X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ale co myślicie nigdy nie miałem takiego długiego skoku w dół mocnego przez tyle dni i do tego ta zywoczerwona krew jak na zdj wyżej:(

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alis132 wrote:
    Wiem ale co myślicie nigdy nie miałem takiego długiego skoku w dół mocnego przez tyle dni i do tego ta zywoczerwona krew jak na zdj wyżej:(

    Temp wyglada jakby okres miał przyjść kochana, krew również na to wskazuje

    alis132 lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( heh znów miałam nadzieję bo w życiu przy okresie nie miałam takiej krwi

    MIśka94, kalcia64 lubią tę wiadomość

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie chcę nakręcać ale albo okres się rozpoczyna albo to rzeczywiście implantacja u mnie było więcej krwi .

    U mnie strasznie , nie pisałam wam ale po godzinie 3 córka mi wymiotowała , sądziłam że to od słodyczy bo wiecie Mikołaj był to sporo zjadła słodkiego ale obiad i kolację normalnie bo musiałam zabrać te slodycze. W dzień miała lekką biegunkę jak zasnea już na noc patrzę coś mi śmierdzi a tam samą wodą w pampersie , zmieniłam i tak do koleżanki pisałam a ona właśnie napisała że siedzi w WC brzuch boli i biegunkę ma .
    Już się boję aby na mnie nie przeszło

    alis132 lubi tę wiadomość

    Córka 2015 <3
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedna :( ja wiem że schizuje ale pierwszy raz tak inaczej i mam spadek apetytu nie jak przed okresem ,zawsze byłam jak odkurzacz... noi brzuch nie boli

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis jedyne co ci zostalo to czekac i isc na bete e terminie wyznaczonym przez gina . Nic wiecej nie zrobisz. Wiem , ze ciezko sie nie nakrecac ale z czasem ochloniesz i bedziesz myslec troche mniej emocjonalnie.

    Chyba wlasnie do tego etapu doszlam..

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis zaczekaj do jutra , jeśli odbije do góry to jeszcze jest szansa , no kurde tyle serduszek było że musi się udać. Trzymam bardzo mocno kciuki i zajmij się czymś bo jeśli nie testujesz czy też bety nie robisz to takim schizem to cykl możesz nieźle przedłużyć

    Córka 2015 <3
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis albo @ sie rozkreca albo podraźnione masz wejście pochwy i stad taka krew(miałam tak ostatnio). Odetchnij i czekaj na rozwój sytuacji a jak przyjdzie @ to spinasz tyłek i dzialasz dalej.

    Ale teraz slysze bardzo duźo osób ma jelitówkę :/ ja z mama mialam 2 lata temu na swieta ale to taka mega,ze nie kontaktowałysmy.. oby u nas ominelo teraz.

    Monia ja dokładnie mam tak. Powiem Wam,że po wizycie byla euforia ale teraz kilka spraw mam na glowie i to clo wzielam,teraz globulki i ja nawet nie mam czasu myslec (jedynie by nie zapomniec lekow haha:p) no i jutro mikolajki moja ma na wsi,rano tescie i ciągle coś się dzieje ;) oj mysle ze ten cykl.mega na luzie bedzie a w swieta pewnie do sylwestra jak juz bedzie wiecej czasu to nakrętka bo odliczanie do testu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2018, 22:46

    Izaw, alis132 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na „nienakrecanie” polecam winko :D Ja w tym cyklu relaksuję się kiedy mogę, więc teraz też wspieram endometrium czerwonym wytrawnym i jest mi zdecydowanie lepiej z takim luzem :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Na „nienakrecanie” polecam winko :D Ja w tym cyklu relaksuję się kiedy mogę, więc teraz też wspieram endometrium czerwonym wytrawnym i jest mi zdecydowanie lepiej z takim luzem :)
    Ja nie cierpie wina,piwa wódki i jestem ta nie pijaca ;p ostatnio maź mi kupil wino ale bylo tak gorzkie i obrzydliwe ze sam wypil :D moźe polecisz coś lepszego?;p

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka w moim województwie szalała w tamte wakacje do tego stopnia że dzieci na kroplówkach w szpitalu leżały w izolatkach,też miałam skierowanie ale u nas na szczęście się obyło bez szpitala, bardzo groźnie było i to najwięcej dzieci miało , za to na początku roku dorośli u nas mieli dzieci ominęło.

    Co do wina ja w tym cyklu przegielam z piciem hahaha odkryłam mega słodkie winko i tak chlupalam sobie a to z koleżanką, z mamą , siostrą hahaha .
    Właśnie na jutro byłam umówiona na nockę ze znajomymi myślałam co wymyślić bo nie chce na około mówić że test pokazał drugą kreskę ale samo się wyjaśniło córka biegunkę ma i wystarczy

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Córka 2015 <3
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciala byc ta niepijaca, ale uwielbiam wino, a raczej jego smak, chetnie wybralabym sie na jakas degustacje :D
    Ale uwielbiam tez wszelkiego rodzaju herbatki, wiec je tez polecam :)

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Ja przełożyłam gina na poniedziałek.
    Skoro w 11 dc nic nie było widać, to w 13 mogłoby być podobnie :p
    Szkoda wydawać kasę ;)

    Bardzo wyluzowałam.
    Nie wyluzowałam w sensie nic nie robie, ale zeszło ze mnie to uczucie, ze już teraz natychmiast muszę być w ciąży :)

    W poniedziałek gin i konsultacja telefoniczna z genetykiem.
    W poniedziałek będę próbowała tez umówić się do jednego z lepszych hematologów w krk. Zobaczę jak z terminami.

    W czwartek immunolog, jak babka będzie beznadziejna to mam jeszcze w poniedziałek następny termin u innej :p

    18.12 stary jest zapisany na badanie nasieni, wiec fajnie, gdybym była już jednak po owu, o ile będzie z lewej strony. Bo tak to bez roznicy. No i po weekendzie będę dalej próbowała dostać się na laparoskopię.
    Chodzisz prywatnie do gina w Krk? Polecono mo kedna pania ale zasiegam szerszej opini. Do kogo chodzisz?

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie 8dpo. Od dzisiaj czuje podbrzusze i jak w cyklu ciazowym i temp skoczyla o 0,2 z dnia na dzien. Ale nie nakrecam sie bo chyba oszaleje jak zobacze biel. No nic. Sprobuje nie zatestowac wczesniej niz we czwartek tak jak sobie postanowilam.
    A co do poznej owu dziewczyny to moja owu byla w 40dc i zaskoczylo. Co prawda skonczylo sie zle, ale nikt mi nie udowodni ze to od poznej owu... to nie ma nic do rzeczy..

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Na „nienakrecanie” polecam winko :D Ja w tym cyklu relaksuję się kiedy mogę, więc teraz też wspieram endometrium czerwonym wytrawnym i jest mi zdecydowanie lepiej z takim luzem :)
    A tylko wytrawne jest okej? Zadne inne alr czerwone juz nie?

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alis132 wrote:
    Wiem ale co myślicie nigdy nie miałem takiego długiego skoku w dół mocnego przez tyle dni i do tego ta zywoczerwona krew jak na zdj wyżej:(
    Kochana implantacja ma to do siebie ze zazwyczaj jest to jednodniowy spadek (zadko spotykany.) A nie tak jak u Ciebie kilka dni. Ale zawsze jest nadzieja poki nie ma @:-) mowi ta co nawet przy @ robila testy :-) hehhe

    10.09.2019 Marcel
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    A tylko wytrawne jest okej? Zadne inne alr czerwone juz nie?

    Na endometrium podobno najlepsze wytrawne, ale ja bym nie przełknęła, więc u mnie półsłodkie, każdy łyk zajadany orzechem brazylijskim i endometrium było ładne w tym cyklu :P

    27 lat
    9cs
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaw wrote:
    Na endometrium podobno najlepsze wytrawne, ale ja bym nie przełknęła, więc u mnie półsłodkie, każdy łyk zajadany orzechem brazylijskim i endometrium było ładne w tym cyklu :P
    Ja wlasnie tez za wytrawnym nie przepadam. Lekko slodkie byle by nie slodkie. :-)
    Moje endo z jednego cyklu przed owu bylo 13mm to chyba ok?

    10.09.2019 Marcel
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 02:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Ja wlasnie tez za wytrawnym nie przepadam. Lekko slodkie byle by nie slodkie. :-)
    Moje endo z jednego cyklu przed owu bylo 13mm to chyba ok?

    Tak, to super endometrium :)

    27 lat
    9cs
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 03:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nawet spać nie mogę:O teraz 36,2 zobaczę o 5.30?

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ