X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    ja tez licze na dobre wiesci odrazu sie go zapytam kiedy miejwiecej bedzie ta owulka . Bo ty Paula wiesz ze kaledarz ksiezycowy mi sie pokrywa z owulka zobaczymy czy sie sprawdzi :*
    wiem wlasnie :) dlaego ciekawa jestem czy sie faktycznie potwierdzi :) a idziesz na monitoring tylko czy jeszcze masz jakes badanka?

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia najgorsze jest to oczekiwanie :) bądź spokojna będzie dobrze :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    wiem wlasnie :) dlaego ciekawa jestem czy sie faktycznie potwierdzi :) a idziesz na monitoring tylko czy jeszcze masz jakes badanka?
    jestem po tabletkach na wywolanie @ i ide sprawdzic czy mi sie torbiel wchlonol i polip . Jak dzwonilam do gina powiedziec mu ze dostalam @ a nie wybralam wszystkich lekow i ta malpa jest skapa a powinna byc obfita to powiedzial mi ze moze byc skapa dlatego ze tamten cykl mialam bez owulki :) i pytalam czy powinno sie wchlonac to pow ze torbiel tak ale polip musi sprawdzic na USG :) wiec ide w srode no i odrazu go zapytam kiedy edzie owulka mniejwiecej powinien wiedziec :P a monitoring sobie odpuszcze bo bym musiala isc znowu a ja chodze tu prywatnie place 100 euro za wizyte isc tak co tydzien to nie bardzo ale jesli w tym sie nie uda to monitoring zrobie w grudniu :D

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    jestem po tabletkach na wywolanie @ i ide sprawdzic czy mi sie torbiel wchlonol i polip . Jak dzwonilam do gina powiedziec mu ze dostalam @ a nie wybralam wszystkich lekow i ta malpa jest skapa a powinna byc obfita to powiedzial mi ze moze byc skapa dlatego ze tamten cykl mialam bez owulki :) i pytalam czy powinno sie wchlonac to pow ze torbiel tak ale polip musi sprawdzic na USG :) wiec ide w srode no i odrazu go zapytam kiedy edzie owulka mniejwiecej powinien wiedziec :P a monitoring sobie odpuszcze bo bym musiala isc znowu a ja chodze tu prywatnie place 100 euro za wizyte isc tak co tydzien to nie bardzo ale jesli w tym sie nie uda to monitoring zrobie w grudniu :D

    To oby wszystko bylo ok :) zreszra musi byc!
    Ja mam dokladnie tak samo jak ty. Mnie tez tu wizyta by kosztowala majatek wiec sobie prywatnie odpuszczam. A panstwowo nie mam co liczyc. Wiec jak sie nie uda (odpukac) to tez w grudniu w pl wybiore sie na monitoring :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    To oby wszystko bylo ok :) zreszra musi byc!
    Ja mam dokladnie tak samo jak ty. Mnie tez tu wizyta by kosztowala majatek wiec sobie prywatnie odpuszczam. A panstwowo nie mam co liczyc. Wiec jak sie nie uda (odpukac) to tez w grudniu w pl wybiore sie na monitoring :)
    wpolsce placilam 150 zl za wzyte z usg i cytologia a tu przeliczyc na nasze to 400 zl no ale coz nie mam jak teraz leciec wiec musialam bo w tamtym mialam sporo plamien no i wyszlo wszystko jak bylam ostatnio . No a teraz zobaczymy co mi powie w srode .
    A ty gdzie kochana mieszkasz?

  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jak sie nie uda w grudniu to w styczniu namówie mojego na wizytę w pl ośrodku drogo jest ale tu nie mam szans u lekarza bo niechce pomagać bo mam już dzieci a do polski nie pojadę bo nie dam rady i lipa ;(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skuterek wrote:
    Mi jak sie nie uda w grudniu to w styczniu namówie mojego na wizytę w pl ośrodku drogo jest ale tu nie mam szans u lekarza bo niechce pomagać bo mam już dzieci a do polski nie pojadę bo nie dam rady i lipa ;(
    no ale chcialo sie nam mieszkac za granica to trzeba placic tu zycie jest tanie ale za to medycznie drogo

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chciało i nie chciało wyjścia nie było a myślałam ze tu opieka jest lepsza niż w Polsce i wielkie rozczarowanie tylko zostało ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skuterek wrote:
    No chciało i nie chciało wyjścia nie było a myślałam ze tu opieka jest lepsza niż w Polsce i wielkie rozczarowanie tylko zostało ;)
    dokladnie

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wrocic tez bym kiedys chciala wiadomo ale narazie nie widze pespektyw nachetniej zabralambym cala moja rodzina do nas i wtedy nie musiala byc wracac:)
    jak sie ma dziecko to najbardziej brakuje rodzinki babci kogos kto moze pomoc przy dziecku zeby gdzies wyjsc raz na jakis czas a tak samemu to ciezko:(

    celia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mam do czego wracać i zostaje tu gdzie jestem lepszy start w życiu maja dzieci ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia85 wrote:
    ja wrocic tez bym kiedys chciala wiadomo ale narazie nie widze pespektyw nachetniej zabralambym cala moja rodzina do nas i wtedy nie musiala byc wracac:)
    jak sie ma dziecko to najbardziej brakuje rodzinki babci kogos kto moze pomoc przy dziecku zeby gdzies wyjsc raz na jakis czas a tak samemu to ciezko:(
    Ja jak narazie nie planuje powrotu do polski :) dobrze mi tu wiadomo zyjemy tu to i trzeba tu chodzic do lekarzy :)

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 18 listopada 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w szwecji tez chodze do lekarzy ale tylko do polski bo sa najlepsi:)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chodze tu do ciapatego ale ostatnia wizyta u niego bedzie w srode itez ide do polskiego gina :) Ja mieszkam w Irlandii

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 18 listopada 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    wpolsce placilam 150 zl za wzyte z usg i cytologia a tu przeliczyc na nasze to 400 zl no ale coz nie mam jak teraz leciec wiec musialam bo w tamtym mialam sporo plamien no i wyszlo wszystko jak bylam ostatnio . No a teraz zobaczymy co mi powie w srode .
    A ty gdzie kochana mieszkasz?

    Mieszkam w Szkocji. Wiec jak w calej W brytani tu tez lecza wszystko paracetamolem. Choc moja kolezanka terazw niedz urodzila i byla zadowolona bardzo z opieki w szpitalu....
    No nic... Zobaczymy co bedzie. Narazie zyje obecnym cyklem i mam nadzieje ze mnitoring juz bedzie nie potrzebny :P

    A co do zycia za granica....to jest fakt... Na nasze nieszczescie poki co zycie jest tu duzo lepsze i latwiejsze niz w pl :/
    Gdyby nie to juzndawno byli bysmy z rodzinka....
    Oliwia no i o to sie martwie troszke jak to by bylo gdyby sie dziecko pojawilo.... Nie chce seby sie wychowywalo z dala od dziadkow....i reszty rodziny. Wiec gdyby sie w koncu pojawilo bedzie tomjeden z argumentow za paowrotem :)

    celia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 18 listopada 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mieszkam w Anglii i tu z cudem mozna sie dostać do ginka a polskich lekarzy to mam daleko bo w Londynie

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Mieszkam w Szkocji. Wiec jak w calej W brytani tu tez lecza wszystko paracetamolem. Choc moja kolezanka terazw niedz urodzila i byla zadowolona bardzo z opieki w szpitalu....
    No nic... Zobaczymy co bedzie. Narazie zyje obecnym cyklem i mam nadzieje ze mnitoring juz bedzie nie potrzebny :P

    A co do zycia za granica....to jest fakt... Na nasze nieszczescie poki co zycie jest tu duzo lepsze i latwiejsze niz w pl :/
    Gdyby nie to juzndawno byli bysmy z rodzinka....
    Oliwia no i o to sie martwie troszke jak to by bylo gdyby sie dziecko pojawilo.... Nie chce seby sie wychowywalo z dala od dziadkow....i reszty rodziny. Wiec gdyby sie w koncu pojawilo bedzie tomjeden z argumentow za paowrotem :)
    notu w Irlandi siostra rodzila to po jednym dniu wysly ze szpitala bo bylo wszystko dobrze a po cesarce trzymaja 3 dni wiec nie jest zle tez nie nazekala ze zle tu jest jak mam siostre 60 km odemnie wiec nie jest zle

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra kochane ja lece bo musze wstac rano do pracy jutro a pozniej dopiero w poniedzialek ale bede sie lenic oooo yes :) Milego wieczorku buziaczki dobranoc :)

  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 18 listopada 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opieka w ciazy jest super i porody tez koleżanki nigdy nie zarzekaly nie zawsze leczą wszystko paracetamolem ja nigdy i moja rodzinka tez nie narzekam na lekarza tylko tu jest tak ze jak masz już dziecko to ci nie pomogą zajść w druga czy trzecia ciąże czeba sobie radzić samemu ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 18 listopada 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to Ewelina u nas tez szybko wypyszczaja po porodzie ale przy drugim dziecku to nastepny dzien przy pierwszym to 3dni,u nas tez na wszystko paracetamol ale z porodu bylam bardzo zadowolona chociaz bolalo to chcialabym jeszcze raz to wszystko przezyc:)

    Ewelina23, celia lubią tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ