X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx wrote:
    u mnie beta tez droga jakas, bo blisko 40 zł. zdzierstwo ;)

    Ja dzisiaj mam 2gi dzień pozytywny test owulacyjny, zacieram łapki na myśl o wieczorze ... :-)
    Czy któraś z Was sika ze mną 23.12 i 24.12 ?? :-)

    Molyx na pierwszej stronie jest lista, duuuzo dziewczyn testuje w wigilię :-) :-) :-)

    Meginka lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lejdi znam to ja też nie mam z kim pogadać na te tematy. Ale mamy tutaj siebie :)

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lovi takich krech to ja nawet na ovuteście nie widziałam ;) bravo!!! zazdroszcze!

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, ja już po owu. Prace były intensywne i mam nadzieję, że skuteczne :) teraz wielkie odliczanie do testowania... Może moja macica się wystraszy tej laparo i w tym cyklu się uda ;)
    Molyx ja też sikam w wigilię. Jakby co to będziemy razem rodzić ;)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Lovi89 Przyjaciółka
    Postów: 114 166

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi ty jeszczce kilka dni i tez ujrzysz II kreseczki, trzymam kciuki:)

    mi_lejdi lubi tę wiadomość

    c6x6s65gsnbi4djq.png

    15.09.2014 Nikodem:*
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Hopeless a ten drugi test to jaki? ja używałam jakiś ovi test z superpharm, chyba dają radę...


    dobuska gdzieś tam dotarłam do "wsparcia" przez koleżankę... jak ja nie znoszę takich ukrytych złośliwości. moim zdaniem najlepiej ujawniają wewnętrzna frustrację i nieszczerość :/


    Ja o staraniach nie mogę gadać z mamą. generalnie mam z nią bardzo dobry kontakt, ale jak tylko napomknęłam, że się staramy, zareagowała niemalże agresywnie. że już się oczywiście nakręcam, i na pewno nic mi nie wyjdzie, dopóki będę o tym myśleć i mówić!
    Ona mi to mówi, seriously? Ona, które we WSZYSTKIE 3 ciąże zaszła za 1 razem, łącznie z ostatnią, w wieku 42 lat!! co ona wie o comiesięcznym rozczarowaniu...
    Ten drugi to facelle z rossmanna :) teraz są w promocji ;)

    mi_lejdi lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka prolaktyne robi się przed owu a wyznacznikiem ciąży nie jest bo rośnie dość późno, ale może i dobrze że się pomyliłaś , przynajmniej będziesz wiedzieć ze jest dobry/zły poziom bo to też bardzo ważny hormon w staraniach.
    Furagine bierze się 7-10 dni aby leczenie było skuteczne, inaczej infekcje będą się co chwilę odnawiać. Nauczyłam się na sobie.
    Madziulla moje kondolencje bardzo mi przykro, może dusza wujka miała za zadanie iść do nieba i wyprawic w drogę na ziemię duszyczke dla Twojego dziecka :-*

    Hopeless mocno trzymam kciuki i za bittersweet też!
    Lovi nie szpanuj kreskami bo mi żal tyłek ściska :-D :-D :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2016, 19:52

    stokrotka92, Annie1981 lubią tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    Stokrotka prolaktyne robi się przed owu a wyznacznikiem ciąży nie jest bo rośnie dość późno, ale może i dobrze że się pomyliłaś , przynajmniej będziesz wiedzieć ze jest dobry/zły poziom bo to też bardzo ważny hormon w staraniach.
    Furagine bierze się 7-10 dni aby leczenie było skuteczne, inaczej infekcje będą się co chwilę odnawiać. Nauczyłam się na sobie.
    Madziulla moje kondolencje bardzo mi przykro, może dusza wujka miała za zadanie iść do nieba i wyprawic w drogę na ziemię duszyczke dla Twojego dziecka :-*

    Hopeless mocno trzymam kciuki i za bittersweet też!
    Lovi nie szpanuj kreskami bo mi żal tyłek ściska :-D :-D :-D


    A czyli jak zrobiłam po owu to nie jest stracone tak? Może coś z tego wywnioskujemy ? :)

  • Lovi89 Przyjaciółka
    Postów: 114 166

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aicha heh rozsmieszylas mnie:* alez alez ja tu nikomu przykrosci nie chce zrobic, tylko zyczyc wszystkim II kreseczek:) no i pochwalic sie troszke:P

    c6x6s65gsnbi4djq.png

    15.09.2014 Nikodem:*
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lovi89 wrote:
    Aicha heh rozsmieszylas mnie:* alez alez ja tu nikomu przykrosci nie chce zrobic, tylko zyczyc wszystkim II kreseczek:) no i pochwalic sie troszke:P
    Jasną sprawa :) ja będę Was zameczac swoimi testami :D

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny. Ja chyba już dzisiaj nie będę czekać. Widocznie Pani o mnie zapomniała i dziś wyników mi nie poda . Najwyżej zadzwonię jutro z głupoty i zapytam. Nie chce mi się specjalnie jechać po ich odbiór

  • Bella1412 Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lovi89 wrote:
    ajj zly link;p
    https://zapodaj.net/72ce07a1bfe26.jpg.html
    Ale piękne kreseczki:), a jakieś objawy u Ciebie pojawiły się?., miałam nie doszukiwać się u siebie syndromow ale to jest silniejsze, u mnie 31 dc, zaczął się ból piersi i od czasu do czadu ból w podbrzuszu i niestety czyje że jednak ten miesiąc nie będzie łaskawy dla mnie i @ lada chwilą się zjawi:(, mimo tego że mam urodziny w grudniu i byłby to wspaniały prezent..., do tego jak dzisiaj byłam na zakupach w Tesco to naliczylam 5 ciężarnych kobiet w ciągu 15 min, czyli da sie być w ciąży i podobno nie jest to wcale takie trudne...:(

    Syn ur. 2011 r.
    8p3oebkmqwdbvisw.png
  • Bella1412 Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Mi lejdi znam to ja też nie mam z kim pogadać na te tematy. Ale mamy tutaj siebie :)
    Ja też nie potrafię rozmawiać o staraniach z mamą, ona bardzo by chciała żebym była w ciąży i często daje mi to do zrozumienia mówiąc że np córka jej znajomej urodziła już trzecie a dziecko pierwsze ma w wieku mojego syna, ja jednak nigdy nie ciągnę tematu, nawet jej nie powiedziałam że my też się staramy i że już ponad rok:(

    Syn ur. 2011 r.
    8p3oebkmqwdbvisw.png
  • Lovi89 Przyjaciółka
    Postów: 114 166

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella jezeli chodzi o objawy to przed testowaniem czesty bol podbrzusza i z boku bolace piersi no i czestomocz ale to tylko dwa dni, a teraz wszystko ustalo zero objawow jedynie katar mnie od wczoraj meczy:/

    c6x6s65gsnbi4djq.png

    15.09.2014 Nikodem:*
  • Lovi89 Przyjaciółka
    Postów: 114 166

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a widze ze masz objawy podobne do mnie:D:D a kiedy ma przyjsc @ i jak dlugie masz cykle?

    c6x6s65gsnbi4djq.png

    15.09.2014 Nikodem:*
  • Bella1412 Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Moje testy z allegro są na bank lewe :/ wiec jak Wam nie wychodzą to się nie przejmujcie ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/76acfaeb36a0.jpg
    Ja też używam tych testów z Rossmanna, dla mnie są najlepsze, chociaż swego czasu zamawiałam na Allegro ale coś z nimi było nie tak.

    Syn ur. 2011 r.
    8p3oebkmqwdbvisw.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie:)

    jakie testy ovu sa dokladne?te facella sa 25 ml?mialam je raz i teraz musze jakies kupic..z allegro sie boje..nie chce tez tych 10 ml bo pokazuja ciagle jakies kreski

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka czekam w napięciu :*

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Bella1412 Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lovi89 wrote:
    a widze ze masz objawy podobne do mnie:D:D a kiedy ma przyjsc @ i jak dlugie masz cykle?
    Cykle mam różnie od 31 do 34 dni i kurcze wg testów owulacja była ok 20 dc, więc przewiduję że i @ może się opóźnić:(, planowałam testować 10, ale jakoś mam uraz do testów i zawsze czekam do przyjścia @ i niestety do tej pory mnie nie zawiodła wredna @, jeżeli jakimś cudem jednak się nie zjawi to może zatestuje 14, czyli w moje urodziny.

    Syn ur. 2011 r.
    8p3oebkmqwdbvisw.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika ja uzywam firmy domowe labolatorium lub LH Vitam. z allegro zadnym testom nie ufam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2016, 20:56

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ