Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    A hybryd w ciazy nie mozna robic?
    Na Facebooku jestem na grupie to widzę że dziewczyny sobie robią , ja też nie będę rezygnować, jedynie do porodu bym zdjęła bo będę chciała cesarkę.

    Nona bardzo fajna jest , moja pierwsza i naprawdę z całego serca polecam, paznokcie po niej błyszczą lepiej niż po bezbarwnym i są mocniejsze

    Nona lubi tę wiadomość

    Córka 2015 <3
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    A hybryd w ciazy nie mozna robic?
    Ło matko oczywiście, że można. Paznokcie są martwym tworem, nic z hybrydy do organizmu się nie dostaje. Formaldehyd to już zupełnie inna bajka.

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Ło matko oczywiście, że można. Paznokcie są martwym tworem, nic z hybrydy do organizmu się nie dostaje. Formaldehyd to już zupełnie inna bajka.

    Można można ale jak się jakiś grzybek wda to już tak wesoło nie będzie

    Córka 2015 <3
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie dlatego pytam czy mozna. Bo sie zdziwilam ze NIE mozna... :-) ponoc do porodu sn tez nie mozna bo moze plytka siniec a oni musza to widziec. :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BumBum23 wrote:
    Można można ale jak się jakiś grzybek wda to już tak wesoło nie będzie
    A dlaczego miałby jakiś "grzybek" się wydać?
    Grzybica płytki paznokciowej może powstać jedynie w wyniku źle wykonanej stylizacji, gdy pod zapowietrzoną hybrydę dostanie się woda i wszelkie zanieczyszczenia. Dlatego trzeba chodzić w sprawdzone miejsca :)

    Reszta to mity:) nie jest łatwo nabawić się chorób paznokci :)

    Do porodu trzeba mieć odsłoniętą płytkę rąk lub nóg, choć lekarze preferują dłonie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2018, 14:28

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka a kto mówił że nie można ?
    Są dziewczyny które rezygnują owszem a jeszcze niedawno nagonka była że lampy powodują raka to już w ogóle hahaha

    Domi sama sobie robię paznokcie,nie chce się kłócić o te robienie paznokci czy grzybki na nich,nawet najlepsza kosmetyczka może zrobić kuku.
    Wczoraj sobie robiłam i też się wystraszyłam miałam 2 paznokcie żółte podobnie wyglądały jak zielona bakteria po chwili przypomniałam sobie że parę dni temu kurkumą uwalilam ha

    Córka 2015 <3
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi siejuz troche odechciewa dzieci. Od 2 tyg moje 3 letnie dziecko zamienilo sie w potwora. Wszedzie z nia szlo isc a teraz mega wstyd. Zachowuje sie okropnie, nie slucha mnie i meza, odzywki ma jak 13 latka. Jest naprawde okropna, nie wiem co jej sie stalo ale potrafi doprowadzic mnie do placzu..

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BumBum23 wrote:
    Oleczka a kto mówił że nie można ?
    Są dziewczyny które rezygnują owszem a jeszcze niedawno nagonka była że lampy powodują raka to już w ogóle hahaha

    Domi sama sobie robię paznokcie,nie chce się kłócić o te robienie paznokci czy grzybki na nich,nawet najlepsza kosmetyczka może zrobić kuku.
    Wczoraj sobie robiłam i też się wystraszyłam miałam 2 paznokcie żółte podobnie wyglądały jak zielona bakteria po chwili przypomniałam sobie że parę dni temu kurkumą uwalilam ha
    Gdzies czytalam. :-) ale olalam to.. bez przesady.

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    A mi siejuz troche odechciewa dzieci. Od 2 tyg moje 3 letnie dziecko zamienilo sie w potwora. Wszedzie z nia szlo isc a teraz mega wstyd. Zachowuje sie okropnie, nie slucha mnie i meza, odzywki ma jak 13 latka. Jest naprawde okropna, nie wiem co jej sie stalo ale potrafi doprowadzic mnie do placzu..
    Pocieszyc cie moge jedynie w ten sposob ze corka mojej kolezanki lat 6 spiewa piosenki z jezykiem niecenzuralnym typu cypis. :-) potrafi klnac gorzej niz szefl w miejscu publicznym. Ja nie wiem skad sie takie cos bierze. Chyba ze szkoly:-)

    10.09.2019 Marcel
  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zglaszam, że pierwszy raz w życiu zobaczyłam dziś dwie kreski na teście ciążowym :o na razie nie zaznaczam na ovu, zbadam betę w poniedziałek, powiem małżonkowi i zacznę się cieszyć :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2018, 15:07

    przedszkolanka:), Beti82, Lami, RudaAnna, Domi_tur, Izaw, Sung, Dorciax, Agagusia, Nona, Agus92, patuniek86, NiespełnionaMama, k878, madziorek86 lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorciax - ale ładny owulak! :)

    Lami - my w poprzednich cyklach robiliśmy to mechanicznie i na zawołanie. Ten seks był aż...smutny. Teraz troszkę to przegadaliśmy i postanowiliśmy nie pilnować pozycji, tylko robić to jak będziemy mieli ochotę. Trudno, najwyżej nie wyjdzie... Ale przynajmniej jest miło :D

    Test owu coraz bardziej pozytywny, cieszę się, bo to znaczy,że nie mam co się bać o późną owulację. Proszę jeszcze tylko o chociaż odrobinę płodnego śluzu i będzie pięknie! Choć i tak chyba nie obejdzie się bez Conceive...

    Dorciax, Nona lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorciax wrote:
    Hejka dziewczyny, chętnie dołączę do testowania. Możecie mnie wpisać na 23.12 :)
    Dzisiaj byłam u gina - pęcherzyk owulacyjny jest 24mm, owulka dzisiaj lub jutro. Paski owulacyjne też już potwierdzają. Jestem mega zdziwiona bo wyjdzie mi owulka w 18 dc a nie jak ostatnio w 31 :)

    Czuje się jak lekomanka, dostałam dzisiaj zestaw: Duphaston,Tardyferon, Bromergon, Glucophage + to co już zażywam czyli kwas foliowy i probiotyk.
    Trzymam mocno kciuki za Wasze testowanie!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7625b885fcb9.jpg
    Wspaniale <3 to na swieta dwie kreski <3

    Dorciax lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia pochwał się z nami testem ;) gratuluje :)

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia moja również dostała małpiego rozumu w sklepach,te zabawki wystawione,dzieciak zachowuje się jak by pierwszy raz widzial,ma w domu tego bebo fishera ale przecież w sklepie fajniejszy mimo że identyczny. Ma szlaban na skleoy od tygodnia.

    Natalia po cichu gratuluję :)

    Dziewczyny te testy owulacyjne są jakieś dziwne, mi nigdy pozytywny nie wychodizl,były dwie kreski i tyle,jedna jasniejsza zawsze

    Córka 2015 <3
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BumBum23 wrote:
    Oleczka a kto mówił że nie można ?
    Są dziewczyny które rezygnują owszem a jeszcze niedawno nagonka była że lampy powodują raka to już w ogóle hahaha

    Domi sama sobie robię paznokcie,nie chce się kłócić o te robienie paznokci czy grzybki na nich,nawet najlepsza kosmetyczka może zrobić kuku.
    Wczoraj sobie robiłam i też się wystraszyłam miałam 2 paznokcie żółte podobnie wyglądały jak zielona bakteria po chwili przypomniałam sobie że parę dni temu kurkumą uwalilam ha

    Zrobiłam myślę, że w tysiącach można liczyć stylizacje hybrydowe, nikt nie miał nigdy grzybicy :) sterylne narzędzia, preparat przeciwgrzybiczy przed nałożeniem Hybrydy u osób, które mają problem z trzymaniem higieny paznokci, no i odpowiednie zabezpieczenie przed zapowietrzaniem:) no ale każdy ma inne doświadczenia :)

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1992 wrote:
    Zglaszam, że pierwszy raz w życiu zobaczyłam dziś dwie kreski na teście ciążowym :o na razie nie zaznaczam na ovu, zbadam betę w poniedziałek, powiem małżonkowi i zacznę się cieszyć :D
    Pochwal się Kochana! :)

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alis132 wrote:
    Zobaczcie proszę https://tufotki.pl/UrbKw

    z opisów już wróżyłam, ale ze zdjęcia krwi, to nawet mnie przerasta...
    Wybacz, nie wejdę... nawet nie wiem jak to skomentować...
    Może jedynie tak, ja niepijąca Ci to napiszę: napij się. Serio.

    plamienie implantacyjne ma jakiś ułamek kobiet! Nie szukajcie go na siłę. Nie miałam w żadnej z 6 ciąż.
    Nona wrote:
    Używacie eveline 8w1 odżywka do paznokci? Można w ciąży? Formaldehyd...
    Coś innego w tym stylu? Ma być bezbarwny /mleczny pazur.

    Nie..
    ja używam tej firmy. Jest bezbarwny i jest podkład, który niby chroni przed zwykłymi lakierami.
    https://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl/product-pol-1690-provida-Bio-lakier-do-paznokci-bezbarwny.html

    Na razie mam plan nie malować ani nie farbować, ja z tych dmuchających na zimne. Na świeta jedynie pomaluję.

    Domi_tur, Beti82 lubią tę wiadomość

  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/96b9dab38b704.jpg.html

    https://zapodaj.net/9a54aae5f00b6.jpg.html

    Iga66, Izaw, Anhydra, RudaAnna, madziorek86, SylwiaLu lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:13

  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1992 wrote:
    https://zapodaj.net/96b9dab38b704.jpg.html

    https://zapodaj.net/9a54aae5f00b6.jpg.html
    Gratulacje! Pięknie widać kreseczke <3

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ