X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie kremowy jest taki gladki, jak balsam albo rzadszy krem. a lepki nie wiem bo chyba nie mam takowego.. albo nie umiem rozróżnić :o

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam, że powinno być więcej opcji do zaznaczenia. Np. jednoczesnie lepki i kremowy, mi się tak zdarza.

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam apkę na telefonie i wlasnie tam jest opcja wybrania kilku określeń. Szkoda, ze OF nie ma mobilnej aplikacji

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx wrote:
    Dziewczyny, moze dziwne pytanie zadam, ale mam z tym problem.
    Jak rozróżniacie śluz kremowy od lepkiego ?

    Pytanie może dziwne albo bardzo trafne, sama mam z tym problem .u mnie lepki występuje chyba tylko 1 dzień w cyklu między okresem a owulacja i jest jak bardzo gęsty gil tak wiem ze to obleśne, przeważnie widuje go w toalecie po większym skurczu mięśni czytaj po stolcu i jest tak lepki że jak złapie się na papier to az czuje ze go wyciągam ze środka. To ponoć błona macicy się zluszcza po @ jako przygotowanie do nowego zagnieżdzenia. Mam nadzieję ze to o to chodzi w kwestii lepkiego śluzu, a kremowy to wszystko pozostałe prócz dni plodnych. Zaznaczam ze to opis mojego cyklu a nie schematu. Przepraszam za obleśnosc ale jakoś trzeba :-P :-P :-P

    Molyx lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx wrote:
    Mam apkę na telefonie i wlasnie tam jest opcja wybrania kilku określeń. Szkoda, ze OF nie ma mobilnej aplikacji
    Już im napisałam w ankiecie ze mogliby dopracować wersję mobilną strony bo 70% uzytkowniczek korzysta z telefonu. Płacę abonament premium więc powiedzmy że daję im pod inwestycje a w dzisiejszych czasach responsywna strona i dobrze dopasowana do użytkowników mobilnych to podstawa. Mam.nadzieję że posluchaja, jak wyskoczy wam ankieta to tez napiszcie, jest za mało opcji do wyboru w obserwacjach i no naprawdę niewygodnie korzysta się z kalendarza i forum na tel

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aicha, ja tez mam abonament i wlasnie brakuje mi mobilnosci. Przez to prowadzę 2 wykresu - na lapku na OF i na telefonie.

    Dziekuje Ci za odpowiedz na moje pytanie :)

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane:)mam pytanko czy ktoras z Was miala czop sluzu rozciągliwego bardzo gestego?wczoraj taki mialam i to w pociagucjak poszlam do "wc" potem mookro, ale boalymleczny sluz.. Dzis juz raczej sucho.. Mialam tak moze ze dwa razy i po takim sluzie. Przychodzil@

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przychodzi po 14-16dniach zapomnialam dodac:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    Pytanie może dziwne albo bardzo trafne, sama mam z tym problem .u mnie lepki występuje chyba tylko 1 dzień w cyklu między okresem a owulacja i jest jak bardzo gęsty gil tak wiem ze to obleśne, przeważnie widuje go w toalecie po większym skurczu mięśni czytaj po stolcu i jest tak lepki że jak złapie się na papier to az czuje ze go wyciągam ze środka. To ponoć błona macicy się zluszcza po @ jako przygotowanie do nowego zagnieżdzenia. Mam nadzieję ze to o to chodzi w kwestii lepkiego śluzu, a kremowy to wszystko pozostałe prócz dni plodnych. Zaznaczam ze to opis mojego cyklu a nie schematu. Przepraszam za obleśnosc ale jakoś trzeba :-P :-P :-P

    Ha! a ja przeczytałam, że ten "glut", to czop śluzowy, którym zablokowana jest szyjka i jego odejście zwiastuje dni płodne, i że to bardzo cenny objaw. (a przeczytałam to na profesjonalnej stronie o naturalnych metodach)
    U mnie jest on nie do przegapienia, ale oszczędzę szczegółów ;) no i jak już w tym miesiącu wiedziałam co to jest, to sprawdziło się doskonale, dokładnie dzień po nim zaczęły się dni mokre = płodne.

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze ten glut to wlasnie odpowiedz na moje pytanie:) ale nie czuje np u siebie ze dzis mokro..

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się wydaje, że jak szyjka się zamyka i blokuje śluzem, a potem na nowo się otwiera, to za każdym razem może odchodzić czop śluzowy. Generalnie, to zwiastuje otwieranie szyjki. U mnie przed okresem też zaobserwowałam, ale niewielki. Przed owulacją duży. A pewnie przed porodem to w ogóle gigant ;)

    jej co ja bym bez Was zrobiła... z kim ja bym mogła o czopach śluzowych gadać :P

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję kolejnych pozytywnych testów dziewczyny :) :* <3

    I niezmiernie mi przykro i zarazem tule te kobietki które nawiedziła @ :(

    Tolik123 lubi tę wiadomość

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo to dobrze wiedzieć, dzięki mi lejdi zawsze siebie zastanawiałam co to jest ten czop a tu się okazuje ze go miewam :-P dodam też ze jest przeważnie przezroczysty lub różowy

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czemu Dobuska się nie odzywa i co u niej
    Ps dziewczyny widzę że niektóre z Was biorĄ acard w drugiej fazie cyklu . Nie rozumiem w jakim celu? :-\ zapobiega agregacji płytek krwi, i jaką to ma dać korzyść w ciąży? :-)

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie... Dobuska, Bella czy wszystko u Was w porządku?


    U kobiet po poronieniach niekiedy włącza się Acard podejrzewając, że przyczyną moze być nadkrzepliwość.

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Tolik123 Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 01:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkieLove wrote:
    a kiedy wydzwsl pozytywny pierwszy raz?

    Wyszedl mi intensywny zaciek (nie rozowy)chyba wieczorem 10 dpo, 11 dpo taka typowa biala kreska (jak na forach pokazuja, ze nie ciaza), 12 blada Pepino i Facielle ale Pepino wyrazniejsza, 13 dpo Pepino dalej blada a Check&Go wyrazna

    PCOS, tylozgiecie, wysoka insulina, MTHFR++
    rfxgqqmztlcuyju7.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    Ciekawe czemu Dobuska się nie odzywa i co u niej
    Ps dziewczyny widzę że niektóre z Was biorĄ acard w drugiej fazie cyklu . Nie rozumiem w jakim celu? :-\ zapobiega agregacji płytek krwi, i jaką to ma dać korzyść w ciąży? :-)
    Acard często podaje się po poronieniach. Ma usuwać mikroskrzepy w macicy żeby ułatwić zagniezdzenie.

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Acard często podaje się po poronieniach. Ma usuwać mikroskrzepy w macicy żeby ułatwić zagniezdzenie.
    U Ciebie bankowo plusik bedzie ;-)

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    U Ciebie bankowo plusik bedzie ;-)
    Oby :) dziś ładnie odbiła mi temp :) jeszcze ze 3 dni i wszystko będzie jasne ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Ty też masz piękny wykres!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ