X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Mój M mi dziś powiedział, że ma wrażenie, że z każdym @ tracę poczucie wartości jako kobieta... cos w tym jest :/ właśnie przysłał mi z pracy artykuł, jak niebezpieczne jest takie nakręcanie...


    Mi_lejdi jasne że coś w tym jest.

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 14 listopada 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczynki mam dzis 11 dc od 2-3 niby dni plodne ;-)

    Nie wiem czy bedzie owulka..oby byla oczywiście

    Nie mierze temp w tym cyklu.

    Ale co zaobserwowalam to piekny rozciagliwy sluz.niczym bialko jaja kurzego juz dawno nie mialam takiego ksiazkowego ;-).

    Ten cykl be wykresow itd.na luzie.dzis dopadne meza ;-)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baksik83. To zycze, aby luzny cykl byl tym szczesliwym :)

    MiLejdi. Ja probuje pracowac nad nie nakrecaniem, ale nie zawsze to wychodzi. Wrzuc linka do tego artykulu, chetnie poczytam.

    Basik83 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja mialam jeden cykl że no wszystkie znaki na niebie i ziemi mówily nam ze jestemy w ciazy, wszystko,i oboe sie nakrecilismy, pierwszy raz to moj M chyba bardziej sie nakrecil niz ja i gdy sie okazalo ze nie udalo sie (lub bylo samoistne poronienie - nie zdazylismy sprawdzic tego) to wręcz nastepne kilka cykli czułam sie 'pusta' i bezuzyteczna :/ ale trzeba z tym walczyc, przede wszystkim jestes czlowiekiem, kochaną istota ludzką i żyjesz masz swoje misje w zyciu ktore nie sprowadzają sie tylko do rozrodu, nie zyjesz tylko po to, jest wiele innych rzeczy do ktorych jestes bardzo potrzebna światu, i to tyczy sie kazdej z nas. naprawde :* wszystkie jestemy niezastapione w domu, w pracy czy chocby tu, aby wspierac inne dziewczyny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2016, 14:28

    Annie1981, mi_lejdi, stokrotka92, AJA_S lubią tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 14 listopada 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Baksik83. To zycze, aby luzny cykl byl tym szczesliwym :)

    MiLejdi. Ja probuje pracowac nad nie nakrecaniem, ale nie zawsze to wychodzi. Wrzuc linka do tego artykulu, chetnie poczytam.
    A ja schizuje i schizowac będę. Robić tysiąc testów. Modlić się do własnego wykresu. Sikac od 9 dpo i oglądać pod światło czy może coś widać. W końcu chce mieć dziecko! Nie psiaka, nie ciuch, nie kosmetyk. DZIECKO. I szczerze to juz 2x byłam w ciąży i za każdym razem tak samo szalalam ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 14 listopada 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Baksik83. To zycze, aby luzny cykl byl tym szczesliwym :)

    MiLejdi. Ja probuje pracowac nad nie nakrecaniem, ale nie zawsze to wychodzi. Wrzuc linka do tego artykulu, chetnie poczytam.


    Tylko ten artykuł nie po polsku... ani po angielsku ;)
    (przepraszam, ze tak tajemniczo, ale czasem się martwię o anonimowość tutaj ;)

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 14 listopada 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopless. Kazda z nas chce miec dziecko a nie psiaka i dlatego tak ciezko nam nie myslec. Mozna jednak pracowac nad nie nakrecaniem sie. Mysle, ze zbyt duza schiza moze blokowac ciaze a nie ja ulatwiac, bo to jednak duzy stres.

    MiLejdi. Rozumiem z ta anonimowoscia, sama czasami tez mam watpliwosci czy moge wszystko napisac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2016, 18:28

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, ale zachodze w glowe jak moze odszyfrowac kogos przez link ;) chocby nie wiem w jakim jezyku byl ;) :D

    Hopeless, nie wariuj! Zajdziesz! :)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Przepraszam, ale zachodze w glowe jak moze odszyfrowac kogos przez link ;) chocby nie wiem w jakim jezyku byl ;) :D

    Hopeless, nie wariuj! Zajdziesz! :)


    Nie o link chodzi ;) Ale o ujawnienie w jakim języku mówię + kilka szczegółów o mnie, które na innych forach padły ;)

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi. To chociaż krótko nam streść ten artykuł ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Nie o link chodzi ;) Ale o ujawnienie w jakim języku mówię + kilka szczegółów o mnie, które na innych forach padły ;)

    Domyslam sie, ze nie tylko Ty mowisz w tym jezyku skoro sa w nim pisane artykuly ;) Nie wiem czy ktokolwiek sledzi szczegolowo co kto inny pisze w roznych tematach i postach a potem to analizuje i sklada i rozklada na czesci pierwsze i sprawadza czy to moze pasuje do tego czy innego w realu czlowieka. Chyba nie o to chodzi na tym forum. Przynajmniej ja takie odnosze wrazenie :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZFolwarku podpisuje się pod tym rękami i nogami :)

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku, ale może rodzina albo znajomi przez przypadek trafią na forum i poskłada sobie puzzle, więc czasami też mam wątpliwości co mogę pisać a co nie.

    mi_lejdi lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie ja.tez sobie tego zycze hee i wam.tez oczywiście ;-)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 14 listopada 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    zFolwarku, ale może rodzina albo znajomi przez przypadek trafią na forum i poskłada sobie puzzle, więc czasami też mam wątpliwości co mogę pisać a co nie.

    Aaaa no moze, w ogole mi do glowy nie przyszlo ze ktos taki moglby sledztwa prowadzic. No ale moze... Kurde! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2016, 21:14

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 14 listopada 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku. Na sąsiednim wątku np mąż jednej z dziewczyn czyta forum. Mój też już wie jakiego mam tu nicka. Nie mam za bardzo przed nim tajemnic, ale jak była mowa o byłych seksualnych partnerach to już się nie wypowiedziałam, bo nie chciałam, żeby on kiedyś się na to natknął, chociaż obiecał, że nie będzie czytał ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 14 listopada 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Kaan. Na chlodno to raczej sie nie da. Ja jedyny efekt jaki osiagnelam to staram sie juz nie nakrecac rzekomymi objawami ciazy i nie testuje w ogole jak widze, ze tempka przed @ spada. Mimo wszystko na koncu jest przykro. Czytalam nie raz, ze dziewczyny,ktore spisywaly cykl na straty i tak ryczaly jak dostaly @, wiec chyba sie tego nie da uniknac ;)

    AiCha. Super, ze owulka wrocila, trzymam kciuki :)

    Cokolwiek byleby się mniej nakrecac.

    Kaan
  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 14 listopada 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Mój M mi dziś powiedział, że ma wrażenie, że z każdym @ tracę poczucie wartości jako kobieta... cos w tym jest :/ właśnie przysłał mi z pracy artykuł, jak niebezpieczne jest takie nakręcanie...

    Oj jak bardzo się z tym zgadzam

    Kaan
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 14 listopada 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    zFolwarku. Na sąsiednim wątku np mąż jednej z dziewczyn czyta forum. Mój też już wie jakiego mam tu nicka. Nie mam za bardzo przed nim tajemnic, ale jak była mowa o byłych seksualnych partnerach to już się nie wypowiedziałam, bo nie chciałam, żeby on kiedyś się na to natknął, chociaż obiecał, że nie będzie czytał ;)

    Shit! Moj ostatnio tez pytal - co to za rozowa strona, ktora tak ciagle czytasz?! ;) :D

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 14 listopada 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, i ja się wpisuje na 10.12 z testowaniem. To nasz 2cs i mam nadzieje że się uda. Wspomagam się teraz wiesiołkiem, acardem, migdałami, orzechami braz, winem:)(lekarz mi mówił że kiepskie endo, miałam monit owulka była w jednym cyklu napewno)no i testami owu i może temp.. Szyjke może i bym badała ale ni ciula nie wiem jak:( Jedno dziecko już mamy, córkę która w lutym konczy 4 latka i w końcu postanowiliśmy że zawalczymy o rodzeństwo:)
    pozdrawiam i za każdą trzyma kciuki!:)

    mi_lejdi lubi tę wiadomość

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ