Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • OwaOrzeszkowa Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 15:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel wrote:
    W drugą stronę też to działa hi hi. Jak się do mojego zaczęła kleić jedna landryna to sobie zażartowałam że oczy wydrapie. Ona taka "inteligentna" że to na serio wzięła i potem po całej bibliotece rozgadadywała jaka to niezrównoważona i w ogóle jestem....
    Ja to pamiętam jak szlismy z mężem do sklepu i jakaś dziewoja rozdawała ulotki na ulicy i wcisnęła mojemu mężowi. Obczaila do którego sklepu weszliśmy i koczowała pod nim. Jak wychodziliśmy to wcisnęła małży kolejna ulotkę uzupelnioną o jej numer tel i podpis Ola. Szłam tuż obok! Gówniara miała szczęście, że dopiero w samochodzie zauważyłam ten numer telefonu.

25.11.2019 pozytywny test:)
    26.11.2019 - Bhcg 87,88 ;)
    28.11.2019 - Bhcg 295,92 ;)
    03.12.2019 - Bhcg 2924,65 ;D
    12.12.2019 - 💓
    27.01.2020 - USG prenatalne, Orzeszek ma 7cm2mm;)
    0d1yhqvkh8q7wx0u.png
  • Zozo Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 15:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    OwaOrzeszkowa wrote:
    Ja to pamiętam jak szlismy z mężem do sklepu i jakaś dziewoja rozdawała ulotki na ulicy i wcisnęła mojemu mężowi. Obczaila do którego sklepu weszliśmy i koczowała pod nim. Jak wychodziliśmy to wcisnęła małży kolejna ulotkę uzupelnioną o jej numer tel i podpis Ola. Szłam tuż obok! Gówniara miała szczęście, że dopiero w samochodzie zauważyłam ten numer telefonu.

Hahaha ale paskuda, widzisz chciała cie wygryźć, no niektóre to mają tupet .

OwaOrzeszkowa lubi tę wiadomość

uwo9s65gqivo7btb.png
    👧 Córka 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście 🙏🏻
  • Promyk89 Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 16:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    OwaOrzeszkowa wrote:
    Omg
    Trzeba mieć niezły tupet. Ja bym do niej przedzwoniła ;)

Mój mąż gdy zaczynaliśmy się spotykać, spotykał się wcześniej z inną dziewczyną, młodszą ode mnie jakieś 5-6 lat. On chciał coś więcej, ona nie była zdecydowana więc utrzymywali wieloletni kontakt koleżeński etc. Wiecie kiedy się chciała decydować?:D kiedy się dowiedziała, że kogoś ma czyli mnie.
    Tłumaczyłam mojemu mężowi, że ona ewidentnie dalej go rwie a on mi nie chciał wierzyć. Więc zgodził się na "test". Napisał do niej niej przy mnie i tak o to poprowadziliśmy bardzo ciekawą konwersację. Pisała praktycznie dokładnie to co ja mu mówiłam, że na pewno odpisze :D bardzo liczyła na to, że wyjade do pracy zagranicę tak jak miałam w planach przed poznaniem mojego męża. A ona tak bardzo się o niego TROSZCZY.
    A potem jak sie dowiedziała o ślubie... usunęła go z fb i urwała kontakt.

Podobno towar zajęty zyskuje na wartości :D

Wiadomość wyedytowana przez autora 22 stycznia, 16:29

OwaOrzeszkowa lubi tę wiadomość

1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    Zostały 4BB i 3

e7a8c84f9f.png

Wysłany: 22 stycznia, 18:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk89 wrote:
    Omg
    Trzeba mieć niezły tupet. Ja bym do niej przedzwoniła ;)

Mój mąż gdy zaczynaliśmy się spotykać, spotykał się wcześniej z inną dziewczyną, młodszą ode mnie jakieś 5-6 lat. On chciał coś więcej, ona nie była zdecydowana więc utrzymywali wieloletni kontakt koleżeński etc. Wiecie kiedy się chciała decydować?:D kiedy się dowiedziała, że kogoś ma czyli mnie.
    Tłumaczyłam mojemu mężowi, że ona ewidentnie dalej go rwie a on mi nie chciał wierzyć. Więc zgodził się na "test". Napisał do niej niej przy mnie i tak o to poprowadziliśmy bardzo ciekawą konwersację. Pisała praktycznie dokładnie to co ja mu mówiłam, że na pewno odpisze :D bardzo liczyła na to, że wyjade do pracy zagranicę tak jak miałam w planach przed poznaniem mojego męża. A ona tak bardzo się o niego TROSZCZY.
    A potem jak sie dowiedziała o ślubie... usunęła go z fb i urwała kontakt.

Podobno towar zajęty zyskuje na wartości :D
    O kurde😂 chłopy to jednak durne, że nie widzą jak baba ewidentnie czegoś chce;p
    Niezła taktyka- pewnie mąż miał też niezłą minę jak się okazało, że miałaś racje😂
    Ja tą kartkę z numerem wywaliłam, a szkoda- mogłam sobie z gowniarą porozmawiać;p
    No, ale mówię to teraz... po paru latach gdzie też juz mam więcej śmiałości żeby taką dziewuchę w żołnierskich słowach zbesztać;D

12.12.2019 - 💓
    0d1yhqvkh8q7wx0u.png
  • Wróbel Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 20:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orzeszkowa to nie tak się robi. Piszesz taki numer w publicznej toalecie męskiej z podpisem tani sex i landrynka ma przekichane hi hi hi.

Zozo, OwaOrzeszkowa, Promyk89 lubią tę wiadomość

DEtxp2.png
  • Zozo Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel wrote:
    Orzeszkowa to nie tak się robi. Piszesz taki numer w publicznej toalecie męskiej z podpisem tani sex i landrynka ma przekichane hi hi hi.

Hahahaha 👍🏻

uwo9s65gqivo7btb.png
    👧 Córka 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście 🙏🏻
  • Adry Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 21:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo wrote:
    Jaki shit przeciez już widziałyśmy co ty tworzyłaś i nigdzie lepiej nie kupimy :)

ojej jakie to miłe :) dziękuję. śmiałam się ostatnio do męża, że wcale mi się nie spieszy szukać pracy, bo będę miała czas na realizację moich pomysłów, a mąż stwierdził, że nadmiar czasu jest nie wskazany i trzeba się pilnie bzykać prokreacyjnie, hahaha

malutka_mycha, Zozo lubią tę wiadomość

QSV9p2.png
  • Ata114 Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 21:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zaczyna mi się okres strasznie piecze mnie brzuch . Straciłam ciążę w 6 tygodniu boje się że następna będzie biochemiczna

• Adry Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 21:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo wrote:
    Hahaha no nie mogę 😂 jestes najbardziej powaloną ( pozytywnie) babką jaką znam :D za cholere by mi sie nie chcialo wychodzic o tej porze gadac na dwor :p

I co z twoim postanowieniem alko ?? Trzymasz się ? Ja mogę wszystkiego sobie odmówić ale jak żyć bez prosseco :p

:) ja jestem z tych lubiących bryzę :P spacer przed snem dobrze mi robi :) pogoda nie ma znaczenia, byleby powietrze było w miarę czyste.

22 dzień bez %%%, jest mi cholernie ciężko i smutno :) jednak lubię pić :P wytrzymam do konca lutego i na dzien kobiet opierdziele jakiegoś lepszego winiacza.

OwaOrzeszkowa, malutka_mycha, Zozo, Frida91 lubią tę wiadomość

QSV9p2.png

Wysłany: 22 stycznia, 22:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ata114 wrote:
    Właśnie zaczyna mi się okres strasznie piecze mnie brzuch . Straciłam ciążę w 6 tygodniu boje się że następna będzie biochemiczna
    Ata- bardzo mi przykro;( nie mogę powiedzieć Ci nic na pocieszenie. Trzymaj się, wypłacz, podnieś i nie poddawaj. Kiedyś musi być dobrze.

12.12.2019 - 💓
    0d1yhqvkh8q7wx0u.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 22:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj byłam kupić prezent dla kolegi z pracy, który przechodzi na emeryturę. Kurde trochę mnie wkopali w to zbieranie pieniędzy, ale też było mi przykro, że nie było chętnych. Miałam nadzieję, że uzbieram chociaż z 200 PLN a tu wyszło 630 :) część prezentu kupiłam dzisiaj, drugą część kupi kolega jutro wieczorem, jeszcze tylko jakaś kartka, podpisy i będzie super. Dodam, że dowiedzieliśmy się 2 dni temu o wszystkim i pożegnanie jest w poniedziałek. Niezła mobilizacja :P

QSV9p2.png
  • malutka_mycha Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 22:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry no niestety ale my jesteśmy Towarzystwo Adoracji Alko. I tak CIę podziwiam. Chociaż po ostatnich sukcesach sama skłaniam się ku temu żeby go ograniczyć 😭😭😭

Adry lubi tę wiadomość

f1d9680377.png

Wysłany: 22 stycznia, 22:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel wrote:
    Kuźwa, czemu nie znałam Cię parę lat temu! 😂Mogłam utrzeć smarkuli nosa, a ja tylko uniosłam się dumą i podarlam tą ulotkę☹️ zmarnowałam swoją szansę😂

malutka_mycha, Wróbel lubią tę wiadomość

12.12.2019 - 💓
    0d1yhqvkh8q7wx0u.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 22:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się bardzo chce jeść jak piję, mąż wytacza ciężkie działa, bo jego nic nie obowiązuje... wpieprza slodkie, słone, wszystko, lodówka się nie zamyka od 22 do północy.. :P ale tak to przynajmniej lecę na herbacie i daję radę.
    Zresztą ostatnio nie mam nawet czasu przysiąść i zadumać... teraz przysiałam... ale nie mam nic gotowego na jutro, ani pudełek z jedzeniem, ani ubran, ani młoda do żłobka nie popakowana.
    mam ochotę usiąść przed tv i pooglądać trochę tvp3 :P

Wiadomość wyedytowana przez autora 22 stycznia, 22:07

malutka_mycha lubi tę wiadomość

QSV9p2.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 22:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ata, przykro mi z powodu straty. Jest u nas kilka dziewczyn, które również tego doświadczyły na różnych etapach, a dzisiaj są już mamami, albo lada moment nimi zostaną. Tulę mocno.

QSV9p2.png
  • Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 22:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ty masz z tą tvp3? Pytam z ciekawości bo jak jeszcze mieliśmy tv to miałam regionalne szerokim łukiem. Nie lubię. Ale nie wiem czemu . Pewnie temu pytam kogoś kto lubi ?
    Bez alko można żyć. Nie jest źle . Ja często nie pije . Ostatnio z winami poszłam ale już chwilę nie otwierałam;) no o dziś wódkę w celach prozdrowotnych... Mój miał służbę z kimś kto ma jakiegoś wirusa. Daj Boże zdrowia bo mojego 2 dni nie ma z rzędu ...

Ata . Przykro mi . Pozbieraj się i walcz dalej . Nie każda ciąża tak się kończy

Adry lubi tę wiadomość

b9ec53f61f.png

♡♡♡ KORNEL ♡♡♡
  • Promyk89 Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 22:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ata114 wrote:
    Podobno po biochemicznej łatwiej zajść w kolejną. Ale moge tylko sobie wyobrazić jak się czujesz. Współczuję.
    Trzymaj się, wypłacz, wykej złość, napij wina. A potem głowa do góry i walcz w kolejnym cyklu jeśli dalej chcesz się starać.

Aaaa... jutro 22 tydzien. Szok :D
    Orzeszku a ty juz lepiej z nudnościami? Już niedługo usg :D doznasz szoku bo dawno go nie oglądałaś a z krewetki to już na pewno ładny bobas :D

Lavende- żyjesz? Jak na froncie? Jak mała- lepiej? Co dajesz Groszkowi teraz do jedzenia i jak jego apetyt?:>

Wróbel- demon zła :D:D ale pomysł świetny :D

Ata114, OwaOrzeszkowa, Wróbel lubią tę wiadomość

1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    USG 04.10 - <3
    Zostały 4BB i 3

e7a8c84f9f.png
  • Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 22:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam w ciążę 3 miesiące po biochemicznej. Na stymulacji i zastrzyku , plus leki na tsh

b9ec53f61f.png

♡♡♡ KORNEL ♡♡♡
  • Promyk89 Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 22:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Ja zaszłam w ciążę 3 miesiące po biochemicznej. Na stymulacji i zastrzyku , plus leki na tsh
    Multi- a właśnie, jak u ciebie teraz starania? Kiedy sie wybierasz na jakiś monitoring?

1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    USG 04.10 - <3
    Zostały 4BB i 3

e7a8c84f9f.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 22:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Co ty masz z tą tvp3? Pytam z ciekawości bo jak jeszcze mieliśmy tv to miałam regionalne szerokim łukiem. Nie lubię. Ale nie wiem czemu . Pewnie temu pytam kogoś kto lubi ?

:P a ja nigdy nie napisałam, że lubię. zawsze jak piszę, że będę oglądała tvp3, to zawsze robię sobie jaja, duże strusie jaja :) takie zboczenie polityczne mam ;) już bez wchodzenia w szczegóły, bo są tu osoby o różnych poglądach. ogólnie telewizja kłamie, tylko netflix nie :P

pomijając bajki w celach edukacyjnych, od poniedziałku do dzisiaj poświęciłam na oglądanie tv...20 minut, nawet teraz mam wyłączoną bo intensywnie myślę ;)

malutka_mycha, OwaOrzeszkowa, Multiwitamina lubią tę wiadomość

QSV9p2.png
‹‹ 1773 1774 1775 1776 1777 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)