Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulaa wrote:
    Kochane! Dzisiaj mamy wizytę w klinice. Trzymajcie kciuki ✊

    Dziękuję za wszystkie wasze słowa wsparcia, jest to dla mnie ogromnie teraz ważne ❤️
    Będzie dobrze, czekamy na wieści 😍

  • Iryska Autorytet
    Postów: 3868 4504

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2021, 07:54

    Lalia lubi tę wiadomość

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gagatka wrote:
    Dziewczyny, jeszcze jedno - czy któraś z Was pracuje czy macie zwolnienia?
    Pytam, bo będę chciała pogadać z dr, że jak wszystko dobrze pójdzie, chciałabym popracować do września a potem nie. Nie nadaję się do powrotu do biura a do września mogę pracować w home office i wyprostować projekty
    Ja jestem na L4. Miałam przymus home office do sierpnia, z dziećmi nie daje rady. Poza tym bałam się, z eobniza mi etat albo pensje i byłby problem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Dziewczyny, mamusie, mam pytanie do tych które miały łóżeczko z szufladą 🤔

    Podoba mi się bardzo to:
    https://amc.sklep.pl/pl/p/Lozeczko-dzieciece-z-szuflada%2C-materac-/273
    Ale zastanawia mnie jedna kwestia : gdy łóżeczko jest na tym najwyższym poziomie, to między materacem a szufladą robi się ta przerwa i nie dość, że to średnio wygląda, to jeszcze tam się chyba zbiera kurz.
    Myślicie ze taka falbana maskująca to dobry pomysł??
    big_fal-szar-pier-bial.jpg?lm=1582631858[\img]

    Ja takie lozeczko mialam i żadnej falbanki. Po prostu częściej odkurzałam ta przestrzeń :)

    Lalia lubi tę wiadomość

  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Dziewczyny, mamusie, mam pytanie do tych które miały łóżeczko z szufladą 🤔

    Podoba mi się bardzo to:
    https://amc.sklep.pl/pl/p/Lozeczko-dzieciece-z-szuflada%2C-materac-/273
    Ale zastanawia mnie jedna kwestia : gdy łóżeczko jest na tym najwyższym poziomie, to między materacem a szufladą robi się ta przerwa i nie dość, że to średnio wygląda, to jeszcze tam się chyba zbiera kurz.
    Myślicie ze taka falbana maskująca to dobry pomysł??
    big_fal-szar-pier-bial.jpg?lm=1582631858[\img]
    Ja tez mialam podobne i wyglądało dobrze, nie miałam żadnej falbany, poprostu częściej czyściłam 😉

    Lalia lubi tę wiadomość

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi1994 wrote:
    Chodzę do dwóch lekarzy jednego na NFZ i drugiego prywatnie .. dziś miałam wizytę NFZ.. ogólnie nawet usg bym nie miała gdyby nie to ze lekarz zobaczyła ze bez tego nie wyjdę z gabinetu ;D dzidzia żyje, serduszko bije .. ale pomiarów żadnych nie zrobiła zdjęcia tez nie bo powiedziała ze nie ma papieru ..

    Karta ciąży założona .. jestem oficjalnie ciężarkowka ;D
    Super ❤️ kiedy kolejna wizyta?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa89 wrote:
    Ja tez mialam podobne i wyglądało dobrze, nie miałam żadnej falbany, poprostu częściej czyściłam 😉
    Ja tak samo miałam, bez falbany :)

    Lalia lubi tę wiadomość

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17215 23932

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Dziewczyny, mamusie, mam pytanie do tych które miały łóżeczko z szufladą 🤔

    Podoba mi się bardzo to:
    https://amc.sklep.pl/pl/p/Lozeczko-dzieciece-z-szuflada%2C-materac-/273
    Ale zastanawia mnie jedna kwestia : gdy łóżeczko jest na tym najwyższym poziomie, to między materacem a szufladą robi się ta przerwa i nie dość, że to średnio wygląda, to jeszcze tam się chyba zbiera kurz.
    Myślicie ze taka falbana maskująca to dobry pomysł??
    big_fal-szar-pier-bial.jpg?lm=1582631858[\img]
    Na pewno ukryje to co w środku ale kurz i tak będzie się zbierać.

    Lalia lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeglądając ovu zobaczyłam ten wątek i widzę, że jest ciekawie. Nawet znajome "twarze" są :) Można się dopisać? Na 31.08, będzie 👸.

    Inaa89, Annia, Lalia, nick nieaktualny, kkasia, nick nieaktualny, kłot, kic83, Ounai, Magddullina2, doomi03, dmg111 lubią tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Przeglądając ovu zobaczyłam ten wątek i widzę, że jest ciekawie. Nawet znajome "twarze" są :) Można się dopisać? Na 31.08, będzie 👸.
    Witaj 😊 i rozgość sie 😉
    Tu już ostatnie miesiące, jak się czujesz? Imię dla księżniczki wybrane? Wyprawka gotowa? 🥰

    edka85 lubi tę wiadomość

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dalej nie działa apka, muszę wchodzić na laptopa. :(

    Kicku - wrzucę Ci zdjęcia jak mąż złoży, z góry ostrzegam , że to pewnie połowa lipca pewnie będzie znając jego "pośpiech". :D Cieszę się, że Ci się podoba. :)

    Lalia - bardzo współczuje Ci dolegliwości, dla mnie początek drugiego trymestru też nie był łaskawy. Wymioty i lepsze samopoczucie nadeszły koło 16 tygodnia dopiero.

    Edka - heeej! :) Jasne, że możesz! :)

    Słodkie mamy - Iryska, Ounai - mam doła - dzisiaj rano cukier na czczo 91 (nigdy takiego nie miałam jak nie zaspałam), po 8 godzinach od kolacji przed spaniem - ale zwaliłam to na to, że zjadłam placuszki twarogowe, a nie twaróg. ALE! Od kilku dni jem na śniadanie to co zawsze i jak ZAWSZE miałam po tym cukry około 105-115, to teraz mam 125-135. :( Martwię się, że nadchodzi to co mówiła diabetolog, że nieważne jak jem cukry same z siebie zaczną się pogarszać. 😥 I naprawdę nie jest tak, że sobie pofolgowałam z dietą, bo z tych 3kg co przytyłam w ciąży został mi tylko 1 kg. No mam nie za dużo ruchu, bo boję się żeby nie przesadzić to prawda. :( Czy u Was też tak zaczynały się gorsze cukry?

    Lalia, kic83 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podziwiam wszystkie które pracują w ciąży .. tym bardziej te w 1 trymestrze .. ja od 6 tyg mam takie mdłości ze płakałam !! Nie wyobrażam sobie ze byłabym wtedy w pracy, po prostu nie umiem sobie tego nawet wyobrazić ..

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzalonaOna wrote:
    Super ❤️ kiedy kolejna wizyta?


    Kolejna wizyta 13 lipca prywatnie .. ( poznam pewnie płeć ) i kolejna 27 lipca na NFZ W między czasie prenatalne 16 lipca

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3868 4504

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2021, 07:54

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! W takim razie falbankę odpuszczam :D

    Postanowiłam, że w końcu zacznę spisywać konkretną wyprawkę co muszę kupić, bo jest tyle pierdół, które początkowo nie przychodzą mi do głowy jak np. nożyczki do paznokci, sól fizjologiczna, gaziki jałowe, a to przecież wato mieć :D
    Jak skończę moją listę (pewnie w ciągu paru dni), to wstawię tutaj żeby doświadczone mamy doradziły co mi brakuje jeszcze ;)

    P.S. Robię wszystko żeby jednak nie prasować, haha :D ale wstawiłam pranie, zmywarkę, mięso do piekarnika i pościeliłam łóżko a to zawsze coś, prawda? :D haha

    Iryska, Inaa89, Annia, nick nieaktualny, dmg111 lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Przeglądając ovu zobaczyłam ten wątek i widzę, że jest ciekawie. Nawet znajome "twarze" są :) Można się dopisać? Na 31.08, będzie 👸.

    Ja jestem z 30.08 ❣️🤪

  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luthiene !!!
    Zawsze korzystam z aplikacji i dopiero teraz weszłam w przeglądarkę i odczytałam Twoją wiadomość z 12 maja, ale mi wstyd!!!
    Kochana, my kupiliśmy tą trawę w Action, taki sklep wielobranżowy :) i za 1x2 m płacilismy chyba 65 zł :)

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Przeglądając ovu zobaczyłam ten wątek i widzę, że jest ciekawie. Nawet znajome "twarze" są :) Można się dopisać? Na 31.08, będzie 👸.
    Witamy :) już dopisuje :)

    edka85 lubi tę wiadomość

  • Annia Autorytet
    Postów: 6034 9663

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irysko mam nadzieję, że uda się wrócić "na prostą". Wiem, że cukry są jeszcze w normie, ale widzę tendencję wzrostową i to mnie niepokoi. Na razie spróbuję odstawić pomidora, i zacząć jeść więcej warzyw. Czy mogę jeść surową marchewkę? Surowa jest chyba ok? Wiem, że gotowanej nie można. A kiedy masz diabetologa?

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 24 czerwca 2020, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ogolnie ile płacilyscie za badania prenatalne? Musze juz pomału zacząć czegos szukać, i się umawiać bo slyszalam za terminy odlegle.

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
‹‹ 687 688 689 690 691 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ