem zabaw bo nie chcę im puszczać bajek cały czas. Więc stwierdziliśmy, że się poświęcimy. Daliśmy radę z chrzcinami to damy też z I Komunią. Z tym, że my mamy małą rodzinę, u nas nie będzie chyba nawet połowy z tego co u Ciebie gości.
    A mam kolegę w pracy co zajmuje się takimi imprezami i jeszcze powiedział, ze ma dmuchańca, więc pomyśleliśmy, ze obejdziemy sasiadow i zaprosimy ich dzieci na dmuchanca, zeby mieli wszyscy frajdę.

    age.png

    age.png
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6748 9537

    Wysłany: 14 września, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Ula, my też robilibyśmy w restauracji gdyby nie nowy dom. Ale moje dzieci są jedynymi dxiećmi w rodzinie i musielibyśmy znaleźć coś z placem zabaw bo nie chcę im puszczać bajek cały czas. Więc stwierdziliśmy, że się poświęcimy. Daliśmy radę z chrzcinami to damy też z I Komunią. Z tym, że my mamy małą rodzinę, u nas nie będzie chyba nawet połowy z tego co u Ciebie gości.
    A mam kolegę w pracy co zajmuje się takimi imprezami i jeszcze powiedział, ze ma dmuchańca, więc pomyśleliśmy, ze obejdziemy sasiadow i zaprosimy ich dzieci na dmuchanca, zeby mieli wszyscy frajdę.

    Dmuchaniec to super sprawa, robiliśmy urodziny Julka na naszej działce na Kaszubach i właśnie wypożyczyliśmy dmuchaniec, tyle radości, że głowa mała 🙈

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6748 9537

    Wysłany: 14 września, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaMaria wrote:
    Ula, my sierpniu spaliśmy w pokojach gościnnych w sopockim Hipodormie i było cudownie. Matylda ciągle pyta, czy jeszcze kiedyś tam pojedziemy. Piękny teren 😍

    Och szkoda, że nie wiedziałam, że tak blisko byliście, ja do hipodromu mam 10 min spacerem 🥰
    Często z Gabrysią chodzę tam na spacery!

    Tu akurat byłyśmy od strony stajni żeby być jak najbliżej koni 😍

    IMG20240822111903.jpg IMG20240822112923.jpg

    Ounai, KarolinaMaria, Zulugula, Nowastaraczka lubią tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14113 20585

    Wysłany: 14 września, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulaa wrote:
    Dmuchaniec to super sprawa, robiliśmy urodziny Julka na naszej działce na Kaszubach i właśnie wypożyczyliśmy dmuchaniec, tyle radości, że głowa mała 🙈
    No właśnie też tak pomyślałam jak tylko ten kolega zapytał czy chcemy 😂 pewnie by mi nawet do głowy nie przyszło żeby wynajmować na I Komunię gdyby sam nie zaproponował

    age.png

    age.png
‹‹ 5828 5829 5830 5831 5832
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ