X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Olciuska. Ja tez ten test kiedys zrobie na potwierdzenie ciazy :) Wybierasz sie na bete? W moim regionie ciezko ja zrobic albo jest bardzo droga.

    Najmlodsza. Az 100mg Q10? Tabletka ma 30mg to opakowanie starczy na bardzo krotko. Ty masz wieksza dawke na tabletke? Jaki preparat bierzesz?

    Karolcia. Trzymam kciuki, zeby byly drozne :)
    Sa to dobre testy (15f) troszke drogie, ale cena nie gra roli.. Lepiej uzywac sprawdzonych, w Londynie jest jedno lab, mysle zeby jutro sie tam wybrac przed praca, choc boje sie ze nie wyrobie ;(. Beta + progesteron to koszt £65 bo dzis dzwonilam.. Z kasa spoko ale kurcze ten czas, a jak na zlosc moj m ma bardzo duzo pracy ;(.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Sa to dobre testy (15f) troszke drogie, ale cena nie gra roli.. Lepiej uzywac sprawdzonych, w Londynie jest jedno lab, mysle zeby jutro sie tam wybrac przed praca, choc boje sie ze nie wyrobie ;(. Beta + progesteron to koszt £65 bo dzis dzwonilam.. Z kasa spoko ale kurcze ten czas, a jak na zlosc moj m ma bardzo duzo pracy ;(.[/QUOTE

    Annie, nigdy nie kupuj testow ciazowych z ebay, one do tej pory wychodza mi negatywne... Sa do bani zreszta czego sie spodziewac 20-30szt za 3f

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia to super że wszystko drożne jest :)

    Olciuska no tak z tym czasem ;)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    Dziewczyny! Jajowody drożne a macica idealna ! Jeju jak ja się cieszę!
    Suuuuperrr!! bardzo sie ciesze, oby tak dalej :)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    Teraz to najgorsze to czekanie... I boli mnie ten brzuch...
    Karolcia trzymaj się kochana!

    Olciuska przyjmij moje zaproszenie. :)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    Dziewczyny! Jajowody drożne a macica idealna ! Jeju jak ja się cieszę!
    O super!!!!!

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teeeeż chceeee dwieeee kreeeeeeeeski!!! :P

    Annie1981, AiCha4811 lubią tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska. U mnie sama beta 70 f, chyba ze badana online z palca to 40. Ta pierwsza dosc droga zwazywszy, ze powinno sie zrobic dwie, koszt juz 140, wiec nie wiem czy sie zdecyduje. Jeszcze mam czas do namyslu, a Ty idz ;)
    Ja mam 25 testow ciazowych z ebaya i na pewno bede je robic ;) Do tego na pewno kupie jakies lepsze jak bedzie powazne podejrzenie ciazy ;) Ciekawa jestem kiedy Tobie te testy zaskocza ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Ja teeeeż chceeee dwieeee kreeeeeeeeski!!! :P
    kochanie ja nie mam zandych wiadomosci tzn nic nie widze, moze tylko dlatego ,ze nie place nic za OF.
    Ej mala! zobaczysz dwie kreeeski juz niedluuuugooo! a ja Ci powiem nawet kiedy! ha! jak sie kompletnie nie bedziesz tego spodziewala! :D w moim przypadku obalam mit ,ze ciaze sie czuje i ze objawy sa od ovu...

    Karola555 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Olciuska. U mnie sama beta 70 f, chyba ze badana online z palca to 40. Ta pierwsza dosc droga zwazywszy, ze powinno sie zrobic dwie, koszt juz 140, wiec nie wiem czy sie zdecyduje. Jeszcze mam czas do namyslu, a Ty idz ;)
    Ja mam 25 testow ciazowych z ebaya i na pewno bede je robic ;) Do tego na pewno kupie jakies lepsze jak bedzie powazne podejrzenie ciazy ;) Ciekawa jestem kiedy Tobie te testy zaskocza ;)
    Kochana wczoraj jeszcze byl negatyw sikalam dwa razy i juz ich nie mam, dobrze ,ze mnie cos podkusilo i kupilam lepsze heh :)

    Annie1981, dobuska lubią tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    kochanie ja nie mam zandych wiadomosci tzn nic nie widze, moze tylko dlatego ,ze nie place nic za OF.
    Ej mala! zobaczysz dwie kreeeski juz niedluuuugooo! a ja Ci powiem nawet kiedy! ha! jak sie kompletnie nie bedziesz tego spodziewala! :D w moim przypadku obalam mit ,ze ciaze sie czuje i ze objawy sa od ovu...
    Ja nic nie moge okreslić, bo ja po duphstonie mam dużo objawów więc nie mogę ani zaprzeczyć, ani potwierdzić na podstawie objawów. Zwariować idzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Ja nic nie moge okreslić, bo ja po duphstonie mam dużo objawów więc nie mogę ani zaprzeczyć, ani potwierdzić na podstawie objawów. Zwariować idzie.
    A ile Ci zostalo do testu? ten czas jest najgorszy ja wieeem ;/

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    A ile Ci zostalo do testu? ten czas jest najgorszy ja wieeem ;/
    Nie wiem sama, po odstawieniu dupka będę testować dla bezpieczeństwa ewentualnej ciąży i będę powtarzac testy aż do @. Nic innego nie wymyślę.

  • Bella1412 Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    kochanie ja nie mam zandych wiadomosci tzn nic nie widze, moze tylko dlatego ,ze nie place nic za OF.
    Ej mala! zobaczysz dwie kreeeski juz niedluuuugooo! a ja Ci powiem nawet kiedy! ha! jak sie kompletnie nie bedziesz tego spodziewala! :D w moim przypadku obalam mit ,ze ciaze sie czuje i ze objawy sa od ovu...
    Wielki gratulacje:), z tego co piszesz rozumiem że objawów w tym cyklu nie doświadczyłaś?, u mnie dzisiaj 30 dc ale nie chce się niczego doszukiwać ale mam przeczucie że @ już za rogiem:(, bi rano coś mnie brzuch pobolewał:(

    Syn ur. 2011 r.
    8p3oebkmqwdbvisw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella1412 wrote:
    Wielki gratulacje:), z tego co piszesz rozumiem że objawów w tym cyklu nie doświadczyłaś?, u mnie dzisiaj 30 dc ale nie chce się niczego doszukiwać ale mam przeczucie że @ już za rogiem:(, bi rano coś mnie brzuch pobolewał:(
    Dziekuje, zadnych! zreszta ja nigdy sie nie doszukiwalam objawow, choc w sumie.. Pare dni temu na mojej lewej piersi pojawila sie duza bardzo widoczna zyla, dzis jest ich wiecej, piersi nie bola nic a nic, a mam wodniste biale uplawy, i od dzis bole miesiaczkowe..

    Karola555 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Nie wiem sama, po odstawieniu dupka będę testować dla bezpieczeństwa ewentualnej ciąży i będę powtarzac testy aż do @. Nic innego nie wymyślę.
    Tak dokladnie! pamietaj o tescie przed odstawieniem, ale chyba nie mialas nigdy probkemu z progiem? czy sie myle?

  • Bella1412 Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    Czesc:)Dziewczyny,czy ktoras z Was brała ovarin?czy on moze pomoc przy owulacji?
    Ja biorę 2 cykl, wydaje mi się że owulacja była ponieważ były pozytywne testy, ale wiadomo że to różnie bywa...v efektu w postaci ciąży jednak nie było, zobaczymy w tym cyklu, ale chyba przez te 13 miesięcy przyzwyczaiłam się do tego że nic nie wychodzi:(

    Syn ur. 2011 r.
    8p3oebkmqwdbvisw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia cudownie!! bardzo sie ciesze!!

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Tak dokladnie! pamietaj o tescie przed odstawieniem, ale chyba nie mialas nigdy probkemu z progiem? czy sie myle?
    Nie miałam go nigdy badanego. Dupka dostałam, żeby wyregulować wszystko.
    Znalazłam fajny artykuł, który mówił, że przy krótkiej fl dupek wzięty 2-3 przed owu powoduje duży skok LH i pękają pęcherzyki. A mi ostatnio nie pękł, a faza fl ok. 10-11 dni więc nie za długa. A jeśli owulacja była to tak właśnie w okolicy zaczęcia brania dupka więc wiesz.... nadzieję mam sporą. :)

    Olciuska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Nie miałam go nigdy badanego. Dupka dostałam, żeby wyregulować wszystko.
    Znalazłam fajny artykuł, który mówił, że przy krótkiej fl dupek wzięty 2-3 przed owu powoduje duży skok LH i pękają pęcherzyki. A mi ostatnio nie pękł, a faza fl ok. 10-11 dni więc nie za długa. A jeśli owulacja była to tak właśnie w okolicy zaczęcia brania dupka więc wiesz.... nadzieję mam sporą. :)
    wiem wiem i rozumiem, ja w pazdzierniku mialam monitoring i tez dostalam @ po 11 a niby pecherzyk pekl bo tak powiedzial lekarz..

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ