X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GRUDNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

GRUDNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Eve25 Koleżanka
    Postów: 37 34

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dołączam do wątku. To nasz 3 Cs. Biorę Clostilbegyt w pierwszej fazie, po owulacji Duphaston. Gin zalecił testowanie 8, ale wstrzymam się do 9, więc proszę o wpisanie na 9. Miło się czyta., że wielu z was już się udało :)

    oar8s65gy3iclyc0.png
  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam pęknięta gumka zdarzyła się 1 raz przez 12 lat

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane:)

    Gratulacje dla dziewczyn z II kreseczkami!! Trzymam za Was kcuki mocno :*

    Ja w tym miesiacu nie testuje, wir pracy mnie pochlonal i wyluzowalam totalnie:)! Jakby mi sie jakiś zielony kropek przytrafil jakims cudem to dam znać :-)

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Mnie kilka razy pękla z poprzednimi partnerami. Raz nawet pękla tak, że zostala w środku i musialam jechac na pogotowie ją wyjac, bo byla tak głęboko ;p Za kazdym razem brałam pigulke 72h po.

    Za ostry sex był i nie wytrzymały hihi :D
    Mnie pękła może ze 2 razy, ale to przy nasadzie więc po prostu wymienilismy na nową.

  • Miśka_S Koleżanka
    Postów: 49 23

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki


    m3sxdqk33n3yb62t.png
  • karolkaa22 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych :-)
    Jestem tydzień po owulacji i strasznie kłuje mnie jajnik, szczególnie przy schylaniu się. Pierwszy raz odczuwam coś takiego i nie wiem jak to interpretować... Wie może któraś co taki ból może oznaczać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej cieszę się że jestem na tym forum. To naprawdę pomaga .Dziekuje dziewczyny:P @ niestety przyszedł ale teraz coś mi dało do myslenia...co robię nie tak i co warto jeszcze zrobić w moim przypadku.

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    A próbowałaś macy i inozytolu? Nie masz pcos?
    mam podejrzenie pcos lekarka podjerzewa,że prawy jajnik nie prauje i to by się potwierdzało bo pierwsza córę też mam z lewego jajnika :D i ból okołoowulacujny też pocjjodzi z lewej pachwiny...

    nie próbowałam macy i inozytolu co to jest maca? bo inozytol to chyba roztwór do picia tak?

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze mam takie pytanie czy to jest okey jak ktoś ma taka niską temp. wahającą się od 35,7 w czasie okresu a jak ma dni płodne najwyżej no tak 36,5 ?? Mówię to na swoim przykładzie kiedyś mialam temp. nawet 34,0

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL inozytol ja biorę z iherb. Mogę później z kompa wstawić linka. W pigulkach. Maca podobno cuda robi, ale musi być oryginalna. Mój pierwszy cykl z nią. Kupuję this is bio. Książkowo owu w 14 dc chyba.

    A mi niedobrze... 9 dpo... już tak miałam w 2 cyklach i ciąży nie bylo, ale trochę się podjaralam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gumki pękły mi 2 razy. Raz nikt mi nie chciał dac pigułki. Mialam 18 lat. Drugi raz z obecnym jeszcze nie mężem. Pigułka bez problemu, po znajomości.

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung powiedz mi na co działa ten inozytol i maca? ja biorę ovarin i wit D

    U mnie na wykresie cuda się dzieją... od kąd mierze temp to jeszcze nogdy nie iałam tak pięknego wykresu... torchę myslę czy doktorka się nie pomykiła? Chyba nie mozlier by tempks tak poszybowała przy cyklu berzowulacynym... sama nie wiem ehhh... z drugiej strocny [rzecież ona tam coś widzi...

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi gumka też dwa razy pękła raz z jeszcze nie mężem a raz jak miałam koło 18 lat i w tedy poszłam na żywioł na moje szczęście nie zaciążyłam z z jeszcze w tedy nie mężem brałam pigułke 72h po później były tabsy anty brałam jakieś 3-4 lata i w wieku 24 zrezygnowałam całkowicie na rzecz żywiołu :P

    Akceptacja!
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1026 457

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedyś byłam na grudniowych mamach 2015 a teraz jestem na grudniowym testowaniu 2017 :D

    gdzieś tu pisałam żebym mnie wpisać na 10 grudnia ale nie ma mnie na liście ... mam na imię Ania mam 28l

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2017, 22:25

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy słyszałyście kiedyś o przypadku, że jakaś kobieta zaszła w ciążę mając infekcję pochwy albo grzybicę? Tak na logikę to wydaje mi się, że coś takiego skreśla starania ;(

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maca to taki naturalny afrodyzjak, ale pomaga tez wyregulować cykle i poprawić owulację. Mój mąż ją bierze (końcem zeszłego roku brał chyba przez 1-2 miesiące, ale gin kazał odstawić, nie wiem czemu), bo nowa gin zaleciła. Dopiero mija tydzien i już mówi, że czuje różnice, bo libido się poprawia :) Łyka 2kaps.dziennie czyli 1000mcg macy (czyta się maka)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2017, 22:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Dziewczyny, czy słyszałyście kiedyś o przypadku, że jakaś kobieta zaszła w ciążę mając infekcję pochwy albo grzybicę? Tak na logikę to wydaje mi się, że coś takiego skreśla starania ;(
    Tak słyszałam, nawet tu jedna dziewczyna na forum o tym pisała, że w 1szą ciążę zaszła akurat jak przyplątała się infekcja i się zdziwiła, że w tym cyklu się udało... Jednak oczywiście nie zaleca się starań przy infekcji

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam owulację jakiś tydzień po wyleczeniu grzybicy, a kolejne jej objawy pojawiły się 9 dni po owulacji znowu, więc teoretycznie podczas starań byłam zdrowa. No cóż, nic nie poradzę. Nastawiam się raczej negatywnie, ale dzięki za odpowiedź :)

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Dziewczyny, czy słyszałyście kiedyś o przypadku, że jakaś kobieta zaszła w ciążę mając infekcję pochwy albo grzybicę? Tak na logikę to wydaje mi się, że coś takiego skreśla starania ;(

    Kobiety na świecie potrafią zachodzić w ciążę w gorszych sytuacjach i przypadkach niż grzybica takze myślę ze tego wykluczyć z tego powodu nie można.

    A propos infekcji to ja już ostatnio zglupialam. Rok temu w kwietniu mialam gardnerella (taka piekna nazwa ale daje paskudne objawy, brzydkie uplawy itd) wiec zostalam przeleczona metronidazolem (ze 3 razy) i od tamtej pory żadnych objawow tego juz nie mialam. A tu bylam miesiac temu u gina i dostalam wynik cytologii ze znowu gardnerella chociaz tym razem żadnych objawow. Totalnie żadnych. Znowu metronidazol. I jeszcze mysteclin ovula żeby przy okazji grzybicy nie dostac. Takze w tym cyklu lepiej żeby sie dzidziuś nie zadzial bo tyle antybiotykow :(

    Może spróbuj z takimi globulkami w kontekscie tej grzybicy? Moze musisz brac dłużej zeby sie pozbyc. Kurczę wspolczuje ci bo to jest strasznie upierdliwa przypadlosc.

  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy 2 ciążach miałam infekcje siedziało ale na szczęście dziewczyny dziewczynom noc nie było

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ