X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    ja tez licze na dobre wiesci odrazu sie go zapytam kiedy miejwiecej bedzie ta owulka . Bo ty Paula wiesz ze kaledarz ksiezycowy mi sie pokrywa z owulka zobaczymy czy sie sprawdzi :*
    wiem wlasnie :) dlaego ciekawa jestem czy sie faktycznie potwierdzi :) a idziesz na monitoring tylko czy jeszcze masz jakes badanka?

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia najgorsze jest to oczekiwanie :) bądź spokojna będzie dobrze :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    wiem wlasnie :) dlaego ciekawa jestem czy sie faktycznie potwierdzi :) a idziesz na monitoring tylko czy jeszcze masz jakes badanka?
    jestem po tabletkach na wywolanie @ i ide sprawdzic czy mi sie torbiel wchlonol i polip . Jak dzwonilam do gina powiedziec mu ze dostalam @ a nie wybralam wszystkich lekow i ta malpa jest skapa a powinna byc obfita to powiedzial mi ze moze byc skapa dlatego ze tamten cykl mialam bez owulki :) i pytalam czy powinno sie wchlonac to pow ze torbiel tak ale polip musi sprawdzic na USG :) wiec ide w srode no i odrazu go zapytam kiedy edzie owulka mniejwiecej powinien wiedziec :P a monitoring sobie odpuszcze bo bym musiala isc znowu a ja chodze tu prywatnie place 100 euro za wizyte isc tak co tydzien to nie bardzo ale jesli w tym sie nie uda to monitoring zrobie w grudniu :D

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    jestem po tabletkach na wywolanie @ i ide sprawdzic czy mi sie torbiel wchlonol i polip . Jak dzwonilam do gina powiedziec mu ze dostalam @ a nie wybralam wszystkich lekow i ta malpa jest skapa a powinna byc obfita to powiedzial mi ze moze byc skapa dlatego ze tamten cykl mialam bez owulki :) i pytalam czy powinno sie wchlonac to pow ze torbiel tak ale polip musi sprawdzic na USG :) wiec ide w srode no i odrazu go zapytam kiedy edzie owulka mniejwiecej powinien wiedziec :P a monitoring sobie odpuszcze bo bym musiala isc znowu a ja chodze tu prywatnie place 100 euro za wizyte isc tak co tydzien to nie bardzo ale jesli w tym sie nie uda to monitoring zrobie w grudniu :D

    To oby wszystko bylo ok :) zreszra musi byc!
    Ja mam dokladnie tak samo jak ty. Mnie tez tu wizyta by kosztowala majatek wiec sobie prywatnie odpuszczam. A panstwowo nie mam co liczyc. Wiec jak sie nie uda (odpukac) to tez w grudniu w pl wybiore sie na monitoring :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    To oby wszystko bylo ok :) zreszra musi byc!
    Ja mam dokladnie tak samo jak ty. Mnie tez tu wizyta by kosztowala majatek wiec sobie prywatnie odpuszczam. A panstwowo nie mam co liczyc. Wiec jak sie nie uda (odpukac) to tez w grudniu w pl wybiore sie na monitoring :)
    wpolsce placilam 150 zl za wzyte z usg i cytologia a tu przeliczyc na nasze to 400 zl no ale coz nie mam jak teraz leciec wiec musialam bo w tamtym mialam sporo plamien no i wyszlo wszystko jak bylam ostatnio . No a teraz zobaczymy co mi powie w srode .
    A ty gdzie kochana mieszkasz?

  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jak sie nie uda w grudniu to w styczniu namówie mojego na wizytę w pl ośrodku drogo jest ale tu nie mam szans u lekarza bo niechce pomagać bo mam już dzieci a do polski nie pojadę bo nie dam rady i lipa ;(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skuterek wrote:
    Mi jak sie nie uda w grudniu to w styczniu namówie mojego na wizytę w pl ośrodku drogo jest ale tu nie mam szans u lekarza bo niechce pomagać bo mam już dzieci a do polski nie pojadę bo nie dam rady i lipa ;(
    no ale chcialo sie nam mieszkac za granica to trzeba placic tu zycie jest tanie ale za to medycznie drogo

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chciało i nie chciało wyjścia nie było a myślałam ze tu opieka jest lepsza niż w Polsce i wielkie rozczarowanie tylko zostało ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skuterek wrote:
    No chciało i nie chciało wyjścia nie było a myślałam ze tu opieka jest lepsza niż w Polsce i wielkie rozczarowanie tylko zostało ;)
    dokladnie

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wrocic tez bym kiedys chciala wiadomo ale narazie nie widze pespektyw nachetniej zabralambym cala moja rodzina do nas i wtedy nie musiala byc wracac:)
    jak sie ma dziecko to najbardziej brakuje rodzinki babci kogos kto moze pomoc przy dziecku zeby gdzies wyjsc raz na jakis czas a tak samemu to ciezko:(

    celia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mam do czego wracać i zostaje tu gdzie jestem lepszy start w życiu maja dzieci ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia85 wrote:
    ja wrocic tez bym kiedys chciala wiadomo ale narazie nie widze pespektyw nachetniej zabralambym cala moja rodzina do nas i wtedy nie musiala byc wracac:)
    jak sie ma dziecko to najbardziej brakuje rodzinki babci kogos kto moze pomoc przy dziecku zeby gdzies wyjsc raz na jakis czas a tak samemu to ciezko:(
    Ja jak narazie nie planuje powrotu do polski :) dobrze mi tu wiadomo zyjemy tu to i trzeba tu chodzic do lekarzy :)

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 18 listopada 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w szwecji tez chodze do lekarzy ale tylko do polski bo sa najlepsi:)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chodze tu do ciapatego ale ostatnia wizyta u niego bedzie w srode itez ide do polskiego gina :) Ja mieszkam w Irlandii

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 18 listopada 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    wpolsce placilam 150 zl za wzyte z usg i cytologia a tu przeliczyc na nasze to 400 zl no ale coz nie mam jak teraz leciec wiec musialam bo w tamtym mialam sporo plamien no i wyszlo wszystko jak bylam ostatnio . No a teraz zobaczymy co mi powie w srode .
    A ty gdzie kochana mieszkasz?

    Mieszkam w Szkocji. Wiec jak w calej W brytani tu tez lecza wszystko paracetamolem. Choc moja kolezanka terazw niedz urodzila i byla zadowolona bardzo z opieki w szpitalu....
    No nic... Zobaczymy co bedzie. Narazie zyje obecnym cyklem i mam nadzieje ze mnitoring juz bedzie nie potrzebny :P

    A co do zycia za granica....to jest fakt... Na nasze nieszczescie poki co zycie jest tu duzo lepsze i latwiejsze niz w pl :/
    Gdyby nie to juzndawno byli bysmy z rodzinka....
    Oliwia no i o to sie martwie troszke jak to by bylo gdyby sie dziecko pojawilo.... Nie chce seby sie wychowywalo z dala od dziadkow....i reszty rodziny. Wiec gdyby sie w koncu pojawilo bedzie tomjeden z argumentow za paowrotem :)

    celia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 18 listopada 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mieszkam w Anglii i tu z cudem mozna sie dostać do ginka a polskich lekarzy to mam daleko bo w Londynie

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Mieszkam w Szkocji. Wiec jak w calej W brytani tu tez lecza wszystko paracetamolem. Choc moja kolezanka terazw niedz urodzila i byla zadowolona bardzo z opieki w szpitalu....
    No nic... Zobaczymy co bedzie. Narazie zyje obecnym cyklem i mam nadzieje ze mnitoring juz bedzie nie potrzebny :P

    A co do zycia za granica....to jest fakt... Na nasze nieszczescie poki co zycie jest tu duzo lepsze i latwiejsze niz w pl :/
    Gdyby nie to juzndawno byli bysmy z rodzinka....
    Oliwia no i o to sie martwie troszke jak to by bylo gdyby sie dziecko pojawilo.... Nie chce seby sie wychowywalo z dala od dziadkow....i reszty rodziny. Wiec gdyby sie w koncu pojawilo bedzie tomjeden z argumentow za paowrotem :)
    notu w Irlandi siostra rodzila to po jednym dniu wysly ze szpitala bo bylo wszystko dobrze a po cesarce trzymaja 3 dni wiec nie jest zle tez nie nazekala ze zle tu jest jak mam siostre 60 km odemnie wiec nie jest zle

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra kochane ja lece bo musze wstac rano do pracy jutro a pozniej dopiero w poniedzialek ale bede sie lenic oooo yes :) Milego wieczorku buziaczki dobranoc :)

  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 18 listopada 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opieka w ciazy jest super i porody tez koleżanki nigdy nie zarzekaly nie zawsze leczą wszystko paracetamolem ja nigdy i moja rodzinka tez nie narzekam na lekarza tylko tu jest tak ze jak masz już dziecko to ci nie pomogą zajść w druga czy trzecia ciąże czeba sobie radzić samemu ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 18 listopada 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to Ewelina u nas tez szybko wypyszczaja po porodzie ale przy drugim dziecku to nastepny dzien przy pierwszym to 3dni,u nas tez na wszystko paracetamol ale z porodu bylam bardzo zadowolona chociaz bolalo to chcialabym jeszcze raz to wszystko przezyc:)

    Ewelina23, celia lubią tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ