Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo co z tą myszą w końcu bo przegapiłam?

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taki pałąk nad bujaczkiem. Owszem, bawi się tym, najchętniej zaplecioną przezemnie kulką ze sznurka.
    Czemu nie mogę ciągle łazić? Trochę siły brakuje, trochę w domu coś zrobić muszę. Chociaż nie powiem najchętniej bym życie na spacerze obecnie spędzała.
    Matę próbuje uszyć ale czasu mi brak i wolno to idzie. Miarkę krawiecką mi ostatnio porwała i nawet 5 minut się nią pobawiła.

    npV2p1.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 15:06

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 15:06

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny o 8.15 kroplowka a o 12.50 Rozalka była na zewnątrz. Od razu po kroplowce zaczęła się jazda bez tryzmanki. 3600g 56cm. Zdrowa :)

    Multiwitamina, Promyk89, Wróbel, nick nieaktualny, Arienkas83, Zozo, Lavende86, nick nieaktualny, Iza-K, Beatrix_, Adry, OwaOrzeszkowa, czekamynadzidzie, Paula83 lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1734 1234

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida gratuluje!!!!! Jak Ty sie kochana czujesz? Ściskam Was najmocniej!!!!

    Frida91 lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 15:06

    Frida91 lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1734 1234

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze przetrawić i znowu wejść na chodzenie swoimi torami ;)

    Frida teraz odpoczywaj i ciesz sie Malutka :)

    Multiwitamina, Frida91 lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2350 1948

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Dziewczyny o 8.15 kroplowka a o 12.50 Rozalka była na zewnątrz. Od razu po kroplowce zaczęła się jazda bez tryzmanki. 3600g 56cm. Zdrowa :)
    Wooooow
    Ekspres :D
    Super i gratuluje :))

    Frida91 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida gratulacje😀

    Frida91 lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida gratulacje!!!

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!!!! Jak będziesz mogła to wrzuć jakieś zdjatko❤️❤️❤️

    f1d9680377.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obolala strasznie. Malutka ok ale widać że przenoszona bo ma sucha skórkę mocno. Ale tak to ok. Nie dałam rady się potem wysikac i miałam cewnik po porodzie. Więcej pozniej napisze. Najważniejsze że po wszystkim i że malutka zdrowa!

    Multiwitamina, Iza-K, Wróbel lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Arienko ale ja też tak Miałam. Obiad robiłam A młody leżał i się bawił albo że mną albo w salonie. No ale teraz wszystko ciekawe i na rączki się chce .

    Tiaa pewnie potem bede marudzić że już nie jest tak sam sobie.

    Dobra dtzemłam sie ide obiad robic bo ten spi.

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 15:06

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida ja teraz przeczytałam bo ledwo oczy otwarłam. Gratulacje!!! Super że wsio ok i prosimy o zdjęcie. A jak tam popękałaś czy nacięcie czy nie?

    Frida91 lubi tę wiadomość

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milti mój właśbie śpi twardo o tej 24 czy 1szej. Dopiero po 2giej sie potrafi obudzic.

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nacieli bo małej spadalo tętno a ja już nie bardzo miałam siłę... Sporo krwi straciłam więc nadal nie mogę wstać bo mi słabo. Mąż dał radę ale wiele od niego nie chciałam, nawet nie mogłam się za bardzo odzywać do niego bo nie byłam w stanie. Ale z tyłu głowy wiedziałam że jest tutaj i było mi z tym dużo lepiej.

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 15:06

    Frida91 lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida gratulacje🤗😊 Dużo zdrówka dla ciebie i Rozalki. Trzymaj się kochana i ciesz się malutką.

    Zozo powodzenia w nowej pracy✊🏻

    Adry jeśli oferta jest tego warta to ja bym się nie zastanawiała. Wymagaj bo masz kwalifikacje i widać że lubisz się rozwijać

    Co do statystyk to my je teraz też bardzo zaniżamy 😉😉😉 Mi brzuch zdecydowanie przeszkadza, a i libido niezbyt wysokie, a mój to chyba się trochę obawia że krzywdę zrobi bo też mu niespieszno.

    Frida91 lubi tę wiadomość

‹‹ 1298 1299 1300 1301 1302 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ