X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie na skurcze i na okres najlepiej działa kot ;-). Nie wiem skąd ona wie, że wtedy trzeba grzać brzuch, ale jak tylko usiądę, albo się położę to ładuje się na mnie, grzeje i wibruje jak masażer. Kocham moją rudą kocią znajdę ^_^

    Lami, Niezapominajka2, Anhydra, Izaw, Beti82 lubią tę wiadomość

  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Kochane jesteście! Fajnie jak ktoś wierzy. Wykapąlam się (pod prysznicem się najlepiej płacze ;-)), wzięłamy pod jezor dwie luteiny i ide pozalegac z książką. Na razie nic więcej nie poleciało oprócz tego jednego chluśniecia. Myślicie że jest sens robić betę, jeśli rano będzie żywa krew? Musialabym to zrobić przed pracą, żeby wyniki zdążyć jeszcze jutro odebrać. Ostatnio we wrzesniu miałam tak, że tuz przed wyjściem do Diagnostyki mnie zalało. A jutro wolałabym mieć pewność czy moge tego szampana o północy ;-)


    Ja tego samego dnia co krwawilam betę miałam 110. A to było faktycznie "chluśniecie" czy ślad krwi przy podcieraniu lub na bieliźnie? Jeżeli sytuacja się uspokoi (a wierze że tak będzie!), ja bym zrobiła jutro betę i proga do tego.

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    A mnie na skurcze i na okres najlepiej działa kot ;-). Nie wiem skąd ona wie, że wtedy trzeba grzać brzuch, ale jak tylko usiądę, albo się położę to ładuje się na mnie, grzeje i wibruje jak masażer. Kocham moją rudą kocią znajdę ^_^


    Bo w trakcie choroby,miesiączki ale też np ciąży przez hormony, czy nieco inny skład potu ciało wydziela inny zapach i one to czują :).

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie poki co @ sie nie rozkreca. Prosze ja zeby poczekala planowo do Nowego Roku, nie chce sobie psuc Sylwestra. Jeszcze mam jakas niestrawnosc do tego wszystkiego -_-
    Przedszkolanko - ale jestem ciekawa tego testu plodnosci! :D

    My mielismy robic normalna domowke, a raczej posiadowke w 4 osoby, ale stwierdzilismy, ze zaszalejemy i robimy posiadowke w stylu Old Hollywood :D Przebieramy sie, wlaczamy stare filmy... Mamy nawet czerwony dywan i kule dyskotekowa hihi :)

    fiorella82, Anhydra, Lami, przedszkolanka:), Izaw lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    Ja tego samego dnia co krwawilam betę miałam 110. A to było faktycznie "chluśniecie" czy ślad krwi przy podcieraniu lub na bieliźnie? Jeżeli sytuacja się uspokoi (a wierze że tak będzie!), ja bym zrobiła jutro betę i proga do tego.
    Przy siedzeniu poczułam że coś leci i to był taki brązowy śluz, jak przed okresem. Teraz różowy papier :-\

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella - mam to samo! U mnie zawsze koty wiedza, ze trzeba sie polozyc na brzuchu jak mam okres :) A, ze mam az 3, to zawsze znajdzie sie jakis termoforek. Rudego znajde tez mam!

    fiorella82 lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 05:38

  • Maniaczq Koleżanka
    Postów: 34 3

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to możliwe że jestem w ciąży? 12 dni po owy (potwierdzonej) robiłam test - negatywny.. Tego samo dnia krwawienie, krótsze niż zwykle i mniej obfite, ale 4 dniowe (za długie na plamienie inplatacyjne- dwa dni czerwona krew i dwa dni plamien). Zrobiłam chwilę temu test, nawet nie wiem czemu, chyba z ciekawości i wydaje mi się że jest cień cienia drugiej kreski. Oczywiście na 99% to moje zwidy... Ale mam objawy jak w poprzedniej ciąży, tylko ta miesiączka wszytko pasuje...

  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaczq wrote:
    Czy to możliwe że jestem w ciąży? 12 dni po owy (potwierdzonej) robiłam test - negatywny.. Tego samo dnia krwawienie, krótsze niż zwykle i mniej obfite, ale 4 dniowe (za długie na plamienie inplatacyjne- dwa dni czerwona krew i dwa dni plamien). Zrobiłam chwilę temu test, nawet nie wiem czemu, chyba z ciekawości i wydaje mi się że jest cień cienia drugiej kreski. Oczywiście na 99% to moje zwidy... Ale mam objawy jak w poprzedniej ciąży, tylko ta miesiączka wszytko pasuje...
    Najmłodsza zapodaj swoją magiczną kulę ;)

    Kochana rano zrób bete i wszystko będzie jasne.
    Pozdrawiam

    Izaw lubi tę wiadomość

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Maniaczq Koleżanka
    Postów: 34 3

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem... Tylko spać nie mogę... Chciałabym coś zniszczyć na. Tych testach i pewnie dlatego zobaczyłam. Można tu jakoś didawac zdjęcia?

    Iga66 lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 01:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy przenigdy nie bede doszukiwac sie objawow ciazy, przyrzekam oficjalnie! Mam niebieskie zylki na piersiach, odbija mi sie 100 razy na minute i nigdy wczesniej nie mialam czegos takiego, a o niczym to nie swiadczy. No chyba, ze o zbyt wysokim progesteronie albo wirusie zoladkowym, ktory w koncu i mnie dopada...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziendobry umnie to naprawde jakis dziwny cykl dzis temperatura 36.66 to 7 cykl z ovufriend a ja nigdy nie mialam tak niskich temperatur w 2 fazie. Moze to duphaston tak dziala na mnie. boze ciagle cos :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Dokładnie tak, na skurcze brzucha. Ja w zeszłym cyklu włączyłam duże dawki magnezu, brałam 2x2 magvit b6, on ma 48 mg jonów magnezu w tabletce, wiec to w sumie nie jest duża dawka, krzywdy sobie nie można chyba zrobić, a przysięgam, że okres ledwo poczułam. Nawet chyba tabletki przeciwbólowej nie brałam. Teraz też tak jadę. I podobnie jak magneb6 to jest lek a nie suplement, a jest tańszy :)
    Kurde to może ja tez zaczne go brac w @ bo ja mam bardzo bolesne.
    No i teraz jak pojde do mojej ginki to już nie ma zmiłuj tak szybko od niej nie wyjde.Mam cala liste pytan.I nie pozwalam już na takie podejście jej ,ze na pewno się nie uda...( bo ostatnio miałam takie wrazenie ,ze krzyżyk postawila do hsg) Bo później jednak wychodzi ,ze moglo się udac !!! i ja jestem w czarnej dupie i rozpaczy bo nie wiem co robic.A tez miałam bole i skurcze ...no wyszlo jak wyszlo :( ale może ten magnez mogłam sobie brac.A co do kota to się zgadzam w 100 % w okres nie ma roznicy ale te pare dni na pozytywnej becie to w nocy spal przy mnie :) czego nie robi nigdy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2018, 08:30

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś na teście turbo biało zrobiłam tak profilaktycznie przed sylwkiembp nawet nie wiem kiedy i czy wogole była ovu w tym cuklu.

    Fiorella trzymam kciuki mam nadzieje ze to tylko takie jednorazowe daj znać koniecznie jak wyniki

    fiorella82 lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi wreszcie temp skoczyła i wyznaczyło owu. Kurcze, znowu 21dc, kiedy mi wreszcie wrócą krótkie cykle :(?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam eksperyment. Zmierzyłam termometrem owulacyjnym (2 miejsca po przecinku) i zwykłym temp przed chwilą. Owulacyjny 37.03, zwykły 36.8... O.o

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    U mnie chyba 14 dpo, bo zwątpiłam.
    Okres zawsze dostaje 14 dpo ... temp niezbyt spadła, objawów okresu brak. Test negatywny. Nie ogarniam :p

    Wczoraj odstawiałam heparynę i resztę ..

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d66140775a65.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2018, 09:18

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Hej.
    U mnie chyba 14 dpo, bo zwątpiłam.
    Okres zawsze dostaje 14 dpo ... temp niezbyt spadła, objawów okresu brak. Test negatywny. Nie ogarniam :p

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d66140775a65.png
    ladnie to wyglada

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Dziś na teście turbo biało zrobiłam tak profilaktycznie przed sylwkiembp nawet nie wiem kiedy i czy wogole była ovu w tym cuklu.

    Fiorella trzymam kciuki mam nadzieje ze to tylko takie jednorazowe daj znać koniecznie jak wyniki
    Zrobiłam betę, czekam. Plamienie jest cały czas.

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella a masz swojego lekarza, z którym możesz być w kontakcie? Napisać sms, zadzwonić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2018, 09:31

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
‹‹ 221 222 223 224 225 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ