X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj nie pije wcale alkoholu ani nie pali.
    Pracuje na kopalni, nosi bokserki, bierze suple. Sportu nie uprawia zbytnio, kilka kg nadwagi jest ale nie jest typem siedzenia przed tv/ komp . Taka moja zlota raczka, wszystko zrobi, majsterkowicz. A nasienie, sie okaze..

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiespełnionaMama - czekamy na znak po wynikach bety, będzie dobrze!


    Ja chyba będę robiła owulaki do końca cyklu... Boję się powtórki z rozrywki jaka była tu:

    https://zapodaj.net/925929ba58648.jpg.html


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2018, 19:52

    NiespełnionaMama lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będą dobre! a niech się chłopy też badają a nie tylko my. Tylko Monia nie pokazuj mu,że się stresujesz bo jak będzie po antybiotyku plus stres to wiesz.. ;)
    i jeszcze przypomniało mi się apropo wagi,moja znajoma musiała schudnąć i podobno jej się udało (sorki,no ale nie widać :P ) i zaszła ;)

    Nona lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    NiespełnionaMama - czekamy na znak po wynikach bety, będzie dobrze!


    Ja chyba będę robiła owulaki do końca cyklu... Boję się powtórki z rozrywki jaka była tu:

    https://zapodaj.net/925929ba58648.jpg.html
    o . To faktycznie.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia czytałam, ze trzeba odczekać minimum 4 tygodnie od antybiotyku. Wiec wersje są różne, najlepiej dopytaj lekarza. Ale 4 tygodnie nie brzmią już tak strasznie :D

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    NiespełnionaMama - czekamy na znak po wynikach bety, będzie dobrze!


    Ja chyba będę robiła owulaki do końca cyklu... Boję się powtórki z rozrywki jaka była tu:

    https://zapodaj.net/925929ba58648.jpg.html

    A u mnie owulaki nadal do dupy.
    NIGDY nie miałam tak długiego cyklu.
    Stawiam na owu niedziele/poniedziałek

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    A u mnie owulaki nadal do dupy.
    NIGDY nie miałam tak długiego cyklu.
    Stawiam na owu niedziele/poniedziałek
    ja u siebie niestety też. test w sylwestra? :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3783 5602

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez przed badaniami nasienia ale chyba dopiero po zbliżającej się (mam nadzieję) owu, oczywiście ja jestem bardziej zaangażowana i zestresowana tym niż mój mąż. Mój wielbi piwko i to mnie martwi ale poza tym raczej ok tryb życia, choć też praca typowo przed komputerem.. tak jak ja zresztą..

    Poza tym u mnie 11 dc, na razie nie czuje zadnych objawow owu, jutro zamierzam testowac owu po raz pierwszy.

    Bede w domu o 20.30-21, widze ze Wy zwykle testujecie w ciagu dnia, czy myslicie ze test owu z 20-21 bedzie wiarygodny?
    na ulotce napisane jest, zeby testowac o dowolnej porze, byle nie rano, ale zastanawiam sie jakie sa Wasze doswiadczenia.


    NiespelnionaMama - trzymam kciuki za pozytywny obrót sprawy, za piekna bete!

    I u wszystkich za super nasienie i sukcesy w grudniowych cyklach:D

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    będą dobre! a niech się chłopy też badają a nie tylko my. Tylko Monia nie pokazuj mu,że się stresujesz bo jak będzie po antybiotyku plus stres to wiesz.. ;)
    i jeszcze przypomniało mi się apropo wagi,moja znajoma musiała schudnąć i podobno jej się udało (sorki,no ale nie widać :P ) i zaszła ;)


    Jedna z najgrubszych kobiet świata urodziła dziecko, ważyła prawie 280 kg.
    Wiadomo, że nadwaga nie pomaga, ale szczupłe kobiety też przecież mają problem z zajściem...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, widzę że przyszła fala badania naszych chłopów :D I bardzo dobrze, my co i raz rozkładamy nogi to i oni niech się pomęczą!

    Wik89 - u mnie podobnie, 12dc :) Owulak wieczorem będzie jak najbardziej wiarygodny, byle byś tylko za dużo nie piła 2 godziny przed zrobieniem.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3783 5602

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka - dzięki za radę, tak zrobię!

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 05:33

    Wik89, Nona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:24

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 5 lat temu jak zaszlam w ciaze (donoszona) to nie czulam nic. Jedyne co to 4dni przed pozytywnym testem zrobilo mi sie niedobrze na gwaltownym zakrecie przy jezdzie autem. Maz zazartowal zebym test zrobila. I negat. Po kolejnych 3 dniach byla rocznica naszego zwiazku. Mialam test w zapasie i wypadal termin @. Aby sie go pozbyc zrobilam przed prysznicem rano. Wychodze a tam 2 krechy. Szok. I dopiero nastepnego dnia ruszylo wszystko-nudnosci,sennosc,placzliwosc,wrazliwosc na zapachy,bol piersi. Doslownie jakby ktos wlaczyl pstryczek z napisem CIAZA :) i dlatego jak w sierpniu robilam test i wyszedl pozytywn i przez kilka dni nic nie wskazywalo na ciaze juz mialam przeczucie,ze nie bedzie dobrze :(

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tylko ciagnelo w brzuchu lekko a potem tylko pieersi zaczely bolec. ;-)

    Myslicie ze warto zrovic badanie nasienia pomimo tego ze w poprzednim cyklu nam sie udalo zajsc? U mnie sa lekkie problemy, moze nawet wiecej niz lekkie ale tak pytam z ciekawosci o malza :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie! Włącza mi się moja załamka. Zabłądziłam przez chwilę w Internecie i zaczęłam czytać historie kobiet, które starają się o pierwsze dziecko 10,12...lat.
    Wiem, że niepotrzebnie, juz nie będę, ale przeszło mi przez myśl, że ja w takiej sytuacji chyba nie dałabym rady. Nie czułabym w swoim życiu sensu...
    Czasem mam myśl, że chciałabym wiedzieć, że w ogóle jestem w stanie zajść w ciążę.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzi2506 wrote:
    Miałaś te badania robione ma NFZ po drugim poronieniu? Bo mi powiedziano na wizycie u genetyka że badania na trombofilie są dopiero po 3 stracie, a po 2 tylko badanie kariotypów. Ja już wcześniej sobie sama zrobiłam te badania. Ale tak mnie to zastanawia, chyba że to od poradni genetycznej zależy.

    Miałam na nfz pełen pakiet trombofilii, MTHFR plus kariotypy ;)

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Wik ja robie owulaki zawsze ok. 20 - wcześniej nie chodzę do toalety jakieś 3 godziny i tak mi wychodzi najlepiej.

    Ja mojego tez wyślę, ale jeszcze nie wiem kiedy.
    W ogóle dowiedziałam się, że w firmie do której będę próbowała wbić dostaje się umowę na stałe po 3 miesiącach :D zero stresów! Nic nie muszę odkładać w czasie jeśli się tam dostanę.

    Ja mam dzisiaj 9 dpo, czekam już na okres, bo dzisiaj pojawiły się delikatne bóle jak na @. W poprzednim cyklu tez 9 dpo się pojawiły :D wiec nawet nie musze czekać na test, już wiem co się tam święci ;)

    Pytanie do ciężarnych i tych, co już w ciąży były. Czy miałyście jakiekolwiek inne odczucia w podbrzuszu w cyklu, w którym się udało? Takie jakieś inne uczucie? Wiem, że niektóre kobiety czują a inne nie, ale chodzi mi konkretnie o Wasze przeżycia, bo tak trochę Was znam i nie jesteście jakimiś tam statystycznymi kobietami ;)

    W ogóle duphaston... jeszcze tylko 2 dni (uff). Zanim zaczęłam brać poczytałam czy są po nim jakieś skutki uboczne. I oczywiście są dokładnie takie, jak przy ciąży xD myślę sobie SUPER. Przede mną 10 dni nakręcenia. Ale objawów u mnie konkretnie zero, tylko piersi, ale to jak co cykl tydzień po owu, wiec nie zwalam winy na dupka. Aż do dzisiaj - jak mnie zmuliło w pracy, no nie pamiętam kiedy tak marzyłam o kołderce! Spać spać spać! Prawie każda dziewczyna na duphastonie miała w objawach właśnie senność i poczucie klęski życiowej, trochę też tak mam. Wstałam rano zmęczona dokładnie tak samo jak przed pójściem spać xD

    A Wy jak się po nim czujecie?

    W ogóle sorry, że się rozpisałam, niech każda przeczyta tyle, ile chce ;) jak długo z kimś nie gadam to później włącza mi się nawijka, niestety.


    Ja generalnie jestem takim pechowcem (albo hipochondrykiem ;) ) że zawsze mam objawy uboczne i najczęściej te najrzadsze. Mi po kilku dniach brania dupka wyszła jakaś wysypka, do tego senność i trochę uderzenia gorąca. No i 2 dni przed pozytywnym testem zrobiło mi się słabo rano jak robiłam makijaż...musiałam dokończyć na siedząco :) .
    No i straszna kurwicę mialam- jakies 8dpo pierwszy raz w przeciągu 10-letniego związku eMek wylądował na kanapie :D

    Niezapominajka2, Izaw lubią tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko oczywiście,że nie twierdzę że z nadwagą się nie uda,ale tak mi się skojarzyło z koleżanką jak opowiadała ;) i przestań czytać!! Za dużo czasu masz?

    Niezapominajko ja wtedy czułam,ale bardziej mdłościami,bólami jelit itp.

    Mnie przy <3 mega bolał jajnik lewy. Melduje wykonanie obowiązku :P

    Anhydra, Izaw lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane. kupilam dupka na eBay. kosztowal mnie fortune. https://naforum.zapodaj.net/thumbs/66b12526bf9c.jpg

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ