X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GRUDNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

GRUDNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna :(

    Ja chyba muszę 8go jednak zatestować :/
    nie wiem po co, bo jestem pewna, że nic z tego.
    Śmieszne, że w tym cyklu temperaturę mam jak drut. Prosta kreska na wykresie. Żadnych skoków.
    Piersi lekko bolą, klasyk.

  • madzi2506 Autorytet
    Postów: 630 240

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziorro pozytyw jak nic ;-) w szczęśliwym cylku miałam kreskę jaśniejsza od twojej i uznałam to za pozytyw. Także po cichu gratuluję.

    Justyna przykro mi :-( oby świąteczny cykl był dla was szczęśliwy

    JustynaK90 lubi tę wiadomość

    r7xztyt.png

    Aniołek [*] 10tc - 01.2016
    Synek ❤ - 01.2017
    Maj 2018 c. bezzarodkowa
    Niedoczynność tarczycy i lekka IO
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babeczki... Czytam was namiętnie i gratuluję zafasolowanym!!!! Bardzo ładnie rozpoczął się grudzień :) Justynka ściskam mocno i trzymam kciuki za powodzenie w nowym cyklu może jeszcze końcem grudnia zatestujesz :) miałam nie wchodzić na forum żeby uspokoić głowę no ale działacie silniej niż narkotyk to nie mogę się tak od o uwolnić od Was :) ja jak na cykl bez owu mam piękny wykres hehe więc ten tego... Nie ma 100% wyznaczania czy była czy nie jak monitoring...

    Tekana, Sung, JustynaK90 lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Tekana Ekspertka
    Postów: 220 170

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Hej babeczki... Czytam was namiętnie i gratuluję zafasolowanym!!!! Bardzo ładnie rozpoczął się grudzień :) Justynka ściskam mocno i trzymam kciuki za powodzenie w nowym cyklu może jeszcze końcem grudnia zatestujesz :) miałam nie wchodzić na forum żeby uspokoić głowę no ale działacie silniej niż narkotyk to nie mogę się tak od o uwolnić od Was :) ja jak na cykl bez owu mam piękny wykres hehe więc ten tego... Nie ma 100% wyznaczania czy była czy nie jak monitoring...


    KaL wiem cos o tym sama staram sie nie zaglądać a to normalnie uzależniające jest :D do tego jak serce sie raduje ze sie tak pięknie zaczyna grudzień :D Justynka masz jeszcze szanse :) daleko do 31 :P ja czeka jak na szpilkach staram sobie nie wmawiać objawów ale oczywiście sie nie da... Hmm jakby ten czas do testowania moznaby bylo jakos przeskoczyć :D no nic jeszcze 2tyg dla mnie ale pewnie nie wytrzymam tyle :P daje sobie tydzień :D i pewnie zatestuje :D zobaczymy czy bede miała silną wole :P


    Ściskam wszystkie czekające :D cierpliwości dla nas <3

    JustynaK90 lubi tę wiadomość

    0d1yhqvkrdd1187y.png
    7470dzu53pt5x8uh.png


    10.05.2015 Aniołek (7tc) ❤ <3
    18 cs
    07.12.2016 synek ❤ <3 <3 nasza miłość ❤ <3 <3

    4cs o rodzeństwo <3<3 28.02.
    II kreski 28.03. <3
    01.02. zakończenie kp
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziorro wrote:
    alegzi to miło, że mąż wie co i jak z tymi wykresami i sie tym interesuje :) Działajcie wiec póki jest szansa :) Grudzien to przecież magiczny miesąc! :)

    Ja jestem już oczywiście po kolejnym porannym teście. I znów blaaadzioch.
    https://zapodaj.net/e7c7d99440b25.jpg.html
    Tak bym chciała już powiedziec mężowi a nie chciałabym rzucac słow na wiatr.. Co myslicie? Czy ktorejs z Was po dwoch bladziochach wyszedl jednak pozniej negatywny? Oj gdybym byla w Pl to juz dawno mialabym przy sobie wynik bety, grr :/

    Widzę bladziocha pięknego, niebieskiego :) Mocno wierzę, że u Ciebie wszystko będzie dobrze. Trzymaj się i powtórz test za jakiś czas :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2017, 11:30

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaK90 wrote:
    No to u mnie już po.. test negatywny i chwila później @
    Ehhh :( a miał być ten szczęśliwy, tak na początku czułam i co?
    Nie będzie niespodzianki na święta:(
    Ale Wam kochane życzę żeby się udało właśnie TERAZ! :)

    Tulę mocno! :* Kolejny cykl na pewno będzie Twój. Może organizm się zbuntował, bo przed świętami jest za dużo pracy? :) Trzyma mooocno kciuki za styczeń :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL, a może świąteczny cud?

    KAL, JustynaK90 lubią tę wiadomość

  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ten cykl chyba bez owu. Robiłam testy, 2 wyszły słabe więc raczej nie mogę uznać ich za pozytywne... Może na nowy rok :)

    #19dc

    Nikusiia
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    KAL, a może świąteczny cud?
    Bardzo bym chciała i nawet gdzieś tam z tyłu głowy siedzi taka myśl ale rozsądek mówi co innego... Najprawdopodobniej styczeń też będzie bezowocny no gin jest na urlopie do 14 grudnia a mówiła by zgłosić się do 4dc na USG i przepisze LAMETTE bo u mnie wysokie LH blokuje wzrost pęcherzyków no a okres powinnam dostać 10 grudnia ona w pracy będzie 15 to i tak dupa i w grudniu znów bez owu pewnie będzie więc ten cykl ostatni raz mierze temp i wywalam termometr... Chyba że się małpiszon spóźni albo zdarzy się cud :)

    Akceptacja!
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Czy mogę do was dołączyć?
    To nasz 13 cs, pierwszy z clo i ovitrelle. Nadziei wielkich nie mam, ale jedli @ nie przyjdzie to będę testować 16.12

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaK90 wrote:
    No to u mnie już po.. test negatywny i chwila później @
    Ehhh :( a miał być ten szczęśliwy, tak na początku czułam i co?
    Nie będzie niespodzianki na święta:(
    Ale Wam kochane życzę żeby się udało właśnie TERAZ! :)
    Statystycznie rzecz biorą dużo małych potomków pojawia się po sylwestrowej nocy no wiec trzymam kciuki dobre jedzonko, towarzystwo wineczkoni kolejny cykl jest wasz a potem zostaną soki tak jak w moim przypadku :) wiruski zostawiam nie wiem czy wiecie, ale ja będę z wami przechodzić tak długo dopóki każdej na fioletowej nie zobaczę wiec jesteście na mnie skazane ;)

    alegzi, JustynaK90, Kasiulka90, Sung lubią tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekny poczatek grudnia. Na prawde serce sie raduje patrzac na te kreseczki. Gratuluje zafasolowanym i dbajcie o siebie dziewczyny, rozpieszczajcie sie. Teraz juz nic innego nie jest wazne.:)
    Ja jestem 8dpo, dobrze ze wyjechalam na weekend do tesciow bo nie mam testow pod reka, a mam takie objawy jak nigdy- pewnie bym zrobila. Wczoraj caly dzien kula mnie lewa strona macicy i spojenie, dzis piersi pelniejsze i swedza jak szalone, ponadto od dwoch dni po przespanej nocy musze sobie zrobic drzemke juz kolo poludnia. Plus sluz kremowy- pierwszy raz taki widze u siebie. Takze domyslacie sie ze fisiowanie pelne, a tak naprawde sobie wkrecam to bo owu byla po stronie poprzedniej ciazy pozamacicznej gdzie moge miec niedrozny jajowod. Takze ja tez czekam na cud, ale wierze w nas wszytkie. Musimy wierzyc:*

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gucia_k wrote:
    Zrobione DZIEKUJE


    Ale miło się patrzy na Twój wykres :) Trzymam mocno kciuki :) Kiedy testujesz?

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • gucia_k Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie sie boje...po wczorajszych dwoch twstach 1 slaaaabioch drugi neg:( ale dzisiaj nie ubralam zadnego biustonosza....wszytskie za male

  • JustynaK90 Koleżanka
    Postów: 67 9

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam kochane jesteście, od razu lepiej na serduchu:)
    Po takich życzeniach następny raz musi się udać <3

    Jeżeli będzie owu w miare szybko to może na Sylwestra będę testować jeszcze raz:)

    alegzi lubi tę wiadomość

    <3
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaK90 wrote:
    Dziękuje Wam kochane jesteście, od razu lepiej na serduchu:)
    Po takich życzeniach następny raz musi się udać <3

    Jeżeli będzie owu w miare szybko to może na Sylwestra będę testować jeszcze raz:)
    No i pięknie :)

    JustynaK90 lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaK90 wrote:
    Dziękuje Wam kochane jesteście, od razu lepiej na serduchu:)
    Po takich życzeniach następny raz musi się udać <3

    Jeżeli będzie owu w miare szybko to może na Sylwestra będę testować jeszcze raz:)

    No i taką postawę się chwali! :)

    JustynaK90 lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gucia_k wrote:
    Na razie sie boje...po wczorajszych dwoch twstach 1 slaaaabioch drugi neg:( ale dzisiaj nie ubralam zadnego biustonosza....wszytskie za male

    Zazdroszczę bólu piersi. I nie żartuję. Ja od 3 miesięcy (od samoistnego poronienia) nie mam żadnego bólu, ani w czasie czy po ovu ani przed czy w trakcie @. Nie wiem czy to nie dziwne… W piątek mam wizytę u gin., więc podpytam go o to. Boje się, że moje cykle są bezowulacyjne ostatnimi czasy :(

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • pigula_91 Koleżanka
    Postów: 59 79

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pumka1990 wrote:
    Piękna beta. Ile to dpo? Gratuluję <3


    Dziękuję <3

    12dpo


    A ( 02.08.2018)
    F ( 24.03.2020)

    Aniołek 8tc ( 28.08.2017)

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pigula, spojrzałam sobie na Twój wykres. Od 13-19 dc <3. Wow! Ja się ostatnio naczytałam, ze codziennie <3 nie sprzyja zajściu w ciążę, a tu proszę jaki mam piękny przykład tego, że jednak można :)

    pigula_91 lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ