Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 23 maja 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2019, 10:42

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 23 maja 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamynadzidzie nie napiszę chyba już nic nowego... Ale mocno trzymam za Ciebie kciuki i wierzę, że niedługo się uda! Nie jesteś w beznadziejnej sytuacji. Jesteś młoda i na pewno prędzej czy później zostaniesz mamą. Masz owulację więc jest spora szansa, że teraz pyknie naturalnie :)

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jednak lepiej pozbyc sie najpierw tego nacieku na odbytnicy, bo jak peknie przy porodzie to...
    Sorry, ze sie tu wcinam, ale czytalam pamietnik czekamynadzidzie.

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 23 maja 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamynadzidzie współczuję i trzymam kciuki żeby wszystko się udało.

    Janka decyzja należy do lekarzy i Czekamy. Myślę że nikt tu nie ma wystarczającej wiedzy żeby radzić w tej kwestii.

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 23 maja 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janka wrote:
    Chyba jednak lepiej pozbyc sie najpierw tego nacieku na odbytnicy, bo jak peknie przy porodzie to...
    Sorry, ze sie tu wcinam, ale czytalam pamietnik czekamynadzidzie.
    To rezonans pokaze jak bardzo gleboko nacieka. I jakie jest ryzyko. Jeszcze dopytam o to jak bede na wizycie u mojej dr, w końcu ona to widziała.

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 23 maja 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Skarbie odpocznij sobie. Dojdą do siebie i na spokojnie.
    Macie plan jest dobrze. Poradzisz sobie zobaczysz. Tak jak pisze Arienka Endo będzie uśpione w ciąży . A wvciąże zajdziesz.
    A właśnie czy twych trzech miesiącach naturalnych myślicie o inseminacji?
    Jak masz enndometrioze musisz uważać z lekami. Wprowadź dietę. Nefre napewno Ci napisze co ona tam je i na co uważa.
    Teraz już wiesz . Znasz wroga.
    Wroga którego można pokonać.
    Wstepnie plan jest taki zeby pominac inseminacje, ale w sumie moze spytam doktor czy nie zrobic 2 miesiecy staran naturalnych i np jedną inseminację na naturalnym cyklu. Zapytam co o tym sądzi.

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 23 maja 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam z nia kontakt. Wiesz... kazdy czasem potrzebuje przerwy na uporzadkowanie swoich myśli ;)

    nick nieaktualny, Adry lubią tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 23 maja 2019, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2019, 10:42

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 23 maja 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2019, 10:42

    Adry lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy, kochanie, dzielna jesteś jak mało kto. Ja na twoim miejscu dawno bym szalała z nerwów i że złości, że trzeba było czekać tak długo na tak niedobrą diagnozę. Ułóż to sobie w głowie, oswoj się z myślą o trudniejszej drodze i się nie zatrzymuj póki nie osiągniesz celu. Endomenda w razie ciąży, tak jak mówią dziewczyny, się wycisza. Czyli tu jest mniejszy problem. Gorzej z guzkiem. Poczekaj na wyniki, może nie jest tak źle jak się wydaje. Może jest jakaś inna metoda aby go choć zahamować. W razie czego spróbuj też konsultacji z innym lekarzem. W takich przypadkach dobrze znać opinię innej strony. Nie poddawaj się i pamiętaj że nie jesteś sama. Masz wspaniałego męża obok i nas wszystkie wirtualnie także.

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienka Wojtuś bardzo ładne imię. Mi też się podoba.

    Pumka a nie ma możliwości najpierw hsg i stymulacja, a jak nie wyjdzie to dopiero ivf? Wiem że to faszerowane się hormonami, ale jest to jakieś wyjście

    Arienkas83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pumka wrote:
    Jest taka możliwość ale jak wyjdzie hsg negatywnie to i tak ivf.
    Mam cykl by się zastanowić.
    Ale do ivf i tak podjedziemy nie wcześniej niż w październiku.
    Za chwilę zacznie się sezon na truskawki a ja nie mam tyłu ludzi do pracy by samej sobie wolne zrobić albo żeby mąż brał urlop bezpłatny.
    Fakt trudna decyzja, ale ja gdybym musiała wybierać to chyba bym próbowała po kolei obie możliwości. Do października kawał czasu, a może w między czasie się uda i nie trzeba będzie przechodzić całej tej procedury.

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 23 maja 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2019, 10:42

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 23 maja 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2019, 10:43

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 23 maja 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2019, 10:43

    nick nieaktualny, Arienkas83 lubią tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 23 maja 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2019, 10:43

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 23 maja 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2019, 10:43

    Arienkas83, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 23 maja 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2019, 10:43

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 23 maja 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2019, 10:43

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 23 maja 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2019, 10:43

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
‹‹ 1105 1106 1107 1108 1109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ