X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Niestety tarczyce ignorują, ale tak naprawdę są badania od dwóch lat, które inaczej każą patrzeć na wynik tsh. Mój endo powiedział, że trzy lata temu tez powiedziałby, że jest ok, wystarczyło mieć wynik w normie.
    Teraz pozostaje kwestia jak poszczególni lekarze się rozwijają. Mój robił doktorat więc dużo czytał. :)
    U mnie w mieście żadnego dobrego gin-endo nie ma, ale mam ginekologa z czołówki i tak samo endokrynologa. Oczywiście prywatnie....:/
    Bede w styczniu u Endo i sie o wszystko wypytam! :) Dziekuje :*

    dobuska, Kea06 lubią tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla. Dobrze, ze maz Cie przywolal do porzadku. Trzymam kciuki za testowanie i badania :)

    Kea. Czyli ten tekst, ktory wrzucilam o psychice szczegolnie Ciebie sie tyczy ;) Czytalam o tym i pisza, ze czesto w czasie staran dochodzi do pogorszenia relacji w zwiazku. Kazde z malzonkow czuje sie winne za zaistniala sytuacje, do tego dochodza wzajemne oskarzenia i lęki. Nie jest latwo.
    Ja bardziej wierze w terapie niz tarota i wlasnie to bym Ci poradzila ;) Wiele osob jednak nie chce skorzystac, wiec radzilabym chociaz gleboka, szczera rozmowe miedzy Wami, zeby wyjasnic wzajemne urazy. Do tego oczywiscie polecam prace nad blokada psychiczna ;)

    Z tego co do tej pory wyczytalam, wyciagam wniosek, ze to nie samo myslenie o dziecku nas blokuje, ale stres, ktory temu towarzyszy. W zwiazku z tym, nie ma nic zlego w mysleniu o staraniach tylko trzeba nauczyc sie mniej spinac. Trudne to, ale mysle, ze wykonalne. Od tego cyklu probuje i idzie mi coraz lepiej ;)

    Kaka. Przykro mi. Podziwiam Twoja sile. Ja bym bardzo sie przejela, dlatego nie testuje do terminu @.

    InBlue, Kea06, kaka470 lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Santoocha gratulacje!!! Na przekór wszystkiemu :) a propos psychiki, powiedz szczerze, czy mialas wrazenie ze wtym miesiacu wyluzowalas? Cos bylo inaczej?
    Wiesz, od kiedy zobaczyłam, że temperatura nie wskazuje na owulację, to później już się nie doszukiwałam objawów, tylko myślałam czy w następnym jeszcze sue starać czy jednak postawić na firmę.

    No a potem takie dziwne kłucia w macicy, swędzenie piersi....

    W tym cyklu brałam castagnus, ovarin i używaliśmy żelu conceive plus.
    Seks co 2 dni.

    mi_lejdi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha no to szczęśliwy cykl :) ja dziś nie mam czasu na nic. Robię pracę na zaliczenie i od samego rana tworzę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak z ciekawości. Czy temperaturę można uznać za prawdziwą jeśli o 6 wstałam do córki bo płakała i później położyłam się jeszcze i mierzyłam ją o 7.30 ? Czy raczej nie ?

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Dziewczyny tak z ciekawości. Czy temperaturę można uznać za prawdziwą jeśli o 6 wstałam do córki bo płakała i później położyłam się jeszcze i mierzyłam ją o 7.30 ? Czy raczej nie ?

    Pomiar powinien być po przynajmniej 3 godzinach nieprzerwanego snu. Po wstaniu temperatura rośnie.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha gratulacje:)
    magroz gratulacje:)

    santoocha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Dziewczyny tak z ciekawości. Czy temperaturę można uznać za prawdziwą jeśli o 6 wstałam do córki bo płakała i później położyłam się jeszcze i mierzyłam ją o 7.30 ? Czy raczej nie ?
    No to ja w takim razie nie jestem w stanie mierzyć tempki bo ja średnio 3-4 razy wstaje w nocy do córki :/ a jak płacze to przecież nie zostawię jej w pokoju żeby wyla a ja nie będę mierzyć tempki no trudno :)

  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha, Magroz gratulacje :-)

    santoocha lubi tę wiadomość

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacj jejku ile fasolek! Super :)

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha jak dlugo bralas ten castagnus ? To się bierze z przepisu lekarza czy to suple?

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    No to ja w takim razie nie jestem w stanie mierzyć tempki bo ja średnio 3-4 razy wstaje w nocy do córki :/ a jak płacze to przecież nie zostawię jej w pokoju żeby wyla a ja nie będę mierzyć tempki no trudno :)

    Ale jeśli wiesz, że temperatura jest zaburzona, to po prostu nie przykładasz do niej takiej wagi. Niektóre dziewczyny bardzo zwracają uwagę na każde pół kreski - wtedy takie mierzenie i sterowanie się najdrobniejszym wzrostem i spadkiem jest bez sensu jak wstajesz w nocy. Generalny trend powinnaś wychwycić nawet jeśli temperatura będzie zaburzona. Tylko nie przezywaj wtedy malutkich wzrostów i spadków.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    No to ja w takim razie nie jestem w stanie mierzyć tempki bo ja średnio 3-4 razy wstaje w nocy do córki :/ a jak płacze to przecież nie zostawię jej w pokoju żeby wyla a ja nie będę mierzyć tempki no trudno :)
    Ja swoją biorę po pierwszej pobudce do siebie :) nawet jak ja musze napoic to nie wstaje :) Lubie z nią spać <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2016, 17:41

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka. Ja czytalam, ze krotkie wstanie na siku czy do dziecka nie powinno zaburzyc tempki, jezeli przed mierzeniem polozymy sie jeszcze na godzine.

    AiCha. Ja tez bralam Castagnus przez 3 miesiace. Jest bez recepty, pomaga uregulowac cykl. Ja bralam bo odstawilam tabletki anty i nie narzekam. Cykle mam regularne, ale w ciaze nie zaszlam ;)

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Ja swoją biorę po pierwszej pobudce do siebie :) nawet jak ja musze napoic to nie wstaje :) Lubie z nią spać <3
    Absolutnie u nas to nie wchodzi w grę . :) po narodzinach dwa razy leżała ze mną w łóżku i na tym finito. :) nie chciałam jej uczyć takiego zachowania teraz ma swój pokój i nawet wam powiem że lepiej bo leży w łóżeczku i czeka aż po nią przyjdę. Nie ma nocnego ciatania z pokoju do pokoju i w ogóle. Tyle tylko że w nocy jak płacze to ja muszę lecieć do niej ale coś za coś :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera brzuch mnie pobolewa :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane!
    Tak jak mowilam miesiaczka mi sie spoznia chyba 2 dni..
    Do dzis testy negatywme, dzis cos mnie tknelo kupilam test innej firmy, i chyba jest bladzioch, widac go golym okiem choc zdj tego nie oddaje. Co myslicie?
    https://naforum.zapodaj.net/01cfb89643fe.jpg.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Kochane!
    Tak jak mowilam miesiaczka mi sie spoznia chyba 2 dni..
    Do dzis testy negatywme, dzis cos mnie tknelo kupilam test innej firmy, i chyba jest bladzioch, widac go golym okiem choc zdj tego nie oddaje. Co myslicie?
    https://naforum.zapodaj.net/01cfb89643fe.jpg.html


    Jest! Widzę ! Po cichu gratulacje :)

    Ehh wszystkie w grudniu zajdą w ciążę i zostanę sama w styczniu ze staraniami jak ten palec :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    https://naforum.zapodaj.net/bdbdb28c226c.jpg.html

    Moze tu bedzie lepiej, rozkrecilam dziada ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widać:)

‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ