Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️
Odpowiedz

Idzie jesień 🎃 gaz drożeje ↗️ dorwę chłopa, niech mnie grzeje 🔥🌡️

Oceń ten wątek:
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 17 października 2022, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaEw wrote:
    A to wredna małpa 😡
    Spokojnie, to już jej ostatni raz.
    To dobre, aż się uśmiechnęłam 🤣
    Na szczęście dziś już 5 dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2022, 15:46

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 17 października 2022, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-6 wrote:
    Choco ❤️🥹
    Jak zwykle niezawodna, miałaś rację!

    Wynik 238,8 przyrost 103,5% 🍀

    Siesiepy tak czytam i czytam o tej słowiańskiej gimnastyce "czarownic", ponoć to nie takie łatwe 😅
    ❤️

    A-6 lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Cotakoza Autorytet
    Postów: 1539 2478

    Wysłany: 17 października 2022, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namisa wrote:
    Pieknieeee 💚🍀😍

    Ja chciałam tylko dodać że mamy połowę miesiąca i 9 brzuchów 💪🍀 To co, drugie tyle do końca października, nie? Grzać się tam ładnie wszyscy 💞👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨🔥🌋🎇🌡️⏸️
    Hahaha Namisa hit 🤣🤣

    Namisa, siesiepy lubią tę wiadomość

    33♀️33 ♂️
    27.08.2019 👫
    27.08.2020 💍
    27.08.2021 💒
    27.08.2023 termin 🍼
    _______
    2014 💗 M. 👧

    ________________
    starania od 05.2022
    odpuszczenie starań 12.2022
    __________
    20.12 ⏸️😲🙈
    21.12 beta 1242🩸
    21.12 - perzyk 3,8mm
    03.01 0,43mm🍤
    31.01 wizyta
    06.02 badania 🩸 Pappa
    15.02 niskie ryzyka 🍀 💙?
    21.02 8 cm 🍼 100g
    21.03 220g 🥚🥚
    12.04 411g 👕
    18.04 491 g 🐻
    16.05(25+2) 908 g 🐻
    06.06(28+2)1662 g 🐻
    20.06(30+2) 2080 g 🐻
    28.06 (31+3) 2138 g 🐻
    11.07 (33+3) 2760g 🐻
    31.07 (36+2) 3652g 🐻

    21.08 Bruno 3920/59cm 🐻 CC.




    age.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 17 października 2022, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik progesteronu, w sumie to jestem zaniepokojona, wydaje mi się, że wynik jest zbyt wysoki, miałam wyniki na poziomie 20-25 ale nigdy aż tyle 😱

    Progesteron
    Wynik
    29,50 ng/ml
    https://zapodaj.net/7f391cfca3ae0.jpg.html

    Namisa, Nataliii, siesiepy, Beezi, ChocoMonster, jo_ana, 2+3, A-6, Poziomka9204, Kil lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Kaja1234 Autorytet
    Postów: 440 683

    Wysłany: 17 października 2022, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Mam wynik progesteronu, w sumie to jestem zaniepokojona, wydaje mi się, że wynik jest zbyt wysoki, miałam wyniki na poziomie 20-25 ale nigdy aż tyle 😱

    Progesteron
    Wynik
    29,50 ng/ml
    https://zapodaj.net/7f391cfca3ae0.jpg.html
    A jesteś 7dpo? Za 2-3 dni zrobiłabym test na twoim miejscu 🙈

    edka85, Nataliii, Beezi, ChocoMonster lubią tę wiadomość

    24 👱‍♀️

    16.11 ⏸️ - beta 19,5
    12.12 - mamy ❤️
    14.01 - prenatalne, 5,74cm prawdopodobnie dziewczynki 💞
    10. 02 - 10cm 🐿️
    24.02 - na 100% chłopiec 😂💙
    11.03 - połówkowe 352g synka 🦦
    24.03 - wszystko ok 🐋
    21. 04 - skracającą się szyjka, poza tym wszystko ok
    19.05 - prenatalne III trymestr 💛
    27.06 - 35+4 2647g
    14.07- ostatnia wizyta
    28.07 - 40+0 3520g
    06.08 - indukcja
    age.png
  • oloska Autorytet
    Postów: 1023 1929

    Wysłany: 17 października 2022, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha, oby ten progesteron zwiastował coś więcej, niż piękną owulacje 🤞🤞🤞

    czarneniebo, Niaha, justme, ChocoMonster, Kil lubią tę wiadomość

    ♀️ 35
    ♂️ 33

    07.02.2025 Alicja ❤️
    age.png

    04.08.2023 Oliwia ❤️
    age.png
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 17 października 2022, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Mam wynik progesteronu, w sumie to jestem zaniepokojona, wydaje mi się, że wynik jest zbyt wysoki, miałam wyniki na poziomie 20-25 ale nigdy aż tyle 😱

    Progesteron
    Wynik
    29,50 ng/ml
    https://zapodaj.net/7f391cfca3ae0.jpg.html

    Nie chcę cię nakręcać ale albo to była jakaś owulacja petarda albo coś tam się klujeee. Oby to drugie 🎇⏸️🤞

    Nataliii, czarneniebo, Niaha, Beezi, jo_ana, Poziomka9204, Kil lubią tę wiadomość

  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 17 października 2022, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2025, 23:56

    A-6 lubi tę wiadomość

  • JoannaWK Przyjaciółka
    Postów: 104 88

    Wysłany: 17 października 2022, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jo_ana a ja o tej wit D nie wiedziałam ze normalnie się nie przyswaja 🙄😐

    Starania o pierwsze bobo.
    Aktywnie od 05.2022
    Stwierdzone PCOS
    Inozytol od 09.2022

    ⏸️💪 19.11.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2022, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    A nie chciałabyś zacząć od testów ciążowych?
    Tak najpierw myślę o testach ciążowych a później betę

    Niaha lubi tę wiadomość

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 17 października 2022, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olunia.wu wrote:
    Wariatki 🥰 3 dni Was nie czytałam i chyba nie nadrobię 😀 jadę zaraz na monitoring . Dziś 9dzien cyklu 🥹 trzymajcie kciuki 🥹

    Nie nadrobisz, uwierz. 🤣
    Kciuki są!🤞

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 17 października 2022, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Siesiepy, proszę mi tam na 1wszej stronie wpisać tę paskudną 🐒
    Zdecydowanie nie lubię. 😕

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 17 października 2022, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Mam wynik progesteronu, w sumie to jestem zaniepokojona, wydaje mi się, że wynik jest zbyt wysoki, miałam wyniki na poziomie 20-25 ale nigdy aż tyle 😱

    Progesteron
    Wynik
    29,50 ng/ml
    https://zapodaj.net/7f391cfca3ae0.jpg.html

    Ej, piknij nam bliźniaczki może. 😎

    Niaha, A-6, Poziomka9204 lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 17 października 2022, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoannaWK wrote:
    Jo_ana a ja o tej wit D nie wiedziałam ze normalnie się nie przyswaja 🙄😐

    Ona często jest dostępna w kapsułkach z jakimś olejem, ja mam np D-vitum forte i tam jest wersja w oleju lnianym. Ale nawet jeśli to najlepsze efekty suplementacji są wtedy jak bierzemy ją do takiego najtreściwszego posiłku w ciągu dnia, żeby miala się w czym rozpuścic 😉

    JoannaWK lubi tę wiadomość

  • Olunia.wu Przyjaciółka
    Postów: 117 129

    Wysłany: 17 października 2022, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurdeee piękne pecherzyki po lameccie ruszyły 😀 17 mm , mamy już się starać.
    Niby pięknie zareagowałam ❤️
    Coś koło środy - czwartku powinna być owulacja …
    Tylko byłam w sierpniu i miałam torbiel po niepękniętym pęcherzyku . Podejrzewała , ze wcale nie pękają.
    A teraz Lekarz mówi, ze zobaczymy czy pęknie bez zastrzyku . . Wtedy w następnym cyklu dopiero zastrzyk :-(

    oloska, ChocoMonster, siesiepy, Atram30, 2+3, A-6 lubią tę wiadomość

    27.12- II ❤️❤️
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 17 października 2022, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja1234 wrote:
    A jesteś 7dpo? Za 2-3 dni zrobiłabym test na twoim miejscu 🙈
    Tak jest 7dpo 😮

    ELka lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 17 października 2022, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Ej, piknij nam bliźniaczki może. 😎
    Chciałabym 😁

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • M94 Autorytet
    Postów: 823 1880

    Wysłany: 17 października 2022, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny! To mój pierwszy miesiąc z aplikacją, do tej pory czytałam forum po cichu ale postanowiłam jednak cos napisać…
    Przede wszystkim gratuluję świeżym październikowym brzuchom i trzymam kciuki za kolejne ⏸️🍀🤞🏽

    Co do mojej sytuacji - oboje jesteśmy zdrowi, ja co roku robię morfologię i rutynowe badanie ginekologiczne z cytologia, nigdy nie wyszło nic podejrzanego. Maz robił badania nasienia w lipcu 2021 „na zapas”, wszystko wyszło ok, poza trochę za niska koncentracja plemników i podwyższona lepkością.
    W marcu 2022 odstawiłam tabletki antykoncepcyjne po 9 latach, staramy się od maja 2022 czyli 6cs. Biorę mama dha+, maz wit D i kwas foliowy. W lipcu spotkała nas cb 😢. Teraz jestem w 8 dpo, termin 🐒 szacowany na 23/24.10. Cykle mam raczej regularne ok 30 dni, owulacje potwierdzone domowymi testami i odczuwalnymi objawami. Przed każda 🐒 wkręcam sobie juz wszelkie możliwe objawy ciążowe 😅 teraz bede testować pewnie w weekend ale już się pomału boje… jeszcze wczoraj mieliśmy rocznice ślubu którą wczesniej wyobrażałam sobie ze będziemy świętować juz w ciąży…
    Co sądzicie? Czy jeśli teraz sie nie uda to juz pora na wizytę u lekarza, jeśli tak to jakie radzicie badania?

    Z góry wielkie dzieki za wszelkie sugestie i wsparcie! Trzymam kciuki dziewczyny, damy rade! 🥺💪🏽

    JoannaWK, Nataliii, siesiepy, A-6, Poziomka9204, Kil lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️28 👨🏼29 🍀12 cs

    01.05.2023 - ⏸️
    19.01.2024 - 👶🏼🩵

    age.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3466 8522

    Wysłany: 17 października 2022, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha, super prog, czekamy na testy 🤞⏸️

    Dziewczyny z 🤰, super przyrosty ❤️

    Paprota, ja przetestowałam Martę Wójcik i Izabelę Imioło, ale obydwie raczej nie zajmują się płodnością, wiec nie wiem jak z monitoringiem. Ja generalnie na początku roku też będę wybierać się dalej. Polecano mi Esterę Kłosowicz, Tomasza Janowca, Dorotę Stelmach-Nowak, dr Rajtar-Ciosek.

    Niaha, Paprota9418 lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 17 października 2022, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dajcie wasze sposoby na boleści. jajnik lewy mnienapiepraza jakby chciał wybuchnąc, ibuprom i no spa nic nie dały.... gina dzisiaj nigdzie nie złapie, a jakbym nawet chciała podjechać do szpitala u nas niestety od razu walą na oddział :( nie ma szans że zbadają i do domu, więc ta opcja odpada

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
‹‹ 252 253 254 255 256 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ