X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki !
    Figa tule !
    Santoocha nooo i takie niespodzianki to ja lubię :-D gratuluję!

    Karola555, santoocha lubią tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wynik!
    Progesteron 27 ng/ml.
    Ale jestem szczęśliwa !!!!

    Karola555, Sylwia_80, stokrotka92, dobuska, santoocha, AiCha4811, Biała Azlia lubią tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Dzieńdoberek!
    Chyba jednak moja owulacja była silniejsza niż ketonal ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1a337919d1aa.jpg

    Super, gratuluję!!!! Będę powtarzać się jak zacięta płyta ale mam nadzieję wkrótce dołaczyć ;)

    Karola555, santoocha lubią tę wiadomość

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Dziewczyny mam wynik!
    Progesteron 27 ng/ml.
    Ale jestem szczęśliwa !!!!

    Piękny wynik :) A który to dzisiaj dpo ?

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia. Ja mam 35 lat, w maju skoncze 36.

    Pikselka. Rozumiem Twoje rozczarowanie wynikami niemeza. Ja mysle, ze u nas bedzie podobnie, bo moj bierze leki oslabiajace plodnosc. Wiem jednak jak duze znaczenie ma psychika, dlatego juz kaze mu robic wizualizacje ;) Poza tym suplementacja witamin. Dziewczyny polecaja Fertilman Plus, wyniki nasienia bardzo sie po tym poprawiaja. Ja teraz znalazlam ten koenzym Q10, ktory tez ma duzy wplyw na jakosc i szybkosc zolnierzykow. Poczytaj sobie i pomysl, bedzie dobrze :)

    Najmlodsza. Super wynik :)

    Santocha. Mowilam, ze bedzie owulka ;) Gratulacje! Ktory to dpo?
    Kolejny przyklad na ciaze ze straconego cyklu ;)

    Figa. Przykro mi.

    Stokrotka. 6 dpo to na pewno do zagniezdzenia jeszcze nie doszlo. Jak zrobisz test to tylko sobie humor popsujesz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2016, 08:52

    santoocha lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:
    Piękny wynik :) A który to dzisiaj dpo ?

    7-8 dpo.

    Stawiam raczej na 7, ale możliwe, że 8 :)

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    U mnie dziś 7 dpo, 8 dzień po podaniu pregnylu, kontrolny test no i pregnyl jesZcze trzyma bo na test pozytywny. Mam nadzieję że ta krecha już tylko zciejmnieje z powodu dziedzica, drugie kontrolne sikanko w sobote, do tego czasu pregnylu już powinno nie być więc test będzie wiarygodny :)

    Nie chciałabym odbierać Ci nadziei, ale u mnie pregnyl utrzymywał się jeszcze 14 dni po podaniu...była taka leciutenka kreska ale była. Najlepiej jak zrobisz w sobote a potem w niedziele, jak ściemnieje to znaczy ze Twoja beta rośnie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    7-8 dpo.

    Stawiam raczej na 7, ale możliwe, że 8 :)


    Może już ktoś mieszka u Ciebie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś jestem 6 dni po owu chyba. Jak zrobię progesteron w czwartek czyli 8 dni po to będzie wiarygodny?

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Dziewczyny dziś jestem 6 dni po owu chyba. Jak zrobię progesteron w czwartek czyli 8 dni po to będzie wiarygodny?

    Tak :)

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka w 7-8 dpo się robi proga więc myślę, że tak.

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) u mnie mimo pozytywnego nastawienia z tego cyklu nic nie wyjdzie . Okazało się,że pęcherzyk nie chce pęknąć :( Nici z dobrych myśli , nastawiania się itd. Dokument Sekret dał mi dużo nadziei ale nie wyszło. Może mój pęcherzyk się mnie przestraszył :P .
    A tak na poważnie to wypiszcie mnie proszę z 17. 12. Nawet nie mam po co testować. Nie będzie prezentu pod choinkę :/
    Buźki :*

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Może już ktoś mieszka u Ciebie :)

    Zobaczymy :)
    W piątek/sobotę zrobię bhcg.

    Mieszka czy nie mieszka.. od pół roku walczyłam o tą owulację i ciągle nie wychodziło. Tak bardzo się cieszę, że mój organizm wreszcie ruszył!

    Annie1981, dobuska, santoocha, AiCha4811 lubią tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kea06 wrote:
    Hej :) u mnie mimo pozytywnego nastawienia z tego cyklu nic nie wyjdzie . Okazało się,że pęcherzyk nie chce pęknąć :( Nici z dobrych myśli , nastawiania się itd. Dokument Sekret dał mi dużo nadziei ale nie wyszło. Może mój pęcherzyk się mnie przestraszył :P .
    A tak na poważnie to wypiszcie mnie proszę z 17. 12. Nawet nie mam po co testować. Nie będzie prezentu pod choinkę :/
    Buźki :*

    Tule mocno kochanie :(
    Wiem co czujesz, ale głowa do góry <3

    Kea06 lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha ogromne gratulacje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2016, 09:12

    santoocha lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kea. Przykro mi, ale nie poddawaj sie kochana. Nic nie dziala na pstrykniecie palcami. Na zmiane trzeba czasu, na zmiane myslenia tym bardziej. Dalej mysl pozytywnie a zobaczysz, ze bedzie dobrze :)

    Ja teraz czytam o wplywie psychiki na zajscie w ciaze, jako ze w grudniu na tym sie koncentruje i pozwole sobie wkleic fragment artykulu. Mam nadzieje, ze nie bede zasmiecac forum ;)

    W Stanach Zjednoczonych od lat prowadzi się zakrojone na szeroką skalę badania na temat wpływu psychiki na poczęcie dziecka. W Polsce problem niestety bywa spychany na plan dalszy, o niepłodności mówi się zaś raczej tylko w kategoriach stricte biologicznych. A nadmierny stres, napięcie czy zła kondycja psychiczna mogą być przyczyną przejściowej niepłodności u prawie 30% par starających się o dziecko. Umysł i ciało ściśle są bowiem ze sobą powiązane. Nasza psychika może mieć wielki wpływ na zajście w ciążę i urodzenie zdrowego dziecka. 

    Badania mówią, że tylko 40% par starających się o dziecko  deklaruje potrzebę kontaktu z psychologiem. Specjaliści alarmują, że profesjonalnej pomocy wymaga aż 90% par, które bezskutecznie walczą o potomstwo. Niepłodność czy nawet tymczasowe kłopoty z zajściem w ciążę mocno wpływają na społeczne funkcjonowanie. Osoby, które bezowocnie starają się o dziecko powinny być więc otoczone fachową opieką psychologiczną. Kiedy bowiem nasz umysł i nieuświadomione lęki utrudniają poczęcie dziecka – to właśnie pomoc specjalisty "od duszy" może zaowocować wymarzonym pozytywnym wynikiem testu ciążowego.

    http://www.ciazowy.pl/artykul,umysl-kontra-cialo-kiedy-psychika-utrudnia-poczecie-dziecka,584,1.html

    Kea06 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha gratulacje ogromne!!! A reszta dziewczyn co dostała od Mikołaja??? Czyżby rózgi???? Przyznawać się kto był niegrzeczny????

    santoocha lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha byś pokazała wykres :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Tule mocno kochanie :(
    Wiem co czujesz, ale głowa do góry <3

    Dziękuję :) :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Kea. Przykro mi, ale nie poddawaj sie kochana. Nic nie dziala na pstrykniecie palcami. Na zmiane trzeba czasu, na zmiane myslenia tym bardziej. Dalej mysl pozytywnie a zobaczysz, ze bedzie dobrze :)

    Ja teraz czytam o wplywie psychiki na zajscie w ciaze, jako ze w grudniu na tym sie koncentruje i pozwole sobie wkleic fragment artykulu. Mam nadzieje, ze nie bede zasmiecac forum ;)

    W Stanach Zjednoczonych od lat prowadzi się zakrojone na szeroką skalę badania na temat wpływu psychiki na poczęcie dziecka. W Polsce problem niestety bywa spychany na plan dalszy, o niepłodności mówi się zaś raczej tylko w kategoriach stricte biologicznych. A nadmierny stres, napięcie czy zła kondycja psychiczna mogą być przyczyną przejściowej niepłodności u prawie 30% par starających się o dziecko. Umysł i ciało ściśle są bowiem ze sobą powiązane. Nasza psychika może mieć wielki wpływ na zajście w ciążę i urodzenie zdrowego dziecka. 

    Badania mówią, że tylko 40% par starających się o dziecko  deklaruje potrzebę kontaktu z psychologiem. Specjaliści alarmują, że profesjonalnej pomocy wymaga aż 90% par, które bezskutecznie walczą o potomstwo. Niepłodność czy nawet tymczasowe kłopoty z zajściem w ciążę mocno wpływają na społeczne funkcjonowanie. Osoby, które bezowocnie starają się o dziecko powinny być więc otoczone fachową opieką psychologiczną. Kiedy bowiem nasz umysł i nieuświadomione lęki utrudniają poczęcie dziecka – to właśnie pomoc specjalisty "od duszy" może zaowocować wymarzonym pozytywnym wynikiem testu ciążowego.

    http://www.ciazowy.pl/artykul,umysl-kontra-cialo-kiedy-psychika-utrudnia-poczecie-dziecka,584,1.html

    Dzięki :) Staram się ale jest ciężko , dochodzi napięcie pomiędzy mną ,a mężem .
    Mąż chciał już kilka lat temu zacząć ,a ja wtedy nie byłam gotowa chciałam ugruntować pozycję w pracy i czuję ,że on ma przez to trochę żalu / pretensji . To również może być przyczyną. A raczej głownie to - już tak zaczynam czuć .
    Swoją drogą wiem,że możecie wziąć mnie za głupią ale lubię to i wierzę w takie rzeczy . Byłam u kobietki ,która czyta z kart tarota , od dzieciństwa było to coś czym się interesowałam. Było to jakoś końcem września. Podsumowując , inaczej byłoby dużo pisania , karty pokazały rodzinę pokazały nawet kobietę brzemienną - z 72 kart wyjęłyśmy akurat tą ! I Sama Pani Irenka , bo tak się nazywa , powiedziała ,że dopóki nie otworzę się psychicznie nic z tego nie będzie. Główny mój problem to psychika-zablokowanie. Jak zapytałam kart czy do końca roku będę w ciąży odpowiedziały ,że nie . Oczywiście nie wierzyłam , powiedziałam sobie ,że na pewno będzie bo w to wierzę itd. zdążyłam o tym zapomnieć ... i teraz po tym pękniętym pęcherzyku już wiem ,że karty nie kłamią .
    Taka oto średnio długa historia.
    Musiałam się wygadać :*

‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ