X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Był ale już go nie ma. Jednorazowe uczucie. Sama już nie wiem. Jak chodzę do toalety to sahara wręcz teraz

    Pewnie mi się tylko wydawało.może to i nawet lepiej w obecnej sytuacji.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 15 listopada 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veni. Witaj ;)

    MiLejdi. Zgadzam sie z Toba. Ja tez bym chciala troche anonimowosci tu zachowac, chociaz to nie jest latwe. Nie chcialabym np zeby znajomi z pracy znali kolor mojego sluzu, bo i o takich rzeczach piszemy. Taki przyklad tylko.

    Stokrotka. I co to zmieni, ze przestaniesz sie starac? Czy maz wtedy zacznie sie do Ciebie odzywac?
    Musisz z nim pogadac tak czy siak i wtedy zdecydowac czy chcecie sie dalej starac, a nie rezygnowac pod wplywem klotni.

    Veni, AiCha4811, AJA_S lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie oddzywac się nie zacznie ale nie chce zachodzić w ciążę i później ciągle się z nim kłócić i się denerwować. Nie ma sensu sprowadzać na świat dziecka jeśli między nami nie gra.

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 15 listopada 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Annie oddzywac się nie zacznie ale nie chce zachodzić w ciążę i później ciągle się z nim kłócić i się denerwować. Nie ma sensu sprowadzać na świat dziecka jeśli między nami nie gra.
    A to akurat racja. Najpierw Wy. Dziecko związku nie naprawi.

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z resztą dużo by mówić ... tak w skrócie ... sam stwierdził że on już nie wie czy chce mieć ze mną dziecko . Nasz kur... powiedziałam mu że jest dzieciakiem który się zdecydować nie potrafi nie potrafi wziąć sprawy w swoje ręce i tylko czeka aż ktoś za niego zdecyduje . Zawsze ja się o wszystko martwię , zawsze ja decyduję bo on mówi ,, jak chcesz " ... i się nie oddzywa.
    Ja nie wiem czy ja aż taka zła jestem ? Wszystko się psuje przez ten głupi seks

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze najgorsze jest to że on jest zdania ,, pff to ty będziesz siedzieć z dzieckiem w domu i JE wychowywać a nie ja " i chyba to boli najbardziej. :( nie mam siły się z nim kłócić i tłumaczyć mu że powinien uczestniczyć w życiu dziecka. Wolę nie krzywdzić drugiego dziecka dopóki on nie zmieni podejścia. Jak się córka urodziła to nawet jej na ręce wziąć w szpitalu nie chciał. Dobrze że była siostra to mu dziecko do rąk z zaskoczenia dała.ale do roku czasu dziecko ojca nie miało bo tak jakby z boku stał.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 15 listopada 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka. Piszemy na dwa watki o Twoim malzenstwie ;)
    Zgadza sie, nie ma sensu zachodzic w ciaze jak jest tak zle miedzy Wami. Od kilku dni jednak probujemy Cie uswiadomic, ze rozmowa to podstawa. To nie dziala tak, ze Ty bedziesz czekac az on sie zmieni. Sama tez musisz popracowac nad soba. Seks to jest bardzo wazna rzecz w zwiazku a nie taka glupota jak piszesz.

    A maz moze bal sie brac dziecko na rece. To ze stal z boku to wielu facetow tez tak ma, bo oni nie czuja kontaktu z dzieckiem, z ktorym nie mozna sie porozumiec. Druga sprawa, ze kobiety tez czesto odsuwaja facetow od opieki nad dzieckiem.

    AJA_S lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra koniec tematu . Wam życzę powodzenia a mnie wykreslcie prosze

  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 15 listopada 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotko współczuje, widać że masz swoją dumę też która nie pozwala rozpocząć rozmowy, i pewnie uważasz że on jej nie chce. Ja miałam też rozkminki po urodzeniu dziecka (bo do rozwiązania było wszystko jak w filmie idealnie) a później wielkie bachhh . urodził nam się wcześniaczek i wszystko było nie tak jak sobie wymarzyliśmy, śmieszne nie, życia zawsze ustawia do pionu. On się nie wtrącał, to ja siedziałam z dzieckiem w domu, woził wszędzie ale stał z boku, jeszcze problemy z jedzeniem (chlustała na prawo i lewo)więc nawet nie bardzo chciał ruszać:)wkur..wiałam się i rzucałam dupą bo mnie szlak trafiał bo inaczej wyobrażałam sobie go w roli ojca. Nawet nie chciałam rozmawiać bo to przecież ON powinien przyjść. Ale złamałam się bo nie tak miała wyglądać nasza rodzina. Jedna rozmowa, druga, schowałam dumę i poprosiłam o to samo. Bez szczerej rozmowy nic nie będzie, i nie 10minutowa tylko taka dłuższa:) ja pamiętam tą rozmowę jak nigdy. Bo wszystko wisiało na włosku ale mąż zrozumiał i ja zrozumiałam go bo wcześniej on mi nic nie tłumaczył tylko ja nabierałam do głowy.
    powodzenia...

    mi_lejdi, Annie1981, AJA_S, AiCha4811 lubią tę wiadomość

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 15 listopada 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No rozmowa to podstawa trzeba przyznac...ale mimo ze ty nie lubisz sexu..jest on rowniez wazny.

    Zcala caly zwiazek.facet potrzebuje jak sie w taki sposób okazuje mu bliskosc.

    Zreszta mi tez ;-) lubie sex .bo wtedy wiem ze oprócz tego ze mnie kocha to jeszcze pożąda.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2016, 16:47

    AJA_S lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    witam, i ja się wpisuje na 10.12 z testowaniem. To nasz 2cs i mam nadzieje że się uda. Wspomagam się teraz wiesiołkiem, acardem, migdałami, orzechami braz, winem:)(lekarz mi mówił że kiepskie endo, miałam monit owulka była w jednym cyklu napewno)no i testami owu i może temp.. Szyjke może i bym badała ale ni ciula nie wiem jak:( Jedno dziecko już mamy, córkę która w lutym konczy 4 latka i w końcu postanowiliśmy że zawalczymy o rodzeństwo:)
    pozdrawiam i za każdą trzyma kciuki!:)

    To będziemy razem testowac ;) i też 2cs. Trzymam kciuki!

    Kaan
  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veni wrote:
    Witajcie w grudniu:) Mnie można wpisać na 10.12. Oby to był "pomikołajkowy" prezent.

    Ja tez testuje 10.12

    Kaan
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaan wrote:
    To będziemy razem testowac ;) i też 2cs. Trzymam kciuki!
    Super:) ja tex trzymam kciuki:)

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 15 listopada 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    A co do anonimowości, to ja mam chmarę dziewczyn wokół siebie, które się starają. Nie chciałabym, żeby mnie tu znalazły. A np. fakt, ze mówię dajmy na to po szwedzku, może być dużą wskazówką.
    Nawet na początku jak debil wzięłam nick, który używają moi znajomi :P I potem pisałam do OF z prośbą o zmianę.
    Poza tym nie wiemy, kto się kryje za awatarem. Może osoba poubliczna? albo ktoś na ważnym stanowisku? każda z nas niech sobie stworzy strefę, w jakiej czuje się komfortowo. Zwłaszcza, że piszemy tu o sprawach bardzo intymnych.

    rozumiem totalnie, mam w pracy kolezanke ktora sie stara i nie chcialabym zeby moje osobiste szczegoly tu znalazła

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 15 listopada 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    A co do anonimowości, to ja mam chmarę dziewczyn wokół siebie, które się starają. Nie chciałabym, żeby mnie tu znalazły. A np. fakt, ze mówię dajmy na to po szwedzku, może być dużą wskazówką.
    Nawet na początku jak debil wzięłam nick, który używają moi znajomi :P I potem pisałam do OF z prośbą o zmianę.
    Poza tym nie wiemy, kto się kryje za awatarem. Może osoba poubliczna? albo ktoś na ważnym stanowisku? każda z nas niech sobie stworzy strefę, w jakiej czuje się komfortowo. Zwłaszcza, że piszemy tu o sprawach bardzo intymnych.


    A artykuł postaram się później przybliżyć, ale to nie bedzie nic nowego.

    Racja! :) <3

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 15 listopada 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Annie oddzywac się nie zacznie ale nie chce zachodzić w ciążę i później ciągle się z nim kłócić i się denerwować. Nie ma sensu sprowadzać na świat dziecka jeśli między nami nie gra.

    no akurat z tym nie da sie nie zgodzic, to racja, dziecko ma byc owocem milosci, u nas czasem seks na zgode bardzo sie sprawdza ale nie robimy tak czesto, moze u was tez zadziala :* i akurat gol padnie ?

    AJA_S lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 15 listopada 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez jakaś czarna magia ze sluzem
    wczoraj na wizycie u gina dowiedzialam się że BA ! 19 mmm pecherzyk i owulka jak sie patrzy wymarzona, wiec dzis/jutro powinien pekac a tu sahara przy czym dwa dni temu mokro wodnisto :?

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 15 listopada 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811. Spokojnie, brak śluzu nie przeszkadza w zajściu :) Dobrze jak jest, ale bez niego też można zajść. Bierzesz coś na śluz? Mi bardzo pomogło siemię lniane.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 15 listopada 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    cookie is stokrotka no co wy ?? co to ma być za wyłam :D prosze sie tłumazczyc :p a tak serio, co sie dzieje, dziewzcyny zadna z nas nei wie czy sie uda i kazda wierzy ze tak.
    czemu sie poddajecie? nawet jak was wykresle to i tak bede pamietac i bede zainteresowana jak wam idzie :D
    Ze względu na to, że nie było przytulania w te dni :( i wiem, że nic z tego cyklu nie wyjdzie. Nie rezygnuje ze starań tylko cykl został odpuszczony...

    Dziewczyny Wam życzę owocnego w dwie kreski miesiąca :)

    Pozytywne nastawienie :)
  • kasiakasia11 Autorytet
    Postów: 1313 431

    Wysłany: 15 listopada 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno nie zaglądała. Ładnie się lista zapełnia.

    Ja objawy płodności rozpoznaję głównie po szyjce macicy, śluz jest tylko dodatkowym potwierdzeniem, temp nie mogę mierzyć bo wstaję do dzidzi.

    syn (HLHS) 24.07.14 - 03.09.14
    córka 10.12.15
    syn 28.08.17


‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ