Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • malutka_mycha Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 23:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry najlepiej nie mieć tv :D

Adry lubi tę wiadomość

f1d9680377.png
  • OwaOrzeszkowa Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 23:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde 22 tydzien- Promyku- jak to minelo! Chociaż ja nadal jestem w szoku, że u mnie już 12+1. Jak ktoś mnie pyta który tydzień to mam zawieche i muszę się zastanowić;p strasznie szybko czas leci;)

Nadaj mięso jest fuuu, ale już tak nie wymiotuje. Mdli mnie czasem na głód, ale to tyle. Większość słonych rzeczy zazwyczaj jest be, ale za to słodkie mogę jeść w opór!
    Dzisiaj mam ogromną chęć na oliwki wyjęte z martini och🤤omniomniom

W poniedziałek będzie USG- odliczam dni;) trzymajcie kciuki;)

Multiwitamina lubi tę wiadomość

25.11.2019 pozytywny test:)
    26.11.2019 - Bhcg 87,88 ;)
    28.11.2019 - Bhcg 295,92 ;)
    03.12.2019 - Bhcg 2924,65 ;D
    12.12.2019 - 💓
    27.01.2020 - USG prenatalne, Orzeszek ma 7cm2mm;)
    0d1yhqvkh8q7wx0u.png
  • Promyk89 Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 23:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    OwaOrzeszkowa wrote:
    Kurde 22 tydzien- Promyku- jak to minelo! Chociaż ja nadal jestem w szoku, że u mnie już 12+1. Jak ktoś mnie pyta który tydzień to mam zawieche i muszę się zastanowić;p strasznie szybko czas leci;)

Nadaj mięso jest fuuu, ale już tak nie wymiotuje. Mdli mnie czasem na głód, ale to tyle. Większość słonych rzeczy zazwyczaj jest be, ale za to słodkie mogę jeść w opór!
    Dzisiaj mam ogromną chęć na oliwki wyjęte z martini och🤤omniomniom

W poniedziałek będzie USG- odliczam dni;) trzymajcie kciuki;)
    A jak tam sprawa z tym zastępstwem?
    Czas szybciutko leci, a usg w 2 trymestrze jest super bo bobas już wygląda jak bobas :D

Ja na słodkie niestety też mam ogromny apetyt. Na kwaśne miałam wcześniej.
    Teraz dopadły mnie... zaparcia od kilku tygodni o.O co przy moim brzuchu jest ewenementem na skale światową bo nigdy w życiu nie miałam :D ciąża to naprawde ekstramalne doznania :D

1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    Zostały 4BB i 3

e7a8c84f9f.png
  • OwaOrzeszkowa Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 23:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk89 wrote:
    A jak tam sprawa z tym zastępstwem?
    Czas szybciutko leci, a usg w 2 trymestrze jest super bo bobas już wygląda jak bobas :D

Ja na słodkie niestety też mam ogromny apetyt. Na kwaśne miałam wcześniej.
    Teraz dopadły mnie... zaparcia od kilku tygodni o.O co przy moim brzuchu jest ewenementem na skale światową bo nigdy w życiu nie miałam :D ciąża to naprawde ekstramalne doznania :D
    Znalazłam dziewczynę do pracy;) doszkalam ją i w lutym już przechodzę na siedzenie w domu;)
    Chociaż teraz trochę ciężko bo podwójny obowiązek w pracy- robotę trzeba zrobić, klientów obsłużyć, a jeszcze dziewczynie ciągle pokazywać coś i tłumaczyć. Jak wracam do domu to mam galaretkę zamiast mózgu;p no, ale jeszcze troszkę i będę odpoczywać;)

Multiwitamina, Promyk89, Frida91, Adry lubią tę wiadomość

25.11.2019 pozytywny test:)
    26.11.2019 - Bhcg 87,88 ;)
    28.11.2019 - Bhcg 295,92 ;)
    03.12.2019 - Bhcg 2924,65 ;D
    12.12.2019 - 💓
    27.01.2020 - USG prenatalne, Orzeszek ma 7cm2mm;)
    0d1yhqvkh8q7wx0u.png
  • Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 22 stycznia, 23:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry to chyba zmęczenie materialubze mnie wychodzi 🥴

Promyk. Kochamy się intensywnie . Czekam na okres aktialniebpowineny być chyba . Bo ostatni to były polamienia... kiedy do tego ginekologa ? Hym moje silne postanowienie o jak najszybszej wizycie po woli topnieje ...fajnie jest tak się starać bez stresu . Celowac w dni płodne po samym sluzie i to..człowiek na w głowie ta swobodę że cykle i organizm musi dojść do siebie. Tarczyca . Że teraz jest intensywnie i może może warto przyspieszać ciała które samo piwo Bo wiedzieć ..
    Takie myśli na luzie których nigdy nie miałam . Przez swoje chormony nawet nigdy nie mogłam sobie na to pozwolić. Od zawsze wiedziałam że jak przyjdzie czas na starania to będzie intensywnie . Aż szkoda niszczyć ta swobodę monitoringiem. Na który wiadomo w końcu będę się musiała zdecydować. A to od razu jak wcześniej. Monitoring i leczenie.

b9ec53f61f.png

♡♡♡ KORNEL ♡♡♡
  • Adry Autorytet

Wysłany: 23 stycznia, 00:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Adry najlepiej nie mieć tv :D

Mi tam tv nie przeszkadza :) i tak jestem daleko w tyle za całą populacją jeśli chodzi o filmy czy seriale, ale lubię jak mi coś tam gada w tle jak działam w domu, lubię spojrzeć na jakieś programy przyrodnicze czy naukowe, o podróżach czy o kuchni, jak siedziałam w dzieckiem w domu to nawet śledziłam jakiś turecki serial :)

znam sporo osób, które w ogóle nie maja tv i jakoś żyją :P za to nie znam NIKOGO tutaj, kto ma telefon stacjonarny w domu :P hhahaha

QSV9p2.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 23 stycznia, 00:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi, spoko :) u Ciebie to pewnie Ukraine Today non stop co? :D:D:D:D:D:D

QSV9p2.png

Wysłany: 23 stycznia, 01:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś daliśmy radę mój był . Teraz 2 dni sama na lini frontu. I jeszcze nie Stany dalej jak widzimy więc spoko spoko . Cieszmy się z małych rzeczy i prośmy lis żeby wirus nas ominą😛

b9ec53f61f.png

♡♡♡ KORNEL ♡♡♡

Wysłany: 23 stycznia, 07:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Mi tam tv nie przeszkadza :) i tak jestem daleko w tyle za całą populacją jeśli chodzi o filmy czy seriale, ale lubię jak mi coś tam gada w tle jak działam w domu, lubię spojrzeć na jakieś programy przyrodnicze czy naukowe, o podróżach czy o kuchni, jak siedziałam w dzieckiem w domu to nawet śledziłam jakiś turecki serial :)

znam sporo osób, które w ogóle nie maja tv i jakoś żyją :P za to nie znam NIKOGO tutaj, kto ma telefon stacjonarny w domu :P hhahaha
    No my nie mamy :) za to jest netflix :D
    Właśnie są takie osoby którym musi coś tam buczeć, ja lubię konkrety, gdybym miała nie oglądać to raczej bym go nie załączyła. Wczoraj u teściowej kątem oka zerkałam i stare czasy nastoletnie się przypomniały, kiedy "pierwsza miłość" oglądałam. Teraz już aktorow nie poznaje...

Adry, OwaOrzeszkowa lubią tę wiadomość

f1d9680377.png
  • Lavende86 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia, 08:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk, Orzeszkowa - żyję. Dzieci też 😊

Stwierdziłam, że muszę chyba przyhamować z udzielaniem się. Nie chcę zamęczać moim sarkastycznym, angielskim poczuciem humoru 😉 Znowu jeszcze coś palnę i klops.

Ale u nas ok. Znalazłam w Lidlu warzywa bio i zaczęłam gotować małemu. On zjada wszystko co mu dam 😆 Wszystko mu smakuje. Narazie nie odkrył, że można wybrzydzać więc korzystam. W sobotę jedziemy na dużą imprezę rodzinną 80km od domu i trochę mam stresa bo przy dwójce muszę zabrać dużo rzeczy no a mały nie lubi ostatnio jechać autem. Potrafi się drzeć całą drogę. Nie wiem jak damy radę.

Wiadomość wyedytowana przez autora 23 stycznia, 08:48

OwaOrzeszkowa lubi tę wiadomość

gwGAp2.png
    KTV0p2.png

Wysłany: 23 stycznia, 09:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na to darcie pomagają głośne światełka. Mamy śmieciarke i ma 2 lampki i 3 dźwięki. Plus koła takie napędzane

Ponoć netflix i kanał plus mają się połączyć. Nie wiem na jakiej zasadzie .

b9ec53f61f.png

♡♡♡ KORNEL ♡♡♡
  • Frida91 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia, 09:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My ostatnio w ogóle w dzień nie oglądamy tv bo Mała ciagle sie wgapiala i krecila głowa na wszystkie strony jak w Egzorcyscie byle coś zobaczyć. Dlatego słucham radia a jak śpi to zwykke czytam. Wieczorem jak śpi to czasem coś oglądamy. Corwz bardziej się odzwyczajam.

Orzeszkowa super ze znalazłaś pracownice. Mam nadzieję że się sprawdzi!

A ja myślę powoli o wakacjach. Marzy mi się wyjazd w polskie góry Beskidy albo Bieszczady jakoś maj-czerwiec. Najlepiej hotel żeby były śniadania i kolacje w cenie no i basen. Macie coś godnego polecenia? :)

OwaOrzeszkowa lubi tę wiadomość

U9J5p1.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 23 stycznia, 11:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    No my nie mamy :) za to jest netflix :D
    Właśnie są takie osoby którym musi coś tam buczeć, ja lubię konkrety, gdybym miała nie oglądać to raczej bym go nie załączyła. Wczoraj u teściowej kątem oka zerkałam i stare czasy nastoletnie się przypomniały, kiedy "pierwsza miłość" oglądałam. Teraz już aktorow nie poznaje...

a moda na sukces jeszcze jest? Rich ma jeszcze z kim sypiać? :D zawsze jak do babci chodziłam to to leciało :)

malutka_mycha, OwaOrzeszkowa lubią tę wiadomość

QSV9p2.png
  • Promyk89 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia, 11:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    My ostatnio w ogóle w dzień nie oglądamy tv bo Mała ciagle sie wgapiala i krecila głowa na wszystkie strony jak w Egzorcyscie byle coś zobaczyć. Dlatego słucham radia a jak śpi to zwykke czytam. Wieczorem jak śpi to czasem coś oglądamy. Corwz bardziej się odzwyczajam.

Orzeszkowa super ze znalazłaś pracownice. Mam nadzieję że się sprawdzi!

A ja myślę powoli o wakacjach. Marzy mi się wyjazd w polskie góry Beskidy albo Bieszczady jakoś maj-czerwiec. Najlepiej hotel żeby były śniadania i kolacje w cenie no i basen. Macie coś godnego polecenia? :)
    Frida jak szukasz czegoś fajnego to poszukaj czegoś na slowhopie.
    Albo ja szukam na bookingu, wpisuje datę, zaznaczam że ma być np śniadanie obiadokolacja, i potem włączam mapę i szukam po mapie, i wolne w danym terminie lokalizacje świecą się na niebiesko. Plus taki że można ustawić zakres cen.

Ech, ja to nigdzie nie wyjade bo strach ze mną, będe znowu gdzieś daleko to sie zacznie jakieś plamienie albo inne cuda wianki :P najbliższe "wakacje" to wrzesień 2020 już z Małym :D

Lavende- nic tylko sie cieszyć, że taki mały jedzący jest :D

1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    USG 04.10 - <3
    Zostały 4BB i 3

e7a8c84f9f.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 23 stycznia, 11:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orzeszkowa trzymam kciuki za wizytę!

Frida, ja nie doradzę, bo tutaj zawsze główną wytyczną jest budzet, który masz do dyzpozycji. Teraz w każdym hotelu możesz wykupic sobie opcję śniadania :) a atrakcji dla az takich maluszków to dużo nie znajdziesz :) Praktycznie każdy hotel oferuje możliwość dostawienia łóżeczka, ja bym zwróciła uwagę na wielkość pokoju, czy jest wanna czy prysznic, jak ze schodami, windą, gdzie wychodzi okno, ogólnie na lokalizację, ten Hotel Skalny Spa w Polańczyku wygląda całkiem fajnie.

Frida91, OwaOrzeszkowa lubią tę wiadomość

QSV9p2.png
  • Frida91 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia, 12:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za rady dziewczyny. No musimy poszukać :) Mi tam na wielkich atrakcjach nie zależy ale żeby warunki były dobre, ceny nie za miliony monet no i fajnie jak ten basen będzie to nawet jak pogoda nie dopisze to będzie co robić. A tak to zamierzamy spacerować dużo i cieszyć się pięknymi widokami ;) Mała już będzie w spacerówce to może i jej się spodoba.

U9J5p1.png

Wysłany: 23 stycznia, 12:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    a moda na sukces jeszcze jest? Rich ma jeszcze z kim sypiać? :D zawsze jak do babci chodziłam to to leciało :)
    Nie mam pojęcia 😂😂

f1d9680377.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 23 stycznia, 14:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida, ja mam ciche marzenie, że uda nam się wygospodarować kilka dni i wyskoczymy w Góry Stołowe. Nigdy tam nie byłam a jest przepięknie. Nie wiem tylko jak to logistycznie ogarnąć z takim już chodzącym dzieckiem, ale dla Ciebie podsyłam rozwiązanie :P

https://slowyourbeauty.pl/2018/06/gory-stolowe-z-niemowlakiem.html

QSV9p2.png
  • Promyk89 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia, 14:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Frida, ja mam ciche marzenie, że uda nam się wygospodarować kilka dni i wyskoczymy w Góry Stołowe. Nigdy tam nie byłam a jest przepięknie. Nie wiem tylko jak to logistycznie ogarnąć z takim już chodzącym dzieckiem, ale dla Ciebie podsyłam rozwiązanie :P

https://slowyourbeauty.pl/2018/06/gory-stolowe-z-niemowlakiem.html
    Stołowe fajne, polecam ;)
    Zabawny widok jak przez przesmyki skalne nie wszyscy dadzą radę przejść i muszą zawracać ... ,:P

Młody od rana coś niemrawy był. Wystarczyło zjeść brownie z karmelem, poczekać i już hula po brzuchu :-)

Korzystała ktoraś z was z pilingu do ust? Mam tak popękane i suche usta w ciąży że nic na nie nie działa. Żadne balsamy, pomadki, kremy.

1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    USG 04.10 - <3
    Zostały 4BB i 3

e7a8c84f9f.png
  • Promyk89 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia, 14:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, ja tu gadu gadu a bułki do hot dogow sie same nie zrobią. Wczoraj znalazłam ten przepis na mojewypieki i musze je zrobić. A parówki nie jadłam wieki- wiem że to nie do końca zdrowe ale znalazłam takie z najmniejszą ilością chemii, 100g parowek 100g mięsa. Więc nie mogę inaczej.

Dziś na kolacje będą hot dogi.

1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    USG 04.10 - <3
    Zostały 4BB i 3

e7a8c84f9f.png
‹‹ 1774 1775 1776 1777 1778 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)