X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona daj znac!

    Aga super beta uff!!
    Aga pózna owu,zawsze sie nad nią zastanawialam. U mnie nie wychodzilo ale znam z ovu kolezanke ktora ma 2latka z poznej wiec wiesz ;)

    Izaw, Nona lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ktorych facet byl juz na badaniu nasienia, mam pytanie :) Jak to wyglada od strony „technicznej”? Trzeba od razu udac sie do kliniki leczenia nieplodnosci, czy dostaje sie skierowanie od ginekologa? Jestem totalnie zielona...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Dziewczyny, ktorych facet byl juz na badaniu nasienia, mam pytanie :) Jak to wyglada od strony „technicznej”? Trzeba od razu udac sie do kliniki leczenia nieplodnosci, czy dostaje sie skierowanie od ginekologa? Jestem totalnie zielona...

    Można iść "z ulicy" bez skierowania. W niektórych klinikach trzeba się tylko umówić wcześniej na konkretną godzinę, w innych idzie się i czeka w kolejce.
    Można też robić w laboratoriach typu Diagnostyka, ale z tego, co wiem, nie mają oni do tego przystosowanych pomieszczeń i np. w Krakowie odsyłają panów do toalety dla klientów, co uważam za poważne naruszenie godności mężczyzny jako pacjenta.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:12

    Kark2 lubi tę wiadomość

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mogę dołączyć? Dziś 1 dzień cyklu normalnego po poronieniu i jednocześnie 1 dzień dalszych starań. Pewnie w grudniu już nie zdażę testować ale przynajmniej za Was trzymam kciuki :)

    Beti82, Nona, Izaw, tęczova, Agagusia, przedszkolanka:), NiespełnionaMama, Iga66, Anhydra, k878 lubią tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:12

    5ylwian lubi tę wiadomość

  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Dziewczyny, ktorych facet byl juz na badaniu nasienia, mam pytanie :) Jak to wyglada od strony „technicznej”? Trzeba od razu udac sie do kliniki leczenia nieplodnosci, czy dostaje sie skierowanie od ginekologa? Jestem totalnie zielona...

    Można od razu do kliniki, tam mają do tego specjalny pokój dla panów, kobieta może towarzyszyć jeśli ma się taką ochotę. Ja tylko słyszałam żeby faktycznie udać się na takie badanie do kliniki, bo koszt praktycznie taki sam jak w zwykłym laboratorium, i komfort lepszy niż w toalecie, a w klinikach jest dokładniejsze, tam jest badane komputerowo ale wspomagane człowiekiem, w zwykłym labie tylko komputerowo i wyniki potrafią znacznie odbiegać.

    Nona lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Toonney, trzymamy mocno kciuki!!!

    Ja po pierwszym monitoringu, chyba jednak za szybko. Jest w lewym 10mm, a w prawym 11mm. Lekarka mówi, że nie ma opcji, żeby "pikały" na tak wczesnym etapie, a ja to wiem :D w poprzednim cyklu pikała lewa strona i w niej był pęcherzyk. No i czułam jajniki przy USG. Oby była podwójna szansa, niech rosną równiutko :)

    Mam iść na krzywą insulinową, może jutro podjadę.

    Tak samo miałam w tym cyklu, po pikaniu byłam przekonana że już po owu, a na monitoringu się okazało że wcale nie, i miałam jeszcze 2 dni :)

    27 lat
    9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:12

    Lami, Kark2, przedszkolanka:), Anhydra, k878 lubią tę wiadomość

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, działacie jeszcze dzisiaj?

    Izaw, wiedziałam, że owu nie będzie na godzinach, bo testy jeszcze jasne, ale fajnie, że wstępnie potwierdziło się uzasadnione pikanie z obu jajników :) Stawiam na środę/czwartek. W poprzednim cyklu w 12dc miał 23mm, a pękł mając 26mm. Może ten (albo te :) ) pęknie ciut mniejszy.

    Bardzo wierzę w ten cykl!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2018, 17:01

    Izaw, Nona, Szczęściara, Iga66, madziorek86 lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info dziewczyny! Muszę poszukać jakiegos miejsca, bo w naszym malym miescie jest tylko alab... Moze uderzymy do Wawy do kliniki.

    U mnie 8dc, test owu negatywny, mam nadzieję, że nie bedzie poznej owulacji i zacznie ciemniec od poniedzialku :)

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 11:53

    Nikodemka lubi tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia wrote:
    Dziewczyny, kamień z serca - beta 3029:) uff...
    Ok, uspokoiłam sie, naprawde. Ciekawe tylko na jak dlugo... dlaczego to wszystko musi byc takie trudne???dlaczego nie da sie wyłączyć glowy?
    Dziekuje za wsparcie, duzo to dla mnie znaczy.

    nie też raz bolą, raz nie. Wiesz co mi pomogło? Koniec badania bety i usg. Zrobię dopiero genetyczne w 12 tc. Co ma być to będzie. I nie macam się po cyckach już.

    Kark2, Anhydra lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:13

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Szczęściara, ja tam wierzę, że coś się u Ciebie kroi :)
    Pozostaje tylko czekać.

    Kark2 lubi tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przełożyłam gina na poniedziałek.
    Skoro w 11 dc nic nie było widać, to w 13 mogłoby być podobnie :p
    Szkoda wydawać kasę ;)

    Bardzo wyluzowałam.
    Nie wyluzowałam w sensie nic nie robie, ale zeszło ze mnie to uczucie, ze już teraz natychmiast muszę być w ciąży :)

    W poniedziałek gin i konsultacja telefoniczna z genetykiem.
    W poniedziałek będę próbowała tez umówić się do jednego z lepszych hematologów w krk. Zobaczę jak z terminami.

    W czwartek immunolog, jak babka będzie beznadziejna to mam jeszcze w poniedziałek następny termin u innej :p

    18.12 stary jest zapisany na badanie nasieni, wiec fajnie, gdybym była już jednak po owu, o ile będzie z lewej strony. Bo tak to bez roznicy. No i po weekendzie będę dalej próbowała dostać się na laparoskopię.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2018, 18:04

    Sung lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:13

    Najmłodsza_staraczka lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona to super,kciuki za owu!

    Nikodemko a jakie masz kreski na testach? Moj dzisiaj mega ciemny jak na 8dc ale negatyw. Nie czuję jeszcze się na owu,chciałabym by tak byla za tydzień bo w środę kończę globulki..
    Co do badania to mój w domu mogl i ja zanosilam (wtedy mieszkalismy 5 min.od labo).

    Najmłodsza_staraczka plan jest,starania są :D


    Nona lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ