X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko ja tez poproszw o wrozbe tylko nie wiem jakie dane Ci potrzebne

  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza - ja czuje ze u Ciebie cos tam sie kroi:)

    U Anhydry dobrze, byla wczoraj u gina, male ma sie swietnie, krwiaka juz prawie nie widac. Lezy.

    Nona - a u Ciebie jeden z drugim ginem wiedzieli o sobie nawzajem? Bo tez ta ciąże tak prowadzę, zeby miec częściej wizyty i badania na NFZ i zastanawiam sie jak to rozwiązać, czy mówić i co. Ten prywatny pewnie i tak by sie dowiedział jak wyniki mu przyniosę w czesci z przychodni i a w czesci prywatnie zrobione. I co tu powiedziec?

    kark lubi tę wiadomość

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko, a Ty masz duże łaknienia na słodkie? Robiłaś kiedyś krzywą glukozową/insulinową? Może u Ciebie też by zdał egzamin inofem? Wczoraj czytałam wypowiedź jakiegoś ginekologa, że przy dłuższym braniu mimo inozyną ma takie same działanie jak metformina.
    Zadzwoniłam do mojej lekarki, powiedziała, że teraz jeszcze mam brać inofem po saszetce i nic nie odstawiać gwałtownie. Jak będzie serduszko to zejdziemy do saszetki na dwa dni, a później zobaczymy. Euthyrox mam brać 75 codziennie zamiast 50.

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:39

  • Juusti69 Ekspertka
    Postów: 234 723

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ekam na wyniki bety i proga. Trzymajcie proszę kciuki! Ja jestem na razie w szoku nie dociera do mnie ta jasna kreska
    Robiłam test 10dpo i byla biel a dzis jest 13dpo.

    Nona, Lami, kark, Pestkaa, Izaw, Agagusia lubią tę wiadomość

    dxomio4p9i0wb2wq.png
    thgf3e3kce137ljc.png

    Endometrioza IIIstopień.
    Niedoczynność tarczycy,
    mięśniak.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:40

  • Juusti69 Ekspertka
    Postów: 234 723

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam ten cykl byl masakra. Zaczal sie od infekcji na dole mycosyst. Potem po owu takie biegunki ze schudłam 2kg a dla mnie to jest tragedia bo i tak jestem BARDZO chuda. Stwierdzilismy z mezem ze z moimi problemami zdrowotnymi nie będziemy sie nakrecac na dziecko... i jesli los czy Bóg zechce to nam da a jak mamy nie miec to juz trudno...mamy jedna corke wiec cisnienia nie bylo chociaz w glebi duszy bardzo chcialam i doszukiwalam sie objawow. Dzis tak natchnelo mnie na powtorke testu i normalnie szok... teraz tylko czekac na bete

    dxomio4p9i0wb2wq.png
    thgf3e3kce137ljc.png

    Endometrioza IIIstopień.
    Niedoczynność tarczycy,
    mięśniak.
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii kciuki za bete :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Monia, wystarczy stres. Zaraz zobaczę twoje ft3 i ft4, bo wczoraj tez odebrałam ten sam zestaw i go rozszyfrowywałam.

    Ft3 i ft4 masz zbliżone procentowo (75%i 77% normy - u mnie podobnie). Jeśli TSH przy takich wynikach jest wysokie, oznacza to najlżejszą niedoczynność tarczycy - subkliniczną. Z reguły leczy się ja już tyroksyną, choć to indywidualne. Ogólnie powinnaś być zadowolona wynikami, tylko TSH do zbicia, bo może zakłócać starania i wczesną ciążę.

    dla mnie to w ogóle nie jest niedoczynność. nie liczyłam procentów, ale jeśli tak jest jak piszesz to piękne wyniki. Zalezy jak samopoczucie i objawy.

    Lami lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystkie poczasiaki to ciąża (choćby takie na następny dzień), a jak jest biel to nie ma.
    Np syn jest poczasiakiem 2h w 10dpo. Po 1h była nadal biel, a potem wyszedł cień cienia nieuchwytny tel :P W 12dpo był cień cienia dopiero 15min po, a już w 13dpo miałam od razu kreseczkę i betę 130 :)
    Także chyba co kobieta to inaczej może być.

    Heh, u mnie się mężowi odmieniło, bo ja się na zajęcia fitness zapisałam od nowego roku, na auta 5cio osobowe patrzę, alkohol pije kiedy chcę i na wakacje na wrzesień patrzę ;) Chociaż nie powiem, na Wigilii pół rodziny mi 4tego bobasa życzyło :)

    Nona lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przelecialam tylko pobieżnie, Nikodemko 9dpo to szybko na prawde ;) u mnie niestety cisza,dupek mi pewnie @ przesunie :/ dzisiaj mam zamiar poćwiczyc i skakac by ją wywolac..

    Dziekuje za wrozbe,w sumie jest dobra-modlitwy sie spelnia,w pracy sie spelniam,szczescie.. oby oby :) a łagodna jestem prawie ;p

    Nona niezly zestaw,u mnie podobnie. Maź mi kupil wino wiec na kolacje wino i migdaly na wygodne gniazdko bo pewnie clo robi swoje.

    Justi kciuki!
    Monia tsh szybko sie zbija.

    Nona lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung co u ciebie? Jak się czujesz?

    Ja po laparo nawet ok... Ale nie znam jeszcze wyników....

    Akceptacja!
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    umnie dzis temperatura powoli idzie do gory.a pozatym to jestem zmeczona I razdrazniona

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    umnie dzis temperatura powoli idzie do gory.a pozatym to jestem zmeczona I razdrazniona
    Pięknie Ci się wykres zapowiada

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Mam salfazin czyli cynk a, b6, c, e, lolino complex czyli olej lniany plus Wit a, e, f. Plus magne b6.

    wit. a nie powinno się dodatkowo suplementować w czasie starań i w ciąży, bo jej nadmiar ma udowodniony negatywny wpływ na rozwój płodu, jeśli dieta jest zdrowa to spokojnie dzienne zapotrzebowanie na tę witaminę jest organizmowi dostarczane i lepiej nie dodawać. Wit. a nie poleca się nawet w kosmetykach (retinoidy, retinol i wszelkie pochodne) w czasie starań i w ciąży. Wit. a na cerę jest bardzo dobra (trądzik, działanie przeciwstarzeniowe), ale w tym czasie lepiej odstawić jakiekolwiek dodatkowe zażywanie :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung jak sie czujesz ?

    Czyli mowisz ze te moje wyniki nie sa zle ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko bylas dzis u lekarza z Polka ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wit.A teź slyszalam. A marchew nie ma witaminy A? Bo czytalam znowu,że jest dobra ale do owu.

    Monia tak,bylyśmy. Ma jakiegos wirusa ewidentnie w jelitach. Póki co od 4:40 od ibum nie gorączkuje,ma lekki stan podgorączkowy. Dostała jakiś syrop,elektrolity i dicoflor i czekamy. Ma się po nim poprawic i gorączka minąć. Jakby noe(ale oby tak!) To w niedziele ip znowu.. jestem.dobrej mysli bo zjadla troche rogala z szyneczką i jest ok ;)

    Duzo śluzu,@ nie widac! Jestem zla ze wczoraj dupka wzięlam rano..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to zależy jak kto się odżywia, jeśli się je tak normalnie masło, jajka, marchew (dobrze czytałaś przedszkolanko, marchew ma bardzo dużo wit. a) to nie trzeba już suplementować i lepiej nawet tego nie robić :)


    Przedszkolanko, niech ten śluz będzie dobrym znakiem! a mierzysz temperaurę?

‹‹ 199 200 201 202 203 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ