X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Najmłodsza trzymam kciuki za owulkę, będzie dobrze :)
    A u mnie kryzys - pokłóciłam się z mężem i powiedziałam mu, że koniec ze staraniami i że nie jest gotowy na dziecko :( Tak mnie wkurzył swoją postawą :( A dziś mam wyrzuty sumienia, że mu tak nagadałam ;(

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 28 listopada 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś słabo ten wiesiołek działa na mnie. Albo niecierpliwa jestem, a po prostu jeszcze nie mam owulacji ;)
    Annie możesz tymczasem podpowiedzieć przepis na siemię? ;)

    Próbuję się nie spinać i tłumaczyć sobie, że plemniki do 72h mogą przeżyć i nawet wtedy większa szansa na dziewczynkę. Ale trochę łudzę się, że ovu da radę przyjść przed wyjazdem ;)

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Jakoś słabo ten wiesiołek działa na mnie. Albo niecierpliwa jestem, a po prostu jeszcze nie mam owulacji ;)
    Annie możesz tymczasem podpowiedzieć przepis na siemię? ;)

    Próbuję się nie spinać i tłumaczyć sobie, że plemniki do 72h mogą przeżyć i nawet wtedy większa szansa na dziewczynkę. Ale trochę łudzę się, że ovu da radę przyjść przed wyjazdem ;)

    mi_lejdi a jak długo bierzesz wiesiołka?
    Ja zaczęłam brać z początkiem tego cyklu, dziś dopiero 5 dzień, wiec nie mogę stwierdzic czy pomaga, bo męczę się z koncowka małpy.
    Mam nadzieję, że pomoże bo ja u siebie w ogóle nie obserwuje śluzu płodnego :(
    Zastanawiam się jeszcze nad siemiem lnianym.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję siemię lniane. Polecam, śluz jest :D w dwóch szklankach wody gotuję dwie łyżki siemienia, ok. 10-15 minut. Przecedzam przez sitko i pije tego glutka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza, kciuki za owulkę!!!
    Roslinka, czasem się coś tak powie w nerwach, a potem się tego żałuje. Sama tak nieraz mam... Przeproś męża i będzie dobrze. Kłótnie są po to, żeby się potem godzić :P

    roslinka lubi tę wiadomość

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 28 listopada 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście że spróbujemy ;) słyszałam że przed owulką jak się kocha to dziewczynka, a jak w trakcie i po to chłopak :P

    jeśli to prawda :P to faceci są leniwy nawet będąc plemnikami XD haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2016, 14:11

    Pikselka lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 28 listopada 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie Roslinka! Po takim pogodzeniu to i starania lepsze :) Dziewczyny a siemie lniane mozna pic caly cykl czy tylko w pierwszej fazie cyklu?

    roslinka lubi tę wiadomość

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana siemię cały cykl, tylko wiesiołek do owulacji. Ja siemię jem prawie codziennie w owsiance rano :)

    To jutro będziemy się długo godzić hehe :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2016, 14:25

    Biała Azlia, mi_lejdi lubią tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 28 listopada 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NajmlodszaStaraczka. Trzymam kciuki za owu :)

    MiLejdi. Troche jestes niecierpliwa ;) Wiesiolek moze zadzialac dopiero po 3 miesiacach ;) Za to siemie zadzialalo u mnie juz po tygodniu :)
    Ja najpierw gotowalam dwie lyzki calego siemienia w szklance wody i przecedzalam. Z tym jednak bylo duzo roboty i garnkow nie moglam odmyc od tego gluta ;) Dlatego zaczelam mielic i teraz dwie lyzki zalewam polowa szklanki wody i odstawiam pod przykryciem na godzine. Mam nadzieje, ze tak samo sie sprawdzi, bo sposob o wiele wygodniejszy. Plodne u mnie pod koniec tygodnia, wiec sie przekonam ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to lubię siemię pić gorące, inaczej mi nie smakuje, z reszta tak samo jak zimna herbata czy kawa ;) Sposobów na spożywanie siemienia jest dużo i każdy musi swój ulubiony znaleźć :) No z tymi garnkami to problem. W tym cyklu się zawzięłam i piję codziennie, ale przyznam że przez te garnki to mi się nie chciało wcześniej gotować. A siemię bardzo dobrze na mnie działa, nie tylko na płodność. Włosy nie wypadają, rośnie dużo nowych, paznokcie się wzmacniają. Super produkt :)
    Można pić cały cykl i rzeczywiście szybko działa.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 28 listopada 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie wyczytalam o siemieniu:

    Naukowcy z University of Rochester w Nowym Jorku(1) porównali jakość cyklów miesiączkowych kobiet, które nie jadły siemienia lnianego do cyklów tych samych kobiet, którym przez kolejne trzy miesiące podawano siemię lniane. We wszystkich cyklach na siemieniu lnianym wystąpiła owulacja (wśród cykli bez siemienia były 3 bezowulacyjne). Cykle „lniane” miały także dłuższą fazę lutealną, oraz większy stosunek progesteronu do estradiolu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2016, 18:16

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje sie i ja ;)

  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 28 listopada 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również chciałabym zapisać się na listę. Poproszę na 24.12 :D

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 28 listopada 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karo_la od początku cyklu, czyli dziś 11 dzień. Muszę się zastanowić nad tym siemieniem.

    Annie już pod koniec tygodnia? to tak jak ja :) choć liczę, że ciut wcześniej. Zsynchronizowałyśmy się ;) Ja siemię jem, mielę je razem z owocami rano, w smoothisach. Mężowi też się dostaje przy okazji. Ale myślałam, że tylko picie tego gluta się liczy ;)

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 28 listopada 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Oczywiście że spróbujemy ;) słyszałam że przed owulką jak się kocha to dziewczynka, a jak w trakcie i po to chłopak :P

    jeśli to prawda :P to faceci są leniwy nawet będąc plemnikami XD haha


    Słuszna uwaga ;) a my od początku umiemy być cierpliwe ;)

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuje 4.12 ale nie wiem czy wytrzymam...chyba sobie wcześniej zrobie test. Dziś mój 10 dpo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) A miała któraś z Was w cyklach 29-30/ dniowych owulację już w 11 czy 12 dniu ? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi my to nawet razem cykl zaczęłyśmy, to może i owulacja nam się zgra tego samego dnia :) Choć u mnie jakoś sucho jak na 11dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2016, 15:48

    mi_lejdi lubi tę wiadomość

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 28 listopada 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kea06 u mnie w szczęśliwym cyklu dokładnie było tak, że owu miałam w 11-12 dniu
    cyklu

    Kea06 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 28 listopada 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpiszcie mi @
    Dziewczyny życzę Wam tych upragnionych kreseczek :)

    Pozytywne nastawienie :)
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ