X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • MalutkieLove Przyjaciółka
    Postów: 77 25

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie mam dużo bialego ciagnacego sie taki dziwny.No nic czrkam do piatku i zrobie bete. Narazie bol piersi i te dziwne uczuvie w brzuchu pozostaje . Trzymaj sie dobruska. Mam nadzieje zr jest maly fasolek w Twoim brzuszku . :)

    dobuska lubi tę wiadomość

    MiniMini
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane,
    Beta w sobote 212.1 beta z dzis to 589 wiec chyba jest dobrzee ;) myslalam ze beta powinna byc juz ponad tysiac u mnie ale lekarz mowi ,ze kazda kobieta jest inna wiec normy tez sa tak rozbierzne.. Koniec bety!! newver ever!.
    Buziaczki, odchodze troszke od forum bo za bardzo sie nakrecam, wy jestescie cudowne! i wszystkim zycze 2 kreseczek!

    Dobuska! kotku mi wyszedl blaadzioooch ledwo widoczny 15dpo. Wiec glowa do gory, to minie, miesiac w ktorym bardzo przezywalalam ze sie nie uda zaszlam w ciaze, i zobaczysz ze Ci sie uda! jak wszystkich tutaj. <3 <3

    anciaa, dobuska, roslinka, AiCha4811, Karola555, Effy, InBlue, kaka470 lubią tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bialy sluz jest charakterystyczny dla drugiej fazy cyklu, wiec nie ma sie cos nakrecac ;)

    Olciuska. Piekny przyrost :) Szkoda, ze znikasz, bedzie mi Ciebie brakowalo, ale oczywiscie rozumiem :) Zdrowka i odpoczynku dla Was :)

    Tak piszecie o tej niecierpliwosci i testowaniu i powiem Wam, ze mi sie to udziela ;)
    W poprzednich cyklach latwiej mi bylo wytrzymac do terminu @, nawet nie testowalam wcale i dobrze sie z tym czulam.
    Teraz pracuje nad wiara w to, ze sie uda, co za tym idzie bardziej sie nakrecam i widze, ze ciezko mi bedzie nie zatestowac przed @ ;)
    Wniosek wyciagnelam taki, ze jak nie bardzo wierzymy w ciaze to latwiej jest wytrzymac z testowaniem a jak sie nakrecamy to trudniej ;)
    Ja jednak pracuje tez nad tym, zeby wierzyc, ze ciaza przyjdzie predzej czy pozniej, zeby nie bylo ryku jak teraz sie nie uda ;) Zobaczymy na ile mi to wyjdzie, ale wierze, ze sobie poradze, bo moja fasolka juz tam jest tylko na razie nie chce sie ujawnic ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    I ja Cię przytulam, choć witrualnie.
    Ja jestem na etapie "znów się nie udało"
    Wydaje mi się że powoli dojrzewam do tego żeby z tym cyklem zakonczyc przygodę starania się o drugie dziecko. Zbyt wiele mnie to kosztuje.
    Kochana nie poddawaj sie!moze poprostu. nie analizuj za wiele tylko ciesz sie przytulankami:* poza tym jestes w trakcie cyklu prawda?

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Dziewczyny, bialy sluz jest charakterystyczny dla drugiej fazy cyklu, wiec nie ma sie cos nakrecac ;)

    Olciuska. Piekny przyrost :) Szkoda, ze znikasz, bedzie mi Ciebie brakowalo, ale oczywiscie rozumiem :) Zdrowka i odpoczynku dla Was :)

    Tak piszecie o tej niecierpliwosci i testowaniu i powiem Wam, ze mi sie to udziela ;)
    W poprzednich cyklach latwiej mi bylo wytrzymac do terminu @, nawet nie testowalam wcale i dobrze sie z tym czulam.
    Teraz pracuje nad wiara w to, ze sie uda, co za tym idzie bardziej sie nakrecam i widze, ze ciezko mi bedzie nie zatestowac przed @ ;)
    Wniosek wyciagnelam taki, ze jak nie bardzo wierzymy w ciaze to latwiej jest wytrzymac z testowaniem a jak sie nakrecamy to trudniej ;)
    Ja jednak pracuje tez nad tym, zeby wierzyc, ze ciaza przyjdzie predzej czy pozniej, zeby nie bylo ryku jak teraz sie nie uda ;) Zobaczymy na ile mi to wyjdzie, ale wierze, ze sobie poradze, bo moja fasolka juz tam jest tylko na razie nie chce sie ujawnic ;)


    Bardzo mi się podoba Twoje podejście :)

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Dobuska! kotku mi wyszedl blaadzioooch ledwo widoczny 15dpo. Wiec glowa do gory, to minie, miesiac w ktorym bardzo przezywalalam ze sie nie uda zaszlam w ciaze, i zobaczysz ze Ci sie uda! jak wszystkich tutaj. <3 <3

    Moja kochana tak bardzo się cieszę! Co tu zrobić, żeby mieć z Tobą kontakt! Zaproś mnie do przyjaciółek albo coś! Bardzo chcę Ci kibicować!.:)

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Dziewczyny niech mnie któraś przytuli. To czekanie mnie dobija. Głowa mi pulsuje po prostu. Brzuch boli, cycory bola i swędzą, ale mam złe przeczucia. Mam też zawroty głowy, ale je sobie tlumaczę zwiększeniem dawki leku na tarczycę.

    Dobuska ja.bym Cię przytulila bo od dupka i Bromka mam totalnie ciążowe objawy plus te na @ które jednocześnie są też ciązowymi i siedź tak i czekaj człowieku. Także macham Ci i bardzo Ci życzę tej pozytywnej końcówki roku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2016, 15:02

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    Dobuska ja.bym Cię przytulisz bo od zupka i Bronka mam totalnie ciążowe objawy plus te na @ które jednocześnie są też brązowymi i siedź tak i czekaj człowieku. Także macham Ci i bardzo Ci życzę tej pozytywnej końcówki roku
    Ja juz dwa dni bez dupka, on sam w sobie na początku sprawiał, że czułam się jak w 8 tygodniu chyba. Mdłości, senność, wszystko!
    Potem troszke osłabło, a teraz cycochy bolą, kłują, swędzą i brzuch coraz mocniej boli, ale w środku tylko biały sluz.
    Być może dupek mi pomógł i pozbyłam sie tych okropnych wielodniowych plamień, ale miał tez pomóc bardziej...:(
    no nic, czekamy!

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    Kochana nie poddawaj sie!moze poprostu. nie analizuj za wiele tylko ciesz sie przytulankami:* poza tym jestes w trakcie cyklu prawda?

    Tak, 3 dpo, i jakieś takie przygnębienie mnie ogarnęło...
    Tyle rzeczy do zrobienia, tyle rzeczy odwlekanych już ponad rok, bo moze akurat w tym cyklu...To chyba był największy bład. I to chyba przygnębia mnie najbardziej.
    Mam postanowienie żeby z koncem tego zacząć robić te wszystkie rzeczy.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia. Dziekuje. Dopiero ucze sie tego podejscia, ale mysle, ze kierunek dobry :)

    Olciuska. No wlasnie, ja tez bym chciala kibicowac, szczegolnie, ze tez w UK jestes ;)

    Olciuska lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska, trzymam nadal kciuki.
    I jak sama sobie mówiłam - moje znajome zachodziły w drugim cyklu z dupkiem. Takze Twój pierwszy miesiąc to przedtermin :)
    Trzymam nadal kciuki! Są wiesz ze z testami to różnie bywa.

    dobuska lubi tę wiadomość

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jestem podekscytowana! Popołudniowy test owu bardzo pozytywny. Więc nawet jeśli ten wczorajszy to jeszcze nie był pik, to dziś jest już na pewno. Pobolewa mnie lewy jajnik, więc podejrzewam, że owulacja może być nawet dzisiaj.

    Nie ustajemy w staraniach, mam nadzieję, że codzienny seks to nie błąd (są różne szkoły), ale ja nie potrafię tego kalkulować. Jest cudownie, chcemy się starać, więc się staramy.

    Zobaczymy, jaki będzie efekt, tak bardzo bym chciała zobaczyć w święta II. Nakręcona jestem ostro i choć w tej chwili mam przeczucie, że wszystko będzie dobrze, to obawiam się zderzenia z rzeczywistością.

    AiCha4811, eMM, Annie1981 lubią tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Tak, 3 dpo, i jakieś takie przygnębienie mnie ogarnęło...
    Tyle rzeczy do zrobienia, tyle rzeczy odwlekanych już ponad rok, bo moze akurat w tym cyklu...To chyba był największy bład. I to chyba przygnębia mnie najbardziej.
    Mam postanowienie żeby z koncem tego zacząć robić te wszystkie rzeczy.
    Kochana idziemy łeb w łeb!
    Może Ci prześle trochę mojego optymizmu? Bo ja go mam do 19 grudnia bardzo duuuzzzooo ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Dziewczyny, bialy sluz jest charakterystyczny dla drugiej fazy cyklu, wiec nie ma sie cos nakrecac ;)

    Olciuska. Piekny przyrost :) Szkoda, ze znikasz, bedzie mi Ciebie brakowalo, ale oczywiscie rozumiem :) Zdrowka i odpoczynku dla Was :)

    Tak piszecie o tej niecierpliwosci i testowaniu i powiem Wam, ze mi sie to udziela ;)
    W poprzednich cyklach latwiej mi bylo wytrzymac do terminu @, nawet nie testowalam wcale i dobrze sie z tym czulam.
    Teraz pracuje nad wiara w to, ze sie uda, co za tym idzie bardziej sie nakrecam i widze, ze ciezko mi bedzie nie zatestowac przed @ ;)
    Wniosek wyciagnelam taki, ze jak nie bardzo wierzymy w ciaze to latwiej jest wytrzymac z testowaniem a jak sie nakrecamy to trudniej ;)
    Ja jednak pracuje tez nad tym, zeby wierzyc, ze ciaza przyjdzie predzej czy pozniej, zeby nie bylo ryku jak teraz sie nie uda ;) Zobaczymy na ile mi to wyjdzie, ale wierze, ze sobie poradze, bo moja fasolka juz tam jest tylko na razie nie chce sie ujawnic ;)
    Wszystkie wczesne objawy ciąży są charakterystyczne albo dla drugiej fazy albo zbliżającej się @.

    Ja w objawy tak wczesnej ciąży zwyczajnie nie wierzę. Za żadnym razem nie miałam jakichś wyjątkowych objawów.

    Annie1981, mi_lejdi lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Tynastka Przyjaciółka
    Postów: 70 69

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cała się trzęsę, nie wiem co myśleć, zrobiłam test, po 4 minutach była taka baaardzo słabiutka kreska, ale wydaje mi się że jednak kreska (piszę z telefonu i tu nie umiem dodać zdjęcia :(), porobiłam zdjęcia i zjawili się panowie do montowania kuchni, więc nie zdążyłam tego testu sprzątnąć. Wróciłam po jakichś 20 minutach i kreska była dużo ciemniejsza! Czy to może znaczyć, że wynik był wadliwy...? Mam 31-dniowe cykle, dziś 27dc, jeśli to ma jakieś znaczenie.

    Gosia1989, evve, dobuska, Dag_Mara, Lovi89 lubią tę wiadomość

    16udugpjjujddjxo.png
  • Asieńka_86 Autorytet
    Postów: 687 1005

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisalam sie ale nieudzielalam, bo szpital mi sie w domu zrobil, kazdy pokoleji wirus przechodzil- oprócz mnie. Odpukac.
    Dzis zrobilam test, wczesniej niz zamierzalam, ale nie moglam sie powstrzymac.
    Wyszla blada krecha... Ale mam juz wyniki bety 76, wiec udalo sie.
    Trzymam za was mocno kciuki, a wy trzymajcie za pomyślność i zdrowie dla fasolinki.
    Pozdrawiam serdecznie i powodzenia

    Gosia1989, AiCha4811, evve, Karola555, anciaa, Lola83, eMM, dobuska, Annie1981, Dag_Mara, Lovi89, Molyx, kaka470, BitterSweetSymphony, mika1987, Migracja lubią tę wiadomość

    Nasze kochane szczęście :)f2wli09kw6x0pxt3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję tynastka :-D

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynastka wrote:
    Cała się trzęsę, nie wiem co myśleć, zrobiłam test, po 4 minutach była taka baaardzo słabiutka kreska, ale wydaje mi się że jednak kreska (piszę z telefonu i tu nie umiem dodać zdjęcia :(), porobiłam zdjęcia i zjawili się panowie do montowania kuchni, więc nie zdążyłam tego testu sprzątnąć. Wróciłam po jakichś 20 minutach i kreska była dużo ciemniejsza! Czy to może znaczyć, że wynik był wadliwy...? Mam 31-dniowe cykle, dziś 27dc, jeśli to ma jakieś znaczenie.
    Jupi! Testy zawsze ciemnieja po wyschnięciu ;)
    Jutro rano proszę foteczke pięknego testu wrzucić :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Tynastka Przyjaciółka
    Postów: 70 69

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro rano na pewno powtórzę :) na razie nie dziękuję, bo bardzo boję się zapeszyć ;)

    JednazWielu lubi tę wiadomość

    16udugpjjujddjxo.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynastka, moje gratulacje kochanie :*

    Tynastka lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ