X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ee watpie.

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka kiedy wyniki?

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W okolicy 20-21

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dziewczyny jestem spragniona nie piałam wody juz z 4 godziny a mocz jest jasny wiec nie ma sensu robic testów bo i tak nie wyjda pozytywne (chodzi o test owulacyjny)
    Wiesz co ja rzadko mam ciemny mocz. Po 3 godzinach bez picia roie testy i ładnie wychodzą.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka mimo wszystko trzymam kciuki! :)

    a mi dokucza dziś pęcherz...:/ tak to jest jak nie ma kiedy w pracy ani pójść do toalety ani wypić...

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    stokrotka mimo wszystko trzymam kciuki! :)

    a mi dokucza dziś pęcherz...:/ tak to jest jak nie ma kiedy w pracy ani pójść do toalety ani wypić...


    Znam ten ból też mnie boli pęcherz. Jadę na furaginie i zurawinie. Jak przejdzie po furaginie kilka dni zaczynam jeść żurawinę ale nie pomaga bo infekcja wraca. Wykończyć się idzie ale już przywykłam.furagina to mój nierozlaczny przyjaciel w torebce

  • cajafuerte Debiutantka
    Postów: 8 14

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy nie zrobić falstartu i nie zatestować jutro. Niby miesiączke powinnam dostać 13.12 lub 14.12 ale zaczyna mnie skręcać.
    Mimo wszystko wiem, że ten test jutro wyjdzie negatywny mam ochotę go zrobić.
    Poza tym bardzo ciągnie mnie w podbrzuszu, jest mi okropnie zimno, ze w nocy śpie pod grubą kołądrą, kocem i jeszcze przytulam się do męża bo z zimna zasnąć nie mogę.
    Natomiast teraz to powieki mam ciążkie jak z ołowiu i zaraz zasnę, ale nie moggę bo w pracy do 21.... I bardzo kręci mi się w głowie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cajafuerte wrote:
    Nie wiem czy nie zrobić falstartu i nie zatestować jutro. Niby miesiączke powinnam dostać 13.12 lub 14.12 ale zaczyna mnie skręcać.
    Mimo wszystko wiem, że ten test jutro wyjdzie negatywny mam ochotę go zrobić.
    Poza tym bardzo ciągnie mnie w podbrzuszu, jest mi okropnie zimno, ze w nocy śpie pod grubą kołądrą, kocem i jeszcze przytulam się do męża bo z zimna zasnąć nie mogę.
    Natomiast teraz to powieki mam ciążkie jak z ołowiu i zaraz zasnę, ale nie moggę bo w pracy do 21.... I bardzo kręci mi się w głowie


    Falstart nie jest zły :) wiem po sobie :) też dzisiaj zrobiłam falstart :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie te moje wyniki :) pęcherz mnie boli furagina się muszę nacpac

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Po przeczytaniu tego artykułu aż się przeraziłam. Gdybym zaczęła to wszystko pilnować i stosować to mąż zamknąłby mnie w psychiatryku chyba;p
    Zgadza sie, to jest przerazajace. Nie ulega jednak watpliwosci, ze nasienie mezczyzn jest o wiele, wiele gorsze niz 50 lat temu, kiedy nie bylo calej tej chemii. Kobiety tez maja teraz wieksze problemy.
    Nieplodnosc zostala uznana w dzisiejszych czasach za chorobe. Wydaje mi sie, ze ten artykul wyjasnia przyczyne.
    Rozumiem Cie, w dzisiejszych czasach bardzo trudno uniknac chemii. Nie zmienia to faktu, ze niestety ona uposledza nasza plodnosc : (
    Wszystkiego sie nie da, ale ja sprobuje wybrac cos dla siebie i wprowadzic zmiany, np. zrezygnowac z puszek i sloikow. Moj Tz tez nie jest zadowolony, ale mysle, ze warto ;)

    MiLejdi. Ja tez mam problemy z pecherzem. Biore teraz zurawine profilaktycznie i jak na razie mam spokoj. Znalazlam badania mowiace, ze w trakcie infekcji zurawina nie dziala, tylko przed.

    Cajafuerte. Jak wyjdzie Ci negatyw to sie zmartwisz. Jak cien to on do @ jeszcze moze zniknac, wiec nie polecam takiego rozczarowania. Chyba, ze jestes silna i dasz rade to udzwignac ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje testy z allegro są na bank lewe :/ wiec jak Wam nie wychodzą to się nie przejmujcie ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/76acfaeb36a0.jpg

    stokrotka92, Olciuska lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dziewczyny pisały kilka dni temu o tych testach z niebieską końcówką, mi też nie wychodziły. Teraz mam z allegro z różową i są ok.
    Gratuluję pozytywnego wyniku no i owocnego wieczoru ;-)

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cajafuerte wstrzymaj się :-), chociaż zrozumiem jak nie wytrzymasz, ale pomyśl. Nie wyjdzie - to może za szybko, wyjdzie cień - może jeszcze zniknąć, no i czy on na pewno tam jest? Poczekaj chociaż 3 dni, szkoda się tak głowić ;-)
    Ja mam termin @ prawie z Tobą na 15.12. Do 13.12 muszę wytrzymać chociaż test już czeka w łazience od 2 dni i każdego dnia jestem z siebie dumna, że się nie złamałam :-)
    Chyba jutro zacznę 10 zł każdego ranka wrzucać do skarbonki za moją cierpliwość i niezmarnowany test ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2016, 19:11

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry pomysł z tą skarbonka :)

    Mnie cholernie zaczyna boleć brzuch. Okres za rogiem widzę.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopless. Faktycznie, chyba trefna partia sie trafila.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Dobry pomysł z tą skarbonka :)

    Mnie cholernie zaczyna boleć brzuch. Okres za rogiem widzę.
    To jaką masz fl? Bo z wykresu jesteś max 8 dpo nie?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    To jaką masz fl? Bo z wykresu jesteś max 8 dpo nie?


    No tak. Ale tak max 10dni coś czuję że będzie. Nie ma co nawet sobie robić nadziei :)

  • Lovi89 Przyjaciółka
    Postów: 114 166

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla pewnosci zrobilam kojeny test, chcialam sprawdzic czy kreseczka ciemnieje a wiec z wieczornego moczu i w dodatku bardzo jasniutkiego:D
    <a href=https://zapodaj.net/72ce07a1bfe26.jpg.html>15401291_1177247498989892_1041453239_n.jpg</a>
    zycze kazdej takich kreseczek dziewczyny:*

    dobuska, Annie1981, Olciuska lubią tę wiadomość

    c6x6s65gsnbi4djq.png

    15.09.2014 Nikodem:*
  • Lovi89 Przyjaciółka
    Postów: 114 166

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ajj zly link;p
    https://zapodaj.net/72ce07a1bfe26.jpg.html

    karo_la, kaka470, roslinka, mika1987, santoocha lubią tę wiadomość

    c6x6s65gsnbi4djq.png

    15.09.2014 Nikodem:*
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless a ten drugi test to jaki? ja używałam jakiś ovi test z superpharm, chyba dają radę...


    dobuska gdzieś tam dotarłam do "wsparcia" przez koleżankę... jak ja nie znoszę takich ukrytych złośliwości. moim zdaniem najlepiej ujawniają wewnętrzna frustrację i nieszczerość :/


    Ja o staraniach nie mogę gadać z mamą. generalnie mam z nią bardzo dobry kontakt, ale jak tylko napomknęłam, że się staramy, zareagowała niemalże agresywnie. że już się oczywiście nakręcam, i na pewno nic mi nie wyjdzie, dopóki będę o tym myśleć i mówić!
    Ona mi to mówi, seriously? Ona, które we WSZYSTKIE 3 ciąże zaszła za 1 razem, łącznie z ostatnią, w wieku 42 lat!! co ona wie o comiesięcznym rozczarowaniu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2016, 19:35

    dobuska lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ