Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne IMIONA DLA DZIECI
Odpowiedz

IMIONA DLA DZIECI

Oceń ten wątek:
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla dziewczynki: Oliwia, Lilianna (najlepsze jednak zdrobnienia: Lili, Lila, Lilcia, Lilunia :) ). Mnie się jeszcze podoba Martynka.
    Dla chłopca: Antoni, Wojciech, Michał, kiedyś Szymon, ale chyba już nam się odwidziało. ;)
    Jak uda się zajść w ciążę to pewnie jeszcze zmienimy zdanie i będą całkowicie inne imiona :) :) :)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2203

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy już Piotra i Małgosię. Teraz staramy się o Stasia/Henryka albo Basię/Różę :)

    agnes175 lubi tę wiadomość

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 17 lutego 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam już w domu Julkę:-) Dla chłopca - Filip imię zostało od pierwszej ciąży, kiedy jeszcze nie znaliśmy płci dziecka. Podoba mi się jeszcze Franek, ale mojemu mężowi źle się kojarzy:-P Gorzej z imieniem dla dziewczynki, bo mam kilka typów:-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla dziewczynki:Sofija <3
    dla chlopczyka jeszcze nie mam,ale myslalam o: Natan,Fabian,ale mezowi Fabian sie nie podoba a natomiast kolezanka swojego synka nazwala Natan i odwidzialo mi sie :)

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka83 wrote:
    Ja mam już w domu Julkę:-) Dla chłopca - Filip imię zostało od pierwszej ciąży, kiedy jeszcze nie znaliśmy płci dziecka. Podoba mi się jeszcze Franek, ale mojemu mężowi źle się kojarzy:-P Gorzej z imieniem dla dziewczynki, bo mam kilka typów:-)
    Filipki to fajne chłopaki :)

  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak myślę:-) To imię samo w sobie jest takie pozytywne i ma dużo dobrej energii:-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1054

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my toczymy bój o Krzysia albo Ritę:-)

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 18 lutego 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że przy wyborze imienia dojdziemy z mężem do porozumienia:-) Nie wiem tylko, czy nasza Julcia się z nami zgodzi:->

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • jenny88 Autorytet
    Postów: 626 734

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy już synka Wiktora <3 a teraz czekamy na 2 córeczki: Emilkę i Liliannę :)

    Jagah lubi tę wiadomość

    km5sdf9hw9lfjofs.png
    f2wlanliuanju9mz.png
    km5svcqgwvlx6b9m.png
    f2wlanlibk6qka1b.png

    --

    Mateusz <3 23.08.2018 [*] 9t+4d :(
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy 2,5 letnią córeczkę Zosię, a działamy o Filipa/Sebastiana/Szymona ALBO Hanię <3 Sprawa dyskusyjna tylko w płci męskiej :P

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 28 lutego 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest już pewniak na imię dla dziewczynki, Amelia - Amelka - Mel :)
    Chociaż podoba mi się też Emilia, Liliana, Kornelia, Alicja, Zosia...

    Co do chłopca to zdania mamy podzielone. Mąż by chciał Kubę a ja każde inne niż to :D. Podoba mi się Filip, Mikołaj i Szymon ale na zdrobnienie Szymek reaguję alergicznie więc przez to odpada.

    No ale najpierw trzeba w ciążę zajść a dopiero potem mieć dylematy z imieniem ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 11:39

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 28 lutego 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój synek ma na imię Maksymilian a na drugie Filip
    A podobają mi sie jeszcze dla chłopca Gracjan, Oliwier, Marcel i Radosław
    Dla dziewczynki Anastazja, Nela, Kaja, Laura i Miła :-)

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4599

    Wysłany: 28 lutego 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas już postanowione Tomasz. Mąż chciał Stasia, ja Filipa i wyszedł Tomek ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na Marcelinkę/Marcela :) ... Gdyby kiedyś była jeszcze jedna dziewczynka to Hania albo Gabrysia a chłopczyk to nie wiem.. :)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 28 lutego 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się w sprawie imion nie możemy dogadać :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 28 lutego 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas z pierwszym dzieckiem było tak, że jak się dowiedzieliśmy jaka będzie płeć to moja mama zasugerowała żeby wybrać imię. Więc siedliśmy z mężem któregoś popołudnia z książką imion i tak zostało wybrane Maksymilian ale że podobało nam się jeszcze Filip ( taki obyczaj że daje się dwa imiona ) to na drugie jest Filip :-)

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • NerVusek Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 9 marca 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie brzmiace bardziej europejsko niz polsko ,ale poki co mieszkamy za granica i sadze ,ze tu wychowamy pociechy :) Moje typy to dla dziewczynki :
    Liliana , Lilly , Laura , Amelie , Emily
    natomiast dla chlopca :
    Liam , Artur , Louis :)

  • tabaluga Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 9 marca 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka
    Amelia,Agatka,Gabrysia,Wiktoria
    Chłopiec
    Gabryś,Nikodem,Piotr,Bruno

  • MatyldaG Autorytet
    Postów: 1928 2090

    Wysłany: 9 marca 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Franek, Milan, Leon albo Nataniel. Dla dziewczynki nie myśleliśmy, bo kiedyś wywróżyłam że będziemy mieć dwóch synów :P

    Franek i Antek 36+0 2560 i 2710 kg
    UC1Cp1.png
    Endometrioza IV st., problem męski
    17.V.16 crio transfer blastki 411 :(
    18.VI.16 crio bl 321 i bl 2 :) bHCG:9dpt 734 11dpt 1871 biją dwa <3 <3 :)
    Mamy 3 mrożaczki <3

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kubuś i Asia ♡
    My juz wybraliśmy teraz sobie trochę poczekamy, żeby poznać płeć :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ