X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak dlugo tu jestescie?i w koncu sie udalo?:)
Odpowiedz

Jak dlugo tu jestescie?i w koncu sie udalo?:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem już tu tyle, że te co zaszły już tulą swoje dzieciaczki. Starania 2,5 roku zakończone nie dzieckiem a zniechęceniem. Poddaję się..

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 25 listopada 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elinn moze wlasnie o to chodzi bys przestala myslec..analizowac..a zjawi sie nieoczekiwanie:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    Elinn moze wlasnie o to chodzi bys przestala myslec..analizowac..a zjawi sie nieoczekiwanie:)

    Już to też przerabiałam, ale niestety bez efektu... Dzięki Bogu mam jedno dziecko. Trzymam mocno za te, które czekają na pierwsze skarby <3

    weronika86, Czarnula87 lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 listopada 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nio widze Elinn, ze jestemy w podobnej sytuacji kochana. W koncu nam sie uda, zobaczysz.

    FeliceGatto, Elinn, Jus1985 lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 25 listopada 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja na ovu już prawie rok jestem ... staram się też jakoś rok a może trochę ponad ;/ (wczesniej mi się cykle powydłużały i w dni płodne nie trafiałam ;P) pierwsze dziecko za pierwszym trafieniem (ma ok 5 lat)... drugie chyba mi nie jest pisane.

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 25 listopada 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja starałam się 8 cykli na Ovu i w tym miesiącu pojawiły sie II :)

    mika1987, FeliceGatto, misiaczk25, Czarnula87, KotkaPsotka lubią tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 25 listopada 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starania od 9 cykli na ovu 5 cykli i jak na razie nie ma II kreseczek :(

    dxomcwa16q3sloop.png
  • Ameiva Autorytet
    Postów: 751 726

    Wysłany: 25 listopada 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się 7 miesiąc i pierwszy na Ovu. Mam dwie koleżanki które zaczynały w podobnym czasie starania, już niedługo będą tulić swoje maleństwa w ramionach, a mnie ściska z zazdrości. Mam doła po każdym spotkaniu z nimi a jednocześnie mam ogromną chęć jak najczęściej się z nimi spotykać i obserwować jak ich brzuszki się zaokrąglają... Najgorsze jest to okropne uczucie pustki i kłucie w sercu że to znów nie mi się udało, a jednocześnie cieszę się ich szczęściem. Pogmatwane to wszystko ;( a dziś dowiedziałam się że kolejna z moich znajomych jest w ciąży, udało im się za pierwszym razem...ach...

    dqpr3e5e2vsf93fd.png

    w4sqs65guiprfo6k.png
  • meksi Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski ja jestem pierwszy cykl na ovu. a staramy sie juz 5 cykl.. wiem ze niektorzy staraja sie dluzej bez rezultatow ale ja zaczynam powoli sie poddawac.. oj ciezko..

    Oliwia https://www.maluchy.pl/ci-71751.png
  • _Cleo_ Ekspertka
    Postów: 142 136

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4ty cykl i Boze prosze daj by byl ostatnim

    Saramago, ewelina27 lubią tę wiadomość

    3jgxdqk3oy3a6qjc.png

    9fe67c0f15.png
  • meksi Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nic tylko udanego Mikolaja dziewczynki:))

    Oliwia https://www.maluchy.pl/ci-71751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 11:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pierwszy z ovu a 2 lata sie staramy o dzidzie , musimy kobietki być dobrej myśli i koniec u mnie na minusie o zimo poczekaj jeszcze trochę :D

    Atra81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem pierwszy cykl na ovu , staramy się od ponad 2 lat :(

    Atra81 lubi tę wiadomość

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    turkawka wrote:
    staram się 9ty cykl, z ovu 4ty i mam wrażenie, że koniec końców zostanę tu tylko ja i ponieważ zeschizuję do reszty to będę pisała sama z sobą :(


    Turkaweczko nie jedna tak pewnie mysli..spokojnie..zobaczysz ze niebawem wyslesz nam zdjecie wsoich dwoch kreseczek:)

    turkawka lubi tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 25 listopada 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ameiva wrote:
    Ja staram się 7 miesiąc i pierwszy na Ovu. Mam dwie koleżanki które zaczynały w podobnym czasie starania, już niedługo będą tulić swoje maleństwa w ramionach, a mnie ściska z zazdrości. Mam doła po każdym spotkaniu z nimi a jednocześnie mam ogromną chęć jak najczęściej się z nimi spotykać i obserwować jak ich brzuszki się zaokrąglają... Najgorsze jest to okropne uczucie pustki i kłucie w sercu że to znów nie mi się udało, a jednocześnie cieszę się ich szczęściem. Pogmatwane to wszystko ;( a dziś dowiedziałam się że kolejna z moich znajomych jest w ciąży, udało im się za pierwszym razem...ach...

    Ameiva moja kolezanka taka "od dziecka" zaszla w ciaze..i jak to uslyszalam to odrazu mysl Ja tez chce:)i tak zaczelismy starania..

    Ameiva lubi tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my się staramy 15 cykli z ovu 7, ale niestety już nie liczę za uda się naturalnie więc mam nadzieję na pozytywne decyzje w grudniu i w przyszłym roku w końcu nam się uda zajść w ciążę :)

    misiaczk25, sylwia1985 lubią tę wiadomość

  • misiaczk25 Autorytet
    Postów: 311 341

    Wysłany: 25 listopada 2013, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia wrote:
    Ja starałam się 8 cykli na Ovu i w tym miesiącu pojawiły sie II :)
    Gratulacje !!!

    https://www.maluchy.pl/li-69555.png
  • misiaczk25 Autorytet
    Postów: 311 341

    Wysłany: 25 listopada 2013, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ameiva wrote:
    Ja staram się 7 miesiąc i pierwszy na Ovu. Mam dwie koleżanki które zaczynały w podobnym czasie starania, już niedługo będą tulić swoje maleństwa w ramionach, a mnie ściska z zazdrości. Mam doła po każdym spotkaniu z nimi a jednocześnie mam ogromną chęć jak najczęściej się z nimi spotykać i obserwować jak ich brzuszki się zaokrąglają... Najgorsze jest to okropne uczucie pustki i kłucie w sercu że to znów nie mi się udało, a jednocześnie cieszę się ich szczęściem. Pogmatwane to wszystko ;( a dziś dowiedziałam się że kolejna z moich znajomych jest w ciąży, udało im się za pierwszym razem...ach...
    Dobrze Cię rozumiem

    Ameiva lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69555.png
  • misiaczk25 Autorytet
    Postów: 311 341

    Wysłany: 25 listopada 2013, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spero wrote:
    my się staramy 15 cykli z ovu 7, ale niestety już nie liczę za uda się naturalnie więc mam nadzieję na pozytywne decyzje w grudniu i w przyszłym roku w końcu nam się uda zajść w ciążę :)
    Trzymam kciuki :)

    Spero lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69555.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ