X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    * nie pękniętym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wpadam do was zapisac sie na testowanko grudniowe. swiateczno noworoczne! :) mial byc to cykl bez staran bo za tydz pierwsza wizyta w klinice nieplodnosci i ja chcialam odpuscic w tym cyklu ale maz przywolal mnie do porządku i powiedział ze on nie chce przerywać staran a jak ciaza powieli sie z klinika trudno. nawet jak kasa na badania pojdzie nie potrzebnie. wazne ze dzidzia bedzie. kocham go za takie podejcie. :) wiec... dzialamy :D prosze o wpisanie na 24 grudnia!! piekny czas :) oby szczesliwy!!! <3

    Najmłodsza_staraczka, Kea06, dobuska, ktosiowa, AiCha4811 lubią tę wiadomość

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie no niestety mikołajkowy poranek okazał się bolesnym i przywitaniem @ , znów fałszywy alarm z tymi testami , ale ja na szczęście się tym jakoś mocno nie przejęłam

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaka przykro mi że przyszła @

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla to super podejście Twojego M, w takim razie za testowanko 24.12 :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaka przykro mi :(

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla robiłaś w listopadzie proga. Jaki miałaś wynik wtedy? Był dobry?

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:
    Madziulla robiłaś w listopadzie proga. Jaki miałaś wynik wtedy? Był dobry?

    robilam i byl piekny ale niestety nie ciazowy. pokazal tylko ze owulka byla. prog 8 dpo mialam 20 ng/ml

    Karola555 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję. W takim razie w czwartek progesteron

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla jak ja się cieszę, że jesteś!!:* Piękny termin na testowanie:*

    Kaka strasznie mi przykro...:(

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kea06 wrote:
    Hej :) u mnie mimo pozytywnego nastawienia z tego cyklu nic nie wyjdzie . Okazało się,że pęcherzyk nie chce pęknąć :( Nici z dobrych myśli , nastawiania się itd. Dokument Sekret dał mi dużo nadziei ale nie wyszło. Może mój pęcherzyk się mnie przestraszył :P .
    A tak na poważnie to wypiszcie mnie proszę z 17. 12. Nawet nie mam po co testować. Nie będzie prezentu pod choinkę :/
    Buźki :*
    kochana wiem jak boli informacja o tym, że pęcherzyk nie pękł. Ale u mnie kolejny miesiąc i nowa nadzieja. Nie poddawajmy się!:)
    Może poszukać przyczyn dlaczego nie pękają? U mnie prawdopodobnie odpowiadała za to tarczyca.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Madziulla jak ja się cieszę, że jesteś!!:* Piękny termin na testowanie:*

    ja tez sie ciesze ze jestem :D

    dobuska lubi tę wiadomość

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla dziękuję za info. Ja robiłam wczoraj i wynik 11,70. Mam nadzieję, że wynik jest ok.

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kea przykro mi :(

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    kochana wiem jak boli informacja o tym, że pęcherzyk nie pękł. Ale u mnie kolejny miesiąc i nowa nadzieja. Nie poddawajmy się!:)
    Może poszukać przyczyn dlaczego nie pękają? U mnie prawdopodobnie odpowiadała za to tarczyca.

    O ! to mnie zaskoczyłaś . W sumie dopiero pierwszy raz jest tak ,że nie pękł i zobaczymy dalej bo czasami jest taki cykl ,że nie pęknie i nie ma jakieś głownej przyczyny . Ale również jestem na Euthyroxie przez właśnie tarczycę . Obniżałam z 3 i aktualnie mam 1,9 . Może to ta przyczyna?
    Zobaczymy kolejnym razem :)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kea06 wrote:
    O ! to mnie zaskoczyłaś . W sumie dopiero pierwszy raz jest tak ,że nie pękł i zobaczymy dalej bo czasami jest taki cykl ,że nie pęknie i nie ma jakieś głownej przyczyny . Ale również jestem na Euthyroxie przez właśnie tarczycę . Obniżałam z 3 i aktualnie mam 1,9 . Może to ta przyczyna?
    Zobaczymy kolejnym razem :)
    Mi ginekolog powiedział, że najlepiej mieć do 2, ale endo mi powiedział, że im mniej tym lepiej. Nie martw się, niepękające pęcherzyki można jeszcze "pęknąć" farmakologicznie. Takie problemy to niewielkie problemy. Na pewno damy radę:)

    Kea06 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:
    Madziulla dziękuję za info. Ja robiłam wczoraj i wynik 11,70. Mam nadzieję, że wynik jest ok.
    KOCHANA ja proga w 8dpo mialam 27, lekarz mi wtedy powiedzial ,ze jak jest powyzej 10 to owulka byla.. wiec wszystko ok u Cb :*

    Karola555 lubi tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udostępniłam wykres.
    Dziś 13dpo.
    Wczoraj też wyszła słaba kreska.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9929645b08c2.jpg

    kaka470, ktosiowa, dobuska, Karola555, InBlue, zFolwarku, AiCha4811 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha gratulacje :)

    santoocha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Mi ginekolog powiedział, że najlepiej mieć do 2, ale endo mi powiedział, że im mniej tym lepiej. Nie martw się, niepękające pęcherzyki można jeszcze "pęknąć" farmakologicznie. Takie problemy to niewielkie problemy. Na pewno damy radę:)


    Też się naczytałam ,że pomiędzy 1 a 1,5 najlepiej :)
    Chciałabym żeby oprócz tego Euthyroxu cała reszta była naturalnie . Ale jak trzeba będzie zastrzyk to podejrzewam ,że się zdecyduję :)
    Damy radę :) :*

    dobuska lubi tę wiadomość

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ