Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Zozo Autorytet

Wysłany: 24 stycznia, 08:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:

Także co by nie było będziecie kochać nad życie!

Wiadomo :)

uwo9s65gqivo7btb.png
    👧 Córka 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście 🙏🏻
  • Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 24 stycznia, 09:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny
    Szybko zaczyna i nieśmiałe . Dziś mi numer wycina i o 4.40 już pobudka , spać mu się chciało A nie dal rady usnąć .. zlapal pol h o 6 . Odslam go ojcu i pospalam do 8 bo jaśnie Pana trzeba było nosić i lulac ... młody i tak wstaje na mleko w nocy i tak ale już jesteśmy poniżej 800 na dzień. Dziś zjadł troszkę kaszki na śniadanie . Idze do przodu
    Mnie chyba coś rozbiera .

Wiadomość wyedytowana przez autora 24 stycznia, 10:12

b9ec53f61f.png

♡♡♡ KORNEL ♡♡♡
  • Adry Autorytet

Wysłany: 24 stycznia, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się. Najpierw ponad godzine nie mogłam uruchomic komputera, teraz latam za podpisami z kartką dla kolegi, robota leży, chciałam Wam zrobić post o ciekawej kreatywnej książeczce...za 6 i pół złotego, która daje niesamowite pole do popisu jeśli chodzi o zabawy, postaram się ogarnąć sprzedaż i coś zredaguje na spokojnie.

malutka_mycha, OwaOrzeszkowa lubią tę wiadomość

QSV9p2.png
  • malutka_mycha Autorytet

Wysłany: 24 stycznia, 14:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polskie urzędy to paranoja. Sprawdzam na stronie do której otwarty jest mops bo jeszcze jeden dokument musiałam dowieźć. 15:30. Wchodzę a tam kartka ze bilety sie wyczerpały więc nieczynne. Czyli kurna otwarte do 15:30 ale od 14 fajrant? Wbiłam i mówię że miałam tylko dowieźć dokument i czy bez tego biletu da się to załatwić. Na szczęście kumata babka i przyjęła. Ale krew mi się zagotowała. Ciągnę dziecko przez pół miasta a oni mi mówią że bilety się wyczerpały. Wrrr

f1d9680377.png
  • Zozo Autorytet

Wysłany: 24 stycznia, 14:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Polskie urzędy to paranoja. Sprawdzam na stronie do której otwarty jest mops bo jeszcze jeden dokument musiałam dowieźć. 15:30. Wchodzę a tam kartka ze bilety sie wyczerpały więc nieczynne. Czyli kurna otwarte do 15:30 ale od 14 fajrant? Wbiłam i mówię że miałam tylko dowieźć dokument i czy bez tego biletu da się to załatwić. Na szczęście kumata babka i przyjęła. Ale krew mi się zagotowała. Ciągnę dziecko przez pół miasta a oni mi mówią że bilety się wyczerpały. Wrrr

Dobrze, ze was przyjęła . Kiedys w starostwie powiatowym tez sie skończyły o 9 rano i dupa juz nic zalatwic nie mozna bylo. :/ nie lubie tych biletów

uwo9s65gqivo7btb.png
    👧 Córka 08.2011
    Starania od 09.2017
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
  • Adry Autorytet

Wysłany: 24 stycznia, 14:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym Wam pokazać ciekawą książeczkę na którą natrafiłam przez przypadek podczas wizyty w księgarni kilka tygodni temu. Kosztowała 6 i pół złotego. Jest to wersja dla dziewczynek. Na kilku stronach są kartonowe fragmenty sali balowej oraz gości, wszystko do samodzielnego złożenia bez kleju i nozyczek.

Ksiązeczka jest autorstwa Zbigniewa Dobosza (z tego co widziałam jest też wersja dla chłopców z samochodami i wersja świąteczna).

Wiem, że macie jeszcze maluszki w domach, ale jak natraficie przez przypadek to może byc ciekawą odmianą do zabaw, prędzej czy później może się przydać.

U nas dosyć dobrze się sprawdziła. Robimy sobie wieczorki tematyczne. Codziennie ustawiamy uczestników balu w różnych pozycjach, z różnymi partnerami ;) omawiamy ich stroje, słuchamy muzyki, którą na tym balu mogliby słuchac, czy do której mogliby tańczyć, pokazuję różne rodzaje tańca (walc wiedeński, walc angielski, ale też rumbe czy tango itd), szukamy ksiązeczek, gdzie może być taki zamek, bal, gdzie jest król, królowa czy księżniczki, rozmawiamy o tym kim jest król, królowa, jakie są ich obowiązki, o poddanych, po co w ogóle takie bale organizowano, czasem wystawiamy jakiś mini teatrzyk itd, itd. no tematów jest sporo.

Niskobudżetowa, ciekawa propozycja zabawy :)

e2ffd0405e621f2emed.jpg

Wiadomość wyedytowana przez autora 24 stycznia, 14:34

malutka_mycha, Frida91, Lavende86 lubią tę wiadomość

QSV9p2.png

Wysłany: 24 stycznia, 14:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo wrote:
    Dobrze, ze was przyjęła . Kiedys w starostwie powiatowym tez sie skończyły o 9 rano i dupa juz nic zalatwic nie mozna bylo. :/ nie lubie tych biletów
    No, na szczęście nie kosztowało jej to dużo wysiłku bo inaczej pewnie odesłałaby mnie z kwitkiem.

f1d9680377.png

Wysłany: 24 stycznia, 14:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Chciałabym Wam pokazać ciekawą książeczkę na którą natrafiłam przez przypadek podczas wizyty w księgarni kilka tygodni temu. Kosztowała 6 i pół złotego. Jest to wersja dla dziewczynek. Na kilku stronach są kartonowe fragmenty sali balowej oraz gości, wszystko do samodzielnego złożenia bez kleju i nozyczek.

Ksiązeczka jest autorstwa Zbigniewa Dobosza (z tego co widziałam jest też wersja dla chłopców z samochodami i wersja świąteczna).

Wiem, że macie jeszcze maluszki w domach, ale jak natraficie przez przypadek to może byc ciekawą odmianą do zabaw, prędzej czy później może się przydać.

U nas dosyć dobrze się sprawdziła. Robimy sobie wieczorki tematyczne. Codziennie ustawiamy uczestników balu w różnych pozycjach, z różnymi partnerami ;) omawiamy ich stroje, słuchamy muzyki, którą na tym balu mogliby słuchac, czy do której mogliby tańczyć, pokazuję różne rodzaje tańca (walc wiedeński, walc angielski, ale też rumbe czy tango itd), szukamy ksiązeczek, gdzie może być taki zamek, bal, gdzie jest król, królowa czy księżniczki, rozmawiamy o tym kim jest król, królowa, jakie są ich obowiązki, o poddanych, po co w ogóle takie bale organizowano, czasem wystawiamy jakiś mini teatrzyk itd, itd. no tematów jest sporo.

e2ffd0405e621f2emed.jpg
    Że tak powiem: Ty nawet z gówna zrobisz deser :)
    Większość pewnie tylko bawiłaby się w bal, nie omawiała żadnych tańców :D

Adry lubi tę wiadomość

f1d9680377.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 24 stycznia, 14:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha, no co tu dużo mówić ;) uroki urzedów, ale mimo wszystko dobrze, że udało się załatwić... :)

QSV9p2.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 24 stycznia, 14:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahahah, Mycha kochana :*** ale sie uśmiałam :))

wiesz, to tez nie jest tak, że siadamy i przez dwie godziny jej opowiadam a ona siedzi grzecznie i słucha. to raczej na zasadzie, że puszczam na tablecie jakąś muzykę i ona zgaduje czy pasuje do balu czy nie, jak znam jakiś taniec (kiedyś uczyłam się tańca klasycznego) to pokazuję jej kroki i skaczemy troche razem, a to zaczynamy od pytania, w której książce jest taki zamek, a to czy pomoże mi poustawiać tancerzy, podchodzimy do tej zabawy kilka razy na wieczór po 5-10 minut na raz, w zależności od stopnia zaangażowania i cierpliwości.

ale dziękuję, no jest mi bardzo miło :) hahaha

QSV9p2.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 24 stycznia, 14:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprawdziłam, ze takie książeczki mają nawet swoją nazwę - WYPYCHANKI :) takie cuda.

QSV9p2.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 24 stycznia, 14:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo wrote:

a ja lubię :P przynajmniej porządek jest :))))

jak moj mąz kiedyś załatwiał coś w urzędznie w Palermo, to była zatrudniona taka babeczka, która jak się wchodziło pytała Cię, w jakiej sprawie przychodzisz i sama naciskała numerek :P taka robota full wypas opcja:P

QSV9p2.png

Wysłany: 24 stycznia, 15:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry domyślam się, jednak 2,5 latka nie ma za dużo cierpliwości. Ale i tak szacun:)

f1d9680377.png
  • Zozo Autorytet

Wysłany: 24 stycznia, 15:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Adry jak zwykle pomysłowa 👍🏻😀

Adry lubi tę wiadomość

uwo9s65gqivo7btb.png
    👧 Córka 08.2011
    Starania od 09.2017
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc

Wysłany: 24 stycznia, 15:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    a ja lubię :P przynajmniej porządek jest :))))

jak moj mąz kiedyś załatwiał coś w urzędznie w Palermo, to była zatrudniona taka babeczka, która jak się wchodziło pytała Cię, w jakiej sprawie przychodzisz i sama naciskała numerek :P taka robota full wypas opcja:P
    Tylko na stronie mogli zaznaczyć że klienci przyjmowani są do momentu aż nie wyczerpią się bilety, wtedyaczej bym założyła ze ok 14 może ich już nie byc. A ja sie tylko godzina sugerowałam.

f1d9680377.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 24 stycznia, 15:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Tylko na stronie mogli zaznaczyć że klienci przyjmowani są do momentu aż nie wyczerpią się bilety, wtedyaczej bym założyła ze ok 14 może ich już nie byc. A ja sie tylko godzina sugerowałam.
    Mogli, ale po co się wysilać. Raczej w takich sytuacjach brakuje polotu :) hehe

malutka_mycha lubi tę wiadomość

QSV9p2.png
  • OwaOrzeszkowa Autorytet

Wysłany: 24 stycznia, 17:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry, super ta książeczka;)
    Mi czas dzisiaj leci jak flaki z olejem;p no, ale zaraz koniec pracy i do domu;)
    Ata- jak się czujesz?

Adry lubi tę wiadomość

25.11.2019 pozytywny test:)
    26.11.2019 - Bhcg 87,88 ;)
    28.11.2019 - Bhcg 295,92 ;)
    03.12.2019 - Bhcg 2924,65 ;D
    12.12.2019 - 💓
    27.01.2020 - USG prenatalne, Orzeszek ma 7cm2mm;)
    0d1yhqvkh8q7wx0u.png
  • OwaOrzeszkowa Autorytet

Wysłany: 24 stycznia, 17:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:

e2ffd0405e621f2emed.jpg
    Jeszcze bardziej chce żebyś mnie adoptowała! 😍

Adry lubi tę wiadomość

25.11.2019 pozytywny test:)
    26.11.2019 - Bhcg 87,88 ;)
    28.11.2019 - Bhcg 295,92 ;)
    03.12.2019 - Bhcg 2924,65 ;D
    12.12.2019 - 💓
    27.01.2020 - USG prenatalne, Orzeszek ma 7cm2mm;)
    0d1yhqvkh8q7wx0u.png
  • Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 24 stycznia, 20:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sobie niezdrowo kolację zrobiłam 😂 kotlecik cebulka jajko na chlebie 😛 może nie zdechnę
    Mycha Ty lepiej ująć tego nie mogłaś:)
    Adry wydaj książkę prowadź blok . Będziesz naszą chodakowską wśród mam!

malutka_mycha, Adry lubią tę wiadomość

b9ec53f61f.png

♡♡♡ KORNEL ♡♡♡
  • Lavende86 Autorytet

Wysłany: 24 stycznia, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry - u nas ostatnio naklejki wielorazowego użytku z Melissa&Doug. Takie, że ubiera się dziewczynki w różne ubranka. Kupiłam za 2 dychy w Lidlu. Ale ten zamek super. Moja mała na pewno by go chciała. Szkoda że pokój ma ograniczoną powierzchnię i nie ma już wiele miejsca.

Dziś do kaszki dodałam trochę banana. Małemu mało oczka nie wyszły. Zjadł dużo. Kaszka kukurydziano-ryżowa z tapioką.

Adry lubi tę wiadomość

gwGAp2.png
    KTV0p2.png
‹‹ 1776 1777 1778 1779 1780 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)