X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym już jutro chciała ale tym razem się wstrzymam,aż tak bardzo nie myślę juz,chyba do mnie jeszcze nie dotarło do końca.

    Córka 2015 <3
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ❤ A jak t woj wykres?

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BumBum23 wrote:
    Po plamieniu test się robi 2 dni później,i widzisz lekarz mówił 10 a dzisiaj co jest ? 8 doooero.
    Wiem jak jest ciężko bo o pierwszą starałam się 4 lata i po tych 4 latach jak była pozamaciczna miałam mega szok a najbardziej po tym jak mi narządy usunąć musieli,ja byłam już bliska najgorszego kroku.
    Teraz ten pierwszy cykl w którym postanowiliśmy się starać i ta blada kreska jestem wystraszona i w wielkim szoku że tak szybko bo się nie spodziewałam szczerze mówiąc i chyba tak naprawdę nie byłam na to gotowa czas pokaże. Możemy razem w poniedziałek zrobić test

    Może zatestuję z Wami w poniedziałek :D Szykuje się zbiorowe testowanie :)

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alis132 wrote:
    ❤ A jak t woj wykres?
    Nie robiłam , dopiero się na forum rejestrowalam bo stare konto kiedyś usunelam. Temperature mam przeważnie nie przekraczającą 36 a teraz do 37.5 dochodzi

    Córka 2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już wzięłam męża ma wywołanie. Chce już mieć tą @ i z głowy. Owu najszybciej w święta, więc jak będzie czas to poseksimy, jak nie to trudno. Ogólnie chyba faktycznie się zraziłam i nie chce kolejnego dziecka. Także żegnam się z wami i z trzymam kciuki za wszystkich.

    Co do późnej owulacji, to ja mam owu 18-28dc zazwyczaj, w życiu trafiły mi się tylko 4 owu przed 14dc i z tych cykli mam 3 dzieci. Więc u mnie zaskakuje tylko we wczesnych owu.

    alis132 lubi tę wiadomość

  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BumBum23 wrote:
    Nie robiłam , dopiero się na forum rejestrowalam bo stare konto kiedyś usunelam. Temperature mam przeważnie nie przekraczającą 36 a teraz do 37.5 dochodzi
    To u Ciebie wiadomo czego się spodziewamy! Najlepszego kochana <3 trzymam kciuki. :**

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Ja już wzięłam męża ma wywołanie. Chce już mieć tą @ i z głowy. Owu najszybciej w święta, więc jak będzie czas to poseksimy, jak nie to trudno. Ogólnie chyba faktycznie się zraziłam i nie chce kolejnego dziecka. Także żegnam się z wami i z trzymam kciuki za wszystkich.

    Co do późnej owulacji, to ja mam owu 18-28dc zazwyczaj, w życiu trafiły mi się tylko 4 owu przed 14dc i z tych cykli mam 3 dzieci. Więc u mnie zaskakuje tylko we wczesnych owu.

    Nie poddawaj się!

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark, ściskamy mocno! Super było się tu z Tobą wspierać. Poukładajcie sobie w główkach, wyluzujcie, zajmijcie się sobą i ♥️♥️♥️ Mam jednak cichutką nadzieję, że do zobaczenia niebawem.

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w grupie siła

    k878 lubi tę wiadomość

    Córka 2015 <3
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze tak na marginesie napiszę wam że ciągle w papier zaglądam i chyba czekam na tą krew implantacyjna, myślę skoro w pierwszej było to teraz też a z drugiej strony wiem że nie musi tak być.Tak prostując gdyby była krew wiedziała bym już na 99% i test by tylko potwierdził a tak muszę w ciemno testować w poniedziałek chyba że coś będzie w weekend

    Córka 2015 <3
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis głowa do gory kochana !


    Ja jeszcze leżę w łóżeczku :p
    Czekam na kawę do łóżka od. D.
    Jaś bawi się w łóżeczku w farmę i na chwile obecna towarzystwa nie potrzebuje

    Miło w końcu odpocząć ! Tak mi było trzeba takiego leniwego dnia, po tych wszystkich zjazdach, egzaminach i przeprowadzce :)

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • PerAsperaAdAstra Przyjaciółka
    Postów: 118 110

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny..w czwartek beta wyszła mi <0.1 wiec stwierdziłam trudno...czekam na @. Ale do tej pory mam tylko te plamienia brązowe i to nie cały czas. Zrobiłam rano test wyszedł negatywny. Nie wiem. Zawsze miesiączkę mam bardzo obfita i bolesna a tu nic.. co o tym myślicie ?

    iv09cwa1nva1bzbg.png

    8cs o drugie szczęście. AMH 0,55

    85dq0cl.png
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PerAsperaAdAstra wrote:
    Cześć dziewczyny..w czwartek beta wyszła mi <0.1 wiec stwierdziłam trudno...czekam na @. Ale do tej pory mam tylko te plamienia brązowe i to nie cały czas. Zrobiłam rano test wyszedł negatywny. Nie wiem. Zawsze miesiączkę mam bardzo obfita i bolesna a tu nic.. co o tym myślicie ?

    To hormony jeśli implantacyjne to żywa krew by była ( chyba ) a jeśli i brązowa to i tak za szybko na test,jak się nie rozkręci to za 2-3 dni powtórz .

    Córka 2015 <3
  • PerAsperaAdAstra Przyjaciółka
    Postów: 118 110

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BumBum23 wrote:
    To hormony jeśli implantacyjne to żywa krew by była ( chyba ) a jeśli i brązowa to i tak za szybko na test,jak się nie rozkręci to za 2-3 dni powtórz .

    Taka żywa krew tzn odrobina jest przy podcieraniu na papierze...i tyle. Myślałam że może test juz coś pokaże a tu nawet bladzizny. Sama nie wiem już co o tym myśleć.

    iv09cwa1nva1bzbg.png

    8cs o drugie szczęście. AMH 0,55

    85dq0cl.png
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko mi tak pisać i wróżyć z fusow,każda z nas ma inny organizm,mi przed widoczną krwią widać było ledwo cien, plamienie miałam sobota niedziela delikatnie a w poniedziałek popołudniu dwie tłuste krechy.
    Mini teraz też odczytuje to jako znak bo to są te same dni co w pierwszej

    Córka 2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:13

  • PerAsperaAdAstra Przyjaciółka
    Postów: 118 110

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BumBum23 wrote:
    Ciężko mi tak pisać i wróżyć z fusow,każda z nas ma inny organizm,mi przed widoczną krwią widać było ledwo cien, plamienie miałam sobota niedziela delikatnie a w poniedziałek popołudniu dwie tłuste krechy.
    Mini teraz też odczytuje to jako znak bo to są te same dni co w pierwszej

    Kurcze..może nie będę jeszcze spisywała tego cyklu na straty.. tak jak mówisz. Poczekam i zobaczę. Jeśli się nie rozkręci to w poniedziałek powtórzę test.

    iv09cwa1nva1bzbg.png

    8cs o drugie szczęście. AMH 0,55

    85dq0cl.png
  • PerAsperaAdAstra Przyjaciółka
    Postów: 118 110

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Per Apera moim zdaniem przy takie becie i plamieniach to tuż przed @ jesteś niestety...


    Ehh..tez mi się tak wydaje jednak nigdy tak nie miałam. Zawsze obfite krwawienia 28 dc jak w zegarku no i potworny ból brzucha i klucza jajnika. Teraz nic. Tylko piersi bolą. Dziwne to wszystko.

    iv09cwa1nva1bzbg.png

    8cs o drugie szczęście. AMH 0,55

    85dq0cl.png
  • PerAsperaAdAstra Przyjaciółka
    Postów: 118 110

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez sobie tak myślę że betę robiłam o 8 rano w zwarte a plamienia dopiero wtedy się pojawiły. .może to było za wcześnie na badanie ?

    iv09cwa1nva1bzbg.png

    8cs o drugie szczęście. AMH 0,55

    85dq0cl.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ