X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/bdbdb28c226c.jpg.html

    Moze tu bedzie lepiej, rozkrecilam dziada ;)
    Coś jest :) a co to za test?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    Santoocha jak dlugo bralas ten castagnus ? To się bierze z przepisu lekarza czy to suple?
    Kochana castagnus mozna brać bez polecenia giną.Jest bez recepty,ja go bralam ale w ogóle mi nie pomógł.Bierze się go od 1dc i tak do 90dni.Jesli ważysz do 60kg jedna tabletka jesli powyżej 60kg to dwie tabletki.Sa to ziolowe tabletki ktore regulują gospodarke hormonalna i zmniejsza psm.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tesco kupiony w UK.. Wiec na luzie, zobaczymy za 2 dni

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/bdbdb28c226c.jpg.html

    Moze tu bedzie lepiej, rozkrecilam dziada ;)
    Kochana widac doskonale.Tylko jaki to test???

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Madziulla. Dobrze, ze maz Cie przywolal do porzadku. Trzymam kciuki za testowanie i badania :)

    Kea. Czyli ten tekst, ktory wrzucilam o psychice szczegolnie Ciebie sie tyczy ;) Czytalam o tym i pisza, ze czesto w czasie staran dochodzi do pogorszenia relacji w zwiazku. Kazde z malzonkow czuje sie winne za zaistniala sytuacje, do tego dochodza wzajemne oskarzenia i lęki. Nie jest latwo.
    Ja bardziej wierze w terapie niz tarota i wlasnie to bym Ci poradzila ;) Wiele osob jednak nie chce skorzystac, wiec radzilabym chociaz gleboka, szczera rozmowe miedzy Wami, zeby wyjasnic wzajemne urazy. Do tego oczywiscie polecam prace nad blokada psychiczna ;)

    Z tego co do tej pory wyczytalam, wyciagam wniosek, ze to nie samo myslenie o dziecku nas blokuje, ale stres, ktory temu towarzyszy. W zwiazku z tym, nie ma nic zlego w mysleniu o staraniach tylko trzeba nauczyc sie mniej spinac. Trudne to, ale mysle, ze wykonalne. Od tego cyklu probuje i idzie mi coraz lepiej ;)

    Kaka. Przykro mi. Podziwiam Twoja sile. Ja bym bardzo sie przejela, dlatego nie testuje do terminu @.
    Masz racje,tu nie tylko myślenie o dziecku ale tez stres.Ja jestem doskonałym przykładem tego.Staralismy sie dlugo a tu w koncu po stresie udalo się w nienacka.Co najlepsze intuicyjnie od poczatku 15cs miałam wrażenie ze się uda i sie udalo.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Dziewczyny tak z ciekawości. Czy temperaturę można uznać za prawdziwą jeśli o 6 wstałam do córki bo płakała i później położyłam się jeszcze i mierzyłam ją o 7.30 ? Czy raczej nie ?
    Ja tylko pare razy miwrzylam temp i przestalam bo tylko byl stres.

  • Tynastka Przyjaciółka
    Postów: 70 69

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim zafasolkowanym, trzymam kciuki za te, które będą testować i bardzo mocno tulę te, które nawiedziła @:* U mnie jeszcze "troszeczkę" do testowania i zjawiam się z pytaniem: nie wiem co ja wczoraj odwaliłam, ale pomyliłam dni totalnie... Czy przy założeniu, że wczoraj było 3dpo, a ja wypiłam 2 kieliszki wina z koleżankami, coś się może stać ewentualnemu maleństwu? Naprawdę nie pytajcie jak ja policzyłam, że trzeci dzień po owulacji jest przed owulacją, łażę ostatnio kompletnie zakręcona, remont plus szczytowy sezon w pracy sprawiają, że o 22 zasypiam, w środę jestem zdziwiona że to nie piątek, a w piątek, że nie poniedziałek... Strasznie się boję, że mogłam zrobić krzywdę kruszynce, a mój kretynizm dotarł do mnie dopiero dzisiaj, jak sprawdzałam kiedy co ma mi przyjechać ze sklepu...

    16udugpjjujddjxo.png
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynastka wrote:
    Gratuluję wszystkim zafasolkowanym, trzymam kciuki za te, które będą testować i bardzo mocno tulę te, które nawiedziła @:* U mnie jeszcze "troszeczkę" do testowania i zjawiam się z pytaniem: nie wiem co ja wczoraj odwaliłam, ale pomyliłam dni totalnie... Czy przy założeniu, że wczoraj było 3dpo, a ja wypiłam 2 kieliszki wina z koleżankami, coś się może stać ewentualnemu maleństwu? Naprawdę nie pytajcie jak ja policzyłam, że trzeci dzień po owulacji jest przed owulacją, łażę ostatnio kompletnie zakręcona, remont plus szczytowy sezon w pracy sprawiają, że o 22 zasypiam, w środę jestem zdziwiona że to nie piątek, a w piątek, że nie poniedziałek... Strasznie się boję, że mogłam zrobić krzywdę kruszynce, a mój kretynizm dotarł do mnie dopiero dzisiaj, jak sprawdzałam kiedy co ma mi przyjechać ze sklepu...
    Kochana spokojnie nic malenstwu nie bedzie.Lekarz mi kiedys tlumaczyl ze przy początkach nic do dzidzi nie przechodzi pozniej jest problem.Takze bądź spokojna;*

    Tynastka, AiCha4811 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska gratuluję po cichu ja widzę kreske!!

    Olciuska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest to zwykly test tesco kupiony w UK, trzymajcie kciuki <3

    kaka470 lubi tę wiadomość

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Jest to zwykly test tesco kupiony w UK, trzymajcie kciuki <3
    Trzymam kciuki.Wykonaj innym który używasz często i wtedy wykaże;*ja tak zrobiłam.Po cichu gratuluje.;*

    Olciuska lubi tę wiadomość

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już chce do domu... Masakra w tym szpitalu. Z braku miejsc na sektorze z ciężarnymi ja i kilka kobitek jesteśmy na dziale z noworodkami... I weź tu się nie załam ... Widze szczęśliwe mamy z ich pociechami i troche im zazdroszczę

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska. Coś tam widać. Małpa się spóźnia to jest nadzieja :) Trzymam kciuki :)

    Tynastka. Podobno dopóki nie wytworzy się łożysko to dziecko jest chronione w tak wczesnej ciąży :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynastka wrote:
    Gratuluję wszystkim zafasolkowanym, trzymam kciuki za te, które będą testować i bardzo mocno tulę te, które nawiedziła @:* U mnie jeszcze "troszeczkę" do testowania i zjawiam się z pytaniem: nie wiem co ja wczoraj odwaliłam, ale pomyliłam dni totalnie... Czy przy założeniu, że wczoraj było 3dpo, a ja wypiłam 2 kieliszki wina z koleżankami, coś się może stać ewentualnemu maleństwu? Naprawdę nie pytajcie jak ja policzyłam, że trzeci dzień po owulacji jest przed owulacją, łażę ostatnio kompletnie zakręcona, remont plus szczytowy sezon w pracy sprawiają, że o 22 zasypiam, w środę jestem zdziwiona że to nie piątek, a w piątek, że nie poniedziałek... Strasznie się boję, że mogłam zrobić krzywdę kruszynce, a mój kretynizm dotarł do mnie dopiero dzisiaj, jak sprawdzałam kiedy co ma mi przyjechać ze sklepu...
    3 dpo to ewentualne maleństwo jeszcze się nie zagniezdzilo.
    Ja do II żyje normalnie.

    Tynastka lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wiecie w jakim dniu OF wyznacza owulację przy robieniu testów owu, bez mierzenia temp?
    Mam dwa pozytywne testy w 11 i 12 dc a dziś nie robiłam i OF jeszcze nie wyznaczył owu. Na co on czeka? ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Dziewczyny czy wiecie w jakim dniu OF wyznacza owulację przy robieniu testów owu, bez mierzenia temp?
    Mam dwa pozytywne testy w 11 i 12 dc a dziś nie robiłam i OF jeszcze nie wyznaczył owu. Na co on czeka? ;)

    Wyznacza tylko jak mierzysz temperturę :)
    Tak trzeba ręcznie ustawić.

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie nieśmiało pokazuję mój dzisiejszy test , a teraz czekam na jutrzejszą i piątkową betę :)

    vaqz8.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2016, 20:54

    Olciuska, evve, AiCha4811, karolka22, santoocha, karm3lka, kaka470, Lovi89, dobuska, zFolwarku, anciaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, ale dzidziusiowy miesiąc☺, oby dobra passa trwala do końca! Wszystkim zafasolkowanym bardzo mocno gratuluję!

    odrobinacheci lubi tę wiadomość

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Dziewczyny czy wiecie w jakim dniu OF wyznacza owulację przy robieniu testów owu, bez mierzenia temp?
    Mam dwa pozytywne testy w 11 i 12 dc a dziś nie robiłam i OF jeszcze nie wyznaczył owu. Na co on czeka? ;)

    Mi wyznaczył jak oznaczyłam kolejny "śluz" ;), że juz kremowy. sam wyznaczył, nie musiałam nic robić.

    Olciuska, odrobinacheci gratulacje! się dzieje!

    odrobinacheci lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Tynastka Przyjaciółka
    Postów: 70 69

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam! Ulżyło mi ;)
    Hopeless - czyli mówisz, że mam się aż tak nie przejmować i do testu sobie żyć normalnie, czyli od czasu do czasu jakieś wino/piwo może się zdarzyć?

    16udugpjjujddjxo.png
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ