X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe testowanie-czyli święta we troje ❤
Odpowiedz

Grudniowe testowanie-czyli święta we troje ❤

Oceń ten wątek:
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 11 listopada 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Doomi, to straszne co Was spotkało, nawet sobie nie potrafię wyobrazić co musieliscie czuć, ogromna nadzieja, a potem tak okrutnie odebrana ☹️

    Ale ja wierzę, że Ty, Twój mężczyzna i każda para tutaj doczeka w końcu maleństwa i będziemy je tak mocno kochać jak nikt inny 😘

    Oj będziemy będziemy... Najwieksza jest miłość matki do tak wyczekanego dziecka. Ostatnio odwiedziliśmy mojego S siostrzenice (byc może moja przyszła chrzesnice - przed wczoraj mała skończyła 2 tyg.) i jak się tam nią zajmowałam, nosilam, karmilam z butelki, usypialam to mimo początkowych obaw czy bede umiała, tak utwierdzilam się jeszcze bardziej w tym ze to to czego pragnę i wiem ze mimo nieprzespanych nocy itd to czrpalabym z tego radość, moc spędzać każdy dzień ze swoim maluchem. Jakbym mogla to dziś bym tez jechała do małej, ale resztki choroby jeszcze zostały więc nie chcę ryzykować że ja zaraze.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8429 18530

    Wysłany: 11 listopada 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Oj będziemy będziemy... Najwieksza jest miłość matki do tak wyczekanego dziecka. Ostatnio odwiedziliśmy mojego S siostrzenice (byc może moja przyszła chrzesnice - przed wczoraj mała skończyła 2 tyg.) i jak się tam nią zajmowałam, nosilam, karmilam z butelki, usypialam to mimo początkowych obaw czy bede umiała, tak utwierdzilam się jeszcze bardziej w tym ze to to czego pragnę i wiem ze mimo nieprzespanych nocy itd to czrpalabym z tego radość, moc spędzać każdy dzień ze swoim maluchem. Jakbym mogla to dziś bym tez jechała do małej, ale resztki choroby jeszcze zostały więc nie chcę ryzykować że ja zaraze.


    To tylko potwierdza, że jesteś powołana do macierzyństwa 😘😘

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • orzeszek Przyjaciółka
    Postów: 90 59

    Wysłany: 11 listopada 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czy można do was dołączyć?

    Lalia lubi tę wiadomość

  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 11 listopada 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    orzeszek wrote:
    Kochane czy można do was dołączyć?
    Jasne, że można :) Napisz coś o sobie :)

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8429 18530

    Wysłany: 11 listopada 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    orzeszek wrote:
    Kochane czy można do was dołączyć?


    Orzeszek, zapraszamy serdecznie 🙂

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • orzeszek Przyjaciółka
    Postów: 90 59

    Wysłany: 11 listopada 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *KasiaS* wrote:
    Jasne, że można :) Napisz coś o sobie :)


    Mam 22 lata, jestem z Warszawy i jest to nasz pierwszy cykl starań. Mamy nadzieję że przez 6 miesięcy nam się uda a jak nie to po tym czasie pójdziemy do gin. Jednak mój ukochany często wyjeżdża służbowa więc może być nam ciężko się wbić w moje dni płodne także może trochę czasu minąć zanim będzie nasze małe bobo

    Lalia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Można? 😊

    Aktualnie mam 4dc i testowanko planuję na 6 grudnia !

    Staraliśmy się już z tżtem ponad rok temu przez jakieś 10 miesięcy ale niestety nic z tego nie wyszło,później zrobiliśmy rok przerwy z okazji ślubu a teraz jako że już 3 miesiące po to ruszamy znów do działania.
    Ostatni cykl przepadł przez choroby różne ale temu cyklowi już się nie oprzemy.
    Mam termometr,testy owu i mam nadzieję coś zdziałać przez ten miesiąc.



    Kciuki za wszystkie 😁

    Lalia lubi tę wiadomość

  • Lalia Autorytet
    Postów: 8429 18530

    Wysłany: 11 listopada 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    orzeszek wrote:
    Mam 22 lata, jestem z Warszawy i jest to nasz pierwszy cykl starań. Mamy nadzieję że przez 6 miesięcy nam się uda a jak nie to po tym czasie pójdziemy do gin. Jednak mój ukochany często wyjeżdża służbowa więc może być nam ciężko się wbić w moje dni płodne także może trochę czasu minąć zanim będzie nasze małe bobo


    Trzeba zacząć z dobrym nastawieniem 😘 tutaj zawsze można o wszystko zapytać, pozalic się i dzielić obawami 🙂

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8429 18530

    Wysłany: 11 listopada 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izqa88 wrote:
    Hej dziewczyny,

    Można? 😊

    Aktualnie mam 4dc i testowanko planuję na 6 grudnia !

    Staraliśmy się już z tżtem ponad rok temu przez jakieś 10 miesięcy ale niestety nic z tego nie wyszło,później zrobiliśmy rok przerwy z okazji ślubu a teraz jako że już 3 miesiące po to ruszamy znów do działania.
    Ostatni cykl przepadł przez choroby różne ale temu cyklowi już się nie oprzemy.
    Mam termometr,testy owu i mam nadzieję coś zdziałać przez ten miesiąc.



    Kciuki za wszystkie 😁


    Cześć Izqa!!

    Witamy, witamy 😊

    Trzymam mocno kciuki żeby teraz się udało ✊✊✊ ja jestem rok po ślubie, mam 25 lat i staramy się 6 cykl, mam nadzieję że tym razem się uda 💓

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 11 listopada 2019, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izqa88 wrote:
    Hej dziewczyny,

    Można? 😊

    Aktualnie mam 4dc i testowanko planuję na 6 grudnia !

    Staraliśmy się już z tżtem ponad rok temu przez jakieś 10 miesięcy ale niestety nic z tego nie wyszło,później zrobiliśmy rok przerwy z okazji ślubu a teraz jako że już 3 miesiące po to ruszamy znów do działania.
    Ostatni cykl przepadł przez choroby różne ale temu cyklowi już się nie oprzemy.
    Mam termometr,testy owu i mam nadzieję coś zdziałać przez ten miesiąc.



    Kciuki za wszystkie 😁

    Oo kolejna Mikolajkowa... Coś czuję że Św. Mikołaj przyniesie dużo prezentów 😁
    Trzymam ✊

    Lalia lubi tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja bym się do Was dopisała. W listopadzie niestety cb, ale dziewczyny pisały, że jest szansa na normalną owulacje, więc pije sobie ziolka Ojca Sroki i w grudniu testuje. Musi być dobrze, no musi!

    Lalia lubi tę wiadomość

  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 11 listopada 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ELA_L wrote:
    To i ja bym się do Was dopisała. W listopadzie niestety cb, ale dziewczyny pisały, że jest szansa na normalną owulacje, więc pije sobie ziolka Ojca Sroki i w grudniu testuje. Musi być dobrze, no musi!

    Witaj i zapraszamy. Służymy tu zawsze dobrym słowem i radą :)
    Przykro mi z powodu cb, na pewno w kolejnym cyklu bd dobrze trzymam kciuki zeby sie udalo.
    Na jakim etapie skończyła Ci się cb? Często lubi się zdazyc ze po biochemie który skończył się na wczesnym etapie czyli tuz po terminie @ czyli samoistnie to kolejny cykl po lubi być już tym szczęśliwym i tego właśnie Ci życzę.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doomi03 wrote:
    Witaj i zapraszamy. Służymy tu zawsze dobrym słowem i radą :)
    Przykro mi z powodu cb, na pewno w kolejnym cyklu bd dobrze trzymam kciuki zeby sie udalo.
    Na jakim etapie skończyła Ci się cb? Często lubi się zdazyc ze po biochemie który skończył się na wczesnym etapie czyli tuz po terminie @ czyli samoistnie to kolejny cykl po lubi być już tym szczęśliwym i tego właśnie Ci życzę.
    W dniu spodziewanej miesiączki beta 13.4, dwa dni później 12.9 i za dwa dni już zaczęłam krwawic, więc bardzo szybko. Obyś miała rację, święta w trójkę brzmią tak pięknie.. Zwłaszcza, że w tym roku to już druga strata, więc mogłoby już być w końcu dobrze.

  • Lalia Autorytet
    Postów: 8429 18530

    Wysłany: 12 listopada 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ELA_L wrote:
    W dniu spodziewanej miesiączki beta 13.4, dwa dni później 12.9 i za dwa dni już zaczęłam krwawic, więc bardzo szybko. Obyś miała rację, święta w trójkę brzmią tak pięknie.. Zwłaszcza, że w tym roku to już druga strata, więc mogłoby już być w końcu dobrze.

    Wita Ela, ta CB to jakaś masakra, bardzo mi przykro, że Cię to spotkało...

    Ale grudzień to taki piękny miesiąc więc trzymam kciuki za Ciebie ✊✊✊

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Niedziela_2007 Przyjaciółka
    Postów: 106 168

    Wysłany: 12 listopada 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale mi się ten cykl ciągnie... jakby czas w miejscu stał - już nie mogę się doczekać nowego cyklu kiedy wkońcu będziemy mogli wrócić do starań
    Wczoraj uświadomiłam sobie, że niedługo minie rok od rozpoczęcia starań i jakoś mi się tak smutno zrobiło bo w zeszłym roku mówiliśmy z mężem że następne święta będą już we troje... Mam okropnego doła...

    hchyflw1xqzynzs2.png
    Starania od stycznia 2019
    03.2019 - cb
    07.2019 - ciąża obumarła 6 tydz, 8 tydz łyżeczkowanie
    10.2019 skierowanie na histeroskopię
    19.12 beta 464 :)
    27.12 beta 7687 :)
    3.01 beta 21495 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedziela_2007 wrote:
    Dziewczyny, ale mi się ten cykl ciągnie... jakby czas w miejscu stał - już nie mogę się doczekać nowego cyklu kiedy wkońcu będziemy mogli wrócić do starań
    Wczoraj uświadomiłam sobie, że niedługo minie rok od rozpoczęcia starań i jakoś mi się tak smutno zrobiło bo w zeszłym roku mówiliśmy z mężem że następne święta będą już we troje... Mam okropnego doła...
    My to samo, w tamtym roku siedzieliśmy przy choince i mówiliśmy, że następne święta już będą w trójkę. Ale głowa do góry, święta to w końcu czas cudów. Tulę!

    Niedziela_2007, Lalia lubią tę wiadomość

  • j_meg Debiutantka
    Postów: 10 7

    Wysłany: 12 listopada 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) jeśli mogę to chciałabym się do was dołączyć i poprosić o radę w sprawie wyników moich badań, zaczęłam 5 cykl starań o dzidziusia i postanowiłam dla mojego spokoju zrobić badania. Robiłam je w 3 dniu cyklu:
    TSH- 2,88 uIU/ml
    fT3- 2,57 pg/ml
    fT4- 1,06 ng/dl
    FSH- 4,79 mIU/ml
    LH- 4,33 mIU/ml
    Estradiol - 32 pg/ml
    Prolaktyna - 25,38 ng/ml
    Testosteron 28,30 ng/dl
    W drugiej połowie cyklu chcę jeszcze zrobić progesteron i dopiero wtedy ze wszystkimi badaniami iść do lekarza ale zastanawia mnie jak to wygląda a średnio się w tym orientuję. Może któraś z was mogłaby mi powiedzieć jak to wygląda :) Będę wdzięczna za pomoc :)

  • Turkusowa90 Autorytet
    Postów: 1357 1378

    Wysłany: 12 listopada 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 14:20

    17u99vvjozlosqi5.png




    30.09.2021r. Iga❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    j_meg wrote:
    Cześć dziewczyny :) jeśli mogę to chciałabym się do was dołączyć i poprosić o radę w sprawie wyników moich badań, zaczęłam 5 cykl starań o dzidziusia i postanowiłam dla mojego spokoju zrobić badania. Robiłam je w 3 dniu cyklu:
    TSH- 2,88 uIU/ml
    fT3- 2,57 pg/ml
    fT4- 1,06 ng/dl
    FSH- 4,79 mIU/ml
    LH- 4,33 mIU/ml
    Estradiol - 32 pg/ml
    Prolaktyna - 25,38 ng/ml
    Testosteron 28,30 ng/dl
    W drugiej połowie cyklu chcę jeszcze zrobić progesteron i dopiero wtedy ze wszystkimi badaniami iść do lekarza ale zastanawia mnie jak to wygląda a średnio się w tym orientuję. Może któraś z was mogłaby mi powiedzieć jak to wygląda :) Będę wdzięczna za pomoc :)

    Musisz podać jeszcze normy laboratoryjne, bo każde ma inne ☺️

    Nie jestem znawcą, ale TSH powinno być chyba przy staraniach poniżej 2,0.

  • j_meg Debiutantka
    Postów: 10 7

    Wysłany: 12 listopada 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie też mi się to TSH coś nie bardzo podoba ale chcę miec już komplet wyników żeby móc iść do lekarza. A normy to:
    TSH- 0.35-4.90
    FT3- 1.88 - 3.18
    FT4- 0.70 - 1.48
    FSH - faza folikularna 3.03-8.08
    LH - faza folikularna 2.39-6.6
    estradiol -faza folikularna 21-251
    prolaktyna - 5.18-26.53
    testosteron -10.83-56.94

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ