Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 listopada 2016, 10:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Mój M mi dziś powiedział, że ma wrażenie, że z każdym @ tracę poczucie wartości jako kobieta... cos w tym jest :/ właśnie przysłał mi z pracy artykuł, jak niebezpieczne jest takie nakręcanie...

Mi_lejdi jasne że coś w tym jest.

• Basik83 Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2016, 11:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczynki mam dzis 11 dc od 2-3 niby dni plodne ;-)

Nie wiem czy bedzie owulka..oby byla oczywiście

Nie mierze temp w tym cyklu.

Ale co zaobserwowalam to piekny rozciagliwy sluz.niczym bialko jaja kurzego juz dawno nie mialam takiego ksiazkowego ;-).

Ten cykl be wykresow itd.na luzie.dzis dopadne meza ;-)

iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Annie1981 Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2016, 14:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baksik83. To zycze, aby luzny cykl byl tym szczesliwym :)

MiLejdi. Ja probuje pracowac nad nie nakrecaniem, ale nie zawsze to wychodzi. Wrzuc linka do tego artykulu, chetnie poczytam.

Basik83 lubi tę wiadomość

sxTSp1.png
    7+0 - serduszko 💜💜💜😍
    5+0 - pęcherzyk
    4+0 - Beta 616
    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
    ♥️Córeczka 2017 r.♥️
  • AiCha4811 Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2016, 14:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja mialam jeden cykl że no wszystkie znaki na niebie i ziemi mówily nam ze jestemy w ciazy, wszystko,i oboe sie nakrecilismy, pierwszy raz to moj M chyba bardziej sie nakrecil niz ja i gdy sie okazalo ze nie udalo sie (lub bylo samoistne poronienie - nie zdazylismy sprawdzic tego) to wręcz nastepne kilka cykli czułam sie 'pusta' i bezuzyteczna :/ ale trzeba z tym walczyc, przede wszystkim jestes czlowiekiem, kochaną istota ludzką i żyjesz masz swoje misje w zyciu ktore nie sprowadzają sie tylko do rozrodu, nie zyjesz tylko po to, jest wiele innych rzeczy do ktorych jestes bardzo potrzebna światu, i to tyczy sie kazdej z nas. naprawde :* wszystkie jestemy niezastapione w domu, w pracy czy chocby tu, aby wspierac inne dziewczyny

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2016, 14:28

Annie1981, mi_lejdi, stokrotka92, AJA_S lubią tę wiadomość

"Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2016, 15:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:

MiLejdi. Ja probuje pracowac nad nie nakrecaniem, ale nie zawsze to wychodzi. Wrzuc linka do tego artykulu, chetnie poczytam.
    A ja schizuje i schizowac będę. Robić tysiąc testów. Modlić się do własnego wykresu. Sikac od 9 dpo i oglądać pod światło czy może coś widać. W końcu chce mieć dziecko! Nie psiaka, nie ciuch, nie kosmetyk. DZIECKO. I szczerze to juz 2x byłam w ciąży i za każdym razem tak samo szalalam ;)

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • mi_lejdi Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2016, 15:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:

Tylko ten artykuł nie po polsku... ani po angielsku ;)
    (przepraszam, ze tak tajemniczo, ale czasem się martwię o anonimowość tutaj ;)

<3 14.04.2018 Théo <3
  • Annie1981 Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2016, 18:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopless. Kazda z nas chce miec dziecko a nie psiaka i dlatego tak ciezko nam nie myslec. Mozna jednak pracowac nad nie nakrecaniem sie. Mysle, ze zbyt duza schiza moze blokowac ciaze a nie ja ulatwiac, bo to jednak duzy stres.

MiLejdi. Rozumiem z ta anonimowoscia, sama czasami tez mam watpliwosci czy moge wszystko napisac.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2016, 18:28

sxTSp1.png
    7+0 - serduszko 💜💜💜😍
    5+0 - pęcherzyk
    4+0 - Beta 616
    ♥️Córeczka 2017 r.♥️
  • zFolwarku Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2016, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, ale zachodze w glowe jak moze odszyfrowac kogos przez link ;) chocby nie wiem w jakim jezyku byl ;) :D

Hopeless, nie wariuj! Zajdziesz! :)

zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • mi_lejdi Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2016, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Przepraszam, ale zachodze w glowe jak moze odszyfrowac kogos przez link ;) chocby nie wiem w jakim jezyku byl ;) :D

Hopeless, nie wariuj! Zajdziesz! :)

Nie o link chodzi ;) Ale o ujawnienie w jakim języku mówię + kilka szczegółów o mnie, które na innych forach padły ;)

<3 14.04.2018 Théo <3
  • Annie1981 Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2016, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi. To chociaż krótko nam streść ten artykuł ;)

sxTSp1.png
    7+0 - serduszko 💜💜💜😍
    5+0 - pęcherzyk
    4+0 - Beta 616
    ♥️Córeczka 2017 r.♥️
  • zFolwarku Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2016, 20:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Nie o link chodzi ;) Ale o ujawnienie w jakim języku mówię + kilka szczegółów o mnie, które na innych forach padły ;)

Domyslam sie, ze nie tylko Ty mowisz w tym jezyku skoro sa w nim pisane artykuly ;) Nie wiem czy ktokolwiek sledzi szczegolowo co kto inny pisze w roznych tematach i postach a potem to analizuje i sklada i rozklada na czesci pierwsze i sprawadza czy to moze pasuje do tego czy innego w realu czlowieka. Chyba nie o to chodzi na tym forum. Przynajmniej ja takie odnosze wrazenie :)

AJA_S lubi tę wiadomość

zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 listopada 2016, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZFolwarku podpisuje się pod tym rękami i nogami :)

• Annie1981 Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2016, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku, ale może rodzina albo znajomi przez przypadek trafią na forum i poskłada sobie puzzle, więc czasami też mam wątpliwości co mogę pisać a co nie.

mi_lejdi lubi tę wiadomość

sxTSp1.png
    7+0 - serduszko 💜💜💜😍
    5+0 - pęcherzyk
    4+0 - Beta 616
    ♥️Córeczka 2017 r.♥️
  • Basik83 Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2016, 20:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie ja.tez sobie tego zycze hee i wam.tez oczywiście ;-)

Annie1981 lubi tę wiadomość

iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • zFolwarku Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2016, 21:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    zFolwarku, ale może rodzina albo znajomi przez przypadek trafią na forum i poskłada sobie puzzle, więc czasami też mam wątpliwości co mogę pisać a co nie.

Aaaa no moze, w ogole mi do glowy nie przyszlo ze ktos taki moglby sledztwa prowadzic. No ale moze... Kurde! ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2016, 21:14

zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Annie1981 Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2016, 21:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku. Na sąsiednim wątku np mąż jednej z dziewczyn czyta forum. Mój też już wie jakiego mam tu nicka. Nie mam za bardzo przed nim tajemnic, ale jak była mowa o byłych seksualnych partnerach to już się nie wypowiedziałam, bo nie chciałam, żeby on kiedyś się na to natknął, chociaż obiecał, że nie będzie czytał ;)

sxTSp1.png
    7+0 - serduszko 💜💜💜😍
    5+0 - pęcherzyk
    4+0 - Beta 616
    ♥️Córeczka 2017 r.♥️
  • Kaan Przyjaciółka

Wysłany: 14 listopada 2016, 21:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Kaan. Na chlodno to raczej sie nie da. Ja jedyny efekt jaki osiagnelam to staram sie juz nie nakrecac rzekomymi objawami ciazy i nie testuje w ogole jak widze, ze tempka przed @ spada. Mimo wszystko na koncu jest przykro. Czytalam nie raz, ze dziewczyny,ktore spisywaly cykl na straty i tak ryczaly jak dostaly @, wiec chyba sie tego nie da uniknac ;)

AiCha. Super, ze owulka wrocila, trzymam kciuki :)

Cokolwiek byleby się mniej nakrecac.

Kaan
  • Kaan Przyjaciółka

Wysłany: 14 listopada 2016, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Mój M mi dziś powiedział, że ma wrażenie, że z każdym @ tracę poczucie wartości jako kobieta... cos w tym jest :/ właśnie przysłał mi z pracy artykuł, jak niebezpieczne jest takie nakręcanie...

Oj jak bardzo się z tym zgadzam

Kaan
  • zFolwarku Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2016, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    zFolwarku. Na sąsiednim wątku np mąż jednej z dziewczyn czyta forum. Mój też już wie jakiego mam tu nicka. Nie mam za bardzo przed nim tajemnic, ale jak była mowa o byłych seksualnych partnerach to już się nie wypowiedziałam, bo nie chciałam, żeby on kiedyś się na to natknął, chociaż obiecał, że nie będzie czytał ;)

Shit! Moj ostatnio tez pytal - co to za rozowa strona, ktora tak ciagle czytasz?! ;) :D

Annie1981 lubi tę wiadomość

zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Justya85 Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2016, 22:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, i ja się wpisuje na 10.12 z testowaniem. To nasz 2cs i mam nadzieje że się uda. Wspomagam się teraz wiesiołkiem, acardem, migdałami, orzechami braz, winem:)(lekarz mi mówił że kiepskie endo, miałam monit owulka była w jednym cyklu napewno)no i testami owu i może temp.. Szyjke może i bym badała ale ni ciula nie wiem jak:( Jedno dziecko już mamy, córkę która w lutym konczy 4 latka i w końcu postanowiliśmy że zawalczymy o rodzeństwo:)
    pozdrawiam i za każdą trzyma kciuki!:)

mi_lejdi lubi tę wiadomość

Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego